کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
اقا من دیگه دلم نمیخاد برم آمریکا اصلا منصرف شدم
دلم میخاد مدیر باشم
از اون مدیر خفن ها بود که یه دو روز همه را برده بود تو لک
تازه تا مدیر شدم باور کنید این تاپیک و قفل نمیکردم از بس
که شما دوس داشتنی هستید.

البته همتونو دوست دارم مخصوصا مدیرا رو
قسمت آخر از ترس گوانتانامو بود!!!!
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، nima2016 ، Alirezawee ، asher ، pouya007 ، tabim4 ، taherifar ، payamshad ، babak82 ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s ، ostokhan
(2015-04-25 ساعت 14:14)taherifar نوشته:  .
باختن یک رویداد است. اما بازنده بودن یک مدل ذهنی است

بخت خوش یک رویداد است. اما خوشبختی یک مدل ذهنی است

تنها ماندن یک رویداد است. اما تنهایی یک مدل ذهنی است

مجبور شدن یک رویداد است. اما گرفتار جبر بودن یک مدل ذهنی است

تغییر کردن یک رویداد است. اما زندگی در جستجوی تغییر یک مدل ذهنی است

زنده بودن یک رویداد است. اما زندگی کردن یک مدل ذهنی است

ما فقط رویدادها را می بینیم ، رويدادهايي كه مي آيند و مي روند .... بياييد مدل ذهني مان را عوض كنيم ....

...

...

دوست عزیز بابت نوشته های پرمعنات ممنون

منم یه چیزی برات دارم که همیشه خودم گوشه ذهنم نگهش میدارم!

پیشکش به شما و همه دوستان

[عکس: 65569702010579103246.png]

البته این داستان ادامه داره، ولی خب تا همین جاش مد نظرم بود

کتابای استاد از این داستانا زیاد داره

من عاشقشم.........
تشکر کنندگان: Mansour92 ، asher ، nima2016 ، lighter ، pouya007 ، tabim4 ، taherifar ، babak82 ، vashahri ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، Hezha
شبتون گرین کارتی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
اقا پیروز ایدتون قشنگه مخصوصا اگه همه توی یه شهر دور هم جمع بشن، البته اونایی که برنده میشن اینقدر درگیری و فکمر میاد سراغشون و از هر ثانیه کلی میخان استفاده کنن، به امید قبولی همه دوستان مهاجرسرایی

دوستان خبری از علی رضا گیتار نیست، جاشون خالیه اینجا
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، asher ، we are one ، pouya007 ، puryapurya ، piroouz ، alirezanz ، .samira ، pichak333 ، msr839 ، ziba62ka
(2015-04-25 ساعت 11:47)Ali_Hunter نوشته:  ﻃﻮﺍﻑ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻣﺎﺩﺭﯼ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﻤﺲ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﺿﻮ ﮔﺮﻓﺖ ...
تو زندگی چیزایی مهم تر و بهتر از لاتاری هم وجود داره قدرشون بدونیم.

واقعا همینطوره آگه قبول هم نشدیم اشکال نداره همین که هر روز میتونیم عزیزانمونو ببینیم نعمت خیلی بزرگی که شاید با قبول شدن تو لاتاری از دستمون بره هر چی صلاح باشه خدایا همون بشه
تشکر کنندگان: asher ، we are one ، Ali_Hunter ، pouya007 ، puryapurya ، saidoo ، alirezanz ، pichak333 ، msr839
چرا اینقدر خلوت ؟؟؟ دستکم یه کانت داونی بذارین دلمون شاد بشه و یا یه عکس از سیاتل
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: asher ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 00:51)someonelikeyou نوشته:  چرا اینقدر خلوت ؟؟؟ دستکم یه کانت داونی بذارین دلمون شاد بشه و یا یه عکس از سیاتل

ساعت از دوازده گذشت... ما چشم انتظاريم..
تشکر کنندگان: asher ، someonelikeyou ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: asher ، we are one ، someonelikeyou ، Alirezawee ، Ali_Hunter ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، babak82 ، alirezanz ، .samira ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s ، Hezha
خدا یا ایین شبهای حساس را بر من اروم کن
تشکر کنندگان: nima2016 ، someonelikeyou ، Alirezawee ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s
بچه ها به امبد خدا مشخصات من تا کمتر از 6 ماه دیگه اینجا ثبت میشه
[عکس: 36024739586956476119.jpg]
مبارک باش برای ما هم دعا کن
تشکر کنندگان: nima2016 ، Alirezawee ، pouya007 ، puryapurya ، saidoo ، alirezanz ، pichak333 ، msr839
(2015-04-26 ساعت 01:10)khatarnak نوشته:  مبارک باش برای ما هم دعا کن

ایشلا شمام هم چنین
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، khatarnak ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
بازم سفر نامه

من شغلمو عوض کردم !!! نمیدونم ارتقا پیدا کردم یا پسرفت کردم اما خودم راضیم الان میخام یه مدت کوتاهی هوم کلینر بشم خدایی اندازه مدیر فروش یه شرکت درآمد داره حتی تا روزی صد و چهل دلار تازه انعام جداس
نمیدونم واقعا نمیدونم چطور باید به زندگیم نگاه کنم من تو ایران یه شغل رسمی داشتم و عنوانی ولی زندگی نمیکردم بعد ازینکه دوران دانشگام تموم شد تا وقتی که از ایران رفتم سرجمع شش تا دوست نداشتم زندگی نمیکردم حتی اگه واسه تفریح جایی میرفتم لذت نمیبردم این سالهای آخر هبچوقت از ته دل نخندیدم ولی حالا میرم خونه مردمو تمیز میکنم که تو ایران بهش میگن نوکری ولی حالا از تعطیلاتم لذت میبرم ازینکه تو‌گروه شش نفرمون هستم خوشحالم با اینکه این خارجیا مخصوصا ساموئل لهجه غلیظی دارن و گاهی حرفاشونو‌کامل نمیفهمم ولی درکشون میکنم به جوکاشون از ته دل میخندم
آره اینجام دلتنگی هست واسه خانواده ولی اونام زندگی خودشونو دارن

الان داره یه بارون ریزی میزنه من اومدم کنار ساحل با موبایل دارم تایپ میکنم جای همتون خالی
سیاتل یه جاییه که باید هر روز توش عاشق شد عاشق هوا دریا عاشق خیابونای پر نور تو شبای شلوغش عاشق مردمی که مث ما پیچیده نیستن مث آب زلالن البته نه همشون!!! عاشق اینکه دلهره ندارن باید عاشق شددددد
میخام برم به سارا پیشنهاد بدم یه شب شام دو نفره بریم بیرون
پس تا فردا شب
برنده خوش شانس
[عکس: 1lssohn5kpfk0sdr3wm.jpeg]
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Alirezawee ، Ali_Hunter ، pouya007 ، puryapurya ، babak82 ، alirezanz ، .samira ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s ، ostokhan ، Hezha
(2015-04-26 ساعت 01:15)someonelikeyou نوشته:  بازم سفر نامه

من شغلمو عوض کردم !!! نمیدونم ارتقا پیدا کردم یا پسرفت کردم اما خودم راضیم الان میخام یه مدت کوتاهی هوم کلینر بشم خدایی اندازه مدیر فروش یه شرکت درآمد داره حتی تا روزی صد و چهل دلار تازه انعام جداس
نمیدونم واقعا نمیدونم چطور باید به زندگیم نگاه کنم من تو ایران یه شغل رسمی داشتم و عنوانی ولی زندگی نمیکردم بعد ازینکه دوران دانشگام تموم شد تا وقتی که از ایران رفتم سرجمع شش تا دوست نداشتم زندگی نمیکردم حتی اگه واسه تفریح جایی میرفتم لذت نمیبردم این سالهای آخر هبچوقت از ته دل نخندیدم ولی حالا میرم خونه مردمو تمیز میکنم که تو ایران بهش میگن نوکری ولی حالا از تعطیلاتم لذت میبرم ازینکه تو‌گروه شش نفرمون هستم خوشحالم با اینکه این خارجیا مخصوصا ساموئل لهجه غلیظی دارن و گاهی حرفاشونو‌کامل نمیفهمم ولی درکشون میکنم به جوکاشون از ته در میخندم
آره اینجام دلتنگی هست واسه خانواده ولی اونام زندگی خودشونو دارن

الان داره یه بارون ریزی میزنه من اومدم کنار ساحل با موبایل دارم تایپ میکنم جای همتون خالی
سیاتل یه جاییه که باید هر روز توش عاشق شد عاشق هوا دریا عاشق خیابونای پر نور تو شبای شلوغش عاشق مردمی که مث ما پیچیده نیستن مث آب زلالن البته نه همشون!!! عاشق اینکه دلهره ندارن باید عاشق شددددد
میخام برم به سارا پیشنهاد بدم یه شب شام دو نفره بریم بیرون
پس تا فردا شب
قربانت
Big Grin از ته در نخندیدی Big Grin
خخخخخخخخخخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، lighter ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان