کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-10-30 ساعت 20:18)vahid.vp نوشته:  من بیش از 10 سال هست که لاتاری ثبت نام میکنم ولی نمی دونم چه حکمتی هست که تا حالا اسمم در نیومده به خیلی ها هم کمک کردم تو ثبت نام که چند تایی شون هم موفق شدند و رفتند و گاهی هم یک پیغامی واسه من میزارن . ولی دیروز باور کنید خیلی حالم گرفته شد . دوستی داشتم که دو سال گذشته برنده شده بود و دنبال کارهاش بود و ویزاشو گرفت و من فکر کردم رفته بدون خداحافظی . خلاصه ایشون دیروز اومد پیش من و در کمال ناباوری به من گفت که منصرف شده از رفتن . آخه نمی دونم چرا کسانی که اینقدر سست عنصر و غیر قابل پیش بینی و تصمیمی به مهاجرت ندارند چرا جای یک نفر رو که سالهاست منتظره رو میگیرند .
جدی میگید؟ واقعا حیف و صد حیف!!از اونایی که به این ویزا احتیاج فراوان دارند و هنوز قسمتشون نشده....
با امید باید زندگی کرد....
تشکر کنندگان: sami.parsi ، rezijon ، alireza_guitar
[/quote]
ممنونم از پیشنهادتون راستش من ۳ بار آمریکا رفتم و واسه بار چهارم هم تقاضای ویزا کردم و تو مرحله کلیرنس هستم . هر سوالی هم دارین من در خدمتم
[/quote]

انشالا امسال لاتاری برنده میشین. میدونم شما که رفتین و اونجا رو دیدین دیگه اینجا موندن براتون معنایی نداره. نمیتونین اونجا کار پیدا کنین و ویزای کاری بگیرین؟
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: sami.parsi ، puryapurya
سلام . دوستانی که از طریق لاتاری راهی شدن اگه میشه بگن هزینه اولیه تا گرفتن ویزا چقدر میشه حدودا؟؟
مثلا من که قراره 2016 برنده شم Big Grin از مصاحبه تا گرفتن ویزا با چند ملیون کارم راه میوفته ؟Rolleyes
تشکر کنندگان: sami.parsi
محمد اقا. کیستون چند نفره هست. منم قراره ۲۰۱۶ برنده بشم و همه هزینه ها رو میدونم
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: sami.parsi ، puryapurya ، alirezanz
(2014-10-31 ساعت 22:34)rezijon نوشته:  محمد اقا. کیستون چند نفره هست. منم قراره ۲۰۱۶ برنده بشم و همه هزینه ها رو میدونم

سلام ایشالا که قبول میشیم Rolleyes
یک نفر
ممنون میشم راهنماییم کنید
تشکر کنندگان: rezijon
هر نفر تا ویزا بگیرد در انکارا 5 تا 9 میلیون باید هزینه کنه با شرایط مختلف هتل و مدیکال مجدد

2014 قبول شدیم و 4 نفر بودیم مدیکال مجدد حدودا 30 تومن هزینه شد
تشکر کنندگان: rezijon ، mohamad3893
(2014-10-31 ساعت 23:13)mohamad3893 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 22:34)rezijon نوشته:  محمد اقا. کیستون چند نفره هست. منم قراره ۲۰۱۶ برنده بشم و همه هزینه ها رو میدونم

یک نفر

سلام. این مبحث تا حدودی بستگی داره که چقدر میخواهید هزینه کنه، که البته یه سری هزینه ها اجباری تغیر ناپذیرند.
۳۳۰ دلار هزینه سفارت
۵۰۰ تومن هزینه واکسن و دکتر
هزینه ترجمه مدارک هم هست که متغیره
بسته به اینکه سفارتتون کجا باشه. ارمنستان و ترکیه یا دوبی، که دو مورد اول رو میتونید زمینی برید و هزینه هتل بستگی به خودتون داره
ادامه دارد....
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: mohamad3893 ، sami.parsi
(2014-10-31 ساعت 23:13)aliomid.ao نوشته:  هر نفر تا ویزا بگیرد در انکارا 5 تا 9 میلیون باید هزینه کنه با شرایط مختلف هتل و مدیکال مجدد

2014 قبول شدیم و 4 نفر بودیم مدیکال مجدد حدودا 30 تومن هزینه شد

سلام دوستانShy
لطفآ میشه مبلغ دبی رو هم بگید چقدر میشه.برای هر نفر Shy؟؟؟ممنونم.
دوستان ببخشید .اگر ریزش رو کسی میدونه ممنون میشم چون برای من مهمهRolleyes
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 23:31)rezijon نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 23:13)mohamad3893 نوشته:  

یک نفر

سلام. این مبحث تا حدودی بستگی داره که چقدر میخواهید هزینه کنه، که البته یه سری هزینه ها اجباری تغیر ناپذیرند.
۳۳۰ دلار هزینه سفارت
بسته به اینکه سفارتتون کجا باشه. ارمنستان و ترکیه یا دوبی، که دو مورد اول رو میتونید زمینی برید و هزینه هتل بستگی به خودتون داره
ادامه دارد....
پس باید رو 10 ملیون حساب کرد . ممنون بابت راهنماییتونRolleyes
تشکر کنندگان: rezijon
10 زیاده همش بشه 5 الی 6

الان تور ترکیه چارتر یک ونیم است
تشکر کنندگان: mohamad3893 ، rezijon ، sami.parsi ، puryapurya ، alirezanz
من هم بامداد روز شنبه یکم نوامبر برای حفطمین بار!!! خودم و همسرم و پسرم رو ثبت نام کردم. البته پسرم همه سال ها نبوده. نمی دونم میگن عدد 7 مقدسه راسته یا دروغه؟! به هر حال دوستتون دارم امیدوارم هرچی خیر و خوبیه براتون اتفاق بیفته.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: موعود ، sami.parsi ، rezijon ، ghzlsa ، puryapurya ، alirezanz
درود .
اینجوری که بوش میاد همه بر این باورن که امسال حتما قبولا ... تو دل همه روشنه .. ایشاله که همه قبولا ... خدارو چه دیدی یهو امریکا از ایران خوشش میاد میگه 20000 تا از ایران میخوام بردارم ..خخخ :دی

تو دعاهاتون مارو هم یاد کنید ..التماس دعا دارم....
.
.
.
.
تشکر کنندگان: rezijon ، arman_ghasr68
(2014-10-31 ساعت 16:14)alireza_guitar نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 00:05)vahid.vp نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 20:43)rezijon نوشته:  
(2014-10-30 ساعت 20:18)vahid.vp نوشته:  من بیش از 10 سال هست که لاتاری ثبت نام میکنم ولی نمی دونم چه حکمتی هست که تا حالا اسمم در نیومده به خیلی ها هم کمک کردم تو ثبت نام که چند تایی شون هم موفق شدند و رفتند و گاهی هم یک پیغامی واسه من میزارن . ولی دیروز باور کنید خیلی حالم گرفته شد . دوستی داشتم که دو سال گذشته برنده شده بود و دنبال کارهاش بود و ویزاشو گرفت و من فکر کردم رفته بدون خداحافظی . خلاصه ایشون دیروز اومد پیش من و در کمال ناباوری به من گفت که منصرف شده از رفتن . آخه نمی دونم چرا کسانی که اینقدر سست عنصر و غیر قابل پیش بینی و تصمیمی به مهاجرت ندارند چرا جای یک نفر رو که سالهاست منتظره رو میگیرند .

اقا وحید خودتون رو ناراحت نکنید . من یه دوستی دارم ۱۸ بار اسم نوشته و برنده نشده. ولی خواهرش همون بار اول برنده شد و الان آمریکاست. شناس یعنی همین دیگه. راهای دیگع مهاجرت رو انتخاب کنین دوست عزبز
ممنونم از پیشنهادتون راستش من ۳ بار آمریکا رفتم و واسه بار چهارم هم تقاضای ویزا کردم و تو مرحله کلیرنس هستم . هر سوالی هم دارین من در خدمتم

فک کن یکی مثل من دربه در راهی خست که به خانواوم بپیوندم...یکی هم هست که ویزاش هم میگیره بعد میگه حس ندارم برم!!! بعضی وقتها به کارهای خدا شک میکنم....بعضی ها رو میبره لب چشمه تشنه بر میگردونه ( تموم شدن ویزا ) یکی هم که خودش خود به خود منصرف میشه
یکی دیگه هم 18 ساله داره پر پر میزنه که بره اما.......
منم از وقتی که فرم ها دستی بود پدرم ثبت نام می کرد خودم از سال 83 دارم پر می کنم 2014 برنده شدم مصاحبه رفتم مدارک مالی و همه چیز دیگم تکمیل بود شوهرم نه سربازی رفته بود نه شغل دولتی داشتیم متاسفانه ویزا بهمون نرسید شمارم هم پایین بود!!!!!!!!! من چی بگم!!!!
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: rezijon ، 2taha ، abbas09 ، alireza_guitar ، sami.parsi ، puryapurya ، azadeh2014 ، alirezanz
متاسفم دوست عزیزی که ۲۰۱۴ برنده شدین و کارتون تموم نشده باقی مونده. من همیشه به خدا میگم یا انجام نشه اگه هم شد بتونیم تا اخرش رو پیگیری کنیم. قبلا چند باربرای به دست اوردن خیلی چیزا اصرار کردم . و بزور متوسل میشدم. و بعد از انجامش میدیدم اگه انجام نمیشد بهتر بود. همیشه راهم رو انتخاب میکنم و تلاش میکنم ولی اصرار نمیکنم. هر چه از خدا امد خوش امد
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، sami.parsi ، rahbari ، puryapurya
۳۳۰ دلار هزینه سفارت
ادامه دارد....
[/quote]
پس باید رو 10 ملیون حساب کرد . ممنون بابت راهنماییتونRolleyes
[/quote]

اگه دوست دارین بیست ملیون هم میتونین خرج کنین. ولی من باشم پولامو سیو میکنم رسیدم امریکا تا کارم پیدا بشه جیبم خالی نباشه.
دوبی ۲۵۰ تا واسه ویزا. بلیط هم باز نرخا متغیره تو زمانهای مختلف و پروازای مختلف
هنل هم از شبی ۸۰ به بالا و اونجا تا ابوزبی هم کرایه رفت و برگشت باید بدید

در کل شما که مجردین میتونین خیلی راحت و کم هزینه سفر کنین.
راستی اگه کیستون کیلر نخوره میتونین یه هفته دوبی بمونین و ویزاتون رو بگیرین. ولی اگه کیلر بخوره باید برگردین و نتیجه رو پیگیریب کنین و وقتی برنده شدین یا خودتون شخصا میرین ویزا رو میگیرین یا کسی میره و با پاسپورتتون تتحویل میگیره
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: sami.parsi ، rahbari ، puryapurya ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان