کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
خداکنه اسم منم در بیاد Sad من خیلی استرسسس دارم
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان: .samira ، pouya007 ، rezijon ، بازگشت ، elnaz.sh ، msr839 ، tabim4 ، ostokhan ، babak82 ، pichak333 ، asher ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 20:47)pouya007 نوشته:  سامی جون انقدر از سیاتل تعریف کردی و سفرنامه نوشتی که منم عاشق سیاتل شدم! انصافا شهر خوبیه!
همین الان یهویی! (فتوشاپ باز بود از فرط بیکاری گفتم یه کاری بکنم) Big Grin

اولین عکسی هست که من از این فروم بر میدارم خیلی قشنگه.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، بازگشت ، puryapurya ، msr839 ، tabim4 ، babak82 ، pichak333 ، asher ، alirezanz ، ostokhan
(2015-04-25 ساعت 21:05)بازگشت نوشته:  به نظر من لاسوگاس به دلیل ارزونی برای شروع مناسب هست.

سلام
ارزونه
ولی خیلی خیلی گرمه
فکر نکنم واسه ما ایرانیا جااب باشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، rezijon ، بازگشت ، puryapurya ، msr839 ، tabim4 ، ostokhan ، pichak333 ، asher ، alirezanz
سفر نامه.......

من اصولا آدم نژاد پرستی نیستم خدایی، همونطور که قبلا گفتم‌ حتی یه دوست سیاه پوست هم به جمع خودمون اضافه کردم ساموئل.
ولی هیچوقت دوستی بین یه آمریکن آفریکن مرد با یه دختر سفید امریکایی رو درک نکردم آقا حمله نکنید خب درک نکردم قتل که نکردم
ساموئل خیلی بزرگه وقتی میگم بزرگ از فکر دو ایکس لارج بیاید بیرون البته من روم نشده ازش بپرسم چند ایکس لارجه ولی فکر میکنم خیلی ایکس داشته باشه
اون ویک اندی رو‌که با هم رفته بودیم پارک جنگلی رو یادتونه؟ اونجا بچه ها هی با من و دوست پنی شوخی میکردن که شما چرا هنوز یختون با هم باز نشده و چرا اینقدر با احتیاط با هم رفتار میکنید ؟ یعنی من خیلی با پنی جون استخان راحتترم تا با سارا ! حالا بگذریم که من چرا اینجورم ، اونجا من واسه اینکه بحثو عوض کنم از سم پرسیدم اصن تو خودت چرا جی اف نداری کاکا؟ که آقا یهو ذوق کرد گفت دارم ولی امروز کار داشته نیومده ولی چند وقت دیگه یه قرار میذاریم ببینیمش

هفته قبل روز شنبه سم زنگ زد گفت یه رستوران توی منطقه تاکوما هستش به اسم رزیتال لکچری که بعضی وقتا مسابقه بال مرغ خوری میذاره امشب بریم مام گفتیم باشه

غروب من و خانواده آقای استخان که شامل استخان و پنی میشد و سارا که سر جهازیمونه رفتیم به این رستورانه که سم و جی افش زودتر رسیده بودن

آقاااااا اینارو با صدای عادل فردوسی پور توی اخبار نود بخونین
جی اف سفیییییید مثل برف کلن با کفش و لباس چل و سه کیلو قد صد و شصت و پنج با ارفاق
من نمیدونم چطور از ساموئل نمیترسه بخدا من شب تو کوچه تنها یکی مث اینو ببینم باید زنگ بزنم استخان شلوار تمیز بیاره واسم
خلاصه دیس از مای گرل گایز! سلنا خانوم
های سلنا
سلنا واقعن نمیترسی ازین نره غول؟ این حرف تو نگاه من بود فکر کنم که سلنا فهمیدش و اصن منو تحویل نگرفت
به درررک
ولی گذشته ازین حرفا سم خیلی پسر خوبیه و مهربونه و اشتهای خوبی هم داره
توی مسابقه با خوردن هشتاد و یک بال به مقام سوم رسید که جایزش این بود که یک سوم پول بال مرغاشو نده ما که حرفی واسه گفتن نداشتیم تو مسابقه من فیکس سی تا خوردم و مث مرد کنار کشیدمو پولشو دادم
استخان چهارده تا خورد آخی نازی سه تا دخترا روی هم رفته فک کنم بیست و سه چارتا خوردن
اینجا یه خوبی داره و اون اینکه چون کا پسریم لازم نیست پول دخترا رو حساب کنیم و هرکی پول خودشو داد بجز پنی که آقاشون حساب کردن خخخخخخ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Alirezawee ، pouya007 ، rezijon ، taherifar ، elnaz.sh ، msr839 ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، asher ، fatima96 ، aaraam ، saidoo ، alirezanz ، Gl@diator
(2015-04-25 ساعت 21:04)soroosh yz نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 20:37)امید به خدا نوشته:  سلام دوستان
چندین سال پیش بخش هایی از یه فیلم رو دیدم
یه جمله ازش تو ذهنم مونده البته ظاهران جمله معروفی هست کسی میتونه راهنماایی کنه
اسم فیلم رو میخام:
(( نیویورک 1808 هجوم ایرلندی ها بد تر از حمله ملخ ها ))
در مورد تاریخ آمریکا و جنگ خیابانی گروههای تبهکار شهری بود یکی از سرکرده های اونام یه قصاب بود.

بازم از مدیران معذرت میخام اگه بی ربط بود
میخام تو این چند روز سرم با فیلم های اصیل گرم شه

بازم دوستتون دارم

Gangs of New York
ماله سال 2002 دی کاپریو و دنیل دی لوییس بازیگراشن
استاد مارتین اسکورسیزی هم کارگردان

فک کنم دنیل دی لوییس جایزه اسکار بهترین نقش مکمل رو به خاطر بازی تو این فیلم برد.سال 2012 هم باز یه اسکار دیگه برد به خاطر ایفای نقش ابراهم لینکل تو فیلم ابراهام لینکل.

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، rezijon ، pichak333 ، امید به خدا ، asher ، saidoo ، alirezanz
اینم تقدیم به همه بچه های گل مهاجرسرا ... ضمن احترام به مدیران عزیز و دوست داشتنی (مخصوصاً مدراتورها!)

[عکس: 7f354a241169.jpg]
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
عجب خاطرات قشنگی، قد و وزن دوست پنی جون سارا رو لطف نکردین بگین!
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، Ali_Hunter ، msr839 ، puryapurya ، pichak333 ، asher
(2015-04-25 ساعت 21:22)pouya007 نوشته:  [font=Times New Roman]
37Things You Should Know Before Moving to Seattle
[/font]

[font=Trebuchet MS]
Link
[/font]

با مورد 2 و 9 و 30 و 31 خیلی موافقم. :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: rezijon ، tabim4 ، someonelikeyou ، pouya007 ، msr839 ، ostokhan ، puryapurya ، pichak333 ، asher ، saidoo ، alirezanz
(2015-04-25 ساعت 22:01)rezijon نوشته:  عجب خاطرات قشنگی، قد و وزن دوست پنی جون سارا رو لطف نکردین بگین!

هنوز یخمون باهم باز نشده گاماس گاماس
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، rezijon ، pichak333 ، asher ، saidoo ، alirezanz
کاربران در حال بازدید این موضوع: Ali_Hunter، elnaz.sh، nazi-d، ostokhan، pouya007، puryapurya، rezijon، 4 مهمان
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839 ، puryapurya ، pouya007 ، Ali_Hunter ، rezijon ، pichak333 ، asher ، alirezanz ، Hezha
(2015-04-25 ساعت 22:09)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 22:01)rezijon نوشته:  عجب خاطرات قشنگی، قد و وزن دوست پنی جون سارا رو لطف نکردین بگین!

بهتره هرروز سفرنامتو در چند اپیزود بنویسی. داره جالب میشه
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya ، someonelikeyou ، pouya007 ، rezijon ، pichak333 ، asher ، alirezanz ، Hezha ، Gl@diator
(2015-04-25 ساعت 22:21)ostokhan نوشته:  
(2015-04-25 ساعت 22:09)someonelikeyou نوشته:  

بهتره هرروز سفرنامتو در چند اپیزود بنویسی. داره جالب میشه

امشب ساعت دوازده یکی دیگه توراهه. من از قبل بهش فکر نمیکنم یهو شروع میکنم به تایپ و داستانو میسازم واسه همین باید دور و برم خلوت باشه که نمیذارن متوجهین که
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، aryano ، rezijon ، pichak333 ، asher ، puryapurya ، saidoo ، alirezanz ، Hesam s ، Gl@diator
من به محض اینکه اسمم در بیاد سفرناممو اینجا مینویسم D-:
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: msr839 ، rezijon ، pichak333 ، lighter ، pouya007 ، nima2016 ، asher ، puryapurya ، alirezanz ، Hesam s ، ostokhan
سلام msr839 شعر تقدیم به تو و تمام کسایی که ...

چندین که برشمردم از ماجرای عشقت
اندوه دل نگفتم الا یک از هزاران
سعدی به روزگاران مهری نشسته در دل
بیرون نمی‌توان کرد الا به روزگاران
چندت کنم حکایت شرح این قدر کفایت
باقی نمی‌توان گفت الا به غمگساران
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، asher ، we are one ، puryapurya ، babak82 ، saidoo ، alirezanz ، pichak333 ، msr839
دوستان مهاجر موافق یه دورهمی هستید ؟ بعد از اعلام نتایج؟ هم یه جشن برای برنده ها باشه هم اونهایی قبول نشدن
هر استانی یه جا قرار بزاریم با آشنا بشیم .
من به شخصه اگه قبول نشدم خیلی دوست دارم حال و هوای دوستانی که برنده شدن ببینم و شاهد خوشحالی شون باشم.ازشون انرژی میگیرم
تشکر کنندگان: rezijon ، asher ، taherifar ، puryapurya ، saidoo ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، kuwait

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان