کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-01-04 ساعت 19:44)رضا2015 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 16:01)1352ghazal نوشته:  سلام اقای رضا 2015 مدارک بین المللی و A+را از کدوم سایت می تونیم پیدا کنیم ( کامپیوتر ) . منظورم مدرک کامپیوتره

خانم جان اینجا تاپیک کلیرنسه الان میان گوشمون رو میپیچوننBig Grin
شما یه پیغام بده دقیق بگو هدفت چیه من راهنماییت کنم.
اقارضای گل کسایی که هنوز مصاحبه نرفتن میتونن تو منتظر سرا ثبت نام کنن؟اگه جواب مثبت است چطور میشه ثبت نام کرد؟
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: HERMES7
(2015-01-05 ساعت 01:08)farrokh1675 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 19:44)رضا2015 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 16:01)1352ghazal نوشته:  سلام اقای رضا 2015 مدارک بین المللی و A+را از کدوم سایت می تونیم پیدا کنیم ( کامپیوتر ) . منظورم مدرک کامپیوتره

خانم جان اینجا تاپیک کلیرنسه الان میان گوشمون رو میپیچوننBig Grin
شما یه پیغام بده دقیق بگو هدفت چیه من راهنماییت کنم.
اقارضای گل کسایی که هنوز مصاحبه نرفتن میتونن تو منتظر سرا ثبت نام کنن؟اگه جواب مثبت است چطور میشه ثبت نام کرد؟
بله دوست عزیز
تشریف ببرید به تاپیک منتظرسرا در انجمن خصوصی همه چیز توضیح داده شده
http://www.mohajersara.com/thread-7091.html
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، A_A ، HERMES7 ، masouleh ، farrokh1675
13 پست عدم تایید شد. خواهشا در راستای موضوع تاپیک پست بزنید.
مثل اینکه طلسم پاتوق شدن تاپیک کلیرنس گریبان امسال رو هم گرفته!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، A_A ، HERMES7 ، babak12 ، Alex 2014 ، farrokh1675 ، aidaz ، نیلان
سلام به همه
خوب تعطيلات ديگه كم كم رو به پايانه و چيزي در حدود سه ماه از زمان اولين AP هاي امسال هم سپري شده ، حتما خبر هاي خوبي در راه براي همه دوستان Smile
با انرژي مثبت همه شما روزهاي خوبي رو براتون ارزو ميكنم Shy
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ofrfar ، نیلان ، rbrb-2015 ، afrand ، babak12 ، Alex 2014 ، bahar101 ، reza.h ، farrokh1675 ، karimishad ، siminbiazar ، goliii
مديران عزيز ، با توجه به تجارب قبلي و اينكه الان حدود ٦:٣٠ آنكارا است ، فكر ميكنيد امشب آپديتي تو سايت خواهيم داشت يا ميره براي فردا ؟

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
مگر مدیران علم غیب دارند؟Big Grin
مدیران هم یکی مثل شما. خودتون چه فکری میکنید؟ بقیه چه فکری میکنند؟Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، reza.aa ، bahar101 ، milad.nas ، نیلان ، siminbiazar ، afrand ، Mahboy
راستش ما همگی منتظریم آقا نیما. انشا اله که یک شب خاطره ساز واسه هممون بشه.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: babak12 ، reza.aa ، bahar101 ، mendoosh
(2015-01-05 ساعت 20:51)takecarenima نوشته:  مديران عزيز ، با توجه به تجارب قبلي و اينكه الان حدود ٦:٣٠ آنكارا است ، فكر ميكنيد امشب آپديتي تو سايت خواهيم داشت يا ميره براي فردا ؟

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

لينكش رو ميذارين ما هم چك كنيم لطفا
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
گالیور گالیور من میدونم همه چیز خراب میشه

نه عاقا جان من هم بعد سیزده بدر میام سر کارم حال هیچی رو ندارم الکی دلتون رو صابون نزنید ، بشینین زبان بخونین

با این اوضاع بخواید پیش برید روز ۱۲۰ تم دیگه حوصلتون نمیکشه از ما گفتن
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، نیلان ، karimishad ، goliii ، Mahboy
مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: bahar101 ، mehdiii82
(2015-01-04 ساعت 21:01)amir911 نوشته:  چرا به همه گفتن مراحل اداری بین دو تا چهار ماه طول میکشه ولی سفارت آنکارا وقتی پرسیدیم چقدر طول میکشه گفت معمولا شش ماه؟؟

چرا وقتی نشون میداد درصدو اقای فردوسی پور میخند Big Grin
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: milad.nas
این شماره up من همون تاریخ مصاحبمه این بده خوبه؟ماله بقیه داشتیم که روزه مصاحبش up بشه سایت سیس
تشکر کنندگان:
(2015-01-04 ساعت 08:58)karimishad نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 03:03)پائیز نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:53)hossein_neda نوشته:  شما باید به همراه پاسپورت ها، مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین
برای بار دوم کارت زرد نمی خواد، چون سری اول خود دکتر یه برگه که سابقه واکسیناسیون و واکسنایی که خودش زده براتون رو بهتون داده.

دوست من اگه آنکارا هستین برای سری دوم هم کارت زرد میخاد حتما بگیرید
من پارسال به خود دکتر زنگ زدم و گفت نمیخاد بگیرید ولی من گرفتم و با کمال تعجب برای تمدید مدیکال کارت زرد رو از من خواست یعنی اگه به جرف خودش عمل کرده بودم دیوانه میشدم درسته که سابقه رو داره ولی عملا از ما کارت زرد رو مجددا خواست. در مورد سفارت های دیگه تحقیق کنید و بدون اطلاعات عمل نکنید

الان برای گرفتن مجدد کارت زرد باید چکار کنیم؟ پاستور طبق چه سندی برای ما مجدد صادر میکنه؟ کپی قبلی رو پاستور قبول می کنه؟
برگه ای که دکتر بهتون داده و روی پاکت مدیکالتون منگنه کرده در حقیقت همون لیست واکسن های شماست و پاستور طبق همون دوباره براتون برگه زرد صادر میکنه بد نیست کپی برگه زرد قبلی رو هم اگه دارین با خودتون ببرید
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
تشکر کنندگان: A_A ، jupiterx ، karimishad
(2015-01-04 ساعت 10:51)jupiterx نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 03:03)پائیز نوشته:  
(2015-01-01 ساعت 12:53)hossein_neda نوشته:  شما باید به همراه پاسپورت ها، مدیکال جدید رو تحویل سفارت بدین
برای بار دوم کارت زرد نمی خواد، چون سری اول خود دکتر یه برگه که سابقه واکسیناسیون و واکسنایی که خودش زده براتون رو بهتون داده.

دوست من اگه آنکارا هستین برای سری دوم هم کارت زرد میخاد حتما بگیرید
من پارسال به خود دکتر زنگ زدم و گفت نمیخاد بگیرید ولی من گرفتم و با کمال تعجب برای تمدید مدیکال کارت زرد رو از من خواست یعنی اگه به جرف خودش عمل کرده بودم دیوانه میشدم درسته که سابقه رو داره ولی عملا از ما کارت زرد رو مجددا خواست. در مورد سفارت های دیگه تحقیق کنید و بدون اطلاعات عمل نکنید

باسلام
حالا اگه کارت زرد رو همراه نبرده باشیم چه اتفاقی میفته ؟؟
به نظر منم خیلی معقولانه نیستش که کارت زرد رو بخان دوباره مگر اینکه برگه واکسنی که خودشون صادر کردن رو قبول نداشته باشن
باتشکر

دقیقا ما هم فکر کردیم برگه ای که خودشون صادر کردن رو باید خودشون قبول داشته باشن یا حد اقل برگه زرد ما رو دور ننداخته باشن و توی پرونده باشه ولی با این حال از ما برگه زرد رو خواست و ما هم چون اماده داشتیم بهش دادیم شاید هم اگر نداشته باشید مشگلی پیش نیاد و از توی پروندتون درش بیاره یا کار دیگه ای بکنه ولی من خودم نخواستم ریسک بکنم چون هر یک روزی که توی انکارا بیشتر معطل میشدم برای گرفتن مدیکال باید پول هتل و خورد و خوراک و استرس رو تحمل میکردم به همین خاطر خواستم ریسک رو کمتر کنم حالا تصمیم با خودتونه ممکنه بدون برگه زرد هم هیچ تاثیری روی روند کارتون نداشته باشه
شماره کیس:2014AS12xx، تعداد افراد :2 نفر، ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، وضعیت: کلیرنس، آپدیت: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه، ۲۹ و ۳۰ می و ۱۲جون همگی نفر دوم کیس تاریخ کلیر شدن ۱۹ جون، دریافت ویزا ۲۷ جون، تاریخ ورود به امریکا ۲۷ دسامبر، محل ورود به امریکا سانفرانسیسکو، دریافت گرین کارت ۲۷ اکتبر
تشکر کنندگان: A_A ، jupiterx ، karimishad
(2015-01-04 ساعت 21:01)amir911 نوشته:  چرا به همه گفتن مراحل اداری بین دو تا چهار ماه طول میکشه ولی سفارت آنکارا وقتی پرسیدیم چقدر طول میکشه گفت معمولا شش ماه؟؟

در حالت کلی باید کلیرنس حد اکثر دو ماه طول بکشه ولی در مورد ایرانی ها و چند تا کشور دیگه که بررسی پیچیدگی بیشتر داره بیش از دو ماه طول میکشه و میانگین پارسالی ها حدود شش ماه بوده
به همین خاطر بعضی افیسر ها مدت زمان دو ماه رو میگن بعضی ها که معقول تر هستن میانگینش رو برای ما ایرانی ها بهمون اعلام میکنن
تشکر کنندگان: amir911

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان