کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-03 ساعت 15:52)goldfish_729 نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  نه نمیگیرند. این مورد ها رو بگذارید به پای نرم افزار سیس. منظورش اینه که نفر اول رد شده نفرات بعدی اما پرونده شون مشکل رفیوز نداشته.
درست مثل وقتی که میزنه نفر اول AP شدن ولی نفرات بعدی و یا یکنفر از اونها Ready مونده یعنی چیزی نداشته آفیسر اضافه کنه به کیسش (که البته به جز بچه ها واسه ایرانی ها این اتفاق نمی افته)
خودتون اونها رو هم رفیوز در نظر بگیرید.

البته کیس 1000 هم همینطور بود.
نفر اول ریجکت شده ولی 3 نفر دیگه ready هستن
این در حالیه که یک هفته بعد از ریجکت شدن، براشون آپدیت آمده.
؟؟؟
من هم at nvc بودم.

Sent from my GT-P3100

اپدیت ها بعد از کلیر شدن و یا رفیوز شدن وجود داره ، غیر طبیعی نیستن!
تشکر کنندگان: babak12 ، farrokh1675
سلام برای ما کیس4 نفره هستیم و تو نوامبر مصاحبه داشتیمبرای یکی اپدیت 19 دسامبر زده برای 3 تای دیگه 24 نوامبر . سئوالی که دارم اینکیس های رفیوز از کجا ÷
پیدا کردین ؟ آقای رضا 2015 یک سوال دیگهکه نمیدونم کجا مطرح کنم اینه که اگر کلاس های کامپیوتریبخواهیم بریم باید حتما فنی حرفه ای باشه که مدرک بگیریم یا از هر جا قابل قبوله که بعدا ترجمه کنیم داشته باشیم.
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-03 ساعت 16:23)1352ghazal نوشته:  سلام برای ما کیس4 نفره هستیم و تو نوامبر مصاحبه داشتیمبرای یکی اپدیت 19 دسامبر زده برای 3 تای دیگه 24 نوامبر . سئوالی که دارم اینکیس های رفیوز از کجا ÷
پیدا کردین ؟ آقای رضا 2015 یک سوال دیگهکه نمیدونم کجا مطرح کنم اینه که اگر کلاس های کامپیوتریبخواهیم بریم باید حتما فنی حرفه ای باشه که مدرک بگیریم یا از هر جا قابل قبوله که بعدا ترجمه کنیم داشته باشیم.

تشریف ببرید تو تاپیک انالیز جدول سیس 2015 اونجا من لینک یه فایل اکسل رو دادم می تونید ببینید.
مدرک رو برای کجا می خواید ؟ سفارت یا کار در انجا؟ کلا برای سفارت غیر از مدرک تحصیلی به ندرت شده مدرک دیگه ای رو قبول کنن!
کلا مدارک اینجا خیلی قبول اونجا نیست مگر مدرک بین المللی مثل A+ اینا بگیرید. شما نمیتونید برین مجتمع فنی بعد مدرکش رو ترجمه کنید.
دنبال مدارک و دوره های بین المللی باشید.
تشکر کنندگان: farrokh1675
(2015-01-03 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  نه نمیگیرند. این مورد ها رو بگذارید به پای نرم افزار سیس. منظورش اینه که نفر اول رد شده نفرات بعدی اما پرونده شون مشکل رفیوز نداشته.
درست مثل وقتی که میزنه نفر اول AP شدن ولی نفرات بعدی و یا یکنفر از اونها Ready مونده یعنی چیزی نداشته آفیسر اضافه کنه به کیسش (که البته به جز بچه ها واسه ایرانی ها این اتفاق نمی افته)
خودتون اونها رو هم رفیوز در نظر بگیرید.

سلام، کیس ما برنده خانم بود که کلیرنس خورد، در سایت هم خانم ap و ما دوتا ready هستیم
این یعنی چه جوری شده؟
شماره کیس: ***2015AS0001 ///نفرات: 3 ///سفارت: آنکارا ///ارسال فرمها: 20 می ///کارنت: اگوست ///نامه دوم: 23 اکتبر ///مصاحبه: 10 دسامبر///کلیرنس: 3 آوریل
تشکر کنندگان:
توجیهی نداره. جدی نگیرید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh1675
(2014-12-31 ساعت 12:03)mendoosh نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 02:34)پائیز نوشته:  
(2014-12-28 ساعت 10:12)mendoosh نوشته:  [quote='پائیز' pid='570017' dateline='1419720550']

خوشحالم که متن من حداقل بدرد یکی خورد
دوستان من توصیه میکنم هرکس که زمان کلیرنسش از سه ماه میگذره حتما دوباره مدیکال بده چون تاریخ اعتبار ویزای شما بر مبنای تاریخ اعتبار مدیکال شما خواهد بود بنا براین اگر مدیکال شما ۶ ماه اعتبار داشته باشه ویزای شما هم ۶ ماه اعتبار خواهد داشت و اگر دوماه از اعتبار مدیکال شما باقی مانده باشه ویزای شما اعتبارش دو ماهه خواهد بود بنا بر تجربیات و اینکه ممکنه مشگلاتی وجود داشته باشه که لازم باشه ویزای شما مدت اعتبار بیشتری داشته باشه مثلا بخاین کاری رو در ایران تمام کنید یا پول جور کنید یا هرچیز دیگه زمان بیشتری برای رفتن لازم داشته باشید توصیه میکنم با تجدید مدیکال این فرصت رو بخودتون بدین
موضوع دوم در مورد قیمت خودرو هست اینجا خودرو بسیار ارزانتر از ایران هست برای یه تازه وارد که عموما نباید هزینه بیخودی داشته باشه شما میتونید با ۴ هزار دلار یه ماشین خوب بخرید که چند سالی براتون بدون دردسر کاربکنه عموما ماشین های ژاپنی توصیه میشن ولی قیمت ماشنی های دست دوم ژاپنی که حدود ده سال کار کرده باشه از بنز و ب ام و هم سال خودشون بالاتره چون هزینه تعمیرات اینجا گرونه و مردم برای ماشین هایی که نگهداریشون کم هزینه تره بهتر پول میدن
برای کسانی که میخان ماشین ارزونتر بخرن هم ماشین پیدا میشه ولی خوب باید بگردن از حدود ۲۰۰۰ دلار به بالا میتونید ماشین مناسب پیدا کنید ولی باید خیلی بگردین تا با این قمیت ماشین مناسب پیدا کنید
یه ماشین هیوندایی مدل ۲۰۱۳ حدود ۹ هزار تا قیمت داره قیمت خودروی نو هم تقریبا یک سوم قیمت خودروی نو در ایران هست
ماشین های فرانسوی مثل پژو و زانتیا و سیتروئن و اینها هم اصلا اینجا پیدا نمیشه حتی یکدونه

برای قیمت خونه و قیمت ماشین به سایت Craigslist.org مراجعه کنید هم قیمت خونه رو میتونید پیدا کنید و هم ماشین رو

پیروز باشید

ممنون، من فک کنم سوالم رو واضح نپرسیدم. منظورم اینه که شما مثلا فرض کنید من هفته ی دیگه کلیر میشم. 2 ماه از مدیکالم گذشته ولی شرایطم یه جوریه که شش ماه بعد ویزا رو لازم دارم. آماده ی سفر می شم، قبل از این که برم سفارت پاسمو بدم باید برم دکتر؟ مدیکال جدید و پاسو باهم ببرم سفارت؟ بعد دکتر که میرم سابقه ی مدیکالم رو داره یا باز باید از ایران کارت زرد تهیه کنم؟(من کپی یادم رفت کنم مثلا). واکسن مجدد که نمیزنه؟ کلا درد فقط همون 147.5 دلاره ویزیت و آزمایش و ایکس ری ه؟
بعد همین جوری بریم؟ وقت رو چه جوری بگیریم وقتی از یک ماه قبل پر میشه؟

ببخشید دیر جواب میدم
اگه به دکتر زنگ بزنید میگه کارت زرد رو نمیخاد دوباره بیارید ولی وقتی میرین میگه کارت زرد رو بده کلا خیلی به حرفاشون تکیه نکنید و کار خودتون رو درست و دقیق انجام بدین
حتما دوباره کارت زردتون رو بگیرید
تمام واکسن هایی که نوبت تزریق یاد آوریش رسیده رو بزنید
تمام مراحلی که برای گرفتن مدیکال اول لازم بود انجام بدین
دوباره وقت بگیرید وقت دکتر از یک ماه پیش پر نشده بلکه حداکثر از یک ماه جلو تر میتونید وقت بگیرید. ضمنا از من نشنیده بگیرید بچه ها برای تمدید مدیکال در آنکارا داشتن وقت دکتر ضروری نیست. البته شما وقتتون رو بگیرید ها ولی اگر مثلا پرواز شما به انکارا با ماهان باشه و زود بتونید برید هتل وسایلتون رو بزارین و برین دکتر تا قبل از ساعت ۲ مدارکتون رو میگیره و یکروز جلو می افتین مثلا وقت رو برای ۴ شنبه بگیرید و سه شنبه برین انکارا سریع مدارک رو بدین دکتر فردا ساعت ۱۰ مدیکال تمدید شده رو بهتون میده و بدو بدو بپرین دم سفارت تحویل بدین
اگه دکتر عشقش بکشه و جیبش کم پول شده باشه دوباره براتون واکسن میزنه
کمتر پیش میاد که واکسن بزنه ولی ممکنه بزنه
دوباره از شما عکس و حق ویزیت میگیره
دوباره به شما پاکت مدیکال جدید میده وقبلی رو ازتون میگیره
با پاکت جدید مدیکال و پاسپورت اعتبار دارتون تشریف ببرید سفارت
مدارک رو تحویل اون خانم میدین و ۳۰ ثانیه بیشتر کار نداره
بین ۳ روز تا ۱۰ روز طول میکشه که پاسپورت شما رو به اداره پست تحویل بدن
تشریف میبرید اداره پست و ویزای شیک و با کلاس مهاجرت به ایالات متحده رو توی پاسپورتتون چسبوندن
فقط فقط فقط حتما چک کنید تمام اطلاعات توی ویزاتون درست و دقیق باشه حتی شماره پاسپورتتون رو هم که توی ویزا هست با شماره پاسپورتتون چک کنید مورد داشتیم پارسال سه بار پشت سر هم ویزای دوست منو اشتباه زدن تو پاسپورتش و باطل کردن دوباره زدن و باطل کردن و دوباره زدن کلا حواستون باشه
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
تشکر کنندگان: aaraam ، ashkan.h56 ، bahar101 ، laleht ، jupiterx ، amirh20 ، Mahboy ، AliReza.Sh
(2014-12-31 ساعت 13:33)laleht نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 12:03)mendoosh نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 02:34)پائیز نوشته:  
(2014-12-28 ساعت 10:12)mendoosh نوشته:  [quote='پائیز' pid='570017' dateline='1419720550']

خوشحالم که متن من حداقل بدرد یکی خورد
دوستان من توصیه میکنم هرکس که زمان کلیرنسش از سه ماه میگذره حتما دوباره مدیکال بده چون تاریخ اعتبار ویزای شما بر مبنای تاریخ اعتبار مدیکال شما خواهد بود بنا براین اگر مدیکال شما ۶ ماه اعتبار داشته باشه ویزای شما هم ۶ ماه اعتبار خواهد داشت و اگر دوماه از اعتبار مدیکال شما باقی مانده باشه ویزای شما اعتبارش دو ماهه خواهد بود بنا بر تجربیات و اینکه ممکنه مشگلاتی وجود داشته باشه که لازم باشه ویزای شما مدت اعتبار بیشتری داشته باشه مثلا بخاین کاری رو در ایران تمام کنید یا پول جور کنید یا هرچیز دیگه زمان بیشتری برای رفتن لازم داشته باشید توصیه میکنم با تجدید مدیکال این فرصت رو بخودتون بدین
موضوع دوم در مورد قیمت خودرو هست اینجا خودرو بسیار ارزانتر از ایران هست برای یه تازه وارد که عموما نباید هزینه بیخودی داشته باشه شما میتونید با ۴ هزار دلار یه ماشین خوب بخرید که چند سالی براتون بدون دردسر کاربکنه عموما ماشین های ژاپنی توصیه میشن ولی قیمت ماشنی های دست دوم ژاپنی که حدود ده سال کار کرده باشه از بنز و ب ام و هم سال خودشون بالاتره چون هزینه تعمیرات اینجا گرونه و مردم برای ماشین هایی که نگهداریشون کم هزینه تره بهتر پول میدن
برای کسانی که میخان ماشین ارزونتر بخرن هم ماشین پیدا میشه ولی خوب باید بگردن از حدود ۲۰۰۰ دلار به بالا میتونید ماشین مناسب پیدا کنید ولی باید خیلی بگردین تا با این قمیت ماشین مناسب پیدا کنید
یه ماشین هیوندایی مدل ۲۰۱۳ حدود ۹ هزار تا قیمت داره قیمت خودروی نو هم تقریبا یک سوم قیمت خودروی نو در ایران هست
ماشین های فرانسوی مثل پژو و زانتیا و سیتروئن و اینها هم اصلا اینجا پیدا نمیشه حتی یکدونه

برای قیمت خونه و قیمت ماشین به سایت Craigslist.org مراجعه کنید هم قیمت خونه رو میتونید پیدا کنید و هم ماشین رو

پیروز باشید

ممنون، من فک کنم سوالم رو واضح نپرسیدم. منظورم اینه که شما مثلا فرض کنید من هفته ی دیگه کلیر میشم. 2 ماه از مدیکالم گذشته ولی شرایطم یه جوریه که شش ماه بعد ویزا رو لازم دارم. آماده ی سفر می شم، قبل از این که برم سفارت پاسمو بدم باید برم دکتر؟ مدیکال جدید و پاسو باهم ببرم سفارت؟ بعد دکتر که میرم سابقه ی مدیکالم رو داره یا باز باید از ایران کارت زرد تهیه کنم؟(من کپی یادم رفت کنم مثلا). واکسن مجدد که نمیزنه؟ کلا درد فقط همون 147.5 دلاره ویزیت و آزمایش و ایکس ری ه؟
بعد همین جوری بریم؟ وقت رو چه جوری بگیریم وقتی از یک ماه قبل پر میشه؟

اتفاقا این سوال منم بود منتها گفتم اگر بپرسم میگن تو اول برو مصاحبه بعد این سوالا رو بپرس Big Grin
حالا هم منتظرم ببینم گوش شیطون ، بخیل و حسود کر بالاخره این نامه مقدس دومم کی میاد دوباره این سوال رو دقیق بپرسم Wink

بچه ها خوبه که اطلاعاتتون رو تکمیل کنید چون بهتر میتونید برنامه ریزی کنید
در مورد آنکارا من میتونم بهتون راهنمایی بدم ولی در مورد ایروان و ابوظبی بد نیست با یه نفر که تجربه اونجا رو داشته هم چک کنید
حتی اگه مصاحبه هم نرفتین باز هم خوبه اطلاعاتتون رو کامل کنید

بچه ها راستی چرا شما امسال منتظر سرا درست نمیکنید؟؟؟ خیلی خوبه ها بدردتون میخوره
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
تشکر کنندگان:
(2015-01-01 ساعت 12:03)milad.nas نوشته:  سلام به همه
دوستان کیس من هم شناسایی شد در سایت سیس , میخواستم بدونم لینکی در مهاجر سرا هست که یه سری توضیحات در مورد نحوه بررسی سایت سیس گفته باشه ؟ اینم میدونم که زیاد نباید به اپدیت هاش اکتفا کرد و دل خوش بود.

مبارکه میلاد جان
برای بررسی به تاپیک کلیرنس پارسال مراجعه بکن
خلاصه اینکه آپدیت شدن ها میتونه نشونه خوبی باشه که روی پرونده شما بررسی هایی انجام شده ولی معلوم نیست پرونده خاص شما چند تا از این بررسی ها لازم داره
۲ تا ؟ ۵ تا؟ ۱۵ تا؟ یا ۲۰ تا؟ یا بیشتر؟؟؟
کسانی بودن با سه تا آپدیت کلیر شدن رفتن
کسایی هم بودن ۱۵ بار آپدیت داشتن آخرش هم کلیر نشدن تا ویزا تمام شده
پارسال از دوستای من کسانی بودن با شماره کیس ۷۸۰۰ ویزا گرفتن و شماره ۳۰۰ ویزا بهش نرسید
کلا زیاد به آپدیت دلخوش نباش ولی مگه میشه ادم دلخوش نباشه؟؟؟

اگه مثل پارسال و دوسال پیش و قبلش پیش بره فعلا منتظر کلیر شدن تا ماه می نباشید چون تعداد کسانی که تا اون تاریخ کلیر میشن خیلی خیلی کمه و اگه خیلی خوش شانس باشید ممکنه کلیر بشین شاید هم اگه خیلی بد شانس بوده باشین و کلیرنس بیخودی خورده باشین توی این مدت کلیر میشین
فعلا صبر داشته باشین تا ماه می تو این مدت تا میتونین زبان یاد بگیرید و دلار جمع بکنید
تشکر کنندگان: bahar101 ، milad.nas
(2015-01-01 ساعت 12:53)hossein_neda نوشته:  شما باید به همراه پاسپورت ها، مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین
برای بار دوم کارت زرد نمی خواد، چون سری اول خود دکتر یه برگه که سابقه واکسیناسیون و واکسنایی که خودش زده براتون رو بهتون داده.

دوست من اگه آنکارا هستین برای سری دوم هم کارت زرد میخاد حتما بگیرید
من پارسال به خود دکتر زنگ زدم و گفت نمیخاد بگیرید ولی من گرفتم و با کمال تعجب برای تمدید مدیکال کارت زرد رو از من خواست یعنی اگه به جرف خودش عمل کرده بودم دیوانه میشدم درسته که سابقه رو داره ولی عملا از ما کارت زرد رو مجددا خواست. در مورد سفارت های دیگه تحقیق کنید و بدون اطلاعات عمل نکنید
تشکر کنندگان: jupiterx
(2015-01-02 ساعت 18:38)نیلان نوشته:  
(2015-01-02 ساعت 18:01)aidin2015 نوشته:  من 19november مصاحبه داشتم برا من 30 december update نشون میده
خیلی هایی که مصاحبه رفتن این تاریخ آپ دیت رو دارن...

(2015-01-02 ساعت 17:52)afrand نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 13:14)نیلان نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:35)afrand نوشته:  خدا رو شکر سایت کیس ما رو هم شناخت . یک تاریخ آپدیت دارم میخواستم بدونم هرچی تاریخ آپدیت دورتر باشه بهتره یا نزدیکتر ؟ تعداد آپدیت بیشتر باشه بهتره یا کمتر ؟

دوست عزیز هر چی آپدیت بیشتر و نزدیک تر باشه بهتره
هر چی به ویزا نزدیک تر بشید یه دفعه این آپ دیت ها سریع تر میشه یعنی مثلا دو روز پشت سرهم شما اپدیت می بینید روز سوم می بینید ویزاتون آماده ست
Big Grin
اگه ممکنه بگید چه تعداد آپدیت داشتید؟
============
من فقط یک آپدیت دارم که اون هم دو روز بعد از مصاحبه است . پس فعلا کار داره تا کلیر بشیم Sad
نه عزیزم، دقیقا به همین دلیله که گفته میشه سیس و آپ دیت هاش خیلی قابل اطمینان نیست
اصلا می تونه ربطی به کلیر شدن نداشته باشه
شما ممکنه با همین یه آپ دیت کلیر بشید
اون چیزی که من گفتم کلیت این قضیه هست
و کلا قابل تعمیم و قانون کلی نیست
امیدوارم خوب توضیح داده باشم

اره عزیزم درسته حتی پارسال بعد از تمام شدن ویزا هم بعضی کیس ها آپدیت میشدن حتی بعضی ها که ویزاشون رو هم تحویل گرفته بودن بازم آپدیت میشدن
کلا میتونه نشونه خوبی باشه و میتونه اصلا نشونه هیچی نباشه
تشکر کنندگان: bahar101 ، afrand
(2015-01-03 ساعت 00:53)saboteur نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 00:49)negarpak نوشته:  ممنون با توجه به كيسهاى سالهاى قبل متوسط زمان انتظار براى اين پروسه چقدر بوده؟

مشخص نیست اصلا. از 2 روز بوده تا 6 ماه. بستگی به کیس های مختلف فرق میکنه.
ولی بر طبق اطلاعات منتظرسرا سال گذشته بدین صورت بوده.
آنکارا : 176 روز
ابوظبی : 161 روز
ایروان : 167 روز

و بر طبق گفته های ساراگرو امسال قراره مدت زمان کلیرنس ها کاهش پیدا کنه به 2 ماه!

دلتون رو به کلیرنس دو ماهه خوش نکنید پارسال هم قرار بود زیر دو ماه جواب بدن که میانگینش شد ۶ ماه ولی امیدوارم اگر هم طول بکشه حد اقل به همه ویرا برسه و مثل دو سال گذشته نشه
تشکر کنندگان: bahar101
من آپديت شدم ٢ ژانويه. فقط نمي دونم مال الان صبحه يا ديشب، چون ديشب چك نكردم. كلا پيشنهادتون اينه كه چه ساعاتي از شبانه روز چك كنيم كه ٢ بار باشه فقط؟ من حوصله استرس زيادي ندارم! Smile
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: afrand
(2015-01-04 ساعت 03:03)پائیز نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:53)hossein_neda نوشته:  شما باید به همراه پاسپورت ها، مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین
برای بار دوم کارت زرد نمی خواد، چون سری اول خود دکتر یه برگه که سابقه واکسیناسیون و واکسنایی که خودش زده براتون رو بهتون داده.

من پارسال به خود دکتر زنگ زدم و گفت نمیخاد بگیرید ولی من گرفتم و با کمال تعجب برای تمدید مدیکال کارت زرد رو از من خواست یعنی اگه به جرف خودش عمل کرده بودم دیوانه میشدم درسته که سابقه رو داره ولی عملا از ما کارت زرد رو مجددا خواست. در مورد سفارت های دیگه تحقیق کنید و بدون اطلاعات عمل نکنید

الان برای گرفتن مجدد کارت زرد باید چکار کنیم؟ پاستور طبق چه سندی برای ما مجدد صادر میکنه؟ کپی قبلی رو پاستور قبول می کنه؟
مصاحبه : اکتبر --- سفارت : آنکارا --- وضعیت : کلیرنس --- آخرین آپدیت : 4 نوامبر
تشکر کنندگان: laleht ، jupiterx
(2015-01-04 ساعت 03:03)پائیز نوشته:  

باسلام
حالا اگه کارت زرد رو همراه نبرده باشیم چه اتفاقی میفته ؟؟
به نظر منم خیلی معقولانه نیستش که کارت زرد رو بخان دوباره مگر اینکه برگه واکسنی که خودشون صادر کردن رو قبول نداشته باشن
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: karimishad
چرا به همه گفتن مراحل اداری بین دو تا چهار ماه طول میکشه ولی سفارت آنکارا وقتی پرسیدیم چقدر طول میکشه گفت معمولا شش ماه؟؟
تشکر کنندگان: reza.aa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان