کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-01-15 ساعت 05:58)aliomid.ao نوشته:  سلام
اگر کسی یکسال در لاتاری برنده بشه و ویزا نگیره احتمال اینکه در سال دیگه برنده باشه و بخاطر اینکه سال قبل بهش ویزا نرسیده براش حالت منفی ایجاد میشه لطفا به سوالم پاسخ دهید
خیر ارتباطی با هم ندارد. هر سال شانس خودش را دارد و روی سالهای دیگر اثری ندارد
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: sib 24
هر سال داره درصد برنده شدن ایرانی ها کمتر و کمتر میشه دلیل میخواین؟همین تبلیغاتی که مدیران مهاجرسرا در شبکه های اجتماعی میکنند یا در امضا بعضی ها لینک شبکه های اجتماعی مهاجر سرا قرار داره.
وقتی هم درصد برنده شدن کم بشه حس و حال و شور و شوق و شمارش معکوسم کم میشه
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: msr839
(2015-01-15 ساعت 10:00)hedyhoney نوشته:  هر سال داره درصد برنده شدن ایرانی ها کمتر و کمتر میشه دلیل میخواین؟همین تبلیغاتی که مدیران مهاجرسرا در شبکه های اجتماعی میکنند یا در امضا بعضی ها لینک شبکه های اجتماعی مهاجر سرا قرار داره.

من متوجه منظورتون نشدم یعنی چی تبلیغات مدیران مهاجرسرا باعث میشه برنده ها کم شن.
تشکر کنندگان:
احتمالا ایشون منظورشون امضای بنده هست که لینک صفحه ی مهاجرسرا در شبکه ی اجتماعی را قرار دادم.
اما چه ربطی به قبولی و آمار و ارقام دارم خدا عالم است و احتمالا این دوست گرامی
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، vahidbaq ، rbrb-2015 ، sib 24
(2015-01-15 ساعت 10:00)hedyhoney نوشته:  هر سال داره درصد برنده شدن ایرانی ها کمتر و کمتر میشه دلیل میخواین؟همین تبلیغاتی که مدیران مهاجرسرا در شبکه های اجتماعی میکنند یا در امضا بعضی ها لینک شبکه های اجتماعی مهاجر سرا قرار داره.

سلام دوست عزیز

لطفا یک بار دیگه پست خودتونو بخونید ....

جای دیگه این صحبت را نکنید که دیگران میخندند .

و این هم بدونید کمک به هم نوع یکی از ویژگی های انسان است .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: saboteur ، aidaz ، vahidbaq ، tenardie2bai ، hashemi_83 ، tabim4 ، rbrb-2015 ، sib 24
به عدد مقدس ۱۱۰ روز مانده تا ۵ may رسیدیم دوستان ایشالا سال دیگه همین موقع گرین کارت بغل خونه شوهر ... نه خونه شوهر اشتباه شد ببخشید هرکی خونه خودش در ایالات متحده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: vahidbaq ، sina000 ، lighter ، farrokh1675 ، tabim4 ، maria2000

دوست عزیز اگر یک سایت باشه که تبلیغات الکی و گمراه کننده نداشته باشه، اون مهاجرسراست که اطلاعات درست رو در اختیار اونهایی که دنبالشن قرار میده.
این بعضی از کافی نت ها و شبکه های ماوهاره ای هستند که برای گردش کارشون به همه میگن بیاین ثبت نام کنید و یک عده هم بدون این که اطلاع درست، شرایط یا حتی توانایی مهاجرت داشته باشن ثبت نام میکنن. (مثلن فکر میکنن اگر برنده بشن و برن آمریکا بهشون حقوق و امکانات مفت و مجانی میدن و هزارتا فکر اشتباه دیگه)
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: saboteur ، 2taha ، someonelikeyou ، farrokh1675 ، only_flight ، asher ، storagemeter ، tabim4 ، maria2000 ، m.ghoreishi ، sib 24
(2015-01-15 ساعت 15:41)saboteur نوشته:  احتمالا ایشون منظورشون امضای بنده هست که لینک صفحه ی مهاجرسرا در شبکه ی اجتماعی را قرار دادم.
احتمالاً منظور این دوستمان hadi-20 این است که هر چقدر تبلیغات کم باشه مهاجرین واقعی و مصمم وارد گود لاتاری می شوند واضحتر بگم تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی در شبکه های اجتماعی ممکنه باعث شوند یک عده بیکار همینطوری و بی هدف یا از روی کنجکاوی و عشقی بیایند در لاتاری شرکت کنند و شانس قبولی یک عده مستحق و لایق مهاجرت را کمتر کنند.ضمناً پیشنهاد می کنم هر گونه امضا هر چند به نیت خدمت رسانی به خلق و همنوعان است , از شبکه های اجتماعی برداشته شود چون حتماً میدونید که خیلی زوم کردند روی این شبکه ها بهتره این سایت از شبکه های اجتماعی دوری کند تا از هر گونه حساسیت و بدگمانی ها مبرا باشد.پس خواهشمندم اجازه بدید ساکت و بی دردسر در این سایت بسیار سالم و سبز و دوست داشتنی چند صباحی مهمون همدیگه باشیم.
تشکر کنندگان: vahidbaq ، dv2016 ، maria2000
Question 
اطلاعات عمومی__ نرخ تغییر جرم در سالهای مختلف
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: farzad021 ، asher
از برندگان 2015 ام،
امیدوارم خیلی هاتون از برندگان امسال باشید
شما هم دعا کنید به ما ویزا برسه Wink
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: vahidbaq ، lighter ، baran21 ، asher ، Alirezawee ، ProEngineer ، azadeh.mohamad ، m.ghoreishi
(2015-01-16 ساعت 22:40)rbrb-2015 نوشته:  از برندگان 2015 ام،
امیدوارم خیلی هاتون از برندگان امسال باشید
شما هم دعا کنید به ما ویزا برسه Wink

حس غریبی رو در من بوجود آوردی، وقتی که گفتی از برندگان 2015 ام

یه لحظه، یه لحظه حس کردم یکی داره همینو به خودم میگه. عجب لحظه ای بود....

بعد از چندین روز دوباره زندم کردی

مرسی
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، lighter
(2015-01-16 ساعت 15:17)tabim4 نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 15:41)saboteur نوشته:  احتمالا ایشون منظورشون امضای بنده هست که لینک صفحه ی مهاجرسرا در شبکه ی اجتماعی را قرار دادم.
احتمالاً منظور این دوستمان hadi-20 این است که هر چقدر تبلیغات کم باشه مهاجرین واقعی و مصمم وارد گود لاتاری می شوند واضحتر بگم تبلیغات ماهواره ای و اینترنتی در شبکه های اجتماعی ممکنه باعث شوند یک عده بیکار همینطوری و بی هدف یا از روی کنجکاوی و عشقی بیایند در لاتاری شرکت کنند و شانس قبولی یک عده مستحق و لایق مهاجرت را کمتر کنند.ضمناً پیشنهاد می کنم هر گونه امضا هر چند به نیت خدمت رسانی به خلق و همنوعان است , از شبکه های اجتماعی برداشته شود چون حتماً میدونید که خیلی زوم کردند روی این شبکه ها بهتره این سایت از شبکه های اجتماعی دوری کند تا از هر گونه حساسیت و بدگمانی ها مبرا باشد.پس خواهشمندم اجازه بدید ساکت و بی دردسر در این سایت بسیار سالم و سبز و دوست داشتنی چند صباحی مهمون همدیگه باشیم.
واقعا یک موضوع به این سادگی و انقدر پیچیدش میکنید؟
سهمیه ایران که تقریبا هر سال ثابت.فرض کنیم مثلا 3600 ویزا سهمیه ایران باشه خوب دوستان جبهه گرفته شانس شما در بین 20 میلیون شرکت کننده بیشتره یا بین 10میلیون؟؟؟؟؟منظورم و گرفتین؟
در ثانی من نگفتم که سایت مهاجرسرا تبلیغات غیر واقعی داره
نظر و منظور من اینه که اگه شرکت در لاتاری و کلا هر خبری از لاتاری بره توی شبکه های اجتماعی سرعت انتشارش خیلی بالا میره و این میشه که طرف توی خشکشویی یک لپ تاپ گذاشته با یک کاغذ بزرگ نوشته:ثبت نام لاتاری
خدا وکیلی اگه اهل حساب و کتاب باشین میگیرین که چی گفتم
تشکر کنندگان: tabim4
(2015-01-15 ساعت 15:49)Mahmood129 نوشته:  

سلام دوست عزیز

لطفا یک بار دیگه پست خودتونو بخونید ....

جای دیگه این صحبت را نکنید که دیگران میخندند .

و این هم بدونید کمک به هم نوع یکی از ویژگی های انسان است .
کمک به هم نوع یعنی بریم توی شبکه های اجتماعی بگیم آی مردم بیاین ثبت نام لاتاری برین آمریکا؟؟؟؟ خیلی جالبه.از مهاجر سرا واقعا بعیده
مگه در مهاجر سرا نمیشه به هم نوع کمک کرد که باید رفت توی شبکه های اجتماعی اونجا کمک رسانی کنیم؟؟؟؟وای خدا مردم از خنده
شما دیگه چرا این حرف و میزنی؟اتفاقا اگه من به جای شما بودم برعکس این فکر میکردم و عمل میکردم.چه دلیلی داره هم نوع از اینجا شیفت کنیم به شبکه های غیره؟
تشکر کنندگان:
پارسال من واقعا ایمان داشتم برنده میشم و شدم!!
انقد ایمان داشتم که با اینکه مهلت فرستادن پرونده مهاجرتی کانادا تموم میشد، نفرستادم چون اعتقاد داشتم با برنده شدن در لاتاری هزینه وکیل و . . . سوخت میشه و خب حق داشتم Smile
شما هم اگه ایمان داشته باشید و حتی ذره ای ته دلتون شک نباشه برنده میشید
فقط یادتون باشه درسته پروسه لاتاری نسبت به پروسه های دیگه مهاجرت کم هزینه تر، ولی با این قیمت دلار باز هم هزینه ها قابل توجه! پس پس انداز کنید
یه نکته دیگه زبان محاوره ای تون رو قوی کنید که حداقل برای این یه قلم نخواید اونجا انرژی زیادی بذارید
با آرزوی موفقییت برای تک تک آرزومندان Wink
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: maria2000 ، taherifar ، amir_64 ، m.ghoreishi ، hedyhoney ، 2taha ، MEHR52
(2015-01-15 ساعت 05:58)aliomid.ao نوشته:  سلام
اگر کسی یکسال در لاتاری برنده بشه و ویزا نگیره احتمال اینکه در سال دیگه برنده باشه و بخاطر اینکه سال قبل بهش ویزا نرسیده براش حالت منفی ایجاد میشه لطفا به سوالم پاسخ دهید

دوست عزیز ما هم مثل شما امیدواریم همین بشه...ماهم از بازمانده های 2014 هستیم...لطفا همه انرژی مثبت بفرستید..ممنون
تشکر کنندگان: maria2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان