کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-28 ساعت 21:47)goliii نوشته:  دوستان عزیز امیدوارم که امسال بیشترین قبولی لاتاری از ایران باشه و همه بچه های مهاجرسرا گفتم این مطلب رو اینجا بگم که قبل از قبولیتونه من بعد از جار زدن عضو مهاجرسرا شدم واینو فهمیدم اینکه ( وقتی قبولیتونو دید جار نزنید به هیچکس نگید اینو من الان میفهمم البته از این بابت که اطرافیان ومیشناسین خوبه ولی بزارین موقعی که ویزاتونو انشااله گرفتین ) این فقط یه پیشنهاد بود به دوستان خوبم

دروود...

اگه بگیم مشکل خاصی پیش میاد ؟؟ یا بخاطر ضایع شدنمون میفرمایید؟؟ Big Grin
تشکر کنندگان: alm80
من برای اینکه دچار اما واگر در مورد عکس نشم رفتم عکاسی 10 هزار تومان ناقابل دادم و با خیال راحت هم ثبت نام کردم.چرا نماز شک دار بخونیم؟!
تشکر کنندگان: sami.parsi ، puryapurya ، alm80 ، shahin2737
(2014-10-28 ساعت 23:10)bahman_mech نوشته:  من برای اینکه دچار اما واگر در مورد عکس نشم رفتم عکاسی 10 هزار تومان ناقابل دادم و با خیال راحت هم ثبت نام کردم.چرا نماز شک دار بخونیم؟!

درود.

خوب کاری کردی... گرین کارت ارزششو داره...
تشکر کنندگان: alm80
نقل قول:لاتاری 2016 برنده میشم .یکم wait کنید تا خودتون ببینید. Big Grin █ خدا جون نوکرتم رو سفیدمون کن جلو دوستامون █
کیس نامبر: زیر 1000 > سفارت: wait ◄ ارسال فرم ها: Wait ◄ کارنت: Wait ◄ مصاحبه : Wait ◄ تعداد اعضای کیس: 1 نفر ◄ ویزا : یـــکـــضــربـــــ
ما دیگه ندیده بودیم کسی خدا رو بزاره تو رو در باسی !!!! Wink
تشکر کنندگان: sami.parsi ، shayrin
(2014-10-28 ساعت 23:26)kollok نوشته:  
نقل قول:لاتاری 2016 برنده میشم .یکم wait کنید تا خودتون ببینید. Big Grin █ خدا جون نوکرتم رو سفیدمون کن جلو دوستامون █
کیس نامبر: زیر 1000 > سفارت: wait ◄ ارسال فرم ها: Wait ◄ کارنت: Wait ◄ مصاحبه : Wait ◄ تعداد اعضای کیس: 1 نفر ◄ ویزا : یـــکـــضــربـــــ
ما دیگه ندیده بودیم کسی خدا رو بزاره تو رو در باسی !!!! Wink

واسه اولین پستت خوب شروع کردی.. خخخخ Big Grin

خلاصه ما دعا میکنیم که مستجاب نمیشه .. بنده بد خداییم..

حداقل تو رو باسی قرار بگیره شاید کار مارو راه افتاد ... خدا جون خیلی مخلصیم Wink درسته ما بنده بدتیم و بازم حواست به ما هست... ایندفه رو ،رو سفیدمون کن..
تشکر کنندگان: bahman_mech ، kollok ، ofrfar ، alm80 ، alirezanz
من بار اولم هست شرکت میکنم.خیلی از همکارام ثبت نام کردن خدا کنه حداقل یکیمون برنده بشیم
تشکر کنندگان: sami.parsi ، kollok ، alm80 ، alirezanz
نقل قول:واسه اولین پستت خوب شروع کردی.. خخخخ Big Grin
والا ما از بچه های قدیمیم Sami عزیز
ولی به خاطر یه سری بحث های چالش دار بلاک ام کردن دوستان
(جا داره به دوستان و مدیران بگم ، الان بچه خوبی شدم Smile )
بعد اسم این تاپیک یکم زود درج نشده ؟؟؟!!!!
حداقل میزاشتید اول اردیبهشت
آخه جنبه روانشناسی داره
من اولین سالی که ثبت نام کردم ، تا زمان اعلام نتایج (12 اردیبهشت) همش به این فکر بودم که کدوم شهر برم ... برم وگاس یا شیکاگو دست آخر هم تصمیم داشتم برم دالاس
والا به قدری این روزشماری ها تو ذهنم بود ، که ناخداگاه میگفتم برنده میشم و خودم و از همون اول یه آمریکایی دونستم Sad
تمام Plan های زندگیم رو بر این اساس چیندم
بزار اوج خرییتم رو بگم : تا حدی که به رفیقام گفتم ، دیگه منو برج 2 نمیبینید (ولی نمگفتم دارم میرم فلان جا)
با همه این حرفا دست آخر تا الان همش شده Not Selected
زمانی که انتخاب نشدم انگار دنیا رو سرم خراب شد
به این خاطر عرض کردم ، عنوان این تاپیک میتونه خیلی ضربه زننده از لحاظ روحی باشه
اگه عوض بشه خیلی بهتره

Kiss all
تشکر کنندگان: alm80 ، danial91 ، puryapurya ، shahin2737 ، alirezanz
دوست عزیز نیازی نیست شما سراب برای خودتون بسازید حتی مایی که سری 2015 قبول شدیم و هنوزه مصاحبه نرفتیم حدود 40 درصد فکر میکنیم بهمون ویزا میرسه
دیگه کسی که ثبت نام کرده برای نتایج منتظره خیلی دور از ذهن است که از اون موقع خیالبافی کنه .
راستی در مورد یوزر شما که دوستان فکر نکنند ما الکی بن میکنیم . شما خلاف قوانین ما 2 یوزر دارید الان س در کل باید 2 یوزر شما بلاک بشه مجدد و مورد دوم تبلیغات کردید در فروم و از مدیر دیگری هم اخطار گرفتید !!!
شما الان 100 درصد اخطار را گرفتید.
حال ما با شما دوست عزیز چی کار کنیم ؟
قانون برای همه دوستان است به آن احترام بگذارید تا احترام متقابل آن را ببینید .
بنده یوزر دوم شما را بلاک میکنم اما چنانچه مشکلی پیش بیارید متاسفانه این یوزر هم بلاک میشه و بن دائمی می شوید.
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، shayrin ، saboteur ، alm80 ، sami.parsi ، kollok ، feidom30 ، alirezanz
Winkخداحافظ تا 5 مي، اگه برنده شدم که بر ميگردم، اگر هم نه که ميريم واسه 2017
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، HERMES7 ، ofrfar ، puryapurya ، alirezanz
ایشاله که برنده میشید. هر چی خدا صلاح بدونه.
تشکر کنندگان: alm80 ، bahman_mech ، kollok ، hameddjj ، alirezanz
من فکر کنم تمام عکاسی ها اینکار رو میکنن چون بک گراند سفید لستفاده می کنن
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: alirezanz
نقل قول:حال ما با شما دوست عزیز چی کار کنیم ؟
آقاااااااااا تو رو خدا منو ببخشید SadSadWink
حالا جدا از شوخی ، مرسی که فرصت دادید تو فرومتون بمونم

نقل قول:دیگه کسی که ثبت نام کرده برای نتایج منتظره خیلی دور از ذهن است که از اون موقع خیالبافی کنه
منم حرفم همینه ، ولی قبول کنید آدم وسوسه میشه

Peace out
تشکر کنندگان: sami.parsi ، alirezanz
(2014-10-29 ساعت 18:18)kollok نوشته:  
نقل قول:حال ما با شما دوست عزیز چی کار کنیم ؟
آقاااااااااا تو رو خدا منو ببخشید SadSadWink
حالا جدا از شوخی ، مرسی که فرصت دادید تو فرومتون بمونم

نقل قول:دیگه کسی که ثبت نام کرده برای نتایج منتظره خیلی دور از ذهن است که از اون موقع خیالبافی کنه
منم حرفم همینه ، ولی قبول کنید آدم وسوسه میشه

Peace out

منم همش میخوام تا زمان اعلام ننتایج نیام تو انجمن.. اما نمیشه.... ترک دوستان سخته Big Grin
تشکر کنندگان: alm80 ، alirezanz
سلام . می خوام برای دوستم ثبت نام کنم سایت dvlottery.state.gov مگه نیست چرا لینکی برای ثبت نام 2016 وجود نداره رو صفحه thanke you و ... هست گیج شدم
تشکر کنندگان:
Cntrl +F5
رو بزن
احتمالا کش کرده
تشکر کنندگان: sajedeh ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان