کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-13 ساعت 20:15)reza.aa نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 14:31)Rose2015 نوشته:  سلام دوستان
اكه كسى بخواد شغلش و عوض كنه قبل از مصاحبه به مشكلى مى خوره، كسى تجربه ش و داشته ؟ بايستى جكار كرد؟؟
دو تا حالت داره

یک . اگه شما عنوان شغلت رو اشتباه وارد کرده باشی ، به نظر من اگه شغلت حساس نیست بزار زمان مصاحبه وقتی خواستی قسم بخوری بگو عنوان شغل رو اشتباه وارد کردی و این در صورتی هست که زمان هاش رو درست وارد کرده باشی و همینطور شما از اون کیس های نباشی که مدرک ندارن و از جنبه دوسال کار کیسشون برسی بشه. اما اگه مواردی که گفتم شامل شما میشه ، بهتره درخواست انلاک کردن بدی

دو. شما خدایی نکرده بخوای خلاف واقعیت رو بگی ،په اصلا توصیه نمیکنم ،شما تا قبل از شهروند شندنت اگه ثابت بشه دروغ گفتی امکان اخراج و مجازات قضایی براتون هست و بعد از شهروند شدن هم باز مجازات قضایی داره

یکم بیشتر توضیح بدی دقیق راهنماییتون میکنم

سلام مرسى از جوابتون .... من ليسانس دارم .الان شاغل هستم حدوذ3 سالى هست توي اين شركت هستم بيشنهاد كار با حقوق بهتر دارم فقط نكرانم زمان مصاحبه كليرنس بدن !! ااز طرفي ديكه. موقعيت شغلي بهتر و از دست بدم . بايد جكار كرد؟ در ضمن كيس نامبرم ***7 هست
خلاصه پیشرفت کار برندگان 2015
شماره کیس: 2015AS7**1
تاریخ رویت قبولی:3می
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : ۱ نفر
ارسال فرمهای سری اول: ۱۸ مى
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 21:09)usamohajer نوشته:  سلام....
آخه ما با آ م ر ی ک ا هیچ رابطه ای نداریم.اونا از کجا می دونن ماها کجا کار می کنیم؟ مثلا کسی که کارمند باشه اونا از کجا می دونن؟ اگه ما توی فرم اولیه که می فرستیم بزنیم کار آزاد داریم چی می خواد بشه؟؟؟؟؟
سلام
دوست خوبم اگر جایی کار میکنید و لیست بیمه براتون رد میشه
روز مصاحبه اگر اعلام کردید بیکارم و افسر ریجکتتون کرد زیاد تعجب نکنید

تو مصاحبه تمام سوالاتی که از شما پرسیده میشه جوابش مشخصه و فقط جواب شما با اون مقایسه میشه.پس صادق باشید.

سرفراز باشید .مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: A_A ، نیلان
(2014-12-13 ساعت 20:58)mehdiii82 نوشته:  بچه ها كسي تجربه مشابه داره لطفا راهنمايي كنه
مدرك موقت من از دانشگاه شهر خودم صادر شده كه منم تو فرم همون و زدم
اما الان كه پيگير شدم و دارن دانشنامم و صادر ميكنن از تهران صادر ميشه!!!ميگن مصوب ندارن!!!
چيكار بايد كرد
مصاحبم احتمالا مارچ با توجه به شرايط

سلام
دوست خوبم اصلا نگران نباشید.
یک ترجمه از مدرک موقت داشته باشید.
داشنامه را هم که گرفتید و ترجمه کردید با هم ببرید سفارت و همین توضیحات را که اینجا اعلام کردید به افسر بگید.
هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: mehdiii82 ، HERMES7
میشه این تیپ سوالاتتون رو تو تاپیک های مرتبط تر بپرسین لطفا؟ مثلا انتظار برای مصاحبه یا سفر به فلان جا یا غیره؟
نمی دونم من هر ارسال تازه ای اینجا می بینم امیدوار میشم که شاید خبر جدیدی از کلیر شده ها باشه بعد این سوالا رو که می بینم ضد حاله قشنگ.
گرفتار کلیرنس نشید ایشالله. حال خوشی نیست.
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: reza.aa ، rbrb-2015 ، karimishad
سلام به همه
ما هم به جمع شما پیوستیم Smile
امیدوارم هرچه زودتر به تاپیک اولین سفر به امریکا و فعالسازی گرین کارت نقل مکان کنیم Big Grin
موفق باشید.
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، HERMES7 ، luigiazzuri4 ، m.ghoreishi ، kimfar ، babak12 ، reza.aa ، Nima90 ، reza.h ، behjat ، aaraam ، rbrb-2015 ، atlantis770
(2014-12-15 ساعت 14:32)milad.nas نوشته:  سلام به همه
امیدوارم هرچه زودتر به تاپیک اولین سفر به آمریکا و فعالسازی گرین کارت نقل مکان کنیم Big Grin
موفق باشید.
یه خلاصه ای بگید از روند کارتون و دلیل کلیری که فکر میکنید؟ شما چی فکر میکنید به نظرتان از قبل مشخصه که کلیر میخورید یا نه ؟ خیلی از دوستان میگن انگاری مشخصه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من دیر متوجه برنده شدنم شدم و 3 سپتامبر فرم هام رو فرستادم
برای ژانویه کارنت شدم ولی نامه دومم نیومد تصورم این بود برای فوریه میاد که باز هم نیومد.
نگران شدم اگه برای مارچ نامه دومم نیاد و پروسه کلیر 5 ماه طول بکشه به سپتامبر 2015 نمی رسم.
کسی آمار داره که تو سال های قبل کلیر شدن به طور متوسط چقدر طول کشیده و اگه کسی راهکاری رو میدونه راهنمایی کنه که چه مدارکی ببرم که مغایرت کمتری بگیرن و فرآیند کلیر سریعتر انجام بشه.
راستی من سربازی رو 2 قسمت رفتم این مسئله ممکنه پروسه کلیر را طولانی تر کنه.
ممنون
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
با همین شرایط شما از سپتامبر 5 ماه بشمارید در بهترین حالت اون ماه میاد و یا ماه بعدش. البته به شرطی که این ترافیک باقی بمونه.
کلا شما 1 روز رفته باشی کارت پایان خدمت داشته باشی هم فرقی نمیکنه. تازه شاید کسری و یا دو جا رفتن برای آفیسر سئوال شه.
با شرایط پارسال هم مقایسه نکنید . اگر مقایسه کنید نا امید میشید. فکر کنید قرار نیست پارسال تکرار شه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: varchandi ، HERMES7 ، kimfar ، jojo_hami ، siminbiazar ، rbrb-2015
(2014-12-15 ساعت 15:33)varchandi نوشته:  سلام به همه دوستان
من دیر متوجه برنده شدنم شدم و 3 سپتامبر فرم هام رو فرستادم
برای ژانویه کارنت شدم ولی نامه دومم نیومد تصورم این بود برای فوریه میاد که باز هم نیومد.
نگران شدم اگه برای مارچ نامه دومم نیاد و پروسه کلیر 5 ماه طول بکشه به سپتامبر 2015 نمی رسم.
کسی آمار داره که تو سال های قبل کلیر شدن به طور متوسط چقدر طول کشیده و اگه کسی راهکاری رو میدونه راهنمایی کنه که چه مدارکی ببرم که مغایرت کمتری بگیرن و فرآیند کلیر سریعتر انجام بشه.
راستی من سربازی رو 2 قسمت رفتم این مسئله ممکنه پروسه کلیر را طولانی تر کنه.
ممنون

ضمن تایید فرمایشات دوست عزیزم behdadk باید باین نکته هم توجه کنید که هرچه به ماههای پایانی پروسه لاتاری (سپتامبر) نزدیکتر بشویم مدت زمان کلییر هم کمتر میشود. پس دلیلی برای نگرانی وجود ندارد دوست عزیز و به خدا توکل کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: kimfar ، varchandi ، aaraam
(2014-12-15 ساعت 14:32)milad.nas نوشته:  سلام به همه
امیدوارم هرچه زودتر به تاپیک اولین سفر به آمریکا و فعالسازی گرین کارت نقل مکان کنیم Big Grin
موفق باشید.

اين شالله كه هر چه سريعتر ويزاتون و ميگيرين
سفرنامه لطفا فراموش نشه
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: milad.nas
ما هم اومدیم به اینجا من 4شنبه قبل تو آنکارامصاحبه داشتم که چک خوردم فکرکنم به دلیل سربازی باشه چون تو شرکته خصوصی پیمانکار ساختمانی کار میکنم و رشته تحصیلیم هم مهندسی عمرانه دیگه نمیدونم فقط امیدوارم شدیداااااااا
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mehdiii82 ، babak12 ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، milad.nas ، rbrb-2015 ، kimfar ، atlantis770
سربازیتون سپاه بود?میشه مشخصاتتون رو بگید?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
بچه ها اميدوارم هرچه سريعتر همه كلير شن
لطفا اطلاعاتتون و تو منتظرسرا هم وارد كنيد دوستان كه يه امار قابل تحليل به دست بياد!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها من امروز مصاحبه داشتم و خدا را شکر یضرب گرفتم ایشالله هفته دیگه که برگشتم سفرنامه کامل مینویسم
فقط شرایط کیسم بگم مجرد سربازی معاف دانشجو
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
(2014-12-15 ساعت 19:17)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من امروز مصاحبه داشتم و خدا را شکر یضرب گرفتم ایشالله هفته دیگه که برگشتم سفرنامه کامل مینویسم
فقط شرایط کیسم بگم مجرد سربازی معاف دانشجو
مبارکه Smile
کاش منم دانشجوووو بودم ؛)

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: aghamilad ، mfte.teacher ، hamed shayan ، k1_m_1358 ، mehdiii82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان