کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من که ندیدم به کسی از کار اداری بیشتر در سربازی بدن!
گروهان ما فوق لیسانس و دکترای تخصصی بودند و تقسیم که شدیم هر کسی متناسب با رشته اش در اداره مربوطه افتاد و حسابی احسنت گفتیم به این اتفاق. اما وقتی وارد پادگان شدیم تبدیل شدیم به دربان و نامه بر و تایپیست و مسئول قابلمه! خیلی عزت تپونمون کردند 4 تا سردوشی تحویلمون دادند که ببریمشون سر کشیک و گوششون رو بکشیم!
نمیدونم چرا بعضی ها علاقه دارند کارهای خودشون رو در سربازی مهم جلوه بدن! اگر شما هم جزو این دسته هستید شدیدا ضرر میکنید. البته آفیسر از ما اصلا نپرسید کدوم بخش بودید چه برسه به اینکه چه کار میکردید اونجا!! فقط گفت سربازی ارتش یا سپاه و جواب رو که شنید سری تکون داد و تایپ کرد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: shahin2737 ، HERMES7 ، areb1356 ، AliReza.Sh
(2014-12-22 ساعت 12:38)behdadK نوشته:  من که ندیدم به کسی از کار اداری بیشتر در سربازی بدن!
گروهان ما فوق لیسانس و دکترای تخصصی بودند و تقسیم که شدیم هر کسی متناسب با رشته اش در اداره مربوطه افتاد و حسابی احسنت گفتیم به این اتفاق. اما وقتی وارد پادگان شدیم تبدیل شدیم به دربان و نامه بر و تایپیست و مسئول قابلمه! خیلی عزت تپونمون کردند 4 تا سردوشی تحویلمون دادند که ببریمشون سر کشیک و گوششون رو بکشیم!
نمیدونم چرا بعضی ها علاقه دارند کارهای خودشون رو در سربازی مهم جلوه بدن! اگر شما هم جزو این دسته هستید شدیدا ضرر میکنید. البته آفیسر از ما اصلا نپرسید کدوم بخش بودید چه برسه به اینکه چه کار میکردید اونجا!! فقط گفت سربازی ارتش یا سپاه و جواب رو که شنید سری تکون داد و تایپ کرد.
باریکلا بهداد خان .اصل مطلب رو خیلی واضحتر از ما گفتی.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
آقا مهدی 2014، شما که 247 روز طول کشیده تا کلیر شین ممکنه برامون از تجدید مدیکال بگین؟ دست شما درد نکنه.
و اینکه ماشالله به صبر و امیدتون 8 ماه! خیلی مبارکتون باشه Smile دست راستتون رو سر ماها Smile)[/code]
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز همسر بنده دوره اموزشی سربازی رو گذرونده و باقیشو امریه گرفته در بنیاد مسکن،به نظرتون این موضوع به نفع ماست یا اینکه کلیرنس میخوریم?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 13:54)neda733 نوشته:  دوستان عزیز همسر بنده دوره اموزشی سربازی رو گذرونده و باقیشو امریه گرفته در بنیاد مسکن،به نظرتون این موضوع به نفع ماست یا اینکه کلیرنس میخوریم?

سربازی= کلیرنس!99.99999999999999999999999999999999999999999
تشکر کنندگان: aaraam
(2014-12-22 ساعت 13:54)neda733 نوشته:  دوستان عزیز همسر بنده دوره اموزشی سربازی رو گذرونده و باقیشو امریه گرفته در بنیاد مسکن،به نظرتون این موضوع به نفع ماست یا اینکه کلیرنس میخوریم?
سلام
تا جایی که من فهمیدم سربازی یک روزش هم به کلیر می خوره
بنیاد مسکن هم اگر منظور بنیاد مسکن خود ارگان های نظامیه که فرقی نمیکنه
در هر صورت با توجه به جواب های دوستان به نظرم بهتر بگه منشی گروهان بوده یا چیزی شبیه این.
در نهایت به نظرم باید فقط و فقط به سوالات جواب داد و از توضیح و گزاف گویی پرهیز کرد.
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
دوستان يك موضوع عجيب و تازه ، سايت آنكارا رو كه ميخوايم چك كنيم ، از امروز username & password ميخواد !!!!! كسي ميدونه چرا ؟ شايد موقته ، ولي الان سايت كلرينس آنكارا رو نميشه چك كرد .

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 14:51)takecarenima نوشته:  دوستان يك موضوع عجيب و تازه ، سايت آنكارا رو كه ميخوايم چك كنيم ، از امروز username & password ميخواد !!!!! كسي ميدونه چرا ؟ شايد موقته ، ولي الان سايت كلرينس آنكارا رو نميشه چك كرد .

نه سایت در حال ساخت هست و اون هم یوزر و پس ادمین سایت رو میخواد ! صبر کنید سایت درست شود Wink
تشکر کنندگان: mendoosh
(2014-12-22 ساعت 02:18)Manowroozi نوشته:  با سلام خدمت همگی اعضا محترم
دوستان من یه سوال دارم و خواهش می کنم بهم جواب بدید.
برنده ی اصلی بنده ی حقیر هستم با مدرک فوق لیسانس (کیس نامبر 8XXX). خوشبختانه یا متاسفانه! برای سربازی از تسهیلات نخبگی استفاده کردم و فقط حدود 45 روز آموزشی رفتم و یک طرح تحقیقاتی هم تحویل دادم. در فرم 260 محل خدمت رو جایی که آموزشی رفتم یعنی نیرو زمینی وارد کردم. روی کارت پایان خدمت من هم 21 ماه! سابقه خدمت نوشته شده که البته 6 ماه اولش تداخل داره با دوران فوق لیسانس بنده!! با اینکه وقت زیادی تا مصاحبه مونده ولی هر روز ذهنم در گیر این مساله هست که اگه افیسر از من پرسید (و به احتمال زیاد خواهد پرسید) سربازی کجا بودی و چه کار کردی من باید چی جواب بدم!!! راستشو بگم یا اینکه یه چیزی سر هم کنم؟ لازم به ذکر هست که نگرانی بنده از این نظر بیشتر میشه چون کیس نامبرم بالا هست و نگرانم اگه پروسه کلیر شدن بیش از حد طول بکشه ....! واقعا تشکر می کنم از دوستانی که زحمت می کشن و بنده رو راهنمایی می کنن.

برادر همسر من شرایط شما رو داشت، البته ایشون برای ویزا تحصیلی اقدام کردن نه ویزا لاتاری. افیسر، بنیاد نخبگان رو میشناسه و میدونه کار تحقیقاتی انجام دادید، بعید میدونم توضیح اضافی ازتون بخواد. اینجوری اون چند ماه تداخل هم توجیح میشه. البته به احتمال زیاد کلیرنس میخورید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: behdadK
سلام بچه ها شاید جای این سوال اینجا نباشه بحث سربازی پیش اومد من 20 سال پیش در نیروی انتظامی خدمت کردم هیچ کدوم از بچه ها اسمی از نیروی انتظامی رو نیاوردند همگی سرباز ارتش و سپاه بودند ظاهرا افیسر که میدونه خدمت تو یه ارگان دیگه هم به این نام وجود داره یا نیاز به توصیح داره؟بهتر نیست بگم سر بازیم در نیروی پلیس بودم ممنون از راهنمایی پیشکسوتا و از زحمات مدیر ان محترم خصوصا اقا بهداد و بابک جان.
(2014-12-22 ساعت 19:14)alireza.moazini نوشته:  سلام بچه ها شاید جای این سوال اینجا نباشه بحث سربازی پیش اومد من 20 سال پیش در نیروی انتظامی خدمت کردم هیچ کدوم از بچه ها اسمی از نیروی انتظامی رو نیاوردند همگی سرباز ارتش و سپاه بودند ظاهرا افیسر که میدونه خدمت تو یه ارگان دیگه هم به این نام وجود داره یا نیاز به توصیح داره؟بهتر نیست بگم سر بازیم در نیروی پلیس بودم ممنون از راهنمایی پیشکسوتا و از زحمات مدیر ان محترم خصوصا اقا بهداد و بابک جان.

نه میدونه دوستانی بودن که نیروی انتظامی بودن و مصاحبه هم رفتن و منتظر هستن
(2014-12-22 ساعت 19:24)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 19:14)alireza.moazini نوشته:  سلام بچه ها شاید جای این سوال اینجا نباشه بحث سربازی پیش اومد من 20 سال پیش در نیروی انتظامی خدمت کردم هیچ کدوم از بچه ها اسمی از نیروی انتظامی رو نیاوردند همگی سرباز ارتش و سپاه بودند ظاهرا افیسر که میدونه خدمت تو یه ارگان دیگه هم به این نام وجود داره یا نیاز به توصیح داره؟بهتر نیست بگم سر بازیم در نیروی پلیس بودم ممنون از راهنمایی پیشکسوتا و از زحمات مدیر ان محترم خصوصا اقا بهداد و بابک جان.

نه میدونه دوستانی بودن که نیروی انتظامی بودن و مصاحبه هم رفتن و منتظر کلیر هستن
مرسی رضا جان.
تشکر کنندگان: HERMES7
این یوزر پسورد دیگه از کجا اومده
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
از حدود ظهره كه سايت آنكارا اينجوري شده ، قاعدتا دارن تغييراتي تو سايت ميدن و چيزي رو آپديت ميكنند . به اميد خدا تا امشب بر طرف بشه و چند تا كليرنس جديد بياد توش. [emoji120]

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: siminbiazar ، afrand ، آلیس-1980 ، kimfar ، soruosh
من الان چک کردم. سایت درست شده بود. آخرین آپدیتش هم واسه 19 دسامبر یعنی 3 روز پیش بود.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، afrand ، siminbiazar ، rezasadeghi ، shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان