کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
ای شیطون فک کردم کسی نخونده فورن اصلاحش کردم ولی دیر شد بازم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: nima2016 ، asher ، lighter ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839
(2015-04-26 ساعت 01:19)someonelikeyou نوشته:  ای شیطون فک کردم کسی نخونده فورن اصلاحش کردم ولی دیر شد بازم

خخخخخ
جملش جالب شد
من خودم اشتباه تایپی زیاد دارما ولی این یکی جملش جالب شد

والا منم از ته در نخندیدم
اصلا مگه در ته داره؟
خخخخخخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، asher ، lighter ، pouya007 ، puryapurya ، babak82 ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s
(2015-04-26 ساعت 01:22)nima2016 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 01:19)someonelikeyou نوشته:  ای شیطون فک کردم کسی نخونده فورن اصلاحش کردم ولی دیر شد بازم

خخخخخ
جملش جالب شد
من خودم اشتباه تایپی زیاد دارما ولی این یکی جملش جالب شد

والا منم از ته در نخندیدم
اصلا مگه در ته داره؟
خخخخخخ

انگار جمله از فامیل دور بود
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: nima2016 ، asher ، lighter ، pouya007 ، saidoo ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839
[عکس: 61huvgbn94u06zasfqr.jpeg]
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Alirezawee ، asher ، pouya007 ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s ، ostokhan
[عکس: f210sn47m3ig7i0g8gyo.jpeg]
تشکر کنندگان: Alirezawee ، asher ، pouya007 ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
[عکس: k5srattwkp790ecvee5a.jpg]
تشکر کنندگان: Alirezawee ، asher ، lighter ، pouya007 ، tabim4 ، saidoo ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
[عکس: ttsp1vvk266ghkiodff3.jpeg]
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، khatarnak ، Alirezawee ، asher ، pouya007 ، saidoo ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
نیما جان اینجوری پشت سرهم مسیج بزاری اسپم میشه بعد دیگه....

انوقت باید هی التماس کنیم اقا تایپیک و باز کن Big Grin
تشکر کنندگان: Alirezawee ، asher ، nima2016 ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 01:35)nima2016 نوشته:  

نیما خیلی کارت درسته چقدر حرفه ای کار میکنی
میتونی یه سام آن لایک یو با پرچم امریکا و بصورت عمودی درست کنی واسه والپیپر گوشیم؟؟؟
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: asher ، nima2016 ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 01:15)someonelikeyou نوشته:  بازم سفر نامه

من شغلمو عوض کردم !!! نمیدونم ارتقا پیدا کردم یا پسرفت کردم اما خودم راضیم الان میخام یه مدت کوتاهی هوم کلینر بشم خدایی اندازه مدیر فروش یه شرکت درآمد داره حتی تا روزی صد و چهل دلار تازه انعام جداس
نمیدونم واقعا نمیدونم چطور باید به زندگیم نگاه کنم من تو ایران یه شغل رسمی داشتم و عنوانی ولی زندگی نمیکردم بعد ازینکه دوران دانشگام تموم شد تا وقتی که از ایران رفتم سرجمع شش تا دوست نداشتم زندگی نمیکردم حتی اگه واسه تفریح جایی میرفتم لذت نمیبردم این سالهای آخر هبچوقت از ته دل نخندیدم ولی حالا میرم خونه مردمو تمیز میکنم که تو ایران بهش میگن نوکری ولی حالا از تعطیلاتم لذت میبرم ازینکه تو‌گروه شش نفرمون هستم خوشحالم با اینکه این خارجیا مخصوصا ساموئل لهجه غلیظی دارن و گاهی حرفاشونو‌کامل نمیفهمم ولی درکشون میکنم به جوکاشون از ته دل میخندم
آره اینجام دلتنگی هست واسه خانواده ولی اونام زندگی خودشونو دارن

الان داره یه بارون ریزی میزنه من اومدم کنار ساحل با موبایل دارم تایپ میکنم جای همتون خالی
سیاتل یه جاییه که باید هر روز توش عاشق شد عاشق هوا دریا عاشق خیابونای پر نور تو شبای شلوغش عاشق مردمی که مث ما پیچیده نیستن مث آب زلالن البته نه همشون!!! عاشق اینکه دلهره ندارن باید عاشق شددددد
میخام برم به سارا پیشنهاد بدم یه شب شام دو نفره بریم بیرون
پس تا فردا شب
نخیرم دو نفر نمیشه. هوا سه نفره است پس منم ببرین مرغم نمیارم هیچی هم نمیگم
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: asher ، pouya007 ، someonelikeyou ، saidoo ، puryapurya ، alirezanz ، pichak333 ، msr839 ، Mansour92
Aurora is a city predominantly in Kane County, with sections in DuPage, Kendall, and Will counties. It is located in the outer region of Greater Chicago in the U.S. state of Illinois. It is the second most populous city in the state,[3] and the 114th most populous city in the country.[4] The population was 197,899 at the 2010 census, and was estimated to have increased to 199,963 by July 2013.[5

این مقصد نهایی منه ولی ظاهرا اینجا هیچ همشهری نخواهم داشت
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، asher ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s
(2015-04-26 ساعت 01:39)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 01:35)nima2016 نوشته:  

نیما خیلی کارت درسته چقدر حرفه ای کار میکنی
میتونی یه سام آن لایک یو با پرچم آمریکا و بصورت عمودی درست کنی واسه والپیپر گوشیم؟؟؟

والا فعلا رو لب تاپم فتوشاپ نیست
نصب کنم به روی چشم
تشکر کنندگان: pouya007 ، alirezanz ، asher ، pichak333 ، someonelikeyou ، msr839
ماهم مثل بقیه منتظریم قبولیمونو ببینیم.اره میبینیم چراکه نه.
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، alirezanz ، .samira ، asher ، pichak333 ، msr839 ، Hezha
نگرانی هایم را رها خواهم کرد و با سختی ها و ترسهایم روبرو خواهم گشت و ایمان دارم که همه چیز بهتر و بهترتر خواهد شد. ایمان دارم که قدرت لایزال جاری است و یاری خواهد کرد انگونه که صلاح است. ای قدرت بی انتها و ای نامحدود، فرصت و میدانی تازه ده تا در ان پیش رویم انگونه که باید .........ای همه نور و قدرت.....روزهای پایانی است نگاه ویژه ای بر ما داشته باش.
..................................................................................................................................................................
خداوندا دوستانم برادرم و مرا یاری فرما تا در لاتاری 2016 پذیرفته شویم با کیس نامبر بسیار پایین........سپاس که هستی پروردگارا......
.........................................................................................
Case Number: 2018AS000007##
##PRINCIPAL Applicant NAME: SH
PREFERENCE Category: DV DIVERSITY
Foreign Country Chargeability: IRAN
Big Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، payamshad ، saidoo ، nima2016 ، alirezanz ، Ali.ghz ، asher ، pichak333 ، msr839 ، Hesam s ، Hezha
من از برندگان 2014 هستم که تجربه بسیار تلخ تمام شدن ویزا هنوز داره مثل خوره وجود و روحم رو میخوره امسال هم شانسم رو امتحان کردم و محتاج دعای شما دوستانم
خدا نصیب دشمن هم نکنه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان