کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-12-13 ساعت 20:25)Nima90 نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 19:27)alireza_guitar نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 22:58)Nima90 نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 08:07)alireza_guitar نوشته:  دوستانی که واقعا قصد مهاجرت دارند و به هر شرایطی میخوان برن اونور آب توجه داشته باشن که راه های دیگه ای هم غیر از لاتری هست که میتونید بهش فکر کنید و ........

میگم آقا علیرضا گل ، خدا این HOPE رو از هیچکس نگیره Rolleyes
ولی درجه ی HOPE شما خیلی خیلی بالاست ما شاالله .... Big Grin

.......

واقعا فکر کردی با مثلا 15 هزارتا نمیشه برای ویزای تحصیلی اقدام کرد!؟ شما زرنگ باشی از یه دانشگاه فول فاند میگیری؛ بعد به افیسر یه حساب موقتی ( مثلا 200 میلبونی نشون میدی )، ......

آها از اون نظر Big Grin
پس فقط بحث درجه بالای Hope و مخاطب خاص نیست ، بلکه تو کار پیچش هم هستی انگار
گفتم که ، نگفتم ؟
گفتم یا نگفتم ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin
در ضمن " زرنگ بودن " تو فول فاند گرفتن بعید می دونم تأثیر زیادی داشته باشه ، میتونی به ApplyAbroad مراجعه کنی احتمالا درمیابی !!! Tongue

پی نوشت : این هم بالاخره یک راهی است Wink

شما به هر طریقی که فکر میکنی خودتو برسون به خاک آمریکا، اونجا خیلی راه های قانوی هست که رااااحت میتونی اول به گرین کارت بعدشم به سیتیزنی برسی....
فقط یکم تلاش ، هزینه و ریسک می خواد.
مثلا من با اینکه پرونده ی مهاجرتی در سال 2012 دارم، بازم امسال از طریق توریستی اقدام کردم! سه هفته دیگه مصاحبه دارم.
فقط با 5 میلیون تومن هزینه اولیه این ریسک رو کردم که بهم بگن بله یا نه!
صفحه های applyabroad هم کامل حفظم! ولی شرایط تحصیلی رو ندارم. و میخوام با همسرم برم اگه خدا بخواد.
به امید خدا راه برای تمام جویدگاه این راه باز بشه.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: 2taha ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
سلام
واسه من یه ایمیل اومده و پایین ایمیل هم این آدرس هست و نوشته شما واسه گرین کارت امریکا صلاحیت دارین'''
: USAGC Organization Office # 1793 14781 Memorial Drive Houston, TX 77079 USA.
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-12-16 ساعت 00:30)parisrose22 نوشته:  سلام
واسه من یه ایمیل اومده و پایین ایمیل هم این آدرس هست و نوشته شما واسه گرین کارت آمریکا صلاحیت دارین'''

سلام .
فکر میکنم کلاهبرداری است . توی گوگل اون آدرس رو سرچ کن . میگه که اسکم است

پیروز باشید
تشکر کنندگان: parisrose22 ، alirezanz ، jsmlz
واسه من یه ایمیل اومده و پایین ایمیل هم این آدرس هست و نوشته شما واسه گرین کارت آمریکا صلاحیت دارین'''

سلام
از متن ایمیلی شما اطلاعات دقیقی ندارم.
ولی برای اعلام قبولی یک راه و تنها راه اینه که شما با کانفرمیشن نامبر خود در سایت مرج لاتاری چک کنید اگر در قرعه کشی نام شما انتخاب شده باشه در همون صفحه که با کنفر میشن وارد شدید بهتون اطلاع داده میشه
و هیچ ایمیلی مبنی بر قبولی شما در لاتاری ارسال نخواهد شد.
و برای گرین کارت هم بعد از مصاحبه به دو طریق به شما اعلام خواهد شد
1 از طرف افیسر سفارت به صورت مسقیم و با ارایه مدارک معتبر و چک کردن ان توسط افیسر
و 2 یا از طریق چک کردن سایتی که بازهم همون افیسر سفارت با ارایه و برسی مدارک شما ادرس سایت معتبر رو به شما ارایه میدهد و شما با چک کردن اون سایت و با ارایه مدارک .گرین کارت را دریافت کنید
امیدوارم جوابتون رو دریافت کرده باشید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: parisrose22 ، shaghayegh ، alirezanz ، jsmlz
اگر فرستده ایمیل از state.gov
نیست مطمئن باشید تقلبی است + هنوزه جواب 2016 ها نیومده . پس چجوری قبول شدید ؟!
+
تمام قبولی ها در سایت است اونم با کد ثبت نام شما
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: majid7 ، parisrose22 ، vahidbaq ، shaghayegh ، alirezanz ، jsmlz

یه روز رییسم با غرور و تکبر اومد بهم گفت : پسرم توی لاتری قبول شده و میخواد کاراشو انجام بده بره! ( ابان ماه بود ) گفتم خوووووب، از چه راهی قبول شده!؟ گفت: براش ایمیل اومده و....!!! خلاصه من که خودم پیر لاتری ام، هر چی توضیح دادم انگار به گوش خر.....قبول نکرد که نکرد!
آخرش گفتم مبارک پسرت باشه!
برای منم از این نامه ها اومده! و با دونفرشون هم مکاتبه داشتم!!!!! خودمو زدم به نفهمی ک کلی سرکارشون گذاشتم....
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: parisrose22 ، alirezanz ، jsmlz
سلام بچه ها من خيلي ناراحتم ديگه اميدم رو از دست ميدم اگه امسال قبول نشم خيلي خيلي غصه ميخورم اميدوارم هر كس كه آرزو داره به آرزوش برسه امسال سال 4 بود كه شركت كردم دعا كنيد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-16 ساعت 07:14)alireza_guitar نوشته:  

یه روز رییسم با غرور و تکبر اومد بهم گفت : پسرم توی لاتری قبول شده و میخواد کاراشو انجام بده بره! ( ابان ماه بود ) گفتم خوووووب، از چه راهی قبول شده!؟ گفت: براش ایمیل اومده و....!!! خلاصه من که خودم پیر لاتری ام، هر چی توضیح دادم انگار به گوش خر.....قبول نکرد که نکرد!
برای منم از این نامه ها اومده! و با دونفرشون هم مکاتبه داشتم!!!!! خودمو زدم به نفهمی ک کلی سرکارشون گذاشتم....

این کلاه برداری چه منفعتی براشون داره؟
تشکر کنندگان: parisrose22 ، jsmlz
(2014-12-16 ساعت 13:17)sina000 نوشته:  
(2014-12-16 ساعت 07:14)alireza_guitar نوشته:  

این کلاه برداری چه منفعتی براشون داره؟

اولاً اینکه برای صدور گرین کارت مدنظر خودشون!!! کلی از شما هزینه درخواست میکنن و بعدش هم حاجی حاجی مکه!! به همین سادگی به همین خوشمزگی!!

ثانیاً توی اون ایمیل گفته: شما واسه گرین کارت آمریکا صلاحیت دارین... خوب بله... هرکی دیپلم داشته باشه و بالای 21 سال سن ، معلومه که صلاحیت دریافت گرین کارت رو داره!!!
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: parisrose22 ، sina000 ، vahidbaq ، shaghayegh ، alirezanz ، jsmlz
منم متوجه شدم که خیلی عجیبه من سال قبل که قبول شدم امسال هم نتایج اعلام نشده ولی از ادرس ایمیل شک کردم پول نخواستن اطلاعات شخصی خواستن که من فرم رو پر نکردم شاید قصد سواستفاده باشه

USAGC Green Card Services Members@usagcnews.org
اینم ادرس ایمیلشون
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .

منظورم این بود سال قبل قبول نشدم اشنباه تایپی بود

(2014-12-16 ساعت 18:21)parisrose22 نوشته:  منم متوجه شدم که خیلی عجیبه من سال قبل که قبول شدم امسال هم نتایج اعلام نشده ولی از ادرس ایمیل شک کردم پول نخواستن اطلاعات شخصی خواستن که من فرم رو پر نکردم شاید قصد سواستفاده باشه

اینم ادرس ایمیلشون

سلام دوست عزیز
این ایمیلا جعلیه بهشون توجه نکنید
تشکر کنندگان: parisrose22 ، jsmlz
منم متوجه شدم که خیلی عجیبه من سال قبل که قبول شدم امسال هم نتایج اعلام نشده ولی از ادرس ایمیل شک کردم پول نخواستن اطلاعات شخصی خواستن که من فرم رو پر نکردم شاید قصد سواستفاده باشه

اینم ادرس ایمیلشون

اولا که تمام ایمیلهای دولتی ا م ر ی ک ا پسوند.gov دارند که بالایی org هستش. دوما کار خوبی کردید که مشخصاتتون را توی فرمهاشون نفرستادین چون ممکنه از مشخصاتتون برای باز کردن حساب بانکی( با مدارک جعلی) و پولشویی استفاده بشه که خدایی نکرده بعدا ممکنه براتون دردسر بشه. عین همین ایمیلها رو 10 سال پیش تحت عنوان اینکه شما برنده لاتاری انگلستان (منظور از لاتاری بخت ازمایی که پول برنده میشد در انگستان) برای هموطنان عزیز میفرستادن که همه از سر ذوق وشوق کل مشخصاتشون را تو فرمهاشون مینوشتن کار به جایی رسید که سفارت گرگ پیر توی سایتش اعلام کرد که کلاهبرداریه ملت گول نخورید ما اصلا همچین چیزی در بلاد کفرمون نداریم...... خیلی اگر شک داری که کلاهبرداری یا نه توی سایت لاتاری دوباره نتیجه سال قبلتون رو چک کنید شک ندارم هیچ تغییری نکرده ان شا الله برای2016 نتیجه رو 5می چک کنید و با یک قبولی خشگل شاد بشید.
تشکر کنندگان: vahidbaq ، alirezanz ، jsmlz
به جز سايت رسمي وزارت خارجه (us department of state ) نبايد به جاهاي ديگه اي اعتماد كنيد
قبولي شما هم فقط از سايت https://www.dvlottery.state.gov قابل چك كردن هست منظورم Entrant Status Check هست . همين

موفق باشيد
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: vahidbaq ، 2taha ، sib 24 ، HERMES7 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-16 ساعت 11:50)zerocool544 نوشته:  سلام بچه ها من خيلي ناراحتم ديگه اميدم رو از دست ميدم اگه امسال قبول نشم خيلي خيلي غصه ميخورم اميدوارم هر كس كه آرزو داره به آرزوش برسه امسال سال 4 بود كه شركت كردم دعا كنيد

دوست عزیز انشالا که هم من و هم شما برنده شیم Big Grin خودتون می دونید که متأسفانه احتمال برنده شدن لاتاری خیلی زیاد نیست و سال به سال هم کمتر میشه، پس همه امیدتون رو روی لاتاری سرمایه گذاری نکیند. به فکر تمام راه های دیگه برای پیشرفت زندگیتون باشید، لاتاری هم بذارید یه گوشه باشه اگر شد که چه بهتر، نشد هم راه های دیگه...
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: 2taha ، S0SHiANT ، poem ، shaghayegh ، sib 24 ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان