کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
جناب hedyhoney صرفا جهت اطلاعتون عرض میکنم که اینجا یک سایت غیرانتفاعیست. نحوه ی کار و سیاست گذاریش توسط مدیران ارشد صورت میگیرد و مدیران و کاربران هم در جهت آن اقدام میکنند.
در سیاست های سایت کمک و اطلاع رسانی به سایرین وجود دارد و بر آن تاکید شده.چه شانس شما پایین بیاید چه نیاید سیاست سایت تغییری نخواهد کرد.
اندکی خودخواه نباشیم! مگر کسانی که مایل به مهاجرت هستند و از لاتاری بیخبرند وجود ندارد؟ اگر میتوانید 100% تضمین و اثبات کنید که تمام افراد ایرانی که مایل به مهاجرت هستند از لاتاری هم خبر دارند و به چند و چون آن آشنایند سیاست اطلاع رسانی سایت متوقف خواهد شد. در غیر اینصورت خودخواهیست که چون شانس ما کمتر میشود به دیگران نگوییم.
اگر بخت با شما یار باشد تمام مردم هم ثبت نام کنند اسم شما در میاید.
لزومی به ادامه ی این بحث وجود ندارد و ارائه مطالب در این جهت حذف شده و کاربر اخطار خواهد گرفت.
موفق باشید.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
صلوات بفرستید
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان:
علیرغم اخطار های فراوان مدیران همچنان دوستان اصرار دارند موضوع تاپیک رو منحرف کنند. پست ها عدم تایید شد و شخص خاطی 1 هفته به مرخصی اجباری رفت.
در صورتی که دوستان خیلی علاقه دارند به این موضوع بپردازند و به نظرشون تاپیک کاربردی نداره بدونند که همه مدیران هم در مورد کارایی تاپیک موجود اطمینان خاطر ندارند!!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، asher ، saboteur ، Kaveh ، tabim4 ، m.ghoreishi ، vahidbaq ، feidom30 ، fatima96
سلام دوستان من از اعضای قدیم مهاجر سرام البته تا امیال فقط خواننده نظرات و تجربیات و مطالب دوستان بودم من با نظر دوستی که گفته بود اگه همه مردم دنیا شرکت کنن به هر حال باید شانس و اقبال و قسمت و ماه و خورشید و فلک و کائنات و مهمتر از همه خدا بخواد تا یه نفر برنده بشه و اینکه مثلا خود من سالها پیش فقط ایم لاتاری رو شنیده بودم ولی تمام اطلاعات مهم در باره ثبت نام و بقیه چیز ها رو از مهاجر سرا یاد گرفتم
در باره این تاپیک همون جور که از اسمش پیداس لحظه شماری برای رسیدن روز موعوده که در سایت وزارت امور خارجه امریکا نوید آن داده شده است و امید وارم بسته نشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: tabim4 ، msr839
سلام دوباره، با اینکه زیاد چیزی نمی‌نویسم تو تاپیک و بیشتر می‌خونم اما از مدیران می‌خوام که با کوچک‌ترین تخلفی شدیدترین برخورد رو داشته باشن تا این تاپیک رو تا اعلام نتایج بدون مشکل داشته باشیم... با تشکر
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: tabim4
سلام
ایا ویزای توریستی امریکا رو میتوان به ویزای داءم تبدیل کرد ......
از کجا اطلاعات بگیرم ....
تشکر کنندگان:
(2015-01-17 ساعت 20:35)iSalar نوشته:  سلام دوباره، با اینکه زیاد چیزی نمی‌نویسم تو تاپیک و بیشتر می‌خونم اما از مدیران می‌خوام که با کوچک‌ترین تخلفی شدیدترین برخورد رو داشته باشن تا این تاپیک رو تا اعلام نتایج بدون مشکل داشته باشیم... با تشکر

اتفاقا من نظرم عکس این است و با کوچکترین تخلفی نباید بزرگترین برخورد رو داشت.Smile تا دموکراسی سایت هم حفظ بشهCoolجالا اگه از این موضوع بگذریم اون چیزی که شاید خیلیا بهش توجه نداشته باشند این که مدیران این سایت چه سایت های دیگه بهرحال دوست دارند بینندگان سایتشون بالا بره که چیز طبیعی است و در این راستا هم دست به تبلیغات در شبکه اجتماعی و جاهای دیگه می زنند.واسه همین اینکه به یکی بگیم سایتتو تبلیغ نکن اونم به دلیل اینکه کسی از لاتاری خبردار نشه و شانس ما بره بالا خیلی حرف خنده داری است(این شکلک خنده پس نیست چرا)
در آخر می خوام برای دوستان بگم این بحث شرکت کنندگان فله ای به بحث فرسایشی تبدیل شده و من یکی دیگه حالم به هم خورده از بس در این مورد بحث شده قبلا من در پست های قبلیم به این موارد جواب دادم ولی نمی دونم واقعا برای بعضی دوستان چرا درک این مطلب سختهSad
ببینید اونایی که اون بالا نشستن بهتر از من و شما در مورد این مسائل می دونند مثلا می دونند که خیلیا همین جوری ثبت نام می کنند واسه همین اومدند تعداد برنده هارو 2 برابر تعداد افرادی که قراره ویزا بگیرند قرار دادند
معنی این حرف چی است؟خب شما فرض کن همه افرادی که شرکت می کنند قصد رفتن داشته باشند یعنی 100 درصد شرکت کنندگان با هدف رفتن ثبت نام کردند و قصد غیر این ندارند.حالا نتیجه چه خواهد شد؟معنیش این است که اگه شما برنده بشید فقط 50 درصد شانس گرفتن ویزا دارید.Sadچون همه اونایی که شرکت کردند می خواهند برند.حالا اگه از تعداد شرکت کنندگان بعضی هاشون بدون هدف ثبت نام کنند نتیجه چه خواهدشد؟شانس گرفتن ویزا درصورت قبولی در لاتاری قطعا بیشتر از 50 درصد خواهد شد.من خودمم فکر می کنم که دیگه حداکثر 25 درصد بدون هدف ثبت نام کنند که خب اگه این افراد رو اصلا بیایم کم کنیم شانس ما شاید فقط به اندازه 2 یا 3 دهم بهتر بشهSmileیعنی این افراد فقط شانس مارو به اندازه 2 دهم پایین میارند که رقم کمی است و اصلا ارزش فکر کردند نداره.
تشکر کنندگان: abas_kashan ، sina000 ، baran21
آااسسسسسسسسسسصصص
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: asher ، moxtar88
[quote='saboteur' pid='574114' dateline='1421489180']
جناب hedyhoney صرفا جهت اطلاعتون عرض میکنم که اینجا یک سایت غیرانتفاعیست. نحوه ی کار و سیاست گذاریش توسط مدیران ارشد صورت میگیرد .....

بله به اهداف سایت کاملا واقفم جناب saboteur و اینکه منظور من و بعضی از بچه ها بد متوجه شدن توضیحاتی و لازم دونستم بدم.انتظار انتقاد پذیری بیشتری از شما و دیگران داشتم و دارم.از نحوه دمکراسی به این شیوه همه ما راضی هستیم Smile
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان:
سلام
دخترم دانشجو است و سال اولش میباشد .اگر ویرای تفریحی بگیریم و برود امریکا در اونجا تحصیل کنه امکانش است بعد از 5 سال سیتیزن شیپ رو بگیره و اقامت دایم داشته باشه . در ضمن تا قبل از اقامت دایم تحصیلش در دانشگاه میسر است و در مورد تحصیلش امکان داره یا چون اقامت نداره ثبت نام نمیسه...لطفا راهنمایی فرمایید
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 19:17)aliomid.ao نوشته:  سلام
دخترم دانشجو است و سال اولش میباشد .اگر ویرای تفریحی بگیریم و برود آمریکا در اونجا تحصیل کنه امکانش است بعد از 5 سال سیتیزن شیپ رو بگیره و اقامت دایم داشته باشه . در ضمن تا قبل از اقامت دایم تحصیلش در دانشگاه میسر است و در مورد تحصیلش امکان داره یا چون اقامت نداره ثبت نام نمیسه...لطفا راهنمایی فرمایید

دوست عزیز دختر شما به هیچ عنوان نمیتونه با ویزای توریستی در دانشگاه ثبت نام و مشغول به تحصیل بشه و قطعآ باید بعد از اتمام تاریخ ویزا از امریکا خارج شود. ولی اگه با ویزای تحصیلی وارد خاک امریکا شد میتونه بعداز اتمام دانشگاه ویزاش رو تغییر بده و اون دیگه مراحل و شرایط خاص خودش رو میطلبه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: ofrfar ، vahidbaq
با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز تو فرم ثبت نامی لاتاری که ذخیره کرده بودم دیدم که متاسفانه شماره تلفن همراه رو اشتباهی وارد کردم!
این موضوع نگرانم کرد! به نظرتون مسئله ای پیش نمیاد؟
لطفا اگه میشه راهنماییم کنید...
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 01:16)mehdi23 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز تو فرم ثبت نامی لاتاری که ذخیره کرده بودم دیدم که متاسفانه شماره تلفن همراه رو اشتباهی وارد کردم!
این موضوع نگرانم کرد! به نظرتون مسئله ای پیش نمیاد؟
لطفا اگه میشه راهنماییم کنید...
ممنون

سلام
خیر مهم نیست .
اگه اطلاعات مهمتر رو هم اشتباه وارد کرده باشید ، بعد از قبولی و ارسال فرم ها میشه اصلاح کرد .
نگرانی نداره .
تشکر کنندگان: mehdi23
بنا بر رده بندی جدید اعلام شده، گذرنامه ایالات متحده آمریکا، با افزایش امتیازات خود، موفق شدن در دره نخست گذرنامه‌های معتبر دنیا بایستد.

موسسه Henley & Partners با اعلام رده بندی جهان اعتبار گذرنامه‌های ۱۷۴ گذرنامه جهان، تغییراتی در جدول سال گذشته خود ایجاد کرد. این رده بندی برپای شماره کشورهایی است که حامل هر گذرنامه می‌تواند از ژوئیه ۲۰۱۴ بدون دریافت روادید، وارد آن‌ها شود. این جدول با همکاری اتحادیه حل و نقل هوایی (IATA) که بیشترین اطلاعات درباره گذرنامه‌ها و روادید را دارد، تهیه شده است.

معتبرتین گذرنامه‌ها بر پایه رده بندی جدید عبارتند از:
۱- فنلاند، آلمان، سوئد، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا، در رده نخست رده بندی معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان ایستادند. حاملان گذرنامه‌های این کشور‌ها می‌توانند بدون دریافت روادید، وارد ۱۷۵ کشور شوند.

۲- کانادا و دانمارک، رده دوم معتبرتیرن گذرنامه‌های جهان را دارند. دارندگان این گذرنامه‌ها می‌توانند بدون دریافت روادید وارد ۱۷۳ کشور جهان شوند.

۳- بلژیک، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، لوکزامبورگ، هلند، پرتغال و اسپانیا، با توانایی ورود به ۱۷۲ کشور جهان بدون روادید، در رده سوم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان ایستادند.

۴- اتریش ایرلند و نروژ، در رده چهارم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان ایستادند. دارندگان این گذرنامه‌ها می‌توانند بدون اخذر روادید به ۱۷۱ کشور جهان بروند.

۵- نیوزلند، سنگاپور و سوئیس، جایگاه پنجم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان را به خود اختصاص دادند. دارندگان این گذرنامه‌ها می‌توانند بدون اخذ روادید به ۱۷۰ کشور جهان بروند.

۶- یونان در رده ششم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان ایستاده است. شهروندان این کشور می‌توانند بدون اخذ روادید به ۱۶۹ کشور کشور جهان بروند.

۷- استرالیا در رده هشتم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان ایستاده است. شهروندان این کشور می‌توانند بدون اخذ روادید به ۱۶۸ کشور جهان بروند.

۸- مالزی و مالت هشتم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. دارندگان این گذرنامه‌ها می‌توانند بدون اخذ روادید به ۱۶۶ کشور جهان بروند.

۹- ایسلند در رده نهم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان ایستاده است. شهروندان این کشور می‌توانند بدون دریافت گذرنامه به ۱۶۵ کشور جهان بروند.

۱۰- چک و مجارستان رده دهم معتبر‌ترین گذرنامه‌های جهان را به خود اختصاص داده‌اند. دارندگان گذرنامه‌های این کشور‌ها می‌توانند بدون دریافت روادید به ۱۶۲ کشور جهان بروند.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: taherifar ، hedyhoney ، Golden Rose ، m.ghoreishi ، feidom30 ، DELPHI5 ، fatima96 ، ostokhan ، Ali_Hunter ، free pigeon
(2015-01-17 ساعت 13:26)rbrb-2015 نوشته:  پارسال من واقعا ایمان داشتم برنده میشم و شدم!!
انقد ایمان داشتم که با اینکه مهلت فرستادن پرونده مهاجرتی کانادا تموم میشد، نفرستادم چون اعتقاد داشتم با برنده شدن در لاتاری هزینه وکیل و . . . سوخت میشه و خب حق داشتم Smile
شما هم اگه ایمان داشته باشید و حتی ذره ای ته دلتون شک نباشه برنده میشید
فقط یادتون باشه درسته پروسه لاتاری نسبت به پروسه های دیگه مهاجرت کم هزینه تر، ولی با این قیمت دلار باز هم هزینه ها قابل توجه! پس پس انداز کنید
یه نکته دیگه زبان محاوره ای تون رو قوی کنید که حداقل برای این یه قلم نخواید اونجا انرژی زیادی بذارید
با آرزوی موفقییت برای تک تک آرزومندان Wink
منم همسرم مطمئنه که قبول میشیم.حالابایدببینیم چی پیش میاد.موفق باشید[emoji4] [emoji4] [emoji4]
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، m.ghoreishi ، masoud768 ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان