کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان زیاد به پولش فکر نکنین. متوسط هم داشته باشین خوبه. کاملی فقط واسه پولدارا میتونه اقدام کنه . من اینو از تمام صحبتاش متوجه شدم. بهتره یه حرفه مورد نیاز و زبان عالی فکر کنین. که انشالا رسیدین زودی بتونین کار بگیرین.
تجربه من از وکلا اینه که خیلیاشون اطلاعات دقیق ندارن. مثلا برای همسر من که سی و دو سالشه گفتن برای المان نمیتونی اقدام کنی و بعد در تحقیق توجه شدیم حرفشون صحت نداره
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: bahman_mech ، sami.parsi ، alirezanz
(2014-10-30 ساعت 01:06)marysam نوشته:  بچه ها سلام برای منم دعا کنید امسال لاتاری اسمم در بیاد من جا مونده از خانواده ام و سالهاست در انتظارم و تا سالهای دور دیگه هم باید منتظر بمونم مگر لاتاری...

منم برای شما دعا میکنم.
اگه سوالی در مورد مهاجرت داشتید تا جاییکه اطلاعاتم قد بده در خدمتم
(من هم درد شما رادارم و از عزيزانم جا مانده ام تو را خدا براي منهم دعا كنيد از همه ي برو بجه ها خواهش مي كنم براي منهم دعا كنن)

(2014-10-30 ساعت 01:06)marysam نوشته:  بچه ها سلام برای منم دعا کنید امسال لاتاری اسمم در بیاد من جا مونده از خانواده ام و سالهاست در انتظارم و تا سالهای دور دیگه هم باید منتظر بمونم مگر لاتاری...

منم برای شما دعا میکنم.
اگه سوالی در مورد مهاجرت داشتید تا جاییکه اطلاعاتم قد بده در خدمتم
(من هم درد شما رادارم و از عزيزانم جا مانده ام تو را خدا براي منهم دعا كنيد از همه ي برو بجه ها خواهش مي كنم براي منهم دعا كنن)
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: sami.parsi ، meysamzr ، puryapurya ، alirezanz
امیدوارم 90 درصد قبولیای امسال از بین بچه های مهاجرسرا باشه.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: babak12 ، rezijon ، bahman_mech ، sami.parsi ، saeed_gh ، puryapurya ، dv2016 ، alirezanz ، jsmlz
من بیش از 10 سال هست که لاتاری ثبت نام میکنم ولی نمی دونم چه حکمتی هست که تا حالا اسمم در نیومده به خیلی ها هم کمک کردم تو ثبت نام که چند تایی شون هم موفق شدند و رفتند و گاهی هم یک پیغامی واسه من میزارن . ولی دیروز باور کنید خیلی حالم گرفته شد . دوستی داشتم که دو سال گذشته برنده شده بود و دنبال کارهاش بود و ویزاشو گرفت و من فکر کردم رفته بدون خداحافظی . خلاصه ایشون دیروز اومد پیش من و در کمال ناباوری به من گفت که منصرف شده از رفتن . آخه نمی دونم چرا کسانی که اینقدر سست عنصر و غیر قابل پیش بینی و تصمیمی به مهاجرت ندارند چرا جای یک نفر رو که سالهاست منتظره رو میگیرند .
تشکر کنندگان: abas_kashan ، abbas41 ، aidaz ، rezijon ، ostokhan ، sami.parsi ، Rock ، storagemeter ، puryapurya ، alirezanz
(2014-10-30 ساعت 20:18)vahid.vp نوشته:  من بیش از 10 سال هست که لاتاری ثبت نام میکنم ولی نمی دونم چه حکمتی هست که تا حالا اسمم در نیومده به خیلی ها هم کمک کردم تو ثبت نام که چند تایی شون هم موفق شدند و رفتند و گاهی هم یک پیغامی واسه من میزارن . ولی دیروز باور کنید خیلی حالم گرفته شد . دوستی داشتم که دو سال گذشته برنده شده بود و دنبال کارهاش بود و ویزاشو گرفت و من فکر کردم رفته بدون خداحافظی . خلاصه ایشون دیروز اومد پیش من و در کمال ناباوری به من گفت که منصرف شده از رفتن . آخه نمی دونم چرا کسانی که اینقدر سست عنصر و غیر قابل پیش بینی و تصمیمی به مهاجرت ندارند چرا جای یک نفر رو که سالهاست منتظره رو میگیرند .

اقا وحید خودتون رو ناراحت نکنید . من یه دوستی دارم ۱۸ بار اسم نوشته و برنده نشده. ولی خواهرش همون بار اول برنده شد و الان امریکاست. شناس یعنی همین دیگه. راهای دیگع مهاجرت رو انتخاب کنین دوست عزبز
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، ofrfar ، vahid.vp ، sami.parsi ، alirezanz
(2014-10-30 ساعت 20:43)rezijon نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 20:18)vahid.vp نوشته:  من بیش از 10 سال هست که لاتاری ثبت نام میکنم ولی نمی دونم چه حکمتی هست که تا حالا اسمم در نیومده به خیلی ها هم کمک کردم تو ثبت نام که چند تایی شون هم موفق شدند و رفتند و گاهی هم یک پیغامی واسه من میزارن . ولی دیروز باور کنید خیلی حالم گرفته شد . دوستی داشتم که دو سال گذشته برنده شده بود و دنبال کارهاش بود و ویزاشو گرفت و من فکر کردم رفته بدون خداحافظی . خلاصه ایشون دیروز اومد پیش من و در کمال ناباوری به من گفت که منصرف شده از رفتن . آخه نمی دونم چرا کسانی که اینقدر سست عنصر و غیر قابل پیش بینی و تصمیمی به مهاجرت ندارند چرا جای یک نفر رو که سالهاست منتظره رو میگیرند .

اقا وحید خودتون رو ناراحت نکنید . من یه دوستی دارم ۱۸ بار اسم نوشته و برنده نشده. ولی خواهرش همون بار اول برنده شد و الان آمریکاست. شناس یعنی همین دیگه. راهای دیگع مهاجرت رو انتخاب کنین دوست عزبز
ممنونم از پیشنهادتون راستش من ۳ بار آمریکا رفتم و واسه بار چهارم هم تقاضای ویزا کردم و تو مرحله کلیرنس هستم . هر سوالی هم دارین من در خدمتم
تشکر کنندگان: sami.parsi ، rezijon ، alireza_guitar ، puryapurya ، alirezanz
دوستان عزیز از گذاشتن پست های غیر مرتبط با موضوع تاپیک خودداری بفرمایید
چندین پست غیر مرتبط عدم تایید شد
با تشکر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، majid7 ، sami.parsi ، ostokhan ، alirezanz
سلام من در 2014 موفق به گرفتن ویرا نشدم ایا این بر ثبت نام 2016 اثر میزاره
تشکر کنندگان: sami.parsi ، ostokhan ، rezijon
(2014-10-31 ساعت 03:38)aliomid.ao نوشته:  سلام من در 2014 موفق به گرفتن ویرا نشدم ایا این بر ثبت نام 2016 اثر میزاره

درود.

خیر هیچ مشکلی نداره..

التماس دعا ...
.
.
.
.
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz
سال 2014 کلا ایرانیها چند تا ویزا گرفتن یعنی 7% از کل گرفته شده
تشکر کنندگان:
امريكا جون مادرت لاتاري برندم كن بخدا حال ندارم ايلتس بخونم دوستان كسي المان بيا هست؟
تشکر کنندگان: storagemeter ، rezijon ، ostokhan ، battosai ، sami.parsi ، alirezanz
(2014-10-31 ساعت 04:14)abas_kashan نوشته:  امريكا جون مادرت لاتاري برندم كن بخدا حال ندارم ايلتس بخونم دوستان كسي المان بيا هست؟
[IMG][emoji4][/IMG]
تشکر کنندگان: rezijon ، abas_kashan ، sami.parsi
دوستان گرامی من از برندگان لاتاری 2014 هستم ولی متاسفانه پس از صرف هزینه های زیاد(سفر به دبی -ترجمه-هزینه مصاحبه هزینه مدیکال (دوبار))موفق به گرفتن ویزا نشدم به علت اینکه بک گراند چک ایرانیها طول میکشه ویا سقف زمانی تمام میشه و یا سقف عددی تعداد ویزا این اتفاق واسه تقریبا 1300 1400 نفر از ایرانیا اتفاق افتاد به عبارت ساده تر ایرانیها واسه لاتاری دوبار نیاز به شانس دارن اول قبولی در لاتاری و بعد هم شانس گرفتن ویزا که خیلی از نظر روحی و روانی هم اثرات سو روی انسان و خانواده میذاره کماهی که ما الان هم درگیرش هستیم فقط میخاستم بگم دو نوع اشتباه در پر کردن فرمها غیرقابل برگشته:
1-اگر نام اعضا خانواده کامل پر نشه مثلا واسه فرزند فرم پر نشه
2- از سهمیه منطقه دیگه استفاده شه یعنی اون قسمتی که باید دستش نزنیم eligibility based on رو نام کشور دیگه بزنید
من خودم انواع و اقسام اشتباهها رو داشتم قبل از مصاحبه به افیسر میگید اشتباهها رو تصحیح میکنید و بعد قسم میخورید و مصاحبه شروع میشه پس به هیچ عنوان نگران اشتباههای غیر از این دو مورد نباشید
در اخر از خدا میخام اگر قراره کسی ویزا نگیره به هیچ عنوان قبول نشه چون واقعا تحملش سخته
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: 2taha ، sami.parsi ، alireza_guitar ، roadhog ، puryapurya ، MEHR52 ، dv2016 ، azadeh2014 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-10-31 ساعت 00:05)vahid.vp نوشته:  

اقا وحید خودتون رو ناراحت نکنید . من یه دوستی دارم ۱۸ بار اسم نوشته و برنده نشده. ولی خواهرش همون بار اول برنده شد و الان آمریکاست. شناس یعنی همین دیگه. راهای دیگع مهاجرت رو انتخاب کنین دوست عزبز
ممنونم از پیشنهادتون راستش من ۳ بار آمریکا رفتم و واسه بار چهارم هم تقاضای ویزا کردم و تو مرحله کلیرنس هستم . هر سوالی هم دارین من در خدمتم

فک کن یکی مثل من دربه در راهی خست که به خانواوم بپیوندم...یکی هم هست که ویزاش هم میگیره بعد میگه حس ندارم برم!!! بعضی وقتها به کارهای خدا شک میکنم....بعضی ها رو میبره لب چشمه تشنه بر میگردونه ( تموم شدن ویزا ) یکی هم که خودش خود به خود منصرف میشه
یکی دیگه هم 18 ساله داره پر پر میزنه که بره اما.......
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: sami.parsi ، puryapurya ، rezijon ، alirezanz
(2014-10-31 ساعت 16:14)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 00:05)vahid.vp نوشته:  

فک کن یکی مثل من دربه در راهی خست که به خانواوم بپیوندم...یکی هم هست که ویزاش هم میگیره بعد میگه حس ندارم برم!!! بعضی وقتها به کارهای خدا شک میکنم....بعضی ها رو میبره لب چشمه تشنه بر میگردونه ( تموم شدن ویزا ) یکی هم که خودش خود به خود منصرف میشه
یکی دیگه هم 18 ساله داره پر پر میزنه که بره اما.......

درود.

یسری ها هم که فقط بخاطر اینکه شانس خودشون رو امتحان کنن میرن شرکت میکنن .
واقعا این فرهنگ خیلی زشتیه ... جای یک سری که واقعا به این ویزا نیاز دارنو میگیرن.
به قول دوستان : طرف برنده میشه میره به باباش میگه من مخوام برم امریکا پدره میزنه زیر گوشش میگه گمشو سر درسو مشقت...

التماس دعا دوستان.
.
.
.
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، puryapurya ، rezijon ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان