کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
منم به نوبه خودم بهتون Happy New Year میگم و امیدوارم سال 2015 برای همه دوستان، سال خوش شانسی و موفقیت باشه.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: sina000 ، alireza_guitar ، 2taha ، ostokhan ، we are one ، satin ، ofrfar ، rahbari ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz
خوابم میاد...خستم میفهمید خسته...!!!!!! دوستامم سلام...
تشکر کنندگان: hameddjj ، jsmlz
اگه به سابقه من نگاه کنید میبیند چن سالی هست که در این سایتم شاهد خوشحالی و ناراحتی خیالیا بودم یادش بخیر سال 2010 سال شوق بچه های بود که قبول شده بودن الان معلوم نیست کجان و چیکار میکنن ولی دوستان من من به شما یه نصیحتی میکنم یه مهاجر یا یه مهاجرنما(کسی که مهاجرت نکرده هنوز) همیشه مهاجر میمونه حتی اون کسی که در آروزی مهاجرت در کشور خودش میمونه دیگه اونم افکارش سبک زندگیش شبیه گذشته نیست

منم مثل شما خیلی شوق داشتم یه روزی که برم آمریکا و غیره ولی دیگه به این نتیجه رسیدم برم چیکار؟ دوستای جوون 17 18 سالم که الان میگید کنکور و از این حرفا دارید منم از سن شماها به فکر مهاجرت افتادم ولی این فکر زندگیم و خراب کرد
نرفتم رشته ی که میخواستم، یه رشته دیگه رفتم که اونم ول کردم، دختری که عاشقش بودم رو برای رسیدن بهش تلاش نکردم، افسرده شدم،گریه کردم ولی الان فهمیدم که ای برا چی این کارا رو کردم ؟؟ برای آمریکا؟ هه هه هه چرا اینکارا رو کردم واقعا ارزششو داشت !؟؟ دیگه به جای رسیدم که میگم

بیخیال آمریکا
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، ostokhan ، we are one ، satin ، ofrfar ، fairy ، hameddjj ، rahbari ، puryapurya ، maria2000 ، alirezanz ، jsmlz
الان 2 ساله که شرکت میکنم. امسال سال سومه. از 2012 تو مهاجرسرا هستم. بعدش اینجا رو به دوستم کینگ ایگل(شهریار) معرفی کردم و اومدش و از اینجا خوشش اومد و فعالیتش زیاد شد. اوایلش شاید به جرات بگم تمام صفحات فروم رو خوندم (یکیش که یادمه مال آشنایی با سیاتل و شیکاگو بودش).امسال کمتر به مهاجرسرا اومدم. شاید بخاطر اینکه اون جو زدگی سالهای پیش رو ندارم. دیگه زیاد روی لاتاری حساب باز نمیکنم چون واقعا شانس پایینی وجود داره برای هرکس. وقتی که has not been selected رو ببینی متوجه میشی چی میگم. از طرفی هم میدونم که راه دیگه ای برای اونجا رفتن ندارم چون نه پول برای سرمایه گذاری دارم نه خیلی فعالیت پژوهشی دارم که بونم از دانشگاههای اونجا فاند بگیرم و نه هیچ کارفرمایی نمیاد از ایران امپلویی بیاره. خلاصه من موندم و لاتاری.
الان تو زندگیم به یه وخامتی رسیدم که خودم هم فکر نمیکردم یه روز به این حد برسم!!! بعضی وقتها خودم دلم برای خودم میسوزه. تقریبا به مرز افسردگی رسیدم. هر کسی با اولین برخورد میفهمه که روحیه کسلی دارم و حال و اوضام اکی نیست. بعد 19 سال درس خوندن و گرفتن ارشد میکروب شناسی تازه فهمیدم که ای بابا از قافله جا موندیمو و ول معطل هستم. تو این مملکت تنها چیزی که پیش میره پارتی هست و پارتی . ما بقیش کشکه. حالا از شغل گرفته تا چیزهای دیگه. خلاصه دوستان اینجا موندن برام شده طناب دار داره خفم میکنه وقتی تبعیض ها رو میبینم. البته این شرایط برای همه وجود داره ولی من نمیتونم بیخیالی طی کنم نسبت به مسائل زندگی. برای شروع دوست دارم هرجایی برم غیر از خاور میانه برای زندگی تا اگه شد از اونجا به جاهای دیگه برم.
برام دعا کنید امسال قبول شم چون به یه تغییری تو زندگیم شدیدا نیازمندم چه خوب که اون رفتن به آمریکا باشه. تا یک سال دیگه وضعیت زندگی من شاید به همین روال باشه و قبول شدن میتونه امیدی به من ببخشه. ولی تجربه به من ثابت کرده که پولدارها و کسایی که بیخیالی طی میکنن نسبت به لاتاری بیشتر قبول میشن. به عینه دیدم که فلانی 500000 $ سرمایه گذاری کرده و لاتاری برنده شده و پیر زن 80 ساله راهی اون دیار شده.
خلاصه هم اکنون نیازمند دعای سبزتون هستیم. ان شااله که هرکسی که واقعا نیاز داره بره دیگه امسال به اسمش در میاد. پرحرفی کردم / خواستم کمی خالی بکنم خودمو.
مثل اینکه خدا این بنده حقیرشو فراموش کرده ________________________________________________> کمکم کن
تشکر کنندگان: we are one ، shaman ، vahidbaq ، amir_64 ، lighter ، iSalar ، satin ، baran21 ، parsa yavari ، ofrfar ، 2taha ، fairy ، hameddjj ، vashahri ، rahbari ، fatima96 ، maria2000 ، alirezanz ، jsmlz
(2015-01-01 ساعت 13:10)wushu kung fu نوشته:  اگه به سابقه من نگاه کنید میبیند چن سالی هست که در این سایتم شاهد خوشحالی و ناراحتی خیالیا بودم یادش بخیر سال 2010 سال شوق بچه های بود که قبول شده بودن الان معلوم نیست کجان و چیکار میکنن ولی دوستان من من به شما یه نصیحتی میکنم یه مهاجر یا یه مهاجرنما(کسی که مهاجرت نکرده هنوز) همیشه مهاجر میمونه حتی اون کسی که در آروزی مهاجرت در کشور خودش میمونه دیگه اونم افکارش سبک زندگیش شبیه گذشته نیست

منم مثل شما خیلی شوق داشتم یه روزی که برم آمریکا و غیره ولی دیگه به این نتیجه رسیدم برم چیکار؟ دوستای جوون 17 18 سالم که الان میگید کنکور و از این حرفا دارید منم از سن شماها به فکر مهاجرت افتادم ولی این فکر زندگیم و خراب کرد
نرفتم رشته ی که میخواستم، یه رشته دیگه رفتم که اونم ول کردم، دختری که عاشقش بودم رو برای رسیدن بهش تلاش نکردم، افسرده شدم،گریه کردم ولی الان فهمیدم که ای برا چی این کارا رو کردم ؟؟ برای آمریکا؟ هه هه هه چرا اینکارا رو کردم واقعا ارزششو داشت !؟؟ دیگه به جای رسیدم که میگم

بیخیال آمریکا

سلام پسر گل
با یه قسمتی از حرفات موافقم. اونجایی که گفتی یه مهاجر همیشه یه مهاجره، حتی اگه هنوز به سرزمینش نرسیده باشه، چون چه جوری میتونه فکر خونه رو از ذهنش پاک کنه!!!!!!!!!
دوستان من تازه رفتم توی 31 سالگی. یعنی 30 رو پر کردم. یادم سال 1999 بود، (مشکلی که میگفتن واسه سیستمای کامپیوتری و اینا قرار بیفته رو یادتون هست؟ به مشکل سال 2000 معروف شده بود، چه زود گذشت....)، بگذریم من از اون موقع یعنی 15 ساله پیش و حتی شایدم زودتر از اون، مست و دیوونه سرزمینم بودم.
انگار توی زندگی های گذشتم بارها و بارها اونجا زندگی کردم. همیشه توی تموم این سالها روزی نبوده که برای حتی یک لحظه هم که شده یاد شادی های که میتونم توی خونم داشته باشم، نیفتاده باشم!!!!!
توی دهۀ سوم زندگیم اونقدر چیز یادگرفتم که واقعا فکر نمیکنم یه پیرمرد اینقدر یاد گرفته باشه. ( باورد کنید، چون دارم با تمام قلبم این مطالبو مینویسم ).
شاید به همه این تجارب نیز داشتم. بله داشتم، ولی حالا دیگه وقتشه. وقتشه وقت رفتن وقشته.............
اینو میخوام بگم :
روزی به خونه بر میگردی. فقط شبا چند دقیقه ای بهش فکر کن، مجسمش کن، عاشقش باش، و این عشق مزد صبوری تو رو خواهد داد، این قاون آفرینشه که هر علتی معلولی رو خلق کنه، هر صدایی پژواکی رو بیافرینه، هر بخششی برکتی رو نصیب کنه........
من دیوانه وار به سرزمینم و بودن و زیستن در اون فکر میکنم
در پناه خدا................
برکت باشد.....................
تشکر کنندگان: baran21 ، ofrfar ، hameddjj ، vashahri ، fatima96 ، maria2000 ، alirezanz ، jsmlz
(2015-01-02 ساعت 12:24)ostokhan نوشته:  الان 2 ساله که شرکت میکنم. امسال سال سومه. از 2012 تو مهاجرسرا هستم. بعدش اینجا رو به دوستم کینگ ایگل(شهریار) معرفی کردم و اومدش و از اینجا خوشش اومد و فعالیتش زیاد شد. اوایلش شاید به جرات بگم تمام صفحات فروم رو خوندم (یکیش که یادمه مال آشنایی با سیاتل و شیکاگو بودش).امسال کمتر به مهاجرسرا اومدم. شاید بخاطر اینکه اون جو زدگی سالهای پیش رو ندارم. دیگه زیاد روی لاتاری حساب باز نمیکنم چون واقعا شانس پایینی وجود داره برای هرکس. وقتی که has not been selected رو ببینی متوجه میشی چی میگم. از طرفی هم میدونم که راه دیگه ای برای اونجا رفتن ندارم چون نه پول برای سرمایه گذاری دارم نه خیلی فعالیت پژوهشی دارم که بونم از دانشگاههای اونجا فاند بگیرم و نه هیچ کارفرمایی نمیاد از ایران امپلویی بیاره. خلاصه من موندم و لاتاری.
الان تو زندگیم به یه وخامتی رسیدم که خودم هم فکر نمیکردم یه روز به این حد برسم!!! بعضی وقتها خودم دلم برای خودم میسوزه. تقریبا به مرز افسردگی رسیدم. هر کسی با اولین برخورد میفهمه که روحیه کسلی دارم و حال و اوضام اکی نیست. بعد 19 سال درس خوندن و گرفتن ارشد میکروب شناسی تازه فهمیدم که ای بابا از قافله جا موندیمو و ول معطل هستم. تو این مملکت تنها چیزی که پیش میره پارتی هست و پارتی . ما بقیش کشکه. حالا از شغل گرفته تا چیزهای دیگه. خلاصه دوستان اینجا موندن برام شده طناب دار داره خفم میکنه وقتی تبعیض ها رو میبینم. البته این شرایط برای همه وجود داره ولی من نمیتونم بیخیالی طی کنم نسبت به مسائل زندگی. برای شروع دوست دارم هرجایی برم غیر از خاور میانه برای زندگی تا اگه شد از اونجا به جاهای دیگه برم.
برام دعا کنید امسال قبول شم چون به یه تغییری تو زندگیم شدیدا نیازمندم چه خوب که اون رفتن به آمریکا باشه. تا یک سال دیگه وضعیت زندگی من شاید به همین روال باشه و قبول شدن میتونه امیدی به من ببخشه. ولی تجربه به من ثابت کرده که پولدارها و کسایی که بیخیالی طی میکنن نسبت به لاتاری بیشتر قبول میشن. به عینه دیدم که فلانی 500000 $ سرمایه گذاری کرده و لاتاری برنده شده و پیر زن 80 ساله راهی اون دیار شده.
خلاصه هم اکنون نیازمند دعای سبزتون هستیم. ان شااله که هرکسی که واقعا نیاز داره بره دیگه امسال به اسمش در میاد. پرحرفی کردم / خواستم کمی خالی بکنم خودمو.
مثل اینکه خدا این بنده حقیرشو فراموش کرده ________________________________________________> کمکم کن

من یادمه 6 هفت سال پیش برای اولین بار شرکت کردم. دیگه ثبت نام نکردم تا امسال. یعنی لاتری 2016
شاید واقعا وقت رفتن باشه....
کاری به پولدار بودن و نبودن نیست. کاری به کلمه دروغ شانس نیست. کاری به سطح دانش نداره
وقتی زمانش برسه اتفاق میفته. شکل میگیره. اما این تضادش با تلاش انسان چیه رو نمیدونم. مگه قرار نیست توی میسر اتفاق بیفته؟ پس تلاش انسان برای چیه ؟
بگذریم، به بیراهه نریم
که باید به آمریکا بریم و فقتم آمریکا. هیچ جای دیگه ای به اندازه این مرز و بوم خوشایندم نیست که نیست که نیست...........

راستی :

اگه من قرعه به نامم خورد فقط میخوام برم مینه سوتا
نه اینکه سیاتل رو دوست نداشته باشم، دریاچه میشگن، تگــــــزاس، نیویورک، هوستون و بوستون یا شیکاگو یا آلاسکای خودمو، نه
میرم مینه سوتا، مینه پولیس، چون برای زندگی توی این شهر آرزوها در سر دارم. چون دوست دارم به جای مسجد، هر روز برم معابد حکمت زرین
عاشق این پسر بچه ایم که داره با سگش به پرچم وطنش احترام میذاره.............
در پناه خدا...............
برکت باشد..............
تشکر کنندگان: aidaz ، ostokhan ، alireza_guitar ، satin ، vashahri ، maria2000 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-12-31 ساعت 18:00)fatima96 نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 17:35)morida نوشته:  دوستان ایشالاا همتون قبول میشین و ویزا میگیرین و‌میرین اصل استرس نداشته باشین حتی شعی کنین بهش فکرم نکنین البته میدونم یکم سخته ولی‌هرچی بیشتر زاجبع فکز کنین‌کمتر نتیجه میگیرین..اینو بدونین اگه قسمت باشه هرجوری شده قبول میشید و میرید،‌‌،پس انگران هیچی‌نباشین برای همتون کلیییییییی ارزوی موفقیت میکنمممممم برای ما هم دعا کنین

چشم حتما دعا میکنم التماس دعا منم سعی میکنم فکر نکنم ولی نمیییییییییشه همش میگم درسم میخونم چون پشت کنکوریم اگر قبول شدم انشاءالله که میرم اگر خدایی نکرده نشدم حداقل یه دانشگاه خیلی خوب توی تهران برم

درسته عزیزم طبیعیه منم همچین شرایطی دارم ولی حالا که‌هنوز چیزی مشخص نیست سعی کنین فکرتون و مشغول کنین و به زندگی عادیتون برگردین و درستون و بخونین تا اگه خدایی نکرده قبول نشدین اینجا رو از دست ندین و ضرر نکنین. با ارزوی موفقیتتتتبرای همه
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: babak12 ، satin ، 2taha ، fairy ، fatima96 ، maria2000 ، jsmlz
Sadمن میخواستم امسال ثبتنام کنم دیدم تا 5سال آینده شرایطشو ندارم
حالا خدا کنه تا 5سال دیگه بازم لاتاری بگزار بشه SadSad
تشکر کنندگان: jsmlz
سلام دوستان محمد هستم
یه سوالی داشتم از خدمتتون
من برای عکسی که برای لاتاری آپلود کردم رو خودم گرفتم
برای بررسی که توی خود سایت DV گذاشتم برای عکسم نوشت VALID
حالا عنسم قابل قبول هست یا نه؟؟؟؟؟
(2015-01-03 ساعت 18:58)20max نوشته:  سلام دوستان محمد هستم

بله. نگران نباشید
زمینه سفید.عکس رنگی. و شرایط سایز عکس رعایت کرده باشید درسته
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: vahidbaq ، jsmlz
با سلام خدمت دوستان مهاجر سرا
بچه ها باید فقط به مسیر زندگیتون در ایران فکر کنیم .مبادا با ساختن سراب ودنیایی مجازی دنیایی حقیقی خودمون را خراب کنیم
درسته هممون به این شانس احتیاج داریم اما نباید به این لاتاری دل ببندیم
البته یه گوشه چشمی بهش داشتن ضرری نداره

شعله ی انتظار تا ابَد نمی سوزد
هیزم ها خیسَ ند و آتش های دیگر سَخت وسوسه انگیز…!
(2015-01-03 ساعت 19:01)majid7 نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 18:58)20max نوشته:  سلام دوستان محمد هستم

بله. نگران نباشید
زمینه سفید.عکس رنگی. و شرایط سایز عکس رعایت کرده باشید درسته

آقا مجید
من یه عکس نامربوط تست کردم ، پیغام ولید داد .
بحث اینکه که فقط اندازه تست میشه
برای روزولیشن و ... باید دقیق تر چک کنن البته اگه چک کنن ، خودشون که میگن چک میشه ، خدا داند ....
البته حالا دیگه شده و نباید نگران بود
تو مصاحبه میشه عکش رو عوض کرد
فعلا منتظر اعلام نتایج هستیم !!!
تشکر کنندگان: majid7 ، alirezanz ، jsmlz

ببخشید که دیر شده Shy
در هر حال Rolleyes
سال نو میلادی رو به همه اعضا و خصوصا هموطنان مسیحی و ارامنه و آشوری تبریک میگم
امیدوارم سالی باشه خوش ، پر از اخبار خوب

[عکس: 2015.jpg]
تشکر کنندگان: ofrfar ، parsa yavari ، hameddjj ، tabim4 ، SamueL.p ، lighter ، sina000 ، vahidbaq ، rahbari ، ostokhan ، alirezanz ، jsmlz
سلام دوستان
راهی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر گم شده هست ؟
تشکر کنندگان: SamueL.p ، rahbari ، jsmlz
(2015-01-04 ساعت 03:27)marlonsat نوشته:  سلام دوستان
راهی برای بازیابی کانفرمیشن نامبر گم شده هست ؟

بله .. ولی فقط بعد از اعلام نتایج
برای اینکار میتونید از طریق این لینک و درج کامل مشخصات، نتیجه رو مشاهده کنید.
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: SamueL.p ، vahidbaq ، rahbari ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان