کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
سلام هنوز قسمت ثبت‌نام باز ولی‌ آخرین وقتش دیروز بود

هنوزم به نظرتون می‌شه ثبت‌نام کرد ؟
به سلامتی اونایی که این روزا زندگیشون شده
یه پنجره نیمه بازه بارون زده بهاری
یه پیک مشروب و یه نخ سیگار
یه موزیک ویرانگر و یه صفحه در حال لود مهاجر سرا
تشکر کنندگان:
سلان دوستان چرا ثبت نان بسته شده مگه مهلت یک ماه نوبد من الان می خوام ثبت نام کنم کمک کنید چیکار کنم.
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 23:38)MeMo نوشته:  سلام هنوز قسمت ثبت‌نام باز ولی‌ آخرین وقتش دیروز بود

هنوزم به نظرتون می‌شه ثبت‌نام کرد ؟

کی گفته این حرفو برادر ؟؟؟؟ من خودم امروز ثبت نام کردم . هنوز وقت هست
تشکر کنندگان: MeMo ، King Eagle
(2014-10-06 ساعت 00:08)hamidrta نوشته:  سلان دوستان چرا ثبت نان بسته شده مگه مهلت یک ماه نوبد من الان می خوام ثبت نام کنم کمک کنید چیکار کنم.

سلام من همین الان ثبت نام کردم

با اینترنت اکسپلورر باید ثبت نام کنی‌

اینم لینکش

https://www.dvlottery.state.gov/application.aspx
به سلامتی اونایی که این روزا زندگیشون شده
یه پنجره نیمه بازه بارون زده بهاری
یه پیک مشروب و یه نخ سیگار
یه موزیک ویرانگر و یه صفحه در حال لود مهاجر سرا
تشکر کنندگان: King Eagle
(2014-10-05 ساعت 21:52)EmJay نوشته:  حالم خیلی بده! Sad
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه
می دونید؟! اونجا خونه ی من و خیلیای دیگه بود

هنوز 2016 رو ثبت نام نکردم، راستش دل و دماغشو که فعلا ندارم.
خیلی از دستش شاکی ام.
یاد این ترانه محبوبترین خواننده مون افتادم که
"آدم خیلی حقیره، بازیچه ی تقدیره"

آخ گفتی...من وقتی میام اینجا احساس اینایی رو دارم که یه سال رفوزه شدن...خیلی بده...
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان: King Eagle ، EmJay
سلام به همه دوستان
آیا برنده شدن در گرین کارت به اینکه روزهای اول ثبت نام کنین یا روزهای وسط یا روزهای آخر ربط داره؟
یه عده میگن روزهای وسط ثبت نام کنین بهتره چون کامپیوتر میاد از اون وسطا انتخاب میکنه نه اول و آخر
این درسته ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
`چقد با حال..اقا ثبت نام حدود یکماهه...تا 12 آبان این حرفا..حالا برین ثبت نام کنید و هی نیای اینجا نگین کی ثبت نام شروع میشه...یکم تایپیکو بخونید...
ناراحتم ناراحت...Sad میدونی خستم خسته !!!
تشکر کنندگان: Touraj2014 ، King Eagle ، اشکان 3D ، takpar1371 ، asher ، Death ‎Angel
اول و اخر نداره که.... دوستم خواهرش رو ثبت نام کرده بود از قضا برنده شد الانم ویزاش رو گرفته ازش که پرسیدم گفت طبق معمول من کارام رو دقیقه نودی انجام میدم و روز اخر و دقایق اخر ثبت نامش کردم.
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: King Eagle ، ofrfar ، takpar1371
(2014-10-06 ساعت 03:37)lawrenceofusa نوشته:  سلام به همه دوستان
آیا برنده شدن در گرین کارت به اینکه روزهای اول ثبت نام کنین یا روزهای وسط یا روزهای آخر ربط داره؟
یه عده میگن روزهای وسط ثبت نام کنین بهتره چون کامپیوتر میاد از اون وسطا انتخاب میکنه نه اول و آخر
این درسته ؟
ممنون

نه عزیز اصلا مهم نیست چه زمانی باشه فقط بستگی به خواست خدا و شانس خودت داره
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، abas_kashan ، ofrfar ، takpar1371 ، battosai ، Death ‎Angel ، younes58
با اینکه می دونستم تاپیک کلیرنس 2014 قفل شده، طبق عادت همیشگی رفتم سری بزنم. مرور همون چند صفحه آخر و اسامی و یاد و خاطره دوستان، لحظات انتظار همگیمون، داغونم کرد.
دلم تنگه

خیلی از دستش شاکی ام.
دوست عزیز واقعا متاسفم ومیدونم خیلی خیلی سخته براتون ...Sad حالا یه دور دیگه شانستونو امتحان کنید ایشالله که همه شما از جا مانده های 2014 تو لاتاری2016 برنده بشین و جبران مافات بشه Rolleyes خداییش خیلی نامردی شد در حق همه شما ....امیدوارم که این نامردیها هرگز تکرار نشه....با ارزوی موفققیت برای همه شما از جا ماندگان 2014 ......
تشکر کنندگان: King Eagle ، EmJay ، ramin5589 ، اشکان 3D ، pari pari ، takpar1371 ، nazanin fatemi ، ffrfar
(2014-10-06 ساعت 14:06)ofrfar نوشته:  
دلم تنگه

خیلی از دستش شاکی ام.
دوست عزیز واقعا متاسفم ومیدونم خیلی خیلی سخته براتون ...Sad حالا یه دور دیگه شانستونو امتحان کنید ایشالله که همه شما از جا مانده های 2014 تو لاتاری2016 برنده بشین و جبران مافات بشه Rolleyes خداییش خیلی نامردی شد در حق همه شما ....امیدوارم که این نامردیها هرگز تکرار نشه....با ارزوی موفققیت برای همه شما از جا ماندگان 2014 ......
شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم
شماره کیس: 2014AS000080XX / سفارت: آنکارا ----> ایروان / رویت قبولی در سایت: 1 می / ارسال فرمها با ایمیل: 9 می / ایمیل دریافت مدارک: 14 می / نامه دوم: 20 می 2014 / تعداد افراد منظور در کیس: 4 نفر / تاریخ مصاحبه: هفته آخر جولای / دریافت ویزا: هیچگاه این اتفاق نیفتاد Sad
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، hameddjj ، ffrfar ، younes58 ، roadhog
(2014-10-06 ساعت 16:45)EmJay نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 14:06)ofrfar نوشته:  
دلم تنگه

خیلی از دستش شاکی ام.
شاید بگید خیلی دارم سخت می گیرم، ولی زندگی و شادی هاش متاسفانه دیگه به چشم آدم نمیاد و این یعنی بسته شدن تنها راه نفس آدم که همون شادی کردنه.
یه توصیه هر چند خیلی سخت و غیر عملی به نظر میرسه
ایشالا اگه بردید
به عزیزترین نزدیکان و دوستان و آشنایان و همکارانتون اصلا نگید، حتی اگه شده پدر و مادر، ببنید چی گفتم حتی پدر و مادر
دوست دارم بگم دل نبندید ولی می دونم کار سختیه و عملی نیست. شادیه برد اونقدر زیاده که سرتاسره وجودتون رو پر می کنه
فقط سعی کنید خودتون رو کنترل کنید و این شادی رو با هیچکس تقسیم نکنید
سخته ولی خود من به هیچ کدوم از همکارام نگفتم. وقتی نشد، خدا رو شکر فرصت های کاریم رو لا اقل از دست ندادم

دوست خوبم میدونم خیلی ناراحتی ، البته ناراحت کننده هم هست ، ایشالا امسال برنده میشی و ویزا میگیری ولی از شماره کیس نامبری که داشتی میشد تقریبا حدس زد که موفق به دریافت ویزا نشی ، به هر حال تو جزء آخرین نفرات مصاحبه بودی و با در نظر گرفتن زمان اف بی ای چک و سایر موضوعات قابل پیش بینی بود که جور درنیاد، به نظر من کیس نامبر های بالای 7000 خیلی باید با احتیاط عمل کنن البته این نظر من هست ، البته باز خدا رو شکر که شغل و خونه زندگیت رو نفروختی به امید رفتن ، امیدت به خدا باشه
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: hameddjj ، Death ‎Angel ، ffrfar ، EmJay
(2014-10-04 ساعت 09:53)King Of Nothing نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 00:51)alitahus نوشته:  1)ملاک پاسپورته.برای اطمینان خاطر ، اول پاسپورتو بگیرید بعد اقدام کنید.
2)بایدی در کار نیست ولی از نظر گرامری کپیتال باشه بهتره.
3)در راهنما به آن اشاره نشده.
4)اگر در خط 1 آدرس جا کم آوردید به خط 2 می روید

خوب من که حالا پاسپورت نگرفتم تکلیفم چیه ؟ Sad

من خودم اسمم رو hossein منویسم همیشه ! البته ترکبیه اسمم. اما خوب میگم چون شاید اسم رییس جمهور رو hussein مینویسند بگن برا تو هم اینجوریه .یعنی کسی اینجا نیست اسمش حسین باشه و ویزا گرفته باشه منو کمک کنـــــه ؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز :
ملاک پاسپورته. اگر انشاالله برنده بشید . اسمتون با پاسپورت چک میشه. اگر پاسپورت دارید عین اون بنویسید اگر ندارید هر چی که اینجا ثبت شد عینشو برای پاسپورت درخواست کنید.
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، King Eagle ، babak12
سلام بچه هاااااااااااااااااااااااااا....ثبت نام کنید...من هنوز انجام ندادم.....
تشکر کنندگان: King Eagle ، hameddjj ، ffrfar
ما از برندگان 2014 بودیم و در دقیقه 90 به مشکلی بزرگ برخوردیم که نتونستیم خارج شیم و واسه مصاحبه بریم .... الان می شه دوباره شرکت کرد یا دیگه حتی اگه شرکت کنیم شانسی به ما داده نمی شه ....؟؟!؟!؟
کیس نامبر: **74 .... سفارت: آنکارا >> ایروان .... ارسال مدارک: 7 Jun .... تعداد : 2 نفر .... نامه دوم : 20 May .... تاریخ مصاحبه: 30 June
تشکر کنندگان: hameddjj ، ffrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان