کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-12-03 ساعت 16:09)taherifar نوشته:  * راستی داون شدن سایت توی هفته قبل باعث شد من از همه فروم یکبار بک آپ بگیرم Big Grin تا اگه خدای نکرده اتفاق خاصی افتاد بتونم به مطالب اصلی دسترسی داشته باشم. گرچه از نظر زمان مشکل داشتم و نتونستم بیشتر از 2 گیگ رو بکاپ بگیرم...

مدیران سایت ببینن که وجود این خونه چقدر برامون اهمیت داره Smile

داداش چجوری از فروم بک آپ گرفتی بگو ماهم بگیریم. بخدا حیفه! Smile
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-12-04 ساعت 11:01)vahidbaq نوشته:  داداش چجوری از فروم بک آپ گرفتی بگو ماهم بگیریم. بخدا حیفه! Smile

توسط این نرم افزار

این هم لینک دانلود آموزش کار با این نرم افزار
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: vahidbaq ، shanks ، Fifi2015 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-04 ساعت 11:01)vahidbaq نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 16:09)taherifar نوشته:  * راستی داون شدن سایت توی هفته قبل باعث شد من از همه فروم یکبار بک آپ بگیرم Big Grin تا اگه خدای نکرده اتفاق خاصی افتاد بتونم به مطالب اصلی دسترسی داشته باشم. گرچه از نظر زمان مشکل داشتم و نتونستم بیشتر از 2 گیگ رو بکاپ بگیرم...

مدیران سایت ببینن که وجود این خونه چقدر برامون اهمیت داره Smile

داداش چجوری از فروم بک آپ گرفتی بگو ماهم بگیریم. بخدا حیفه! Smile

سلااااااااام.....
وای وقتی رفتم ارسالهای جدید را چک کنم اعصابم ریخت بهم....هی به خودم میگفتم یعنی چی...بقیه صفحه های سایت باز میشد جز این تاپیک(البته اونایی که من چک کردم)
خیلی دلم گرفت.....Sad
ولی مدیرای عزیز سایت ببینین اعضا چه قدر مهاجر سرا را دوست دارن..
من که روزی یه بار چک نکنم نمیشه....Tongue
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-04 ساعت 00:21)sina000 نوشته:  دوستان آیا یه سایت رایگان میشناسین که تست بدیم ببینیم در چه سطح زبان هستیم؟

هییی اشکال نداره ، خودم پیدا کردم.
http://www.examenglish.com/
یه تست بدین ، ضرر نداره.
من A2 در حد KET Big Grin
تشکر کنندگان: lighter ، shanks ، asher ، sib 24 ، puryapurya ، alirezanz
این استرس هم که شده بخشی از وجود ما
[عکس: 12c6ccad4d2ef7cfa2112817aaa29357.jpg]
دوستان با سابقه راهنمایی کنین دست و دلم به درس خوندن هم نمیره و همش دوست دارم درباره لاتاری و آمریکا مطالعه کنم میشه گفت این کار یه آرامش خاصی بهم میده که چیز دیگه ای نمیده البته خیلی هم خودم رو امیدوار نمیکنم هرچی باشه یک درصد احتمال قبول نشدن هم هست( اعتماد به نفس رو باش !!!) فقط یه راه نشونم بدین از این استرس لعنتی خلاص شم. [emoji12] [emoji13] [emoji29] [emoji28] [emoji27] [emoji631] [emoji792] [emoji793] [emoji845]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: lighter ، hameddjj ، sib 24 ، alirezanz ، jsmlz
دوست گرامی شما احتمال قبولیتو تقریبا صفر باید بدونی! زیادی مثل اینکه به لاتاری دل خوش کردی. میدونی اسمت باید از بین چند میلیون نفر بیرون بیاد؟ فکر زندگیت باش!!!
تشکر کنندگان: ofrfar ، taherifar ، sib 24 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-05 ساعت 23:20)pouya007 نوشته:  این استرس هم که شده بخشی از وجود ما
[عکس: 12c6ccad4d2ef7cfa2112817aaa29357.jpg]
دوستان با سابقه راهنمایی کنین دست و دلم به درس خوندن هم نمیره و همش دوست دارم درباره لاتاری و آمریکا مطالعه کنم میشه گفت این کار یه آرامش خاصی بهم میده که چیز دیگه ای نمیده البته خیلی هم خودم رو امیدوار نمیکنم هرچی باشه یک درصد احتمال قبول نشدن هم هست( اعتماد به نفس رو باش !!!) فقط یه راه نشونم بدین از این استرس لعنتی خلاص شم. [emoji12] [emoji13] [emoji29] [emoji28] [emoji27] [emoji631] [emoji792] [emoji793] [emoji845]

پویا جان من که چندین ساله که دارم لاتاری شرکت میکنم باید بگم تقریبا همه سال اولی که لاتاری ثبت نام میکنند میخان که بیشتر در مورد امریکا اطلاعات جمع کنند چون فکر میکنند به دلشون برات شده که امسال حتما قبول میشن. میشه گفت احساسشون طبیعیه چون این امید رو دارند که یک زندگی بهتر در ا م ر ی ک ا در انتظارشونه اینکه به این مساله خیلی فکر میکنند و خیلی از فرصتها را تو زندگی روزمره شون از دست میدن .شما به این فکر کن که الان چی داری و کجا زندگی میکنی چون سرکه نقد به از حلوا نسیه . احتمال قبولی در لاتاری انصافا خیلی پایینه و خدای نکرده اگر امسال قبول نشی جدا یکی از بدترین ضد حالهای زندگیته که تصورش هم همین الان خیلی ناراحتت میکنه. حالا که قبولی نه به داره ونه به بار بهتره بچسبی به زندگیت و اگر واقعا قصد مهاجرت رو داری کشورهای دیگه ای هستند مثل کانادا که استاندارد زندگی شهرونداش از امریکا بالاتره. راه قانونی رفتن هم بازه. درسته ام ر ی ک ا ازخیلی لحاظ سره ولی برای یک مهاجر بیشتر از اینکه شاخص تولید ناخالص ملی یک کشور مهم باشه استاندار زندگی خودش در کشور مقصد خیلی مهمتره. بهتره واقعبین باشی با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه . از صمیم قلبم برات ارزوی قبولی رو دارم. به این فکر کن که امروز نتایج2016اعلام شده وخدای نکرده زبونم لال قبول نشدی حالا باید زندگیتو همین جا ادامه بدی با خودت رو راست باش. موفق باشی دوست عزیز
(2014-12-05 ساعت 23:20)pouya007 نوشته:  دوستان با سابقه راهنمایی کنین دست و دلم به درس خوندن هم نمیره و همش دوست دارم درباره لاتاری و آمریکا مطالعه کنم میشه گفت این کار یه آرامش خاصی بهم میده که چیز دیگه ای نمیده البته خیلی هم خودم رو امیدوار نمیکنم هرچی باشه یک درصد احتمال قبول نشدن هم هست( اعتماد به نفس رو باش !!!) فقط یه راه نشونم بدین از این استرس لعنتی خلاص شم. [emoji12] [emoji13] [emoji29] [emoji28] [emoji27] [emoji631] [emoji792] [emoji793] [emoji845]

به نظر من ، فعلاً باید همینجا به دنبال ساختن یک زندگی خوب و دوست داشتنی (البته در حد امکانات ضمن پائین آوردن سطح توقعات) باشیم...
در اینصورت اگه قبول شدیم و کارهامون درست شد و رفتیم : که چه بهتر
وگرنه از حداقل های زندگی توی همین مملکت خودمون عقب نیفتیم تا سالهای بعد بتونیم با اطلاعات و آمادگی بیشتر اقدام کنیم
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hameddjj ، pouya007 ، lighter ، sib 24 ، ostokhan ، baran21 ، jsmlz
[/quote]

اقا اصلا پی گیرش نباش و اصلا روش حساب نکن ..من هم سال قبل همین جوری بودم و وقتی قبول نشدم ضربه خوردم تا چن روز .....اما بی خیالی طی کن

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: taherifar ، 2taha ، vahidbaq ، ostokhan ، alirezanz ، jsmlz
من یه سوال مربوط به مدرک تحصیلی دارم ولی از اونجا که اون تاپیک قفل شده اینجا مینویسم.
میشه لطفا یه نفر که گواهی معادل سازی فوق دیپلم با پیش دانشگاهی گرفته بیاد اینجا بنویسه چی توی گواهیش نوشته شده؟
من به همکار سابقم تو ایران گفتم برام گواهی رو گرفته ولی توش (مثل احمقها) فقط نوشتن که سیستم آمورشی ایران قبلا چجوری بوده، الان چجوریه و این فرد میتونه در دانشگاههای ایران برای دوره کارشناسی ثبت نام کنه!! و اینکه گواهی برای دانشگاههای آمریکا نوشته شده و ارزش دیگری ندارد! آخه من با این مسولان مشنگ مملکت چیکار کنم؟ چی بهشون بگم؟ این معنی معادل سازی فوق دیپلم به پیش دانشگاهی هست؟!! ایا شماها که گرفتید هم همینجوریه؟
تشکر کنندگان: jsmlz
این جمله رو از امضای یکی از دوستان (goldfish_729) قرض گرفتم. خیلی قشنگ گفته:

" داغ " سرد میشه ولی " پخته " خام نمیشه. برای مهاجرت باید پخته باشی، نه داغ.

ماهم هرسال که برنده نمیشیم پخته تر میشیم...
(البته امیدوارم یادشون نره ما رو از روگاز بردان! بسوزیم Tongue )
تشکر کنندگان: taherifar ، sina000 ، Hadi_20 ، hameddjj ، amin9018 ، baran21 ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
برای ویزا آیا گذشته کسی را چک میکنند؟ (چه حالا که تازه ثبت نام کردیم ، چه بعد از برنده شدن، یا حتی اگر کسی بخواد تحصیلی بره)

اگر این طوریه بگین که من از همین حالا امید نداشته باشم.
آخه پدر من مهندس برقه و هم واسه نیروگاه بوشهر کار کرده ، هم سازمان انرژی اتمی اصفهان ، هم سایت هسته ای نطنز
خودم به تنهایی توی لاتاری ثبت نام کردم. شغل پدر چقدر میتونه مهم باشه؟ آیا اگر دروغ بگیم میفهمن؟
(2014-12-07 ساعت 13:09)sina000 نوشته:  برای ویزا آیا گذشته کسی را چک میکنند؟ (چه حالا که تازه ثبت نام کردیم ، چه بعد از برنده شدن، یا حتی اگر کسی بخواد تحصیلی بره)

آخه پدر من مهندس برقه و هم واسه نیروگاه بوشهر کار کرده ، هم سازمان انرژی اتمی اصفهان ، هم سایت هسته ای نطنز
خودم به تنهایی توی لاتاری ثبت نام کردم. شغل پدر چقدر میتونه مهم باشه؟ آیا اگر دروغ بگیم میفهمن؟

مسلماً تا جایی که بتونن چک میکنن. ولی عجب سوال سختی مطرح کردید. ممکنه راستش رو بگید چک بخورید و در نهایت کلیر بشید. اما اگه راستش رو نگید و بفهمن دروغ گفتید، دیگه چک نمی خورید، ریجکت می شید!
تشکر کنندگان: sina000 ، dd7472003 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-07 ساعت 13:37)vahidbaq نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:09)sina000 نوشته:  برای ویزا آیا گذشته کسی را چک میکنند؟ (چه حالا که تازه ثبت نام کردیم ، چه بعد از برنده شدن، یا حتی اگر کسی بخواد تحصیلی بره)

مسلماً تا جایی که بتونن چک میکنن. ولی عجب سوال سختی مطرح کردید. ممکنه راستش رو بگید چک بخورید و در نهایت کلیر بشید. اما اگه راستش رو نگید و بفهمن دروغ گفتید، دیگه چک نمی خورید، ریجکت می شید!
این چه حرفیه فقط اطلاعات برنده مهمه وچک میشه ....پدر مادر در حد سال تولد و خدای نخواسته وفاتشون و محل زندگیشون....اصلا نگران نباش دوست جوان من ایشالله با هم برنده میشیم ومیزنیم تو گوش ویزای یکضربSmile
تشکر کنندگان: sina000 ، jsmlz
(2014-12-07 ساعت 15:34)ofrfar نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 13:37)vahidbaq نوشته:  

این چه حرفیه فقط اطلاعات برنده مهمه وچک میشه ....پدر مادر در حد سال تولد و خدای نخواسته وفاتشون و محل زندگیشون....اصلا نگران نباش دوست جوان من ایشالله با هم برنده میشیم ومیزنیم تو گوش ویزای یکضربSmile

دوست عزیز، من کارمند بانک مرکزی هستم. در صورت برنده شدن، اگه بگم شغلم رو ریجکت میشم؟ اگه دروغ بگم راهی هست که بتونن بفهمن؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان