کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-26 ساعت 23:50)armin021 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:52)Pezhi نوشته:  روزی عده ای از مردم روستا تصمیم میگیرن برن بالای کوه دعا کنن تا بارون بیاد ...
یه بچه هه یه چتر با خودش میبره .. میگن چرا چتر میاری ؟ میگه اخه قراره بارون بیاد دیگه .. ( ایمان در این حد دیده بودین ؟ )
...
الان من دارم چمــــــــــــــــدون لباسامو میبندم ، فقط یه مشکل دارم .. من چی بپووووووووووووووووووووووووشششششششششششششششششم برای سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ^_^
تروخدا کمکم کنین :||||||||||||||||||||||||||||||||
خندم گرفت!
بذار ماجرای سفارت رفتنم و برات بگم! دفعه اول که رفتم حسابی شیک و مجلسی رفتم. سپتامبر نزدیک شد و من یک ماه تموم تو امارات، در به در ویزا بودم. هفته ای ۲ بار میرفتم سفارت و هر دفعه دست از پا درازتر بر میگشتم دبی! شاید باورت نشه ولی آخریا که دیدم از ویزا خبری نیست و هر روز امیدم کمرنگ تر میشه، دیگه با شلوارک و تیشرت میرفتم داخل سفارت!

دوست عزیز من به شوخی گفتم یکم بخندیم .. Smile
2012 ؟ نشد : - (
2013 ؟ بازم نشد .. : - (
2014 ؟ اینم نشد .. : " - (
2015 ؟ لعنت بهش .. بازم نشد .. : - ((((
2016 ؟ ( خدایا خودت ردیفش کن برم پیش خواهرم ) ...
تشکر کنندگان: khatarnak ، someonelikeyou ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، ostokhan
(2015-04-23 ساعت 21:42)elnaz.sh نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 21:38)khatarnak نوشته:  من همین مدت قبل مالزی بودم پیش خودم فکر می کردم کشورهای که

با پاسپورت ایران بدون ویزا بری مثل رفتن از این استان به اون استان

از این شهر به اون شهر حالا اونجا فقط یکم زبان بلد باشی حله مثل این

می مونه که مالزی جزو ایرانه یا ترکیه ... حلا اگر پاسپورت آمریکایی داشته

باشی انگار تمام دنیا مال خودته هرجا که دوست داشته باشی میتونی بری

واقعا آمریکا جهان خوار یعنی اینکه جهان را توی دست خودش قرار داره

اینقدر که برای یه آمریکای احترام می زارند برای ایرانی نه ...

حال اگر پاسپورت داشته باشی بعد می فهمی من چی میگم !!! هرجا بری

با عزت و احترام روبرو میشی ازت می پرسند ور اریو فرام؟

می گی آمریکا با عزت و احترام...

الهه اعلم یه زمانی این ایرونی ها بودند که هرجا می رفتند مثل به آمریکایی

باهاش رفتار می کردند باور نداری از پدر . مادرت یا بابابزرگت یا مامان بزرگت

بپرس با 5000 تومان خیلی ها رفتند آمریکا با 20000 تومان صاحب بهترین

خونه و امکانات در آمریکا شدند اخ قلبم درد می گیره

SadSadSadSad
شما جسارتا....برای تحصیلی مالزی بودید؟؟Big Grin اقای نه خیلی خطرناکBig Grin

(2015-04-26 ساعت 23:59)ali3875 نوشته:  دوستان فقط یه خواهش از همتون دارم!
شما رو به خدا قبول شديد وقتی پاتون به اونطرف رسید سختی ها و استرس هاي این روزهارو فراموش نکنین و با کوچیکترین بهونه به برگشتن فکر نکنین!

شاید تو این شرایط بهتره تمرین صبوری کنید

داداش تازه کجاشو دیدی تازه سختیمون شروع میشه

شما برای شمای که اگر در خونه دوست و فامیل هستید شاید سخت نباشد اما برای شخص من

1: بهبود زبان انگلیسی به مدت یک سال

2: پیدا کردن خونه در جای مناسب

3: پیدا کردن کار و یه گرون 2 گرون جمع کردن

4: بیمه

5: خرج تحصیل

6: استخدام

7: خرید ماشین

8: خرید خونه

9: ازدواج با یه دختر امریکای ( سیاه یا سفیدش مهم نیست)

10: تشکیل خانواده

11: دیگه بازنشستگی

12: دیگه سختی در کار نیست بخورو بخوابو بگرد
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 14:50)Pezhi نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 14:40)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 13:51)Pezhi نوشته:  یه چی بگم ؟
یه بزرگی هست که گفته بود با دهان خود برای خود دعا نکنین ..
با فکر و دهان دیگران برای خود دعا کنین ..
چون آنها ( دیگران ) با دهانشان برای تو گناه نکردند ..

نیازمند دعاهاتونیم .. التماس دعا ..
بچه ها بیا برا همدیگه دعا کنیم
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﻣﻮسی ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﺑﺎ ﺯﺑﺎنی ﺩﻋﺎ ﻛﻦ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺁﻥ ﮔﻨﺎﻩ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﺍی ﺗﺎ ﺩﻋﺎﻳﺖ ﻣﺴﺘﺠﺎﺏ ﺷﻮﺩ !
ﻣﻮسی ﻋﺮﺽ ﻛﺮﺩ : ﭼﮕﻮﻧﻪ؟
ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﺑﻪ ﺩﻳﮕﺮﺍﻥ ﺑﮕﻮ ﺑﺮﺍﻳﺖ ﺩﻋﺎﻛﻨﻨﺪ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﺑﺎ ﺯﺑﺎﻥ ﺁﻧﺎﻥ ﮔﻨﺎﻩ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﺍی !!
.
((( و این است فلسفه ی التماس دعا)))

????

ممنون از دوست خوبم ❤ که جمله ی صحیح رو گفتن ❤ بازم شزمنده حضور ذهن دقیقی نداشتم تا تمامیه اطلاعات رو بیان کنم ❤
خواهش میکنم عزیز به امید قبولی شما و همه بچه ها
تشکر کنندگان: khatarnak ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، shahram LA
(2015-04-26 ساعت 23:25)Mahboy نوشته:  پارسال این موقع حتی نمیدونستم نتایج لاتاری کی اعلام میشه و امروز بلیطم رو ok کردم! WinkWinkTongue چقدر کارهای دنیا عجیب و غریب و غیرمنتظرست Shy

سلام دوست عزیز
تبریک بابت موفقیتت Smile
آره والا، بعضی چیزا عجیبه، اما شاید چون آگاهی ما نسبت به اونا پایینه، باعث میشه عجیب تر هم به نظر برسن! به هرحال قرار نیست تو این قرن، تمامی قوانین طبیعت بطور دقیق کشف شده باشن!
کسی چه میدونه شاید اگه شما هم روی تاریخ و ساعت اعلام نتایج زوم کرده بودی، الان هنوز تو همون احوال به سر می بردی Big Grin

(2015-04-26 ساعت 23:25)Mahboy نوشته:  واقعا دوست دارم بعد از چند روز این صفحه رو پر از شادی و هورااااا ببینم
خوش باشید بچه ها

ممنون از آرزوی قشنگت.. منم امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت، همینقدر خوش شانس و موفق باقی بمونی Wink
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
تشکر کنندگان: pichak333 ، .samira ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، Mahboy ، ostokhan ، javadgorgani
(2015-04-25 ساعت 11:47)Ali_Hunter نوشته:  ﻃﻮﺍﻑ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻣﺎﺩﺭﯼ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻟﻤﺲ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﺿﻮ ﮔﺮﻓﺖ ...
تو زندگی چیزایی مهم تر و بهتر از لاتاری هم وجود داره قدرشون بدونیم.

خواستم بهتون رتبه دادم . اما دوبار نمیشه . برای مادرتون و تمام مادران دنیا آرزوی طول عمر و سلامتی دارم .
بچه ها دعای مادر رو فراموش نکنید که از هر انرژی مثبتی ، مثبت تر است Smile

ایام به کام
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
(2015-04-26 ساعت 17:34)someonelikeyou نوشته:  من به بچه های شرکت گفتم نه روز دیگه قرعه کشی یه ماشین دویست میلیونیه اگه برنده بسم ناهار به همشون باقالی پلو با گوشت میدم

بچه ها بیاین یه بازی قشنگ بکنیم
مثلا الان من لاتاری برنده شدم شما بیاین زیر همین پست دکمه تبریک و تشکر بزنید ببینیم چند تا میشه
ای کاش من تو شرکت شما کار میکردمBig Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، shahram LA
(2015-04-27 ساعت 00:19)Pezhi نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 23:50)armin021 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:52)Pezhi نوشته:  روزی عده ای از مردم روستا تصمیم میگیرن برن بالای کوه دعا کنن تا بارون بیاد ...
یه بچه هه یه چتر با خودش میبره .. میگن چرا چتر میاری ؟ میگه اخه قراره بارون بیاد دیگه .. ( ایمان در این حد دیده بودین ؟ )
...
الان من دارم چمــــــــــــــــدون لباسامو میبندم ، فقط یه مشکل دارم .. من چی بپووووووووووووووووووووووووشششششششششششششششششم برای سفارت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ^_^
تروخدا کمکم کنین :||||||||||||||||||||||||||||||||
خندم گرفت!
بذار ماجرای سفارت رفتنم و برات بگم! دفعه اول که رفتم حسابی شیک و مجلسی رفتم. سپتامبر نزدیک شد و من یک ماه تموم تو امارات، در به در ویزا بودم. هفته ای ۲ بار میرفتم سفارت و هر دفعه دست از پا درازتر بر میگشتم دبی! شاید باورت نشه ولی آخریا که دیدم از ویزا خبری نیست و هر روز امیدم کمرنگ تر میشه، دیگه با شلوارک و تیشرت میرفتم داخل سفارت!

دوست عزیز من به شوخی گفتم یکم بخندیم .. Smile
می دونم D:
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: pichak333 ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan
کاربران در حال بازدید این موضوع: .samira، abas_kashan*، amin_j، danial74، DELPHI5، GabrielProwler، hossein1049، h_e، John Freeman، lottory2015، M.Ho، Masbafa، msr839، pichak333، S@R@V، غلام دلخوش، 3 مهمان
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، tenardie2bai ، .samira ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: pichak333 ، redbull ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan
آقا من رسيدم سياتل ... جداى از آسمانخراشهاى شيك و اسپيس نيدل(Space Needle) اين خونه هاى شناور هم خيلى قشنگ و دلباز و وسوسه انگيزه ... دارم وسوسه ميشم كه آيا مقصد دوم نيويورك باشه يا سياتل

[عکس: rgyvif.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pichak333 ، nima2016 ، tabim4 ، msr839 ، moxtar88 ، pouya007 ، S0SHiANT ، puryapurya ، ostokhan
(2015-04-26 ساعت 22:58)redbull نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:17)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:58)redbull نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 21:27)someonelikeyou نوشته:  آقا من سر یه دو راهی ام وقتی ایشالا توی سیاتل سر و سامون گرفتم و نیمه گمشده و این حرفا بعدش با دخترم تو خونه فارسی حرف بزنیم یا از اول انگلیسی باش کار کنیم؟؟؟ به نظرم دغدغه مهمیه بعد از پنج می یکی از استراسام همینه
نیمه گمشده رو تو ایران پیدا کن ...
ایرانی ها اخلاقشون بهتره Big Grin

اون که صد در صده فقط ایرانیییی
ایرانی جنس ایرانی بخر
زن و برنج حتما باید ایرانی باشن

ببخشید قصد توهین نبودا مزاح کردم بانوان عزیز یعنی قصدم تعریف بود
همدم های خارجی یهو صبح بیدار میشی میبینی نامه فدایت شوم گذاشته و رفته ...البته من ایرانی هم سراغ دارم با هم رفتن اونور و ای بلا سرشون دراومده ولی خیلی خیلی کم هستند ...من خودم به شخصه ایرانی پرستم ...
اونم سر این قضیه حساس ..سام وان تا موهات رنگ دندونات نشده سریع برو میخام قبل رفتن ۲ تا شیرینی ازت بگیرم ها Big Grin. !!!!!

دیگه بحثمون هم داره خطری میشه حواست باشه

نیست که من گرین کارت دارم الان میترسم الان تو ایران برم خاستگاری هر دختری ، فقط منو بخاطر امریکا بخاد خخخخخ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: nima2016 ، pichak333 ، redbull ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، saidoo ، puryapurya ، ostokhan ، kuwait
[عکس: 1474629_364522507018326_1322102596_n.jpg]
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، tabim4 ، msr839 ، moxtar88 ، taherifar ، pouya007 ، puryapurya ، Mahboy
(2015-04-27 ساعت 00:16)puryapurya نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:43)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:29)pouya007 نوشته:  سامی جان قسمت بعدی سفرنامت کی حاضر میشه؟؟؟؟؟ ما منتظریم!!!

It is 8 days, 22 hours, 0 minutes, 15 seconds

ایشالا تا یک بامداد آخه بیرونم هنوز
بیا سامی جون این یه ستاره به جای رتبه.....
دیگه رفتی تو اعضای با سابقه....
تبریک...

عههههه چه جالب مرسییییی پس ستاره هم‌ قضیش ابنجوریه چه باحاال فکر میکردم سیستم مهاجر سرا به سرور دی وی لاتاری وصله سابقه ها رو‌پیدا میکنه خخخخ
مرسسسییی کادوی خوبی بود ایشالا جبران‌کنیم تو سیاتل
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: nima2016 ، pichak333 ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya
(2015-04-27 ساعت 00:55)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 00:16)puryapurya نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:43)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 22:29)pouya007 نوشته:  سامی جان قسمت بعدی سفرنامت کی حاضر میشه؟؟؟؟؟ ما منتظریم!!!

It is 8 days, 22 hours, 0 minutes, 15 seconds

ایشالا تا یک بامداد آخه بیرونم هنوز
بیا سامی جون این یه ستاره به جای رتبه.....
دیگه رفتی تو اعضای با سابقه....
تبریک...

عههههه چه جالب مرسییییی پس ستاره هم‌ قضیش ابنجوریه چه باحاال فکر میکردم سیستم مهاجر سرا به سرور دی وی لاتاری وصله سابقه ها رو‌پیدا میکنه خخخخ
مرسسسییی کادوی خوبی بود ایشالا جبران‌کنیم تو سیاتل
عه
ستاره چطوره؟
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، someonelikeyou ، tabim4 ، msr839 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan
New York Midtown Skyline at night

[عکس: New_York_Midtown_Skyline_at_night_-_Jan_2006_edit1.jpg]
تشکر کنندگان: DELPHI5 ، Alirezawee ، حامد ، alireza_guitar ، tabim4 ، moxtar88 ، pouya007 ، hamid32 ، msr839 ، puryapurya ، ziba62ka ، ostokhan ، armin021 ، Hesam s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان