کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-01-19 ساعت 09:42)Ahwaziha نوشته:  
(2015-01-17 ساعت 13:26)rbrb-2015 نوشته:  پارسال من واقعا ایمان داشتم برنده میشم و شدم!!
انقد ایمان داشتم که با اینکه مهلت فرستادن پرونده مهاجرتی کانادا تموم میشد، نفرستادم چون اعتقاد داشتم با برنده شدن در لاتاری هزینه وکیل و . . . سوخت میشه و خب حق داشتم Smile
شما هم اگه ایمان داشته باشید و حتی ذره ای ته دلتون شک نباشه برنده میشید
فقط یادتون باشه درسته پروسه لاتاری نسبت به پروسه های دیگه مهاجرت کم هزینه تر، ولی با این قیمت دلار باز هم هزینه ها قابل توجه! پس پس انداز کنید
یه نکته دیگه زبان محاوره ای تون رو قوی کنید که حداقل برای این یه قلم نخواید اونجا انرژی زیادی بذارید
با آرزوی موفقییت برای تک تک آرزومندان Wink
منم همسرم مطمئنه که قبول میشیم.حالابایدببینیم چی پیش میاد.موفق باشید[emoji4] [emoji4] [emoji4]

از پروفایل تان مشخص اهوازی هستی خوشبختم دعا می کنم برنده بشی برای من هم دعا کنید انشالله با هم این پروسه را تا ویزا گرفتن طی کنیم
ShyCoolShy
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-01-17 ساعت 13:26)rbrb-2015 نوشته:  پارسال من واقعا ایمان داشتم برنده میشم و شدم!!
انقد ایمان داشتم که با اینکه مهلت فرستادن پرونده مهاجرتی کانادا تموم میشد، نفرستادم چون اعتقاد داشتم با برنده شدن در لاتاری هزینه وکیل و . . . سوخت میشه و خب حق داشتم Smile
فقط یادتون باشه درسته پروسه لاتاری نسبت به پروسه های دیگه مهاجرت کم هزینه تر، ولی با این قیمت دلار باز هم هزینه ها قابل توجه! پس پس انداز کنید
یه نکته دیگه زبان محاوره ای تون رو قوی کنید که حداقل برای این یه قلم نخواید اونجا انرژی زیادی بذارید
منم همسرم مطمئنه که قبول میشیم.حالابایدببینیم چی پیش میاد.موفق باشید[emoji4] [emoji4] [emoji4]

منم ایمان دارم که برنده میشم امضامو ببینید من برنده خوش شانس ۲۰۱۶ هستم حتی کیس نامبرم یه عدد کوچیکه و ویزای یه ضرب میگیرم الان دارم شهر هایی که دوس دارمو میسنجم و وضعیت کار و مخارجو بررسی میکنم الان دارم به شهر کلمبوس در اوهایو فکر میکنم لطفا اگه کسی نظری درباره این شهر داره بهم بگه لطفا ایشالا سال دیگه در اولین فرصت سفرنامه هامو میذارم اینجا برای استفاده دوستان
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، fatima96
در صورت برنده شدن لاتاری و دریافت گرین کارت می شود به کانادا مهاجرت کرد و آنجا زندگی کرد؟ شرایط اقامت در کانادا چگونه است؟ آیا با داشتن گرین کارت باید برای اقامت کانادا ویزا گرفت؟ با تشکر از دوستان لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 16:16)siavash64 نوشته:  در صورت برنده شدن لاتاری و دریافت گرین کارت می شود به کانادا مهاجرت کرد و آنجا زندگی کرد؟ شرایط اقامت در کانادا چگونه است؟ آیا با داشتن گرین کارت باید برای اقامت کانادا ویزا گرفت؟ با تشکر از دوستان لطفا راهنمایی کنید.

مهاجرت که نه ولی برای مدت کوتاه به عنوان مسافرت بله.
تا قبل از سیتی زن شدن و داشتن پاس امریکایی نمیتوانید به "کانادا" یا کشور دیگری "مهاجرت" کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: vahidbaq
(2015-01-19 ساعت 16:16)siavash64 نوشته:  در صورت برنده شدن لاتاری و دریافت گرین کارت می شود به کانادا مهاجرت کرد و آنجا زندگی کرد؟ شرایط اقامت در کانادا چگونه است؟ آیا با داشتن گرین کارت باید برای اقامت کانادا ویزا گرفت؟ با تشکر از دوستان لطفا راهنمایی کنید.
باسلام دوست عزیز وقتی آمریکا گذاشته چرا کانادا ؟نگاه کنید ببینید چند نفر کانادایی برا لاتاری آمریکا ثبت نام کرده اند همیشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان:
سلام ب همه ى دوستان... من چهار سال دارم تو لاتارى ثبت نام ميکنم ولى موفق ب ديدن همون جمله ى معروف شدم.... ب اميد قبولى براى خودم و همه ى دوستان ک واقعا ب هر دليلى ب مهاجرت احتياج دارن انرژى مثبت بفرستين++++++++++++
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، someonelikeyou ، hedyhoney ، asher ، 2taha
به دلیل اینکه من در کانادا دوست و اقوام زیادی دارم کانادا را ترجیح می دهم حالا آیا امکان اقامت در کانادا با گرین کارت هست؟

مثل افرادی که گرین کارت دارند و خارج از آمریکا زندگی می کنند و سالی یک بار برای تمدید گرین کارت به آمریکا بر می گردند
تشکر کنندگان:
(2015-01-20 ساعت 10:03)siavash64 نوشته:  به دلیل اینکه من در کانادا دوست و اقوام زیادی دارم کانادا را ترجیح می دهم حالا آیا امکان اقامت در کانادا با گرین کارت هست؟

مثل افرادی که گرین کارت دارند و خارج از آمریکا زندگی می کنند و سالی یک بار برای تمدید گرین کارت به آمریکا بر می گردند

خیر, امکان اقامت در کانادا با گرین کارت نبست
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:

سلام دوستان گل منتظر من هم ساعت 1:35 به وقت لاس وگاس بیخوابی زده به سرم.....
خانم من 2013 مطمئن بود که برنده میشیم انقدر مطمئن بود که پرونده کانادا رو بی خیال شده بود ولی نشد که نشد.... اما نگو یک سال اشتباه کرده بود و قرار بود 2014 برنده بشیم.
تشکر کنندگان: 2taha ، lighter
چه جو باحالیه یاد 5 سال پیش خودم افتادم که تازه برای مهاجرت تحقیق میکردم و با مهاجرسرا آشنا شده بودم..... یادش به خیر همش میرفتم توی خیابون قدم میزدم و میگفتم یعنی میشه ما هم یه روز بریم؟؟؟
تشکر کنندگان: lighter ، someonelikeyou
(2015-01-18 ساعت 01:30)hrghoreshi نوشته:  
(2015-01-18 ساعت 00:11)aliomid.ao نوشته:  سلام
ایا ویزای توریستی آمریکا رو میتوان به ویزای داءم تبدیل کرد ......
از کجا اطلاعات بگیرم ....

شما اگر سابقه شغلی تخصصی بالا دارید و البته مدرک تحصیلیتون کارشناسی به بالا باشه، می تونید با ویزای توریستی به عمه ریکا سفر کنید و اونجا وکیل بگیرید و حدود 5 هزار دلار بهش بدید تا پیگیر ویزای کار موقت H1-B براتون بشه. مدتش هم تقریبا 5 الی 6 ماه طول میکشه. در این مدت شما اجازه کار ندارید لذا باید از لحاظ مالی بتونید این مدت رو اونجا دوام بیارید که حداقل حدود 10 هزار تا نیاز میشه. (البته در ایالت تگزاس برای یک زوج جوان). در ضمن نتیجه کار 50-50 می باشد. همه چیز منوط به اینه که یک شرکت حاضر بشه اسپانسرتون بشه.
ویزای کار موقت، یکساله میباشد و تا شش سال می توان تمدید کرد. بعدش مستقیم می تونید اقدام کنید برای سیتیزن شیپی. در طول این مدت هم از عمه ریکا خارج نمی تونید بشید. یعنی اگر خارج شید ممکنه دیگه راهتون ندن. فکر کنم کامل توضیح دادم. سوالی بود در خدمتیم.

جناب قریشی بنده کارشناسی پرستاری دارم و سابقه کاری ندارم میتونم ویزای توریستی به قول خودتون عمه ریکا رو بگیرم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 01:23)Nima90 نوشته:  
(2015-01-19 ساعت 01:16)mehdi23 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز تو فرم ثبت نامی لاتاری که ذخیره کرده بودم دیدم که متاسفانه شماره تلفن همراه رو اشتباهی وارد کردم!
این موضوع نگرانم کرد! به نظرتون مسئله ای پیش نمیاد؟
لطفا اگه میشه راهنماییم کنید...
ممنون

سلام
خیر مهم نیست .
اگه اطلاعات مهمتر رو هم اشتباه وارد کرده باشید ، بعد از قبولی و ارسال فرم ها میشه اصلاح کرد .
نگرانی نداره .
البته اشاره کنم بعضی اطلاعات خیلی مهم هستن و اشتباه در اونها به معنی ریجکت شدن کل کیسه مثلا همزمان با ما مصاحبه یک خانواده جوان متشکل از آقا و خانم و بچه تقریبا یک سالشون بود که در زمان ثبت نام چند روز بیشتر از تولدش نگذشته بود و اسمش رو ثبت نکرده بودن و همین موضوع باعث رد شدن کیسشون شد .... به همین سادگی. هسچ وقت چهرشون رو وقتی از اتاق آفیسر بیرون اومدن فراموش نمیکنم..... Sad
تشکر کنندگان: lighter ، ostokhan
آقایون و خانوما نفس هاتونو تو سینه حبس کنید فقط و فقط ۱۰۵ روز و ۱ ساعت و سی دقیقه دیگه مونده به اعلام برنده شدنمون
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Alirezawee ، vahidbaq ، moxtar88 ، hameddjj ، ostokhan

شما مطمئن نستید. اینو توی جملۀ دومت به صراحت گفتی......
تشکر کنندگان: ostokhan ، hashemi_83
کم کم داره تعداد روزايى ک مونده ب جواب لاتارى داره دو رقمى ميشه لطفا همه دوستان فعاليتشونو تو تايپيک بيشتر کنن.. ب اميد قبولى همه ى بچه هاى مهاجر سرا... انرژى مثبت++++++++++++[/size]
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان