کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-01 ساعت 12:22)ostokhan نوشته:  آمریکا برای خیلی از مردمان کشورهای دیگه آرزو نیست وگرنه تعداد شرکت کننده هاش 14 میلیون نبود. اونجا برای ایرانیها آرزوست که 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها رو به خودشون اختصاص میده.
ایران = 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
260 کشور دیگه = 13/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
ایران با بیش از 1 میلیون ثبت نام کننده. به نظرم وزارت امور خارجه آمریکا باید توجه جداگونه ای به ایرانیها داشته باشه

سلام.امسال از ايران چند نفر ثبت نام كردن؟اماري از اين موضوع هست الان؟
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، Hezha
[عکس: Untitled.png]
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، redbull ، pouya007 ، msr839 ، mona_ir ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، Hezha ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 11:54)msr839 نوشته:  كيا دوست دارن ٥ مي اينو ببينن؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin
[عکس: 25iy8mt.jpg]

من دوست دارم ببینم ولی خودتون میدونید که امسال من نماینده شیراز هستم و قرار این رو ببینم :d

(2015-05-01 ساعت 12:00)pouya007 نوشته:  حالا کی دوست داره اینو ببینه؟
...you are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2016

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، milade ، Hezha ، puryapurya ، someonelikeyou
(2015-05-01 ساعت 12:25)abas_kashan نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:23)redbull نوشته:  
نازی

[عکس: h5x1afkscjm0j68q7rko.jpg]
تشکر کنندگان: abas_kashan ، msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 07:30)Aroma نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 02:15)nima2016 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 02:04)Aroma نوشته:  سلام دوستان عزيز
اميدوارم امسال هممون برنده بشيم . امسال ٥ مي لاتاري برنده ميشم فرداشم مصاحبه كانادا دارم به من ويزا ميدهند .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر

عه
مگه برنده نشدین
توضیح بدین لطفا

دوست عزيزم چرا برنده شديم فرد برنده همسرم بود كه ٣٠ سال پيش سربازي رفته بود اف بي آي چك خورد و ويزا تموم شد و به ما هم نرسيد
اون سال كه برنده شده بوديم خورد و خوراكمون شده بود مهاجر سرا ولي آدم خودش بايد سرش به سنگ بخوره كه اينقدر نبايد وقت تلف كنه به خودم قول دادم بعضي وقتا بيام و سر بزنم اينجا هر كسي هم سؤال داشت با ايميل در خدمتتون هستم .
به چه زبوني بگم شانسيه لاتاري همسرم فكر مي كرد ديگه برنده شده تموم شده گفتم هر وقت ويزا را زدن تو پاسمون باور مي كنم . دوستان عزيزم پنج مي نطق من باز ميشه .
احساستونو با تمام وجود درک میکنم ....آرزوی صبر براتون از صمیم قلب دارم...
ایشالله امسال اسمتون بار دیگر در بیاد....
تشکر کنندگان: msr839 ، pouya007 ، pichak333 ، amirrrrrrr ، Hezha
ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ : abas_kashan ،
Ali_Hunter ، Ehsandaei ، foruzanfar ، gibox،
hameo981 ، hamhi ، John Freeman ،
leila_2013 ، meraj-fallahi ، mona_usa ، mshusa ،
Msns ، msr839 ، mvreza، nima2016 ، pani.sh ،
pichak333 ، pouya007 ، Richard، tenardie2bai ،
2 ﮐﺎﺭﺑﺮ ﻣﺨﻔﯽ، 10 ﻣﻬﻤﺎﻥ

دیگه نبود :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، pichak333 ، pouya007 ، abas_kashan ، Hezha
انسان یک حیوان همیشه ناخرسند است.
هر گاه که نیازهای اصلی او برآورده می‌شوند
نیازهای تازه‌ای پدید می‌آیند.

کارل مارکس
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: msr839 ، mona_ir ، pouya007 ، pichak333 ، redbull ، tabim4 ، keivin
آرزویی بکن ...
گوش های خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه ...
آرزویی بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوی تو باشد !
می گذرد ...
آیا میدانید : یک اتاق مرتب نشانه ای از کامــپیوتر خــراب یا اینترنتی قطع شده میباشد ! :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: msr839 ، mona_ir ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، amirrrrrrr ، alirz ، we are one ، Hezha ، puryapurya ، kuwait ، amin_j
مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛
چون در هر بهار برايت گل مي فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هديه مي کند ..
به ياد داشته باش که پروردگار عالم با اين که مي تواند در هر جائي از دنيا باشد ،
قلــب تو را انتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهي چيزي بگوئي ، گوش مي کند ...
می گذرد ...
(2015-05-01 ساعت 12:23)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:17)khatarnak نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:11)msr839 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:08)pani.sh نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:00)shahin2737 نوشته:  نمیدونم همه میرن چرا افسردگی و پشیمونی و دلتنگی میگیرن ولی هیچکی بر نمیگرده؟

اره اگه اینقدر بده چرا برنمیگردن ؟
همش غر میزنن ... میگن بده و ... ولی حاضر نیستن برگردن !

روشون نميشه حتما Big Grin

(2015-05-01 ساعت 12:11)redbull نوشته:  دوستان اگر آمریکا هر جهنمی هم که باشه اما تجربه کردن اون و شکست خوردن در آمریکا اوج پیروزی !!!!!
بهتر از یکنواختی و غم و قصه و ....اینهاست
پس برید و اماده شید و وسایل جمع کنید با این هدف برید ک میخاید ی تجربه جدید پیدا کنید و بمیرید !!! تا اینکه اینجا بمیرید ....التبه بلانصبت شماها

به اين ميگن حرف حساب

آمریکا جهنم نیست این ما هستیم که زندگی را برای خود جهنم می کنیم

اگر احساس می کنید که توی محیط غریب دل تنگ وطن میشید

دل تنگ خانواده میشید خوب نرید جای برید که

حداقل بتونید برگردید

وقتی احساس می کنید که با فرهنگ مدرن و غربی هم خون نمیشید

برگردید اونا مثل ما نیستن عاشق چشمو ابروی ما باشند

انها با خودشان هم خشک صحبت می کنند...

پس معیار های را برای خودتان مذ نظر بگیرید

اگر احساس می کنید توانایی های متلک پرونی انهارا ندارید

اگر احساس می کنید که نمی توانید با محیطش بسازید نرید

آمریکا سرزمین فرصتهاست از دست ند ید

ببخشيدا ، ناراحت نشيد يه وقت ، ولي اگه ما ايرانيا بهشت هم بريم باز نق ميزنيم
كلا نارضايتي و شاكي بودن توو خون ما ايرانياست

در تکمیل فرمایشات شما یکی از دوستان که در کانادا زندگی میکرد میگفت چینی ها اینجا هر پنج سال یک بار هم برنمیگردن ولی ایرانیها بعد از یک ماه دوست دارن برگردن ایران چون هوس کباب و یخ در بهشت فلان جا رو میکنند
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: redbull ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، milade ، Hezha ، msr839 ، puryapurya ، amin_j
(2015-05-01 ساعت 09:35)beigebar نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 03:54)redbull نوشته:  خدایا ما را از الافی نجات بده

هر انسانی باتوجه به شرایط، درجه ی از اختیار را داره ..
شما باید خودتون بتونید خودتون نجات بدین!
جوابتون بسیار عالی و منطقی بود....مرسی به شما....انسان فقط میتونه رو جفت پای خودش وایسته و لاغیر....امریکا که دیگه بدتر یعنی بیشتر.....
با ایشالله ماشالله هم هیچ کاری درست نمیشه و باید تلاش کرد برای اهدافت هر چند کاذب!!!!!
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، we are one ، Hezha ، msr839 ، amin_j
واقعا فاز اینایی که دارن ایه یاس میخونن رو درک نمیکنم !
خووو درسته بیشتر ماها که میریم اونجا ، تا اون زمانی که جا بیوفتیمُ کار مرتبط با تخصصمون رو پیدا کنیم باید به کار های خدماتی رو بیاریم ...
مخصوصا ما ها که اونجا کسی رو نداریم ... اگرم داشته باشیم ترجیح میدیم بهشون رو نزنیمُ روپای خودمون وایسیم ...
چرا نمیخوایم قبول کنیم که داریم از یه مملکت جهان سومی میریم به یه کشور پیشرفته ...
من خودم عاشق فوتبال بودمُ بچگیام هرشب خواب فوتبالیست شدن میدیدم ! ولی خوب از جمع ما فقط یه نفر به لطف اسم پدرش فوتبالیست شدُ .... حالا بعد چند سال بزرگترین باشگاه مملکت رو به گه کشیدهُ همه پیشکسوتا میگن این ادم مشکل اخلاقی داره ... بیخیال حالا ...
پارتی بازیُ ان حرفا یه دلیله ... این که هرچقدر میدوییم نمیرسیم ! یه دلیله ... خیلی چیزای دیگه ...
بقول دوست عزیزمون بیشترمون که میایم اینجا پای حرفای هم میشینیم، تحصیلات عالیه داریم...اگه تو ایران بمونیم لااقل یه اقا مهندسی چیزی صدامون میکنن !
ولی خوب تو امریکا از این خبرا نیست ...
قبل این که بری اونجاُ تازه یادت بیوفته واسه چی اومدی اینجا ! الان فکر کنیم ُ تفاوت هارو احساس کنیم ... و با هدف بریم جلو ..

کوچیک همه دوستان هم هستیم
تشکر کنندگان: pichak333 ، redbull ، pouya007 ، amirrrrrrr ، tenardie2bai ، Ali_Hunter ، we are one ، Hezha ، msr839 ، puryapurya ، amin_j
(2015-05-01 ساعت 09:50)redbull نوشته:  سلام دوستان
باورمیکنید بوالله من هنوز که هنوزه نتونستم یک نفر پیدا کنم که رفته باشه اونور و راضی بوده باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا اخه !!!؟
یعنی آمریکا لولو خوره داره !
شرمنده دوست عزیز ....پس هنوز ایرانیها رو نشناختی ....یا هنوز خودتو نشناختی...و کسی که جفت اینا رو تا انتها نشناسه ، امریکا و امریکایی ها رو چطور خواهد شناخت و زندگی خواهد کرد؟؟!!!
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، we are one ، Hezha ، msr839
(2015-05-01 ساعت 12:49)meraj-fallahi نوشته:  واقعا فاز اینایی که دارن ایه یاس میخونن رو درک نمیکنم !
خووو درسته بیشتر ماها که میریم اونجا ، تا اون زمانی که جا بیوفتیمُ کار مرتبط با تخصصمون رو پیدا کنیم باید به کار های خدماتی رو بیاریم ...
مخصوصا ما ها که اونجا کسی رو نداریم ... اگرم داشته باشیم ترجیح میدیم بهشون رو نزنیمُ روپای خودمون وایسیم ...
چرا نمیخوایم قبول کنیم که داریم از یه مملکت جهان سومی میریم به یه کشور پیشرفته ...
من خودم عاشق فوتبال بودمُ بچگیام هرشب خواب فوتبالیست شدن میدیدم ! ولی خوب از جمع ما فقط یه نفر به لطف اسم پدرش فوتبالیست شدُ .... حالا بعد چند سال بزرگترین باشگاه مملکت رو به گه کشیدهُ همه پیشکسوتا میگن این ادم مشکل اخلاقی داره ... بیخیال حالا ...
پارتی بازیُ ان حرفا یه دلیله ... این که هرچقدر میدوییم نمیرسیم ! یه دلیله ... خیلی چیزای دیگه ...
بقول دوست عزیزمون بیشترمون که میایم اینجا پای حرفای هم میشینیم، تحصیلات عالیه داریم...اگه تو ایران بمونیم لااقل یه اقا مهندسی چیزی صدامون میکنن !
ولی خوب تو آمریکا از این خبرا نیست ...
قبل این که بری اونجاُ تازه یادت بیوفته واسه چی اومدی اینجا ! الان فکر کنیم ُ تفاوت هارو احساس کنیم ... و با هدف بریم جلو ..

کوچیک همه دوستان هم هستیم
سلام کجا بودی تا حالا !!!!!!!
بالاخره هم قطارمو پیدا کردم ......نوگرتم ....یکی از دردهای منو تو کشیدی

مخلصم ...کدوم شهری ؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، Hezha ، msr839 ، puryapurya ، mehrdad_latery

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان