کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-10-07 ساعت 15:34)chance2 نوشته:  ما از برندگان 2014 بودیم و در دقیقه 90 به مشکلی بزرگ برخوردیم که نتونستیم خارج شیم و واسه مصاحبه بریم .... الان می شه دوباره شرکت کرد یا دیگه حتی اگه شرکت کنیم شانسی به ما داده نمی شه ....؟؟!؟!؟

اشکال نداره دوست عزیز بازم میتونید شرکت کنید ایشالا امسال درست میشه کارتون
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: chance2
سلام من هم دارم برای خودم و همسرم الان ثبت نام انجام میدم ! امیدوارم که همه ی بچه ها ی مهاجرسرا اسمشون در بیاد . به امید موفقیت
تشکر کنندگان: King Eagle ، hameddjj ، ffrfar
سلام،این تغییر ipاز ایران رو چه جوری میشه انجام داد میگن با ip ایران شانس خیلی کمه
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 20:22)ha290 نوشته:  سلام،این تغییر ipاز ایران رو چه جوری میشه انجام داد میگن با ip ایران شانس خیلی کمه

دوست عزیز به این میگن ها توجه نکنید. هیچ ربطی نداره
we fight for a better life
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، King Eagle
من ميتونم عكسي كه براي لاتاري ثبت نام كردمو ويرايش كنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 00:20)saghi0053 نوشته:  من ميتونم عكسي كه براي لاتاري ثبت نام كردمو ويرايش كنم؟
متاسفانه خیر
تشکر کنندگان:
حجم عكسم 75 kb بنظرتون مشكل پيش مياد؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 17:31)azimi1368 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:45)EmJay نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 14:06)ofrfar نوشته:  
(2014-10-05 ساعت 21:52)EmJay نوشته:  حالم خیلی بده! Sad
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه
می دونید؟! اونجا خونه ی من و خیلیای دیگه بود

هنوز 2016 رو ثبت نام نکردم، راستش دل و دماغشو که فعلا ندارم.
خیلی از دستش شاکی ام.
یاد این ترانه محبوبترین خواننده مون افتادم که
"آدم خیلی حقیره، بازیچه ی تقدیره"
دوست عزیز واقعا متاسفم ومیدونم خیلی خیلی سخته براتون ...Sad حالا یه دور دیگه شانستونو امتحان کنید ایشالله که همه شما از جا مانده های 2014 تو لاتاری2016 برنده بشین و جبران مافات بشه Rolleyes خداییش خیلی نامردی شد در حق همه شما ....امیدوارم که این نامردیها هرگز تکرار نشه....با ارزوی موفققیت برای همه شما از جا ماندگان 2014 ......
شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم

دوست خوبم میدونم خیلی ناراحتی ، البته ناراحت کننده هم هست ، ایشالا امسال برنده میشی و ویزا میگیری ولی از شماره کیس نامبری که داشتی میشد تقریبا حدس زد که موفق به دریافت ویزا نشی ، به هر حال تو جزء آخرین نفرات مصاحبه بودی و با در نظر گرفتن زمان اف بی ای چک و سایر موضوعات قابل پیش بینی بود که جور درنیاد، به نظر من کیس نامبر های بالای 7000 خیلی باید با احتیاط عمل کنن البته این نظر من هست ، البته باز خدا رو شکر که شغل و خونه زندگیت رو نفروختی به امید رفتن ، امیدت به خدا باشه

سلام دوست عزیز. به خاطر شرایط ایجاد شده برای شما و دیگر بازماندگان لاتاری در سال های مختلف خیلی متاسفم. من هم از برندگان 2012 بودم که متاسفانه نتایجش پس از مدتی لغو شد! و دوباره نتایج جدید اعلام کردند. حتی هنوز هم نتوانسته ام آن خاطره تلخ را از یاد ببرم. با این حال امسال یکی از دوستانم قبول شد و تا حدی از دردم کاست. امیدوارم قوی باشید و این شرایط را به خوبی طی کنید تا ان شاالله روزی به هدفتان برسید.
تشکر کنندگان: King Eagle ، hameddjj ، Death ‎Angel
(2014-10-08 ساعت 00:54)saghi0053 نوشته:  حجم عكسم 75 kb بنظرتون مشكل پيش مياد؟

دوست گرامي
در صفحه ثبت نام لاتاري (dvlottery.state.gov) يك لينك با نام Photo Validator قرار دارد. عكسي كه تهيه كرديد از اين بخش كنترل كنيد . اگر مشكلي نداشته باشه پيغام OK ميده و در غير اينصورت متوجه مشكلش خواهيد شد.
موفق باشيد.
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: ffrfar ، jojo_hami
(2014-10-05 ساعت 15:46)parisrose22 نوشته:  خوب از کجا میشه فهنید که طی 5 سال گذشته کمتر از 50000 نفر مهاجر از طریق لاتاری پذیرفته شده
دوست گرامي
يه سري به سايت Travel.gov بزنيد و در قسمت ويزاهاي لاتاري آمارهاي سالهاي گذشته به تفكيك كشورها را ببينيد و ويزاهاي ايران را جمع بزنيد.Big Grin
شماره کیس :2014AS71xx/ تعداد 4 نفر/سفارت انکارا /مصاحبه 3 جولاي / وضعیت در انتظار کلیر/اخرین اپدیت 12 سپتامبر
جامانده از لاتاري 2014 SadSad
تشکر کنندگان: King Eagle ، ofr ، hameddjj ، parisrose22
(2014-10-08 ساعت 00:54)saghi0053 نوشته:  حجم عكسم 75 kb بنظرتون مشكل پيش مياد؟

شما دقت کن حجم از 240 کیلوبیت بالا نزنه کمتر از اون مشکلی نداره عزیز
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، hameddjj ، m.a.masoud
سلام
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ما عکاسی رفتیم و ظاهرا خیلی هم وارد بود چون اکثرا واسه عکس لاتاری اونجا میومدن من گفتم که باید 300dpi باشه که گفت باید حداکثر 300 باشه و کمتر ایرادی نداره حالا نظر شما رو میخواستم بدونم چون الان واسه ما dpiکمتراز 300 زده
ممنون
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: ofr ، hameddjj ، King Eagle
دوستان من دوستی دارم در اتریش میگن که شما چرا دارید برای امریکا تلاش میکنید ...اونجا باید فقط کار کنید ...سختی ..البته نمیدونم چه قدر حرفشون درسته ...اما خوب اگه قبول نشدین خوب کشور های دیگه خیلی راحت میشه اقامت گرفت
مثلا میتونید برید و اعلام پ ن ا ه ن د گی کنید برجی چه قدر دولت حقوق میده تا زمانی که زبان و کار یاد و پیدا بکنید ...یخور به خواب ...البته این گفته های یکی از دوستان من هست .....

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: ofr
(2014-10-08 ساعت 10:52)parisrose22 نوشته:  سلام
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ما عکاسی رفتیم و ظاهرا خیلی هم وارد بود چون اکثرا واسه عکس لاتاری اونجا میومدن من گفتم که باید 300dpi باشه که گفت باید حداکثر 300 باشه و کمتر ایرادی نداره حالا نظر شما رو میخواستم بدونم چون الان واسه ما dpiکمتراز 300 زده
ممنون
دوست عزیز شما قبل از اینکه فرم ثبت نامو پر کنید تو صفحه اول لاتاری یه قسمتی داره که میتونید برید توش وعکستونو چک کنید اگه قبول کرد بعد برید فرم ثبت نامو پر کنید.Photo Validator
تشکر کنندگان: ffrfar ، younes58
(2014-10-08 ساعت 11:35)hameddjj نوشته:  دوستان من دوستی دارم در اتریش میگن که شما چرا دارید برای آمریکا تلاش میکنید ...اونجا باید فقط کار کنید ...سختی ..البته نمیدونم چه قدر حرفشون درسته ...اما خوب اگه قبول نشدین خوب کشور های دیگه خیلی راحت میشه اقامت گرفت
مثلا میتونید برید و اعلام پ ن ا ه ن د گی کنید برجی چه قدر دولت حقوق میده تا زمانی که زبان و کار یاد و پیدا بکنید ...یخور به خواب ...البته این گفته های یکی از دوستان من هست .....
خداییش اروپا خیلی بهتره ولی خوب عشق گرین کارت همه رو از جمله خودمو کشته.......از طرفی کم هزینه ترین راهه و دیگه مهر پ ن ا ه ن د ه رو نداریCool همین الان من دوستانی از سالهای گذشته دارم که موفق شدند رفتند وبه سختی روزگار میگذرونند.....اما نمیدونم چرا برنمیگردند یا شاید روشون نمیشهRolleyes
تشکر کنندگان: King Eagle ، ffrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان