کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام به همه دوستان عزیز
انشا الله که حال همگی خوب باشه
من تو زندگیم3 تا شعار دارم که یکشون اینه که اگه تو کاری احتمال موفقیت%1 باشه باید تلاشتو بکنی
چون معتقدم %1 اینقدر قدرت داره که نذاره عدم موفقیت %100 بشه
میدونم لاتاری به تلاش بستگی نداره و شانسه و میخام بگم تا لحظه آخر نامید نشید
باز به قول دوست خوبمون انسان باHOPEزندسBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: mona_ir ، someonelikeyou ، لیلا... ، nima2016 ، msr839 ، shahram LA ، puryapurya ، 2taha
**********"انشاءالله بچه های مهاجرسرا امسال همه برنده بشن به امید خدای بزرگ و مهربون"*********
*****آمین*****
تشکر کنندگان: kuwait ، mona_ir ، Alirezawee ، nima2016 ، msr839 ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، 2taha
به امید خدای بزرگ همه ی دوستان مهاجر جز برندگان لاتاری2016 باشن
و اونایی که در لاتاری2015 هنوز ویزا نگرفتن زودتر ویزا بگیرین
تشکر کنندگان: mona_ir ، nima2016 ، لیلا... ، msr839 ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، 2taha
سلام ب همه ى دوستان خوب... منم اومدم ب گروه انرژى +++ اضافه بشم ک براى هم دعا کنيم ک همه ب هر ارزويى ک ميخوان برسن....++++++++++ خدايا همه رو ب هر ارزوي ک دارن برسووووون+++++ دوستاى خوبمو ب سياتل کنار پنى خانوم(کلى با سفرنامت حال کردم) عزيزاى ديگرو ب دالاس و نيويورک منم ب لس انجلس... ايشالا امسال همه ى دوستان مهاجرسرا با کيس نامبر پايين قبولن عزيزانى مثل من ک واقعا ب هر دليلى نياز ب رفتن دارن... خدايا امسال همه مهاجرسرايى ها [/size]از جمله خودم قبول شيم +++++++++++
تشکر کنندگان: mona_ir ، لیلا... ، kuwait ، farzad021 ، ziba62ka ، nima2016 ، msr839 ، shahram LA ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، DELPHI5 ، 2taha
سلام دوستان

از ته دل دعا میکنم تمام بچه های مهاجر سرا لاتاری رو ببرن...RolleyesShy
تشکر کنندگان: kuwait ، pichak333 ، nima2016 ، msr839 ، shahram LA ، taherifar ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، 2taha
Big Grinدوستان برین کنار, امیر انرژی اومد(اعتماد به نفس خودم تو حلق خودم)Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، mona_ir ، msr839 ، puryapurya ، azadeh.mohamad
دوستان انشاالله همه ما جزو برندگان 2016. هستیم یعنی کیس نامبر ما هم جزو اون پنج هزار قبولیه ایشاالله
تشکر کنندگان: kuwait ، mona_ir ، pichak333 ، nima2016 ، msr839 ، shahram LA ، puryapurya ، azadeh.mohamad
دوستان یه سوال
انشا الله که همه قبولیم,میگم بعده قبولی انتخاب سفارت ترکیه وابوظبی و ایروان تاثیری داره؟
میدونم قبلا گفته بودین هرجای دنیا که شد میشه انتخاب کرد ولی این 3 جا به علت نزدیکی بهتره ولی میخام بدونم از لحاظ اخلاق و رفتار وآفیسر و... فرقی باهم می کنن؟
گفتم حداقل اگه فرقی می کنن یه زمانی خواستیم تحصیلی اقدام کنیم یه آماری داشته باشیم
ممنون
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، puryapurya
یادم میاد تو قسمت دوم مستند میراث آلبرتا یه دانشجوی دکترای ایرانی در سوئیس میگفت دوست دارم برگردم ایران که بچه ام اونجا به دنیا بیاد
میگفت اگر اینجا به دنیا بیاد،من هرچقدرم که تلاش کنم،باز احساسی به ایران نخواهد داشت
بهش بگم بریم ایران میگه خب بریم چیکار
بگم این مادربزرگته پشت خط و ... میگه خب یعنی چی.. که چی و اصلا احساسی نخواهد داشت،و دست آخر همه چیز دوستاش و مدرسه اش خواهد بود
بعضی وقتا با خودم که فکر میکنم میبینم پر بیراه هم نگفته ...
اما وقتی مردم اینجا رو میبینم ... بچه های اینجا رو میبینم ...
ترجیح میدم که احساسی به اینجا نداشته باشه اما تو شرایط بهتر و با دقدقه های کمتری بزرگ شه...
دوست ندارم زجرهایی که من کشیدم رو اون بکشه ... استرس هایی که من داشتم رو اون داشته باشه ...
و دیگه دوست ندارم خودمم این چیزا رو تحمل کنم
چون نمیتونم مثل خیلی ها توی این جامعه باشم و به قولی همرنگ جماعت شم،زجر میکشم و از خدا میخوام کمکم کنه هر چه زودتر راحت شم
دور از جون بچه های اینجا،همه فقط دنبال اینن که زرنگ بازی در بیارن
تو صف اتوبوس وایمیسی،یارو میاد میره جلوتر وایمیسه چپ چپم نگات میکنه سوار شدنی
تو مترو وایمیسی با 10 تن بار میاد مثل بلدزر از روی آدم رد میشه،اون یکی میبینه جا نیست اما مثل روبرتو کارلوس یه دور خیز میکنه میاد چنان مردمو با کتف هل میده پرس میکنه سوار میشه ... دفعه آخری که سوار شدم یادمه یه پیر مردی تو همین هل دادنا دستش زخمی شده بود شدیدا ...
صف پمپ بنزین وایمیستی میره از درب خروجی پمپ دنده عقب میاد وایمیسته بنزین میزنه میره :|
تو خیابون داری میری یارو میاد میزنه آینه تو میشکنه که یه ماشین بیفته جلو
تو ترافیک وایسادی یارو هی نور بالا میده که برو کنار ... حالا کجا باید بری که این رد شه خودتم نمیدونی!
ادارات و ... هم که قربونش برم هیچی نگم بهتره!
احترام به حقوق مشتری و ارباب رجوع هم که ....
میری فروشگاه خرید کنی ،از یه جنس خوشت نمیاد میذاری سر جاش ... فروشنده چنان با عصبانیت میگه:"نمیخواستی مسخره کردی مارو؟" که آدم میمونه به یارو چی بگه!
از مردم فضول که فقط دوست دارن از کارت سر در بیارن ... از مردم حسود که فقط سعی میکنن برای آدم بزنن ...
خیلی از مسائل مثل انواع تفریحات و روابط خصوصی و ........... هم که اصن قابل بیان نیست و همتون میدونید ......
خلاصه روزی نیست که با اعصاب راحت به سر شه
توی همچین شرایطی بر خلاف میلم ترجیح میدم بچه ام حسی به خیلی چیزا نداشته باشه اما راحت زندگی کنه
یه بنده خدایی میگفت: هر جوری به آینده ام فکر میکنم،به فرودگاه امام ختم میشه !
بچه که بودم این جمله ی "کاش وطن جایی برای ماندن بود" رو شنیده بودم،اما هرچقدر سنم بیشتر میشه ،بیشتر به عمق معنیش پی میبرم ...

ایشالا ماها هم به زودی زود راه رفتن برامون هموار شه ... آمین
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
(2015-03-07 ساعت 00:47)kuwait نوشته:  دوستان یه سوال
انشا الله که همه قبولیم,میگم بعده قبولی انتخاب سفارت ترکیه وابوظبی و ایروان تاثیری داره؟
میدونم قبلا گفته بودین هرجای دنیا که شد میشه انتخاب کرد ولی این 3 جا به علت نزدیکی بهتره ولی میخام بدونم از لحاظ اخلاق و رفتار وآفیسر و... فرقی باهم می کنن؟
گفتم حداقل اگه فرقی می کنن یه زمانی خواستیم تحصیلی اقدام کنیم یه آماری داشته باشیم
ممنون

سلام
نه
از نظر سفارت فرق ندارن
تشکر کنندگان: kuwait ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-07 ساعت 01:04)nima2016 نوشته:  
ممنون

سلام
نه
از نظر سفارت فرق ندارن
ممنون

دوستان پس کجایید؟من گفتم الان اینجارو می ترکونید
خبری نیست
تشکر کنندگان: مررداد ، nima2016 ، msr839
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سلام دوستان
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان امسال دیگه سال ماست
ارزوی برنده شدن دارم برای تک تکتون و همچنین خودم
خدایا +++++ خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ++++++ خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به امید تو فقط

[عکس: 76763684076172445762.jpg]

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcRkEjwhzwoNhNYcii7dA5o...Jx68nl4ViQ]

ممنون
نه قوانین همه جا یکی هست. ولی خب مثلا برای موضوع مدیکال ایروان یه کم راحتتر می گیره بعد ابوظبی و بعد آنکارا.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: kuwait ، msr839 ، puryapurya
(2015-03-07 ساعت 01:25)nima2016 نوشته:  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سلام دوستان
دوستان امسال دیگه سال ماست
ارزوی برنده شدن دارم برای تک تکتون و همچنین خودم
خدایا +++++ خدایاااااااااااااااااااااااااااااا ++++++ خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به امید تو فقط

[عکس: 76763684076172445762.jpg]

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcRkEjwhzwoNhNYcii7dA5o...Jx68nl4ViQ]

واییییییییییییی
خدایی نمی دونستم این ارساله 100 میشه
قشنگ شد
دیگه امسال حتما برنده ام
وای خدااااااااااااااااا
یادمه اول این تاپیک یکی بهم پیام داده بود نوشته بود که که تو امسال برنده میشی
حیف پیام رو حذف کردم کی بود

حالا هر کی بود امیدوارم ایشون هم برنده بشه و یا اگه شده موفق باشه
نمیدونم دیگه من خیلی خوشبینم

اینم فال ماه من(اینم اینو میگه که)

سال 2015 برای متولد مرداد
خلاصه:
فال سال 2015 برای متولدین مرداد پیش بینی می کند که سالی مهم در پیس خواهید داشت. در چند سال گذشته هر آنچه انتظار داشتید انجام داده اید و در حال حاضر به دنبال خوشبختی از آن هستید.
سال 2015 برای متولدین مرداد بهترین زمان برای کسانی است که تصمیم گیری های بزرگ زندگی خود را گرفته اند مثل خرید خانه ، ازدواج و تشکیل خانواده
این زمان برای تمرکز بر روی خود و حالتهایی است که برای شما در طولانی مدت باعث خوشحالی خواهند شد.
امسال باید تمرکزی ویژه برروی فرد مورد علاقه خود داشته باشید مثلا خودتان. این خیلی خوب است که شما بر خود تمرکز کنید زیرا بعد از این نگاه شادی درونی خود را بدست خواهید آورد.
برای متولدین مرداد سال 2015 سالی سراسر از تغییرات بزرگ در زندگی فردی است. امسال به دنبال برنامه ریزی برای آینده واقعی باشید.
سال 2015 برای متولدین مرداد ماه یک سال سراسر از عشق و شادی است هر چند ممکن است چالش هایی نیز وجود داشته باشد و واقعا هست اما هیچ کدام چیزی برای ارائه کردن به شما نخواهند داشت.
عاشقانه:
در سال 2015 برای متولدین مرداد ، عشق و خانواده اولویت اصلی و مهم تمرکز در این سال خواهند بود. در این سال ارتباطات جدید و عمیق به وجود نمی آیند. اگر مجرد هستید در خواهید یافت که شکوفه های دوستی به چیزی بیشتر از یک جرقه برای اشنایی گاه و بی گاه نیاز دارند و اگر در یک رابطه هستید ، کششو نزدیکی بیشتری به سمت شریک زندگی خود خواهید داشت.
به احتمال زیاد تغییرات بزرگی در روابط شما بوجود خواهد آمد. سال 2015 برای متولدین مرداد یک سال ایده ال برای رساندن یک رابطه به پله های بالاتر و یا شروع آن و به علاوه یا توسعه روابط با خانواده است.
فرصت های شغلی:
سال 2015 یک سال بسیار شخصی برایتان است البته به دلیل اینکه از نظر شغلی دچار مشقاتی خواهید شد. در تلاش برای دستیابی به بهترین ها هستید اما تمایل کمی به قبول پروژه های اضافی در این سال دارید و تمرکز بیشتر شما برروی زندگی شخصی تان است. بهتر است در این سال به هر دو بپردازید البته این یک زنگ هشدار برای متولدین مرداد ماه در سال 2015 است.
امور مالی:
تغییرات بزرگ به معنی هزینه های بزرگ است. در این سال پول باعث نگرانی بیشتری برای شما به نسبت سالهای گذشته خواهد شد. برای پیشرفت نیاز به خرج کردن پول دارید اما میخواهید با صرفه جویی به چیزهای بزرگی دست بیابید.
فال متولدین مرداد در سال 2015 پیش بینی میکند که کمی از نظر مالی در این سال دچار تنگنا خواهید شد اما پاداش آن را در طولانی مدت بدست خواهید آورد.
سلامتی:
اگر به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی خود هستید پس شما باید از نظر فیزیکی و ذهنی کاملا آمادگی آن را داشته باشید. پس به تغذیه خود اهمیت دهید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. برای مراقبت و بهبود و ارامش فکری خود بهتر است به مدیتیشن و یوگا بپردازید تا سطح استرس خود را مهار کنید و به آرامش برسید.
خانواده:
در سال 2015 برای متولدین مرداد ، خانه و خانواده بسیار مهم خواهد بود. اگر در حال حاضر اجاره نشین هستید ، این زمان بسیار خوبی است برای خرید و یا در نظر گرفتن یک خانه و یا ارتقاء خانه فعلی.
با این کار شما از دیدن بازسازی ها و اضافه کردن ها بسیار خوشحال خواهید شد و پاداش واقعی اینها بازتاب خوشایند از احساس واقعی تان است.
اصلاحات وضع خود:
برای فال متولدین مرداد در سال 2015 پیش بینی میکنم که تغییرات بزرگی که در این سال انجام خواهید داد به خودی خود برایتا پیشرفت به ارمغان آورند. در این سال شاهد یک تغییر بزرگ هستید که آن برنامه ریزی برای مراسم عروسی یا آماده سازی آن برای یک عضو جدید خانواده است. شما می توایند با ورود او به زندگی تان از تجربه های بسیار غنی و جدیدی استقبال کنید. و این پاداشی خواهد بود که در این یکسال بسیار عاطفی ، برای شما خواهد داشت و از این پاداش نهایت لذت را ببرید.
مسافرت:
محدوده مسافرت شما به حدی گسترده می شود که در کشورهای دیگر به دنبال کسب و کار و تجارت خواهید بود. همچنین این سال بسیار خوبی برای رفتن در تعطیلات به یک جای جدید و هیجان انگیز به همراه خانواده خواهد بود.
ماهانه:
سال 2015 با تمرکز بر خودشانسی و پیشرفت در آن آغاز می شود.
• در ماه January همه سیارات به شما کمک خواهند کرد که در شما از نظر شغلی و کسب و کار موفق تر باشید. فکر نمیکنم این ماه درباره خانواده باشد.
• در February یک ماه بیش از حد شلوغ از نظر شغلی خواهید داشت و حتی ممکن است پرداخت های زیادی برای ارتقاء انجام دهید.
• در ماه March شما باید بر توانایی های خلاقانه خود تمرکز کنید چون آنها در اوج خواهند بود. این ماه از نظر مالی و عاشقانه عالی خواهد بود.
• پاداش خلاقیت خود را در ماه April دریافت میکنید. این ماه برای ساختن رویاهای شماست و صرف شام با عزیزانتان.
• May یک ماه سخت است و برخی موانع در مورد خانواده و امور مالی و شغلی به وجود می آیند.
• در ماه June آماده ارائه توانایی های جدید خود هستید و این زمان خوبی برای آموزش و انتخب یک مهارت جدید نیز هست.
• ماه July نیاز به به مراقبت ویژه ای بر سلامتی خود خواهید داشت. مراقبت از امور شخصی و ذهنی خود نیز فراموش نشود. از نظر شغلی تا آخرین قطره از توان تان استفاده نکنید.
• سال 2015 برای متولدین مرداد یک سال گرانقیمت خواهد بود که در ماه August احساس تنگنا از این نظر خواهید داشت. پس دستهای خود را گرفته و بهترین کار حفظ پس انداز باقی مانده است.
• ماه September یک ماه گیج کننده با توجه به تصمیم گیری های متعدد شخصی و شغلی است
• در ماه October میسرها به انتها خواهند رسید و زمان استراحت و تعطیلات فرا خواهد رسید.
• در ماه November فرصت های شغلی نیاز به تمرکز دارند و شما باید تعادل بین زندگی شخصی و شغلی خود برقرار کنید که این کار را با مراقبت بسیار انجام دهید.
• با فرا رسیدن ماه December کانون توجه شما از اهداف شخصی به سمت اهداف شغلی خواهد رفت و خود را برای سال 2016 البته با بهبود مهارتهای خود خواهید رفت. در سال 2015 شما بازتاب احساسات شخصی خود را که قوی تر و شادتر و آماده تر ، شده اند را خواهید دید

البته این فال شامل we are one هم میشهBig GrinBig GrinBig Grin

اینم لینکش
تشکر کنندگان: pichak333 ، ziba62ka ، msr839 ، puryapurya ، we are one
سلام
دوستان این لینک خط فقر امریکاست در سال 2015
یعنی برای یک نفر مجرد باید با این سرمایه بره
حداقل:$11,770
حداکثر:$14,720

خلاصه چیزی بین این دو ببرید خوبه
البته به نظر خودم 10000$ خوبهBig GrinBig GrinBig Grin
اینم لینک
تشکر کنندگان: msr839 ، jojo_hami ، puryapurya ، pichak333 ، bestgmx