کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
روزی عده ای از مردم روستا تصمیم میگیرن برن بالای کوه دعا کنن تا بارون بیاد ...
یه بچه هه یه چتر با خودش میبره .. میگن چرا چتر میاری ؟ میگه اخه قراره بارون بیاد دیگه .. ( ایمان در این حد دیده بودین ؟ )
...
الان من دارم چمــــــــــــــــدون لباسامو میبندم ، فقط یه مشکل دارم .. من چی بپووووووووووووووووووووووووشششششششششششششششششم برای سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ^_^
تروخدا کمکم کنین :||||||||||||||||||||||||||||||||
2012 ؟ نشد : - (
2013 ؟ بازم نشد .. : - (
2014 ؟ اینم نشد .. : " - (
2015 ؟ لعنت بهش .. بازم نشد .. : - ((((
2016 ؟ ( خدایا خودت ردیفش کن برم پیش خواهرم ) ...
تشکر کنندگان: msr839 ، ghzlsa ، pichak333 ، aaraam ، puryapurya ، .samira ، tabim4 ، pouya007 ، ziba62ka
(2015-04-26 ساعت 22:23)someonelikeyou نوشته:  دوستان باور کنید من اصلن رتبه و این حرفا واسم مهم نیس نه افتخاریه نه پولی به آدم میدن ولی چجوریه بعضی دوستان با تعداد ارسال زیر ۵۰ رتبشون از من بیشتره

به ارسال ربطی نداره ، به یکی رتبه بده تا اونم بهت رتبه بده ایتجوری رتبه هاتو زیاد کن
تشکر کنندگان: msr839 ، ghzlsa ، pichak333 ، puryapurya ، shahin2737 ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 22:17)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:58)redbull نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:27)someonelikeyou نوشته:  آقا من سر یه دو راهی ام وقتی ایشالا توی سیاتل سر و سامون گرفتم و نیمه گمشده و این حرفا بعدش با دخترم تو خونه فارسی حرف بزنیم یا از اول انگلیسی باش کار کنیم؟؟؟ به نظرم دغدغه مهمیه بعد از پنج می یکی از استراسام همینه
نیمه گمشده رو تو ایران پیدا کن ...
ایرانی ها اخلاقشون بهتره Big Grin

اون که صد در صده فقط ایرانیییی
ایرانی جنس ایرانی بخر
زن و برنج حتما باید ایرانی باشن

ببخشید قصد توهین نبودا مزاح کردم بانوان عزیز یعنی قصدم تعریف بود
همدم های خارجی یهو صبح بیدار میشی میبینی نامه فدایت شوم گذاشته و رفته ...البته من ایرانی هم سراغ دارم با هم رفتن اونور و ای بلا سرشون دراومده ولی خیلی خیلی کم هستند ...من خودم به شخصه ایرانی پرستم ...
اونم سر این قضیه حساس ..سام وان تا موهات رنگ دندونات نشده سریع برو میخام قبل رفتن ۲ تا شیرینی ازت بگیرم ها Big Grin. !!!!!

دیگه بحثمون هم داره خطری میشه حواست باشه
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، someonelikeyou ، tabim4 ، pouya007
(2015-04-26 ساعت 22:43)pouya007 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:20)John Freeman نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:09)alireza.esmaili76 نوشته:  اینجوری باید سلام کنیjohn:سلاااااااام من جانم یک روزه از دنیای سالم پاک شدم. اونوقت ما همه با هم میگیم سلاااااااام جان به کمپ اعتیاد خوش آمدی

سلااااااام
من John هستم یک مسافر!
در ضمن هر کسی از دوستان دُعاش خوبه واسه ماهم دُعا کنه.
در ضمن شرمنده خیلی وقته سلمانی نرفتم
در ضمن.... بگذریم

به جمع منتظران خوش آمدی دوست عزیز
امیدوارم به آرزوهات برسی!
واسه ما هم دعا کن!

خیلی ممنون . من هم برای شما از صمیم قلب دعا کردم.
اشک تو چشام جمع شده!

(2015-04-26 ساعت 22:09)alireza.esmaili76 نوشته:  اینجوری باید سلام کنیjohn:سلاااااااام من جانم یک روزه از دنیای سالم پاک شدم. اونوقت ما همه با هم میگیم سلاااااااام جان به کمپ اعتیاد خوش آمدی

سلااااااام
من John هستم یک مسافر!
در ضمن.... بگذریم

واسه ما هم دعا کن!
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، puryapurya ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan

سلااااااام
من John هستم یک مسافر!
در ضمن.... بگذریم

واسه ما هم دعا کن!
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، pouya007
(2015-04-26 ساعت 21:27)someonelikeyou نوشته:  آقا من سر یه دو راهی ام وقتی ایشالا توی سیاتل سر و سامون گرفتم و نیمه گمشده و این حرفا بعدش با دخترم تو خونه فارسی حرف بزنیم یا از اول انگلیسی باش کار کنیم؟؟؟ به نظرم دغدغه مهمیه بعد از پنج می یکی از استراسام همینه

من به پارس بودنم افتخار میکنم و الان که میبنی پارسی صحبت میکنیم به خاطر افرادی چون حضرت حافظ , سعدی ,فردوسی و مولانا هست.
یه روز از یکی از وزیران مصر میپرسن که چرا شما با این تمدن و قدمت کهنتون زبان مادریتون بعد از حمله اعراب از یاد بردید طرف میگه چون ما یکی مثله حضرت حافظ و سعدی نداشتیم.
بچه که خوبه من حتی اگه زن امریکایی هم بگیرم بهش پارسی یاد میدم. :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: amir2640 ، ghzlsa ، pichak333 ، aaraam ، armin021 ، msr839 ، puryapurya ، nima2016 ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 21:16)pichak333 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 20:58)tenardie2bai نوشته:  
من حاضری زدم ولی فلوریداییم
من حاضری زدم ولی علی اباد کتولم
تشکر کنندگان: ghzlsa ، pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، taherifar ، pouya007 ، ostokhan
پارسال این موقع حتی نمیدونستم نتایج لاتاری کی اعلام میشه و امروز بلیطم رو ok کردم! WinkWinkTongue چقدر کارهای دنیا عجیب و غریب و غیرمنتظرست Shy
برای تک تک بچه های منتظر فقط و فقط شانس آرزو میکنم چون مطمئنم خودتون از پس بقیه اش بر می آین و چیز دیگه ای نیاز ندارید
واقعا دوست دارم بعد از چند روز این صفحه رو پر از شادی و هورااااا ببینم
خوش باشید بچه ها
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
دست راستت رو سر ما!
تشکر کنندگان: Mahboy ، pichak333 ، khatarnak ، msr839 ، puryapurya ، .samira ، tabim4 ، taherifar ، pouya007 ، ostokhan
کی یا برنده هستند دستشان بالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

من دستم بالاست اما به سقف نمی رسه Big Grin
تشکر کنندگان: pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، tabim4 ، pouya007
(2015-04-26 ساعت 22:52)Pezhi نوشته:  روزی عده ای از مردم روستا تصمیم میگیرن برن بالای کوه دعا کنن تا بارون بیاد ...
یه بچه هه یه چتر با خودش میبره .. میگن چرا چتر میاری ؟ میگه اخه قراره بارون بیاد دیگه .. ( ایمان در این حد دیده بودین ؟ )
...
الان من دارم چمــــــــــــــــدون لباسامو میبندم ، فقط یه مشکل دارم .. من چی بپووووووووووووووووووووووووشششششششششششششششششم برای سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ^_^
تروخدا کمکم کنین :||||||||||||||||||||||||||||||||
خندم گرفت!
بذار ماجرای سفارت رفتنم و برات بگم! دفعه اول که رفتم حسابی شیک و مجلسی رفتم. سپتامبر نزدیک شد و من یک ماه تموم تو امارات، در به در ویزا بودم. هفته ای ۲ بار میرفتم سفارت و هر دفعه دست از پا درازتر بر میگشتم دبی! شاید باورت نشه ولی آخریا که دیدم از ویزا خبری نیست و هر روز امیدم کمرنگ تر میشه، دیگه با شلوارک و تیشرت میرفتم داخل سفارت!
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: Alirezawee ، milade ، pichak333 ، tenardie2bai ، msr839 ، Mahboy ، puryapurya ، amin_j ، redbull ، hossein1049 ، aaraam ، Ali_Hunter ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan
ذوستان از منتظران و آشفته دلان کسی از کردستان هست؟؟؟ درود ویژه بر کردستانی های منتظر
بژی کوردستان
تشکر کنندگان: pichak333 ، msr839 ، puryapurya ، nima2016 ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan ، Hezha
دوستان فقط یه خواهش از همتون دارم!
شما رو به خدا قبول شديد وقتی پاتون به اونطرف رسید سختی ها و استرس هاي این روزهارو فراموش نکنین و با کوچیکترین بهونه به برگشتن فکر نکنین!

شاید تو این شرایط بهتره تمرین صبوری کنید
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Richard ، pichak333 ، msr839 ، Mahboy ، puryapurya ، amin_j ، redbull ، Alirezawee ، Ali_Hunter ، tabim4 ، taherifar ، pouya007 ، ostokhan ، javadgorgani ، Hesam s
(2015-04-26 ساعت 23:59)ali3875 نوشته:  دوستان فقط یه خواهش از همتون دارم!
شما رو به خدا قبول شديد وقتی پاتون به اونطرف رسید سختی ها و استرس هاي این روزهارو فراموش نکنین و با کوچیکترین بهونه به برگشتن فکر نکنین!

شاید تو این شرایط بهتره تمرین صبوری کنید

واقعا گل گفتی.
هزینش یک کاغذ یک خودکار!
تمام اون چیزهای بدی که پشت سر گذاشتیم و ازشون خلاص شدیم رو توی یک کاغذ مینویسیم هروقت فکر برگشتن به سرمون زد کافیه کاغذ رو از جیبمون در بیاریم لیست رو بخونیم . من اگه یک روزی موفق بشم ویزا بگیریم اولین کاری که میکنم همینه.Rolleyes
2012-2017
تشکر کنندگان: pichak333 ، puryapurya ، hamid32 ، nima2016 ، msr839 ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 22:43)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:29)pouya007 نوشته:  سامی جان قسمت بعدی سفرنامت کی حاضر میشه؟؟؟؟؟ ما منتظریم!!!

It is 8 days, 22 hours, 0 minutes, 15 seconds

ایشالا تا یک بامداد آخه بیرونم هنوز
بیا سامی جون این یه ستاره به جای رتبه.....
دیگه رفتی تو اعضای با سابقه....
تبریک...
تشکر کنندگان: pichak333 ، someonelikeyou ، Alirezawee ، we are one ، msr839 ، tabim4 ، pouya007 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان