کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-01 ساعت 09:57)beigebar نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 09:50)redbull نوشته:  سلام دوستان
باورمیکنید بوالله من هنوز که هنوزه نتونستم یک نفر پیدا کنم که رفته باشه اونور و راضی بوده باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا اخه !!!؟
یعنی آمریکا لولو خوره داره !

هرکسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من

هر کسی کو دور ماند از اصل خویش
باز جوید روزگار وصل خویش
من به هر جمعیتی نالان شدم
جفت بدحالان و خوش‌حالان شدم
هرکسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من

بی نظیر بود جوابتون.....مرسی منکه صفا کردم....
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، we are one ، Hezha ، msr839
(2015-05-01 ساعت 12:45)puryapurya نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 09:35)beigebar نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 03:54)redbull نوشته:  خدایا ما را از الافی نجات بده

هر انسانی باتوجه به شرایط، درجه ی از اختیار را داره ..
شما باید خودتون بتونید خودتون نجات بدین!
جوابتون بسیار عالی و منطقی بود....مرسی به شما....انسان فقط میتونه رو جفت پای خودش وایسته و لاغیر....آمریکا که دیگه بدتر یعنی بیشتر.....
با ایشالله ماشالله هم هیچ کاری درست نمیشه و باید تلاش کرد برای اهدافت هر چند کاذب!!!!!
سلام من اوایل فکر میکردم بلانصبت تو نادانی ! اما الان بعد ۲۰ روز فهمیدم من نادان هستم ...و تو برعکس کارت درسته منو ببخش
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، msr839 ، mehrdad_latery
(2015-05-01 ساعت 12:52)redbull نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:49)meraj-fallahi نوشته:  واقعا فاز اینایی که دارن ایه یاس میخونن رو درک نمیکنم !
خووو درسته بیشتر ماها که میریم اونجا ، تا اون زمانی که جا بیوفتیمُ کار مرتبط با تخصصمون رو پیدا کنیم باید به کار های خدماتی رو بیاریم ...
مخصوصا ما ها که اونجا کسی رو نداریم ... اگرم داشته باشیم ترجیح میدیم بهشون رو نزنیمُ روپای خودمون وایسیم ...
چرا نمیخوایم قبول کنیم که داریم از یه مملکت جهان سومی میریم به یه کشور پیشرفته ...
من خودم عاشق فوتبال بودمُ بچگیام هرشب خواب فوتبالیست شدن میدیدم ! ولی خوب از جمع ما فقط یه نفر به لطف اسم پدرش فوتبالیست شدُ .... حالا بعد چند سال بزرگترین باشگاه مملکت رو به گه کشیدهُ همه پیشکسوتا میگن این ادم مشکل اخلاقی داره ... بیخیال حالا ...
پارتی بازیُ ان حرفا یه دلیله ... این که هرچقدر میدوییم نمیرسیم ! یه دلیله ... خیلی چیزای دیگه ...
بقول دوست عزیزمون بیشترمون که میایم اینجا پای حرفای هم میشینیم، تحصیلات عالیه داریم...اگه تو ایران بمونیم لااقل یه اقا مهندسی چیزی صدامون میکنن !
ولی خوب تو آمریکا از این خبرا نیست ...
قبل این که بری اونجاُ تازه یادت بیوفته واسه چی اومدی اینجا ! الان فکر کنیم ُ تفاوت هارو احساس کنیم ... و با هدف بریم جلو ..

کوچیک همه دوستان هم هستیم
سلام کجا بودی تا حالا !!!!!!!
بالاخره هم قطارمو پیدا کردم ......نوگرتم ....یکی از دردهای منو تو کشیدی

مخلصم ...کدوم شهری ؟

کوچیکتیم داداش ... من بچه تبریزم ..
دیگه نتونستم تحمل کنم ، حرفای دلم فوران کرد Big Grin
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، Hezha ، msr839 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 12:49)meraj-fallahi نوشته:  واقعا فاز اینایی که دارن ایه یاس میخونن رو درک نمیکنم !
خووو درسته بیشتر ماها که میریم اونجا ، تا اون زمانی که جا بیوفتیمُ کار مرتبط با تخصصمون رو پیدا کنیم باید به کار های خدماتی رو بیاریم ...
مخصوصا ما ها که اونجا کسی رو نداریم ... اگرم داشته باشیم ترجیح میدیم بهشون رو نزنیمُ روپای خودمون وایسیم ...
چرا نمیخوایم قبول کنیم که داریم از یه مملکت جهان سومی میریم به یه کشور پیشرفته ...
من خودم عاشق فوتبال بودمُ بچگیام هرشب خواب فوتبالیست شدن میدیدم ! ولی خوب از جمع ما فقط یه نفر به لطف اسم پدرش فوتبالیست شدُ .... حالا بعد چند سال بزرگترین باشگاه مملکت رو به گه کشیدهُ همه پیشکسوتا میگن این ادم مشکل اخلاقی داره ... بیخیال حالا ...
پارتی بازیُ ان حرفا یه دلیله ... این که هرچقدر میدوییم نمیرسیم ! یه دلیله ... خیلی چیزای دیگه ...
بقول دوست عزیزمون بیشترمون که میایم اینجا پای حرفای هم میشینیم، تحصیلات عالیه داریم...اگه تو ایران بمونیم لااقل یه اقا مهندسی چیزی صدامون میکنن !
قبل این که بری اونجاُ تازه یادت بیوفته واسه چی اومدی اینجا ! الان فکر کنیم ُ تفاوت هارو احساس کنیم ... و با هدف بریم جلو ..

مشکل اینه که ما دوست داریم چیزای خوب راحت بدست بیاریم بدون هیچ گونه تلاشی حالا اگه این وسط یه خورده تلاش کردیم اسمشو میزاریم سختی و به همه میگیم خیلی سختی و بدبختی کشیدم تا به اینجا رسیدم نمیگم سعی و تلاش کردم برا بدست اوردن اسایش و رفاه بیشتر.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، pichak333 ، we are one ، Hezha ، msr839 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 12:57)meraj-fallahi نوشته:  

مخلصم ...کدوم شهری ؟

یادم اوردی دوباره ی تیری زدی ب قلبم ...من هم وضیتم مثل خودته ...
توشاید حال من درک کنی ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، meraj-fallahi ، Hezha ، msr839 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 12:57)meraj-fallahi نوشته:  

مخلصم ...کدوم شهری ؟

Yashasyn Azərbaycan
تشکر کنندگان: redbull ، meraj-fallahi ، pichak333 ، Hezha ، msr839 ، puryapurya
این نسخه تجربه یک نفره بعد از یکسال زندگی در امریکا

اگر قرار بود براى دیگران نسخه‌اى بنویسم مى گفتم؛
اگر سرپرست خانواده هستید و به هر درى زده‌اید و به جایی نرسیده‌اید دست
زن و بچه را بگیرید و به هر کلکى هست خودتان را به اینور آب برسانید؛

اگر مسوولیتی ندارید و دلتان می‌خواهد خوش بگذرانید و افق و آینده‌اى
براى خودتان بسازید سعی کنید به هر کلکى هست پذیرشی از یکی از
دانشگاه‌های اینجا بگیرید و خودتان را به اینور آب برسانىد و بعد از
پایان تحصیلات با دست پر برگردید؛
اگر پول و پله زیادی دارید و نی‌دونید چطوری خرجش کنید معطل نکنید و
خودتان را به اینور آب برسانید و پول روى پول بسازید؛

اگر کار خوبى دارید و از آن مهمتر اعتبارى به هم زده‌اید و با دوستان و
خانواده‌تان خوشید و براى خودتان زندگى ساخته‌اید و دارید غم بنزین و
گندکاری‌های دولتی و گرانى و قسط بانک و برنامه‌های بی سر و ته تلویزیون و
آزادى بیان و این چیزها را می‌خورید بنشینید سرجایتان و از زندگی‌تان تا
جایی که میتوانید لذت ببرید؛ اینجا همه اون سختى‌ها هست مضاف بر اینکه
خبرى از کار خوب و اعتبار و لذت بردن از همنشینی با دوستان و خانواده نیست
تشکر کنندگان: redbull ، pichak333 ، payamshad ، Hezha ، tenardie2bai ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، Mansour92 ، javadgorgani ، DELPHI5 ، taherifar
(2015-05-01 ساعت 12:43)endeavour نوشته:  در تکمیل فرمایشات شما یکی از دوستان که در کانادا زندگی میکرد میگفت چینی ها اینجا هر پنج سال یک بار هم برنمیگردن ولی ایرانیها بعد از یک ماه دوست دارن برگردن ایران چون هوس کباب و یخ در بهشت فلان جا رو میکنند

حالا مثلاً بخوان دلشون تنگ بشه و برگرذن باید هوس قورباغه و سوسکاشون رو بکنن ؟
همه جا که شیراز نیس که ...

بعله ، اینطوریاست ...
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، reza0611 ، babisondes ، pichak333 ، Hezha ، msr839 ، puryapurya
سلام 2 سوال : کسی که اف بی آی چک بخوره چند در صد احتمال داره که بهش (ویزا - گرين کارت ) برسه؟ و اگر خودش برنده لاتری نشه و همسرش بعنوان سرپرست خانوار برنده شده باشه آیا تغییری در شرایطش خواهد داشت یعنی همسر و فرزندش گرین کارت بگیرن و خودش بعد از گذشت مراحل اف بی آی چک نهایتا بتونه ویزا بگیره؟

ما جمله اسیران من و مای خویشیم اینجاست همان علت صد دستگی ما
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، msr839 ، puryapurya
دوستانی که رتبه گرفتنو و پس ندادن لطفا سریعتر به پرداخت رتبشون اقدام کنن تا سه روز دیگه هستیم بعد همه ناپدید میشیمااا !!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، سوار ، pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، msr839 ، we are one ، puryapurya
Houston, Texas- .....عریض‌ترین آزادراه دنیا.
[عکس: p7k8seoeoocn.jpg]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: pichak333 ، redbull ، Hezha ، tabim4 ، msr839 ، someonelikeyou ، we are one ، ziba62ka ، puryapurya ، kuwait ، fatima96 ، DELPHI5
(2015-05-01 ساعت 13:12)online27H نوشته:  دوستانی که رتبه گرفتنو و پس ندادن لطفا سریعتر به پرداخت رتبشون اقدام کنن تا سه روز دیگه هستیم بعد همه ناپدید میشیمااا !!! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چند تا از دوستان هم به من رتبه دادند ولی من بلد نیستم بهشون رتبه بدم . لطفا راهمایی کنید تا از شرمندگی شون در بیام
تشکر کنندگان: سوار ، pichak333 ، online27H ، Hezha ، tabim4 ، msr839 ، reza0611
سلام به همه

یه توصیه ی مهم ( البته نظر شخصی منه ) :

کسانی که برنده میشین تا گرین کارت رو با انگشت شصت و اشاره دستتون به صورت فیزیکی لمس نکردین

به احدی از دوستان و آشنایان و خصوصا فامیل محترم به اندازه ی سر سوزنی اطلاع ندید؛ چرا که در صورتی که

دو هفته بعد دوباره قرعه کشی بشه یا این که ویزا تموم شه یا این که از آسمون سنگ نازل شه یا به هر دلیل

دیگه ای اگه نتونستین گرین کارت رو دریافت کنین مضحکه عام و خاص میشین و میشین سوژه و نقل مجالس خانوادگی

که فلانی چی شد هنوز اینجایی که خبری نشد ، هر هر کر کر . خلاصه پروندتون تا چند وقت بازه و کارشناسان

خبره در باره ی شما و آینده ی شما نظرات کارشناسی میدن !
تشکر کنندگان: pichak333 ، payamshad ، Hezha ، tabim4 ، msr839 ، kuwait ، reza0611
(2015-05-01 ساعت 11:35)ostokhan نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:25)mona_usa نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 11:22)ostokhan نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: amirrrrrrr، Ehsandaei، fatima96، Hezha، houshym، milade، ostokhan، pani.sh، pichak333، pouya007، R@mtin، reza0611، گلنسا، استارملی، 2 مهمان

این همه دوستان اینجا هستند. پس چرا فعالیتی ندارند. دیگه کلا یه هفته اینجا بیشتر باز نیستش. خوب پی کی میخواید بیاید بحرفید. الان یه اسمهایی میبینم که اصلا سابقه پستی ازشون ندیده بودم

استخوان جان سلام. بعد اعلام نتایج کدوم تاپیک بریم؟Big Grin

متاسفانه تاپیکی در دسترس نیست. باید بریم غازمون رو بچرونیم یا اینکه یورش ببریم به تاپیک برندگان 2016.
البته من تو تاپیک برندگان هر سال بعد نتایج میام و دوستان تازه وارد رو راهنمایی میکنم. شما هم میتونید بیاید اونجا
استخون عزیز قول بده اگه قبول شدی رکورد عمو سعید و یا آرش این دو اسطوره مهاجرسرا را بشکنی , عمو سعید یک اطلاع رسان مافوق تصور بود و آرش یک نویسنده روشنفکر با استعداد ذاتی یادشان بخیر چه دردناک است غیبتشان برای ما اعضای قدیمی , رفتند و در اذهان ما به تاریخ پیوستند.
تشکر کنندگان: pichak333 ، redbull ، Hezha ، msr839 ، someonelikeyou ، mehrdad_latery ، puryapurya ، reza0611
[عکس: main-qimg-507aa8dca3e5da76daccc196c60493...o_webptrue]
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: pichak333 ، Hezha ، tabim4 ، msr839 ، puryapurya ، kuwait

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان