کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام به دوستان عزیز و آرزوی موفقیت هممون توو لاتاری به امیدخداوند مهربان
دوستان عزیز یک سوال اینکه منو نامزدم توولاتاری ثبت نام کردیم اما هنوز عقد نکردیم اگر به امیدخدا هرکدوممون قبول بشیم بعد از قبولی عقد کنیم میتونیم همدیگرو ساپورت کنیم برا رفتن؟ تشکر
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-06 ساعت 15:48)abas_kashan نوشته:  aminb عجب شکم بازاری داری Smile

تازه کجاشو دیدی؟ داده بودمش تو اگه شل میگرفتم میشد اندازه کل اون فیله!
تشکر کنندگان: we are one ، msr839
(2015-03-06 ساعت 17:49)لیلا... نوشته:  سلام به دوستان عزیز و آرزوی موفقیت هممون توو لاتاری به امیدخداوند مهربان
دوستان عزیز یک سوال اینکه منو نامزدم توولاتاری ثبت نام کردیم اما هنوز عقد نکردیم اگر به امیدخدا هرکدوممون قبول بشیم بعد از قبولی عقد کنیم میتونیم همدیگرو ساپورت کنیم برا رفتن؟ تشکر

قبل از مصاحبه بله اما بعد از مصاحبه اگر عقد کنید اون یکی که برنده نبوده باید از طریق کیس ازدواج اقدام کنه که 2-3 سال زمان میبره
امشب لاتاري ٢٠١٦ اعلام ميشه؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: puryapurya ، msr839
(2015-03-06 ساعت 19:18)minan نوشته:  امشب لاتاري ٢٠١٦ اعلام ميشه؟

دوست عزیز منم یه لحظه شک کردم.
اون دوستمون بالا گفتن امشب 11:30 اینجام که شما...
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: puryapurya ، msr839 ، 2taha
(2015-03-06 ساعت 20:17)pouya007 نوشته:  

اون دوستمون گفته ساعت یازده و نیم شب ... منظور شب پنج می بوده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، msr839
سلام دوستان
یک پشنهاد
هر کسی میتونه شبها سر یک ساعت مشخص مثلا یازده و نیم. تا دوازده ونیم بیان اینجا و همه دور هم باشیم
تشکر کنندگان: puryapurya ، aminb ، pichak333 ، DELPHI5 ، msr839 ، ostokhan
(2015-03-06 ساعت 20:20)someonelikeyou نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 20:17)pouya007 نوشته:  

اون دوستمون گفته ساعت یازده و نیم شب ... منظور شب پنج می بوده
منظورم این بود امشب یه انرژی مثبت همه ی اعضا با هم به صورت حلقه ی عرفانی تو ساعت مشخص ذکر شده ایجاد کنیم و همه با هم برای همه دعا کنیم تا لاتری امسال برنده باشیم ...
آخه طبق قانون سینرژی که میگه"انرژی کل اعضا از مجموع تک تک اعضا بیشتره"....
این یعنی همه با هم کل اعضا برای همه ی اعضا برای روز 5 می دعا کنیم..و حتما بسیار تاثیر گذار خواهد بود....
تشکر کنندگان: مررداد ، mona_ir ، pichak333 ، pouya007 ، msr839 ، azadeh.mohamad ، 2taha
برنامه چی شد پس؟
(2015-03-06 ساعت 22:16)mona_usa نوشته:  برنامه چی شد پس؟
برنامه امشب ساعت 11:30 دقیقه یه حلقه ی عرفانی متشکل از همه ی اعضا اجرا میشه ، برای دعا برای کلیه ی اعضا برای برنده شدن در لاتری امسال روز 5 می....
بچه ها همه بپیوندیم به این حلقه .....
ممنون
تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، msr839
(2015-03-06 ساعت 22:26)puryapurya نوشته:  
برنامه امشب ساعت 11:30 دقیقه یه حلقه ی عرفانی متشکل از همه ی اعضا اجرا میشه ، برای دعا برای کلیه ی اعضا برای برنده شدن در لاتری امسال روز 5 می....
ممنون

ممنون....فقط دعا کنیم یا همه بیایم اینجا؟Smile
تشکر کنندگان: puryapurya ، msr839
(2015-03-06 ساعت 22:29)mona_usa نوشته:  
ممنون

ممنون....فقط دعا کنیم یا همه بیایم اینجا؟Smile
بیان که خیلی خوب میشه در هر صورت همه با هم دعا میکنیم برای همه ی اعضا....
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839
این هم شرح حال من بعد از 4 سال:

اولین باری که ثبت نام کردم برای لاتری 2012 بود که فکر کنم دو بار قرعه کشی شد چون سری اول اونایی که اسمشون دراومده بود بیشترشون تو یه بازه زمانی خاصی ثبت نام کرده بودند که دفعه دوم هم فکر کنم اکتبر باز یه سری اعلام شد که البته هیچ کدوم شامل من نشد.

سری دوم برای 2013 بود که بازهم نشد.

سری سوم 2014 بود که به طور عجیبی شماره ام رو گم کردم در صورتی که مال دوستم رو داشتم!خودم هم تعجب کردم چون همچین اشتباهی از من سر هیچوقت نمیزنه و خیلی حساس هستم روی این چیزا!خلاصه این همون سالی بود که اسمم در اومده بود ولی هیچ وقت نتونستم اثباتش کنمD:

سال 2015 هم به دلیل شکست قلبی اصلا ثبت نام نکردم Smile

میرسیم به 2016 که باز به صحنه بازگشتم.

اوایل خیلی سفرنامه ها رو میخوندم و برام جالب بودند و شور زیادی داشتم اما دانشجو بودم و زیادم روش حساب احساسی باز نکردم هیچ وقت.یادمه اوایل نوروز توی تعطیلات بود (برای دی وی 2012) که دیدم دوستم ساعت 6 صبح بهم زنگ میزنه که دیدم اصلا تو حال خودش نیست و میگه قبول شدم و این حرفا کلی دانکی کیف شده بود برا خودش.حالا بیا و بهش بفهمون که تو ایمیل نمیگن قبول شدی/: البته این دوست ما فوق العاده عشق یو اس ا بود به طور باورنکردنی پس ببینید وقتی همچین کسی فکر میکنه قبول شده چه حالی بهش دست میده.

خود من هم البته دوست داشتم همیشه اما اخیرا دیگه زیاد رویای امریکا رو ندارم مثل قبل.زبانمم هم میتونم بگم با خیلی اصطلاحات عامیانه و خاص اشنایی دارم چون زیاد فیلم و سرالا میدیدم و چک میکردم از بس که عاشق زبونشون بودم همیشه..

به نظر من بهتره به جای اینکه کسی قصد رفتن داره ایندش رو به لاتری بسپاره روی گزینه های دیگه تمرکز کنه خیلی بهتره مخصوصا اینکه اینجا اکثرا جوون و تحصیل کرده اند.شما وقتی به کسی میگید برنامه دارید مهاجرت کنید وقتی ازتون بپرسن چه اقداماتی حالا کردی,جواب میدی لاتری ثبت نام کردم؟؟Smile
اما اگر روی مثلا تحصیل سرمایه گزاری کنید ببینید چقدر شانستون بیشتره.راه های دیگه هم مطمئنا هست این فقط مثال بود.

فرضا شانس لاتری 0.01% باشه اما شانس رفتن از طریق دیگه میتونه تا 80 90% هم برسه.حالا خودتون کدوم رو انتخاب میکنید دوست دارید جز 0.01% باشید یا 70% به بالا؟پس خودتون شانس خودتون رو ببرید بالا و لاتری رو اصلا حساب هم نکنید که بشه یا نشه.

خودم راهی که همیشه در ذهن داشتم رو دارم پیش میرم و احتمال اینکه تا 5-6 ماه دیگه کشور دیگه باشم زیاده هرچند همیشه هم همین رو میخواستم اما با وضعیتی که کشورمون داره پیش میره انگیزه ادم چند برابر میشه.(البته اگه خوب بود هم نظر من عوض نمیشد چون همیشه نیتشو داشتمdSmile

تنها مشکلی که باهاش درگیرم اینه که دو ماه دیگه که نتایج اعلام شد بین اروپا و امریکا کدومش رو انتخاب کنم؟Smile

به هر حال امیدوارم اسم همه دوستان امسال دربیاد و در بلاد کفر همدیگر رو باز ببینن.
تشکر کنندگان: mona_ir ، pichak333 ، kuwait ، ziba62ka ، msr839 ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، asher ، shooli ، 2taha
ممنون

انشاله که موثر باشه منم توی این حلقه عرفانی همراهیتون میکنم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: mona_ir ، kuwait ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-06 ساعت 15:14)morida نوشته:  سلامممممممممممممممممممممم با کلی انرژی مثبت اومدممممممم
همین امروز ویزاهامون با پاسپورت هاهمون و گرفتیم........ایشالاااااااااا همه این لحظه نصیبشون بشه ..همتون قبول میشید امسال من میدونممممممممممم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ انرژی مثبت بدین

خیلی خیلی مبارکه انشاله روزهای خوشی رو تجربه کنید
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، shahram LA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان