کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-16 ساعت 02:24)amin 1359 نوشته:  سلام
اميدوارم كه همه خوب باشن
ما ويزامونو يضرب گرفتيم
و الان بيست و چهار روزه امريكاييم
باور كنيد خيلي عاليه دوستان
زبان رو تقويت كنيد يه مقدار پول با خودتون بياريد كه لازمتون ميشه
اگه سوالي بود در خدمتتون هستم
اگه دوست داشتيد شمارتونو بزاريد رو واتساب يا وايبر صحبت كنيم
كاري از دستم بر بياد كوتاهي نميكنم

الهييي شكر
حالا كه ويزاتون و گرفتين و شادمانين شكر خدا محبت كنين مشخصات كامل كيستون و بذارين واسه ما
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: aaraam ، نیلان ، atlantis770 ، r.bazargan ، reza.aa ، goliii
(2014-12-14 ساعت 04:57)me_u نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 21:09)usamohajer نوشته:  سلام....
آخه ما با آ م ر ی ک ا هیچ رابطه ای نداریم.اونا از کجا می دونن ماها کجا کار می کنیم؟ مثلا کسی که کارمند باشه اونا از کجا می دونن؟ اگه ما توی فرم اولیه که می فرستیم بزنیم کار آزاد داریم چی می خواد بشه؟؟؟؟؟
سلام
دوست خوبم اگر جایی کار میکنید و لیست بیمه براتون رد میشه
روز مصاحبه اگر اعلام کردید بیکارم و افسر ریجکتتون کرد زیاد تعجب نکنید

تو مصاحبه تمام سوالاتی که از شما پرسیده میشه جوابش مشخصه و فقط جواب شما با اون مقایسه میشه.پس صادق باشید.

سرفراز باشید .مثل سرو
من یه سوالی داشتم
اگر بیمه برای کسی رد شده باشه ولی واقعا اونجا کار نکرده باشه، باید روز مصاحبه چی بگه؟
مثلا به دلیل یه سری مشکلات، کسی داده باشه براش بیمه رد کرده باشن...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
ما هم چند روز پیش مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم.
سربازی س پ ا ه خیلی سال پیش !
تعداد افراد با خودم چهار نفر
خانم برنده اصلی: لیسانس و غیر شاغل
خودم لیسانس کامپیوتر
از امروز سایت ابوظبی کیس ما رو میشناسه
قبلا هم آمریکا بودیم

سوال خاصی هم نپرسید نه اینکه چرا میخواید برید نه اینکه پول رو از کجا آوردید نه اینکه پیش کی میخواهید برید.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، mfte.teacher ، قصه گو ، m.ghoreishi ، r.bazargan ، soruosh ، kaamiran ، نیلان ، goliii ، aaraam
(2014-12-16 ساعت 12:04)bidaad نوشته:  ما هم چند روز پیش مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم.
خودم لیسانس کامپیوتر
قبلا هم آمریکا بودیم

سوال خاصی هم نپرسید نه اینکه چرا میخواید برید نه اینکه پول رو از کجا آوردید نه اینکه پیش کی میخواهید برید.

هیچی دیگه پس چرا میایید اینجا اعلامیه صادر می کنین. اینجا جایی که همه تجربیات و اطلاعات غیر محرمانه رو شیر می کنن جناب.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-12-16 ساعت 12:04)bidaad نوشته:  ما هم چند روز پیش مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم.
خودم لیسانس کامپیوتر
قبلا هم آمریکا بودیم

سلام
ممنون از اطلاع رسانی تون ، سفر نامه و سوال های افیسر رو بنویسید.
ممنون
تشکر کنندگان: soruosh ، r.bazargan
(2014-12-16 ساعت 12:14)mfte.teacher نوشته:  
خودم لیسانس کامپیوتر
قبلا هم آمریکا بودیم

هیچی دیگه پس چرا میایید اینجا اعلامیه صادر می کنین. اینجا جایی که همه تجربیات و اطلاعات غیر محرمانه رو شیر می کنن جناب.

دوست من , منظور ایشون افیسر سوال خاصی نپرسید Smile
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: قصه گو ، m.ghoreishi ، reza.aa ، shahin2737
دوستان معمولا چند روز بعد از مصاحبه سایت سیس و یا سایت ابوظبی کیس ها رو میشناسه؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
بله تصحیح میکنم:
"آفیسر سوال خاصی هم نپرسید" !!
بعضی دوستان چرا اینقدر بد برداشت میکنن ؟!
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: قصه گو ، kaamiran ، soruosh ، r.bazargan ، shahin2737
(2014-12-16 ساعت 12:31)milad.nas نوشته:  دوستان معمولا چند روز بعد از مصاحبه سایت سیس و یا سایت ابوظبی کیس ها رو میشناسه؟

ربطی به مصاحبه نداره فعلا ، سیس هنوز کیسی رو نمیشناسه و احتمالا از ژانویه بتونیم سرچ کنیم توش
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 19:17)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من امروز مصاحبه داشتم و خدا را شکر یضرب گرفتم ایشالله هفته دیگه که برگشتم سفرنامه کامل مینویسم
فقط شرایط کیسم بگم مجرد سربازی معاف دانشجو

تبريك ميلاد جان.
هم مقصديم Cool
تشکر کنندگان: r.bazargan ، aghamilad
میگم چه جالب شده. ابوظبی کلا ویزا نصف و نیمه هم امسال نمیده! یکی دو مورد نیست همه اینطورین مثکه
راستی میلاد جان تبریک بنده روهم پذیرا باش. من قبلا رتبه داده بودم مگرنه تبریک رو در رتبه میگفتم

(2014-12-16 ساعت 13:49)atlantis770 نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 19:17)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من امروز مصاحبه داشتم و خدا را شکر یضرب گرفتم ایشالله هفته دیگه که برگشتم سفرنامه کامل مینویسم

تبريك ميلاد جان.
هم مقصديم Cool

آتلانتیس جان شما چکار کردین؟ ویزا رو گرفتین؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، atlantis770 ، r.bazargan ، aghamilad ، goliii
(2014-12-16 ساعت 13:53)behdadK نوشته:  میگم چه جالب شده. ابوظبی کلا ویزا نصف و نیمه هم امسال نمیده! یکی دو مورد نیست همه اینطورین مثکه
راستی میلاد جان تبریک بنده روهم پذیرا باش. من قبلا رتبه داده بودم مگرنه تبریک رو در رتبه میگفتم

یعنی اگر نفر اصلی کلیرنس بخوره میگن برید تا کلیرنس ایشون بیاد بعد؟
تشکر کنندگان:
اون که طبیعیه .
اما خوب برنده اگر خانم باشه مثل ما و خیلی های دیگه و وضعیتش کلیرنسی نباشه به اون که باید بدن! آخه خانه دار و بدون شغل و هنری و ... که وضعیت کلیرنس نمیشن! پارسال هم به همه نصف نیمه میدادن امسال اما یه مورد نصفه نیمه تو ابوظبی تاحالا نشنیدم. تو آنکارا یکی دو مورد بود فقط
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kaamiran ، r.bazargan ، نیلان ، goliii
(2014-12-16 ساعت 13:59)behdadK نوشته:  اون که طبیعیه .
اما خوب برنده اگر خانم باشه مثل ما و خیلی های دیگه و وضعیتش کلیرنسی نباشه به اون که باید بدن! آخه خانه دار و بدون شغل و هنری و ... که وضعیت کلیرنس نمیشن! پارسال هم به همه نصف نیمه میدادن امسال اما یه مورد نصفه نیمه تو ابوظبی تاحالا نشنیدم. تو آنکارا یکی دو مورد بود فقط

خوب دارن حسابی به تعداد ویزاها توجه میکنن! ظاهرا تاپیک 2014 ها رو خوب خوندن!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، نیلان
(2014-12-16 ساعت 13:53)behdadK نوشته:  میگم چه جالب شده. ابوظبی کلا ویزا نصف و نیمه هم امسال نمیده! یکی دو مورد نیست همه اینطورین مثکه

(2014-12-16 ساعت 13:49)atlantis770 نوشته:  

تبريك ميلاد جان.
هم مقصديم Cool

آتلانتیس جان شما چکار کردین؟ ویزا رو گرفتین؟

من هر كاري كردم نشد برم. پاسپورتمو دادم برام بگيرن.هنوز دستم نرسيده...
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان