کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-12-07 ساعت 18:07)majid3612 نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 15:34)ofrfar نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:37)vahidbaq نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:09)sina000 نوشته:  برای ویزا آیا گذشته کسی را چک میکنند؟ (چه حالا که تازه ثبت نام کردیم ، چه بعد از برنده شدن، یا حتی اگر کسی بخواد تحصیلی بره)

اگر این طوریه بگین که من از همین حالا امید نداشته باشم.
آخه پدر من مهندس برقه و هم واسه نیروگاه بوشهر کار کرده ، هم سازمان انرژی اتمی اصفهان ، هم سایت هسته ای نطنز
خودم به تنهایی توی لاتاری ثبت نام کردم. شغل پدر چقدر میتونه مهم باشه؟ آیا اگر دروغ بگیم میفهمن؟

مسلماً تا جایی که بتونن چک میکنن. ولی عجب سوال سختی مطرح کردید. ممکنه راستش رو بگید چک بخورید و در نهایت کلیر بشید. اما اگه راستش رو نگید و بفهمن دروغ گفتید، دیگه چک نمی خورید، ریجکت می شید!
این چه حرفیه فقط اطلاعات برنده مهمه وچک میشه ....پدر مادر در حد سال تولد و خدای نخواسته وفاتشون و محل زندگیشون....اصلا نگران نباش دوست جوان من ایشالله با هم برنده میشیم ومیزنیم تو گوش ویزای یکضربSmile

دوست عزیز، من کارمند بانک مرکزی هستم. در صورت برنده شدن، اگه بگم شغلم رو ریجکت میشم؟ اگه دروغ بگم راهی هست که بتونن بفهمن؟

برای چی ریجک بشید
و برای چی باید دروغ بگید
خیلی از دوستان با شغلهای دولتی حساس بودن و ویزا گرفتن و الان در یو یو اس هستن
دوست من بیخودی نگرانی به خودتون راه ندین و با دروغگفتن خودتون به دردسر نندازین
همیشه سعی کنید حقیقت بگید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ofrfar ، puryapurya ، shaghayegh ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-07 ساعت 18:24)babak12 نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:37)vahidbaq نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:09)sina000 نوشته:  برای ویزا آیا گذشته کسی را چک میکنند؟ (چه حالا که تازه ثبت نام کردیم ، چه بعد از برنده شدن، یا حتی اگر کسی بخواد تحصیلی بره)

اگر این طوریه بگین که من از همین حالا امید نداشته باشم.
آخه پدر من مهندس برقه و هم واسه نیروگاه بوشهر کار کرده ، هم سازمان انرژی اتمی اصفهان ، هم سایت هسته ای نطنز
خودم به تنهایی توی لاتاری ثبت نام کردم. شغل پدر چقدر میتونه مهم باشه؟ آیا اگر دروغ بگیم میفهمن؟

مسلماً تا جایی که بتونن چک میکنن. ولی عجب سوال سختی مطرح کردید. ممکنه راستش رو بگید چک بخورید و در نهایت کلیر بشید. اما اگه راستش رو نگید و بفهمن دروغ گفتید، دیگه چک نمی خورید، ریجکت می شید!
این چه حرفیه فقط اطلاعات برنده مهمه وچک میشه ....پدر مادر در حد سال تولد و خدای نخواسته وفاتشون و محل زندگیشون....اصلا نگران نباش دوست جوان من ایشالله با هم برنده میشیم ومیزنیم تو گوش ویزای یکضربSmile

دوست عزیز، من کارمند بانک مرکزی هستم. در صورت برنده شدن، اگه بگم شغلم رو ریجکت میشم؟ اگه دروغ بگم راهی هست که بتونن بفهمن؟

برای چی ریجک بشید
و برای چی باید دروغ بگید
اصلا راست نگید - من خودم بازمانده 2014 هستم یکی از دوستام که با هم یک جا کار میکردیم و هم مدرک همه فرم ds رو دروغ نوشت و اصلا اشاره ای به 10 سال کار دولتیش نکرد کلیرنسش 2 ماه و نیم شد و الان آمریکاست و لی من راست نوشتم و کلیرنسم 10 ماه طول کشید که دیگه فایده ای نداشت اینها افسراشون گتگول تر از این حرفان که شما ها فکر می کنید اینکه روانشناسن و اطلاعات مارو دارن و اینها همش حرف مفته ضمن اینکه هیچوقت آمریکایی ها نمیان دیپلماتهای در جه یکشون رو تو ارمنستان و دبی و اینجا ها بزارن اینا عموما دیپلماتهای درجه چندشون هستن . سعی کن بهشون بگی یک بقالی داری و پولتم ارث باباته و هیچ عرضه ای نداری من تعهد اخلاقی میدم ویزاتو میگیری.
تشکر کنندگان: sina000 ، alireza_guitar ، 2taha ، puryapurya ، shahin2737 ، jsmlz
(2014-12-09 ساعت 23:38)ha290 نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 18:24)babak12 نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:37)vahidbaq نوشته:  مسلماً تا جایی که بتونن چک میکنن. ولی عجب سوال سختی مطرح کردید. ممکنه راستش رو بگید چک بخورید و در نهایت کلیر بشید. اما اگه راستش رو نگید و بفهمن دروغ گفتید، دیگه چک نمی خورید، ریجکت می شید!

برای چی ریجک بشید
و برای چی باید دروغ بگید
اصلا راست نگید - من خودم بازمانده 2014 هستم یکی از دوستام که با هم یک جا کار میکردیم و هم مدرک همه فرم ds رو دروغ نوشت و اصلا اشاره ای به 10 سال کار دولتیش نکرد کلیرنسش 2 ماه و نیم شد و الان آمریکاست و لی من راست نوشتم و کلیرنسم 10 ماه طول کشید که دیگه فایده ای نداشت اینها افسراشون گتگول تر از این حرفان که شما ها فکر می کنید اینکه روانشناسن و اطلاعات مارو دارن و اینها همش حرف مفته ضمن اینکه هیچوقت آمریکایی ها نمیان دیپلماتهای در جه یکشون رو تو ارمنستان و دبی و اینجا ها بزارن اینا عموما دیپلماتهای درجه چندشون هستن . سعی کن بهشون بگی یک بقالی داری و پولتم ارث باباته و هیچ عرضه ای نداری من تعهد اخلاقی میدم ویزاتو میگیری.

خوب دوستان اگه کسی کارش دولتی باشه خوب مگه چی میشه؟؟؟؟
شغلشه دیگه تروریست که نیست!!!!
یعنی واقعا تاثیر داره؟؟
تشکر کنندگان: jsmlz
دوستان ازحالا خودتون رو نگران نکنید. من فقط گفتم اگر دروغ بگید و بفهمن دروغ گفتید ممکنه ریجکت بشید (چون اولین چیزی که موقع مصاحبه می خوان اینه که قسم بخورید حقیقت رو گفتید).
نگفتم اگه کار دولتی داشته باشید ریجکت می شید.
(البته بازم میگم خودتون رو نگران نکنید. این دغدغه ها رو بذارید انشالا برای بعد از برنده شدن.)
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: jsmlz
(2014-12-10 ساعت 08:53)vahidbaq نوشته:  دوستان ازحالا خودتون رو نگران نکنید. من فقط گفتم اگر دروغ بگید و بفهمن دروغ گفتید ممکنه ریجکت بشید (چون اولین چیزی که موقع مصاحبه می خوان اینه که قسم بخورید حقیقت رو گفتید).
نگفتم اگه کار دولتی داشته باشید ریجکت می شید.
(البته بازم میگم خودتون رو نگران نکنید. این دغدغه ها رو بذارید انشالا برای بعد از برنده شدن.)

با سلام خدمت همه دوستان
در مورد دروغ گفتن باید بگم طبق مطالبی که من خوندم همون طور که بعضی از دوستان هم اشاره کردن اگر دروغ گفتن شما ثابت بشه ریجکت میشین حتی میتونید برای اطمینان سفر نامه های برخی از دوستان رو بخونید تو یکی از همین سفرنامه هایی که خوندم ( البته الان آدرسش یادم نیست ) طرف در مورد کارش دروغ گفته که بعدش آفیسر اطلاعات مربوط به کار طرف رو گذاشته جلوش و گفته مگه شما اینجا کار نمیکنی ؟ و به همین سادگی ریجکت شدن یا در یه مورد دیگه طرف خدمتش یه جای حساس بوده کلیر خورده بعد دو ماه که بررسی شده ویزا گرفته. پس تا جایی که میتونید راستش رو بگید تا بعدا افسوس نخورید شاید وارد پروسه کلیرنس بشید ولی مطمئن باشید اگه قسمتتون باشه حتما ویزا تو پاستون میخوره و راهی میشید
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
سلام سلام صد تا سلام ...چطورین بچه ها؟ Wink
میبینم باز بعضیا دارن جاده خاکی میرن! ای دل غافل......واژه لاتاری و استرس های بی حد و مرز...
چشم هایی که باید جلوی پاشو ببینه،داره سراب میبینه.این همه دوستان و بزرگان مهاجرسرا چند ساله دارن گوشزد میکنن و راه راست رو نشون میدن ولی باز دیده میشه بعضیا...
هنوز 5 ماه تا اعلام نتیجه مونده،شما دارین غصه راست و دروغ گفتن به آفیسر رو میخورید؟
شبیه اینه که یه پسر با یه دختر تو خیابون دوست بشن و همون جا واسه بچه هاشون اسم انتخاب کنن!!!!!!
شما هر چی که میگید باید راست باشه.البته در مورد اینکه پول توی حسابتون رو از کجا آوردید رو میشه یه جورایی پیچوند،اما بقیه حرفاتون باید راست باشه.
شماها بجای اینکه بشینین به چیزهایی که هنوز معلوم نیست اتفاق بیوفته یا نیوفته،بهتره به کارهای واجب تر برسین.من نمیگم مثبت فکر نکنید اما مثبت فکر کردن در صورتی جواب میده که واسه اون چیزی که بهش فکر میکنید خودتونو آماده کنید.
یه وقت نگید اگه ما بشینیم از الان زبان بخونیم بعدش برنده نشیم چی؟ اصلا زبان خوندن شما هیچ ربطی به لاتاری نداره.یادگیری زبان واسه آینده شما ضروریه.اینو باید با تمام وجود درک کنید! حالا چه برنده بشید،چه نشید.(که امیدوارم بشید Smile )
چقدر خوبه هر وقت بیکارید در مورد شهرهای آمریکا تحقیق کنید.ایالت هاشو بشناسید.باید شهری رو مد نظر قرار بدید که با پول و رشته تحصیلی و کاری که بلد هستید،همخوانی داشته باشه.مثلا شاید همه شما دوست داشته باشید برید لس آنجلس،ولی لس آنجلس به درد کسی میخوره که پول زیادی داشته باشه.اگه شما زرنگ باشید،ابتدا به شهری خواهید رفت که کار به وفور در اون پیدا بشه و هزینه های دیگر در اون پایین باشه.
شاید باورتون نشه ولی بدونید خیلی از آمریکایی ها هنوز در آرزوی این هستند که یکبار به لس آنجلس یا هالیوود برن.
شما میتونید در مورد "جمعه سیاه" در آمریکا تحقیق کنید و ببینید مردمش چقدر در اون روز برای خرید کالاهای ارزان قیمت به نوعی سر و دست میشکنند.پس اگه یه روزی پاتون به آمریکا رسید،مواظب دخل و خرجتون باشید Big Grin
أنشالله امسال اخرين سال انتظاره
تشکر کنندگان: pouya007 ، 2taha ، hameddjj ، alirezanz ، jsmlz
با اين حجم ثبت نامي هاي فله اي شانسمون خيلي پائينه
هميشه دعام اينه كه خدا فقط قسمت اونايي بكنه كه هدفشون واقعيه نه اينكه براي دلخوشي حق يه نفر مستحق رو پايمال ميكنن فقط براي تست شانسشون
جدا به اون آدمايي كه لاتاري رو فقط براي چك كردن شانسشون تست مي زنن ميگم چرا نميرين بليط بخت آزمايي بگيرين يا تو قرعه كشي برنج آوازه شركت كنين
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، ofrfar ، shanks ، vahidbaq ، hameddjj ، takpar1371 ، alirezanz ، jsmlz
سلام به همگي
دوستان من خودم ٣ ساله پشت لاتاري موندم
امسال يه كنگره بود و من مقاله فرستادم و اكي شد و دو ماه پيش ارمنستان بودم
اينكه ميگن افيسر روانشناس و يا اطلاعات رو از قبل داره دروغ نيست
براي خود من اتفاق افتاد اين كه ميگم ولي خدا رو شكر بكضرب گرفتم ويزارو
ببينين شما تو فرمي كه پر مي كنين حالا هرچي هست ازتون ميخوادكه كشورايي كه رفتين رو بنويسين
ولي نگفته چه ويزاهايي گرفتين قبلا
من ٢ تاويزاي شنگن داشتم و فقط با اولي به اتريش سفر كرده بودم و ويزاي دوم كه از سفارت ايتاليا بود رو نتونستم سفرش رو برم و تو همون تاريخ اعتبار رفتم سوريه و لبنان ، و من اينوجاييذكر نكردم و فقط نوشتم يه بار رفتم اتريش و اين يعني اينكه طرف تاپاس قبلي من كه اين چيزا توش رو نبينه چيزي نميفهمه
ما رفتيم سفارت ازم سوال پرسيد كجاها رفتي ، هنوز پاس قديم نخواست ازم
گفتم فلان جا فلان جا ...
يهو با يه لهني پرسيد چرا با ويزاي دومت جايي نرفتي من شدم رنگ گچ
گفتم مشكل پيش اومد ، گفت چرا پسرفتي سوريه و اينجا بود كه من اينجوري شدم :|
هيچي ديگه راستشو گفتم اونم گفت اكي ولي ميدونم خيالش راحت نشد Smile)
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting
تشکر کنندگان: feidom30 ، alireza_guitar ، hameddjj ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-04 ساعت 08:07)alireza_guitar نوشته:  دوستانی که واقعا قصد مهاجرت دارند و به هر شرایطی میخوان برن اونور آب توجه داشته باشن که راه های دیگه ای هم غیر از لاتری هست که میتونید بهش فکر کنید و بعضی هاشون رو هم با صرف هزینه پایین امتحان کنید!
فقط باید توجه داشتید باشید که اگه از هر طریقی خودتون رو رسوندید باید برای بعدش برنامه ریزی داشته باشید تا بتونید تغییر وضیعت(change of status) بدید تا بتونید گرین کارت رو به امید خدا بگیرید.

چنتا از راه ها:
اقدام تحصیلی=پذیرش از طریق دانشگاهاشون سپس تبدیل به کار یا...
یکی دیگه که در ابتدا با هزینه خیلی کم و شانس خییییلی کم میتونید بگیرید ویزای توریستی هست و در ادامه بعد از ورود به آمریکا تبدیل مثلاه به سرمایه گذاری E2.
راه بعدی اما خییلی گرون EB5 !
موفق باشید.

راسی خودم از طریق توریستی و چیزی که توی امضام میبینید اقدام کردم حالا دی ماه سفارت آنکارا مصاحبه دارم....به امید قبولیم همه ... برای منم دعا کنید
علی جون از ته دل برات آرزوی قبولی، تو ویزای توریستی رو می کنم و برات دعا میکنم ایشالله که قبول بشی تو ویزای توریستی و ویزاتو بگیری....
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-04 ساعت 08:07)alireza_guitar نوشته:  دوستانی که واقعا قصد مهاجرت دارند و به هر شرایطی میخوان برن اونور آب توجه داشته باشن که راه های دیگه ای هم غیر از لاتری هست که میتونید بهش فکر کنید و بعضی هاشون رو هم با صرف هزینه پایین امتحان کنید!
فقط باید توجه داشتید باشید که اگه از هر طریقی خودتون رو رسوندید باید برای بعدش برنامه ریزی داشته باشید تا بتونید تغییر وضیعت(change of status) بدید تا بتونید گرین کارت رو به امید خدا بگیرید.

چنتا از راه ها:
یکی دیگه که در ابتدا با هزینه خیلی کم و شانس خییییلی کم میتونید بگیرید ویزای توریستی هست و در ادامه بعد از ورود به آمریکا تبدیل مثلاه به سرمایه گذاری E2.
موفق باشید.

راسی خودم از طریق توریستی و چیزی که توی امضام میبینید اقدام کردم حالا دی ماه سفارت آنکارا مصاحبه دارم....به امید قبولیم همه ... برای منم دعا کنید

میگم آقا علیرضا گل ، خدا این HOPE رو از هیچکس نگیره Rolleyes
ولی درجه ی HOPE شما خیلی خیلی بالاست ما شاالله .... Big Grin

آخه مؤمن Big Grin مگه چقدر پول داریم بریم برای تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام کنیم Smile
خیلیا میرن پولا میزارن تو بانک بعد از یک ماه که هیچ ، یه هفته ای برش دارن ( احتمالا شامل خودم Big Grin )
اکثرا میخوان با حدود 10 تا 15 هزار تا برن زندگی جدید شروع کنن و ... (دوباره احتمالا شامل خودم Wink )

گرچه اینا هم که فرمودید بالاخره یه راه هست ، ولی یا زیادی کلی گفتی Smile یا مخاطبت خیلی خاص بوده !!! Tongue Big Grin Wink
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-10 ساعت 22:04)we are one نوشته:  سلام سلام صد تا سلام ...چطورین بچه ها؟ Wink
میبینم باز بعضیا دارن جاده خاکی میرن! ای دل غافل......واژه لاتاری و استرس های بی حد و مرز...
چشم هایی که باید جلوی پاشو ببینه،داره سراب میبینه.این همه دوستان و بزرگان مهاجرسرا چند ساله دارن گوشزد میکنن و راه راست رو نشون میدن ولی باز دیده میشه بعضیا...
هنوز 5 ماه تا اعلام نتیجه مونده،شما دارین غصه راست و دروغ گفتن به آفیسر رو میخورید؟
شبیه اینه که یه پسر با یه دختر تو خیابون دوست بشن و همون جا واسه بچه هاشون اسم انتخاب کنن!!!!!!
شما هر چی که میگید باید راست باشه.البته در مورد اینکه پول توی حسابتون رو از کجا آوردید رو میشه یه جورایی پیچوند،اما بقیه حرفاتون باید راست باشه.
شماها بجای اینکه بشینین به چیزهایی که هنوز معلوم نیست اتفاق بیوفته یا نیوفته،بهتره به کارهای واجب تر برسین.من نمیگم مثبت فکر نکنید اما مثبت فکر کردن در صورتی جواب میده که واسه اون چیزی که بهش فکر میکنید خودتونو آماده کنید.
یه وقت نگید اگه ما بشینیم از الان زبان بخونیم بعدش برنده نشیم چی؟ اصلا زبان خوندن شما هیچ ربطی به لاتاری نداره.یادگیری زبان واسه آینده شما ضروریه.اینو باید با تمام وجود درک کنید! حالا چه برنده بشید،چه نشید.(که امیدوارم بشید Smile )
چقدر خوبه هر وقت بیکارید در مورد شهرهای آمریکا تحقیق کنید.ایالت هاشو بشناسید.باید شهری رو مد نظر قرار بدید که با پول و رشته تحصیلی و کاری که بلد هستید،همخوانی داشته باشه.مثلا شاید همه شما دوست داشته باشید برید لس آنجلس،ولی لس آنجلس به درد کسی میخوره که پول زیادی داشته باشه.اگه شما زرنگ باشید،ابتدا به شهری خواهید رفت که کار به وفور در اون پیدا بشه و هزینه های دیگر در اون پایین باشه.
شاید باورتون نشه ولی بدونید خیلی از آمریکایی ها هنوز در آرزوی این هستند که یکبار به لس آنجلس یا هالیوود برن.
شما میتونید در مورد "جمعه سیاه" در آمریکا تحقیق کنید و ببینید مردمش چقدر در اون روز برای خرید کالاهای ارزان قیمت به نوعی سر و دست میشکنند.پس اگه یه روزی پاتون به آمریکا رسید،مواظب دخل و خرجتون باشید Big Grin

همچنین صد تا سلام به شما Big Grin
کاملا درسته

بعضی عزیزان فارغ از اینکه : 1- آیا قبول بشن یا نه 2- آیا یه ضرب میگیرن ؟ 3- یا به موقع کلیر مشین تا ویزا بهشون برسه ؟ 4- آیا شرایط رفتن رو خواهند داشت ؟ ( اگه بیش از یه نفر باشن ، آیا همه به موقع ویزا میگیرن ؟ ) 5- آیا یه اتفاق ساده همه چیز رو به هم میزنه یا نه ؟ و ..... ، به بعد ماجرا فکر نمی کنن ظاهرا ، یا بعد ماجرا چندان براشون جالب نخواهد بود .

خب فرضا اصلا ویزا و سوشال و گرین و .... برامون پست کنن درب منزل بدون هیچ هزینه سفر برای سفارت و کلیر و ... ( عجب خوابی ..!!! Tongue ) .

برای زندگی در آمریکا و به اصلاح Settle Down شدن و خیلی از حداقل ها باید :

1- زبان مون خوب باشه ( یا خیلی خوب باشه ... یا خیلی خیلی خوب باشه .... ) .
2- باید فرض کنیم بتونیم حداقل 3 ماه رو پای خودمون وایسیم ( برای 2 نفر نیازمند حداقل ماهی 2000 دلار ) .
3- فرضا یه دوچرخه میخریم 150 دلار با اون میریم و میایم و هزینه رفت و آمد نداریم .
4- اصلا هواپیما بشه نفری 2 میلیون ( کلا 4 میلیون )
5- اصلا خرج هتل و ... ندیم از همینجا اینترنتی خونه کرایه کنیم یه راس بری تو خونه
6- فرضا که تو کار خودمون هم متخصص هستیم و بریم یه جا مشغول شیم ، کم نمیاریم .
و .....

خب این خودش میشه 10 هزار دلار + زبان خوب ( یا خیلی خوب )

پس بهتر نیست اول از همه ( بنا به تجربه خیلی ها ) بریم دنبال زبان و سعی کنیم پس انداز داشته باشیم حداقل 10 هزارتا
بعدش اگه ویزا و موقع خواب تو خونه مون تو ایران زیر بالش گذاشتیم نگران بقیه مسائل باشیم .
مثل اینکه حالا کجا بریم ، کدوم ایالت ، کدوم شهر ، کدوم محله ، چجوری زندگی کنیم که کمترین ضرر برامون حاصل بشه و ....

خب ثبت نام که کردیم ، حالا بریم سراغ زبان + تحقیق کار و زندگی + پس انداز و ...
که مجبور نباشیم همه ی پل ها رو پشت سرمون خراب کنیم چونکه میخوایم بریم و باید مقداری پول داشته باشیم و اگه خونه داریم بفروشیم و ....
یا صرفا برای رفتن و ... خانواده هامون رو تو مضیقه نزاریم .

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Wink

اصلا استرس لاتاری یه طرف ، استرس منتقل شده حاصل خوندن مطالب بعضی عزیزان ( که بهشون هم حق میدیم ) یه طرف Big Grin
تشکر کنندگان: حامد ، we are one ، alirezanz ، jsmlz
سلام به همه دوستان عزیزم
یه خواهش داشتم لطفا برای من دعا کنید امسال برنده بشم چون بسیار به این شانس برای شروع دوباره زندگی نیاز دارم
موفق و پیروز باشید
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، taherifar ، takpar1371 ، babisondes ، puryapurya ، mohamad3893 ، shahin2737 ، jsmlz
(2014-12-12 ساعت 22:58)Nima90 نوشته:  

چنتا از راه ها:
موفق باشید.

آخه مؤمن Big Grin مگه چقدر پول داریم بریم برای تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام کنیم Smile
خیلیا میرن پولا میزارن تو بانک بعد از یک ماه که هیچ ، یه هفته ای برش دارن ( احتمالا شامل خودم Big Grin )
اکثرا میخوان با حدود 10 تا 15 هزار تا برن زندگی جدید شروع کنن و ... (دوباره احتمالا شامل خودم Wink )

گرچه اینا هم که فرمودید بالاخره یه راه هست ، ولی یا زیادی کلی گفتی Smile یا مخاطبت خیلی خاص بوده !!! Tongue Big Grin Wink

واقعا فکر کردی با مثلا 15 هزارتا نمیشه برای ویزای تحصیلی اقدام کرد!؟ شما زرنگ باشی از یه دانشگاه فول فاند میگیری؛ بعد به افیسر یه حساب موقتی ( مثلا 200 میلبونی نشون میدی )، اونوقت که ویزا گرفتید و پول های توی حساب رو پس دادید با 10 هزار دلار میرید اونجا و زندگی و تحصیل رو از زیر صفر شروع میکنی و حتما هم وارد کار میشید! درسته که گار به شما نمیدن اما کار سیاه هم هست.فکر بد نکن.منظورم اگه توی کاری به کسی ساعتی 15 دلار بدن، به شما در همون کار 5 دلار میدن. باز ببین ارزش داره ....
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: takpar1371 ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-13 ساعت 19:27)alireza_guitar نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 22:58)Nima90 نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 08:07)alireza_guitar نوشته:  دوستانی که واقعا قصد مهاجرت دارند و به هر شرایطی میخوان برن اونور آب توجه داشته باشن که راه های دیگه ای هم غیر از لاتری هست که میتونید بهش فکر کنید و ........

.......

واقعا فکر کردی با مثلا 15 هزارتا نمیشه برای ویزای تحصیلی اقدام کرد!؟ شما زرنگ باشی از یه دانشگاه فول فاند میگیری؛ بعد به افیسر یه حساب موقتی ( مثلا 200 میلبونی نشون میدی )، ......

آها از اون نظر Big Grin
پس فقط بحث درجه بالای Hope و مخاطب خاص نیست ، بلکه تو کار پیچش هم هستی انگار
گفتم که ، نگفتم ؟
گفتم یا نگفتم ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin
در ضمن " زرنگ بودن " تو فول فاند گرفتن بعید می دونم تأثیر زیادی داشته باشه ، میتونی به ApplyAbroad مراجعه کنی احتمالا درمیابی !!! Tongue

پی نوشت : این هم بالاخره یک راهی است Wink
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان