کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-12-15 ساعت 19:20)Iaccept نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 19:17)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من امروز مصاحبه داشتم و خدا را شکر یضرب گرفتم ایشالله هفته دیگه که برگشتم سفرنامه کامل مینویسم
فقط شرایط کیسم بگم مجرد سربازی معاف دانشجو
مبارکه Smile
کاش منم دانشجوووو بودم ؛)

Sent from my MediaPad X1 7.0

دوست من خوشحال شدیم از یه ضرب گرفتن تون. مبارکه. ایشالا قسمت مام بشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، aghamilad ، babisondes ، nikoo2468 ، atlantis770
با سلام و آرزوی صبر و آرامش مضاعف برای تمام عزیزانی که کلیرنس خوردند؛

بنده هم 13 نوامبر در آنکارا مصاحبه داشتم، شغلم مهندسی کامپیوتر هستش مدرکم هم لیسانس کامپیوتر هست، مجرد هستم و سربازی هم معاف شدم و کارم هم در جای خصوصی بوده و کار دولتی نداشتم، واقعا نمیدونم چرا کلیرنس خوردم شاید چون شغل کامپیوتر جزو مشاغل حساس محسوب میشه، نمیدونم چون آفیسر از اول تا آخر مصاحبه فقط داشت درمورد کارم ازم سوال میکرد...

حالا به هرحال نمیدونم چرا این سفارت آنکارا داره انقدر کند و لاک پشتی جلو میره، انصافا پروسه ی حوصله سربری هستش ولی امیدوارم هرچه زودتر همه کلیر بشیم...

حالا سوالم از دوستان و عزیزان باتجربه تر این هستش که باتوجه به اینکه به انتهای سال میلادی داریم نزدیک میشیم به نظرتون آیا امکانش هست تا ژانویه خبری بشه یعنی شاهد کلیر شدن ها باشیم؟ و اینکه تو تعطیلات ژانویه معمولا سفارت ها چند روز تعطیل هستند و چقدر ممکنه کارمون عقب بیوفته؟
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: afrand ، goliii
متاهل بدون فرزند 30 ساله سربازی سپاه کار خصوصی مهندس عمران
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، atlantis770
صرفا جهت اطلاع
سایت انکارا یه اپدیت داشت ولی کیس لاتاری توش نبود.
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، rezasadeghi ، siminbiazar ، mendoosh ، soruosh
خواهشا این تئوری های توطئه و بحث های سیاسی رو به اینجا نکشید. این دفعه برخورد نمیشه دفعه بعد اما جدی برخورد میشه. هر کسی هم میخواد آسمون و ریسمون رو به هم ببافه و زمین و زمان رو مقصر کلیرنس و یا طولانی کردن کلیرنسش کنه مختاره فقط بقیه رو داخل این بازیش نکنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، HERMES7 ، aaraam ، نیلان ، rezasadeghi ، kimfar
(2014-12-15 ساعت 15:06)houshym نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 14:32)milad.nas نوشته:  سلام به همه
ما هم به جمع شما پیوستیم Smile
امیدوارم هرچه زودتر به تاپیک اولین سفر به آمریکا و فعالسازی گرین کارت نقل مکان کنیم Big Grin
موفق باشید.
یه خلاصه ای بگید از روند کارتون و دلیل کلیری که فکر میکنید؟ شما چی فکر میکنید به نظرتان از قبل مشخصه که کلیر میخورید یا نه ؟ خیلی از دوستان میگن انگاری مشخصه

ببینید دوست من قوانین مشخصه و دستورالعمل ها کاملا معلومه پس اگه شرایط ما طبق قوانین در قسمت Ap باشه پس قطعا به ما تعلق میگیره در غیر اینصورت خیر فقط درصد خیلی خیلی پایینی ممکنه خارج از این پروسه قرار بگیرند که واقعا تعداد کمی هستند که در کل صرف نظر میشه ازشون . موفق باشید
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 20:15)رضا2015 نوشته:  صرفا جهت اطلاع

شماره کیس 2015AS1569 کلیر شده و تو سایت آنکارا اومده
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aaraam ، نیلان
(2014-12-15 ساعت 21:05)ziba_sunset نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 20:15)رضا2015 نوشته:  صرفا جهت اطلاع

شماره کیس 2015AS1569 کلیر شده و تو سایت آنکارا اومده

اون قبلا وارد شده بود و با این اپدیت نبود عزیزم.
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 19:17)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها من امروز مصاحبه داشتم و خدا را شکر یضرب گرفتم ایشالله هفته دیگه که برگشتم سفرنامه کامل مینویسم

میلاد جان تبریک شدید من رو بپذیر

از بچه های مهاجرسرا که من بهشون میگم بیش فعال شما اولین نفر هستی که ویزای خوشگل تو پاست خورده و دوست دارم از اینجا به بعدش یه سفر نامه توپ ، با جزئیات ریز، تحلیلی تفصیلی ،اقتصادی اجتماعی ارئه بدید.

خلاصه ازت انتضار دارم آقا میلاد ،یه پیشنهاد از الان تو قسمت سفرنامه امریکا یه پست بزار و ریز ریز اطلاعات جدید و بزار واسه خودت هم مثل یه دفتر خاطارت میشه و در آینده با نوه نتیجه هات میای تو مهاجرسرا و بهشون میگی ببینید چندتا لایک داشتم ،رتبه رو دارین ؟؟؟؟

خخخخخ

خلاصه دوستت داریم و ازت انتظار هم داریم
راستی مقصدت کدوم شهره ؟؟؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: aghamilad ، Samia ، m.ghoreishi ، نیلان ، kimfar ، atlantis770
(2014-12-15 ساعت 21:47)reza.aa نوشته:  

میلاد جان تبریک شدید من رو بپذیر

از بچه های مهاجرسرا که من بهشون میگم بیش فعال شما اولین نفر هستی که ویزای خوشگل تو پاست خورده و دوست دارم از اینجا به بعدش یه سفر نامه توپ ، با جزئیات ریز، تحلیلی تفصیلی ،اقتصادی اجتماعی ارئه بدید.

خلاصه ازت انتضار دارم آقا میلاد ،یه پیشنهاد از الان تو قسمت سفرنامه آمریکا یه پست بزار و ریز ریز اطلاعات جدید و بزار واسه خودت هم مثل یه دفتر خاطارت میشه و در آینده با نوه نتیجه هات میای تو مهاجرسرا و بهشون میگی ببینید چندتا لایک داشتم ،رتبه رو دارین ؟؟؟؟

خخخخخ

خلاصه دوستت داریم و ازت انتظار هم داریم
راستی مقصدت کدوم شهره ؟؟؟؟

ممنون اقا رضا از لطفت ایشالله ویزا نسیب شما و بقیه بچه ها هم بشه
والله من به احتمال زیاد میرم شیکاگو
چشم ایشالله برگردم حتما یه سفرنامه خوبم مینویسم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، rezasadeghi ، kimfar

به به مبارکه Smile
به سلامتی
به قول آقا رضا شدیدا تبریک Big Grin
اصلا این یه ضرب یه حال دیگه ای داره Rolleyes
امیدوارم بقیه مسیر هم با موفقیت طی کنید Wink
منتظر سفرنامه تون هستیم .
تشکر کنندگان: aghamilad ، satanicboy1 ، behjat
(2014-12-15 ساعت 14:32)milad.nas نوشته:  سلام به همه
ما هم به جمع شما پیوستیم Smile
امیدوارم هرچه زودتر به تاپیک اولین سفر به آمریکا و فعالسازی گرین کارت نقل مکان کنیم Big Grin
موفق باشید.

تبریک ما را بابت کلیرنس پذیرا باشید Wink
درسته یه ضرب یه حال دیگه ای داره ، ولی دریافت کلیرنس ، مثل احساس سبکی بعد از آخرین امتحان ترم میمونه Big Grin
آقا من اصلا موافقم به موازات نقل مکان به تاپیک " اولین سفر به آمریکا " اصلا به خود آمریکا نقل مکان کنیم . Tongue کیه که گوش کنه ، والا Cool
تشکر کنندگان: milad.nas ، kimfar
سایت سفارت انکارا بازم اپدیت شد اما دریغ از یه کیس لاتاری [عکس: 1.gif]
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: siminbiazar ، afrand
(2014-12-15 ساعت 23:10)Nima90 نوشته:  

به به مبارکه Smile
به سلامتی
به قول آقا رضا شدیدا تبریک Big Grin
اصلا این یه ضرب یه حال دیگه ای داره Rolleyes
امیدوارم بقیه مسیر هم با موفقیت طی کنید Wink
منتظر سفرنامه تون هستیم .
آقا تبریک من رو بپذیرین. باور کنین مثل اینکه خودم یک ضرب گرفته باشم. مبارک تون باشه. امیدوارم اونجا هم موفق باشین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: aghamilad ، behjat ، atlantis770
سلام
اميدوارم كه همه خوب باشن
ما ويزامونو يضرب گرفتيم
و الان بيست و چهار روزه امريكاييم
باور كنيد خيلي عاليه دوستان
زبان رو تقويت كنيد يه مقدار پول با خودتون بياريد كه لازمتون ميشه
اگه سوالي بود در خدمتتون هستم
اگه دوست داشتيد شمارتونو بزاريد رو واتساب يا وايبر صحبت كنيم
كاري از دستم بر بياد كوتاهي نميكنم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان