کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
من یکم مرمت فرش بلدم یه کم ادیت فیلم. D:
به نظرتون اگر مقصد آمریکا باشه کدومو ادامه بدم بهتره؟
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-01-20 ساعت 14:35)rainolf نوشته:  
(2015-01-19 ساعت 09:42)Ahwaziha نوشته:  
(2015-01-17 ساعت 13:26)rbrb-2015 نوشته:  پارسال من واقعا ایمان داشتم برنده میشم و شدم!!
انقد ایمان داشتم که با اینکه مهلت فرستادن پرونده مهاجرتی کانادا تموم میشد، نفرستادم چون اعتقاد داشتم با برنده شدن در لاتاری هزینه وکیل و . . . سوخت میشه و خب حق داشتم Smile
شما هم اگه ایمان داشته باشید و حتی ذره ای ته دلتون شک نباشه برنده میشید
فقط یادتون باشه درسته پروسه لاتاری نسبت به پروسه های دیگه مهاجرت کم هزینه تر، ولی با این قیمت دلار باز هم هزینه ها قابل توجه! پس پس انداز کنید
یه نکته دیگه زبان محاوره ای تون رو قوی کنید که حداقل برای این یه قلم نخواید اونجا انرژی زیادی بذارید
با آرزوی موفقییت برای تک تک آرزومندان Wink
منم همسرم مطمئنه که قبول میشیم.حالابایدببینیم چی پیش میاد.موفق باشید[emoji4] [emoji4] [emoji4]

سلام دوستان گل منتظر من هم ساعت 1:35 به وقت لاس وگاس بیخوابی زده به سرم.....
خانم من 2013 مطمئن بود که برنده میشیم انقدر مطمئن بود که پرونده کانادا رو بی خیال شده بود ولی نشد که نشد.... اما نگو یک سال اشتباه کرده بود و قرار بود 2014 برنده بشیم.
سلام دوستان....
منم پارسال اعتقاد داشتم که میشه باورتون نمیشه که چقدر زیاد ولی نشد...Sad تا چند وقت حالم اصلا خوب نبود.... یعنی میشه مال ما هم مثل شما یکسال اشتباه شده باشه....Cool
تشکر کنندگان: lighter ، fatima96 ، ostokhan ، DELPHI5
(2015-01-21 ساعت 02:21)sina000 نوشته:  من یکم مرمت فرش بلدم یه کم ادیت فیلم. D:
به نظرتون اگر مقصد آمریکا باشه کدومو ادامه بدم بهتره؟

اگر بخوای برای خودت کار کنی مرمت فرش، چون فکر کنم تخصص نادری باشه و ممکنه کارت بگیره. ولی اگر بخوای برای یه کمپانی کار کنی، ادیت فیلم بازار کار بهتری داره اما رقابت هم زیاده. ولی قبل از اون برای موفقیت توی هر شغلی بهتره زبانتون رو قوی کنید. بقول یکی از دوستان پیشکسوت حداقل یکی از دوره های زبان توی ایران رو تا Level آخر خونده باشد. پس اگر زبانتون قوی نیست، قبل از این که بخواید به هر شغلی فکر کنید، اول زبانتون رو قوی کنید چون توی هر زمینه ای متخصص ترین فرد دنیا هم باشید ولی زبانتون قوی نباشه، ممکنه شغل فروشندگی فروشگاه هم گیرتون نیاد.

بهترین کاری که توی این دوران تا اعلام نتایج میشه کرد اینه که زبانتون رو قویتر کنید. تا قبل از برنده شدن در لاتاری روی هرچیزی برنامه ریزی و سرمایه گذاری فکری کنید، اگر برنده نشید، وقتتون رو تلف کردید. مگر این که زبان خونده باشید.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: victor2016 ، sina000 ، ostokhan
گرچه شاید اینجا جاش نیست اما چون بحث های غیر مفید زیادی اینجا میشه، بذارید یه خورده بیشتر در مورد زبان بگم.
البته برای زبان حتماً لازم نیست کلاس برید، اگه وقت و علاقه کافی داشته باشد، خودتون با مطالعه و نگاه کردن فیلم ها و برنامه های انگلیسی (ترجیحا بدون زیرنویس فارسی، البته اگر انگلیسی بود خیلی اشکال نداره) می تونید زبانتون رو قوی کنید.
اگرهم به حرفم تا زمان اعلام نتایج گوش نداید و انشالا برنده شدید و اونموقع یادتون افتاد که باید انگلیسی بخونید بهتره اول یه آزمون تعیین سطح بدید. اکثر مؤسسه های زبان، آزمون تعیین سطح رایگان دارن. برید یه آزمون بدید و ببنید اگر زبانتون در حد آیلتس 6 نیست، به نظر من بهتره کلاس برید.
(باز یکی از دوستان پیشکسوت می گفت که وقتی لاتاری برنده بشید کارهای مهم زیادی باید انجام بدید و ممکنه وقتی برای کارهای دیگه نمونه اما یکی از همون مهمترین کارهایی که باید انجام بدید هرچه قویتر کردن زبانتونه چون مهمترین تخصصی که باید برای پیداکردن کار تو آمریکا بلد باشید زبانه!).
اگر زبانتون درحد آیلتس 6 یا بالاتر هست. میتونید کلاس نرید و با مطالعه زبانتون رو تقویت کنید.
نکته آخر هم اینکه سعی کنید Listening تون خیلی قوی باشه. بهترین راهش هم اینه که (بعد از این که پایه تون قوی شد) همون طور که گفتم فیلم و برنامه های انگلیسی بدون زیرنویس ببینید.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: taherifar ، fatima96 ، victor2016 ، someonelikeyou ، sina000 ، Hadi_20 ، ostokhan ، 2taha ، asher ، DELPHI5 ، ali diana ، ProEngineer
(2015-01-21 ساعت 10:51)vahidbaq نوشته:  سعی کنید Listening تون خیلی قوی باشه. بهترین راهش هم اینه که (بعد از این که پایه تون قوی شد) همون طور که گفتم فیلم و برنامه های انگلیسی بدون زیرنویس ببینید.

من دیدن سریال های خانوادگی ترجیحاً طنز رو پیشنهاد میدم. چون مکالمات روزمره و ساده خوبی توی اونا استفاده میشه و برای تقویت گوش دادن عالی هستن.

خودم سری کامل مدرن فمیلی رو گرفتم. ضمن اینکه چون اپیزودهاش کوتاه و حداکثر 15دقیقه ای هستن اصلاً خسته کننده نخواهند بود.

اول چندبار بدون زیرنویس نگاه میکنم تا هرچه بیشتر مکالماتشون رو درک کنم. بعد یکبار با زیرنویس می بینم تا بفهمم دقیقاً چی گفتن و بعد چندبار دیگه بدون زیرنویس می بینم و این بار با معانی دیالوگها که از دیدن قبلی با زیرنویس فهمیدم انطباق بدم....

این روش به نظر من خیلی خوبه.... گرچه هرکسی روش خاص خودش رو میتونه داشته باشه
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: vahidbaq ، hedyhoney ، victor2016 ، someonelikeyou ، ostokhan ، DELPHI5 ، ali diana ، fairy
با اجازه دوستان من یه سایت میذارم اینجا برای دانلود پادکست های زبان من خیلی ازش یاد گرفتم فکر میکنم برای شما هم مفید باشد
Eslpod.com
به نظر من مهمترین بخش مکالمه خوب شنیدنه مخصوصا وقتی با یک نیتیو باشه و اگه بخاد اسلنگ بکار ببره واویلا میشه!
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: vahidbaq ، ostokhan ، free pigeon
وااااااااای دوستان من خیییییییییییییییییلی استرس دارم این چند روز اسباب کشی داریم اصلا باورم نمیشه دو روز سر نزدم. انشاءالله همییییییشه چه اینجا چه اونور موفق و خوشحال و سلامت باشید

(2015-01-21 ساعت 11:49)taherifar نوشته:  
(2015-01-21 ساعت 10:51)vahidbaq نوشته:  سعی کنید Listening تون خیلی قوی باشه. بهترین راهش هم اینه که (بعد از این که پایه تون قوی شد) همون طور که گفتم فیلم و برنامه های انگلیسی بدون زیرنویس ببینید.

من دیدن سریال های خانوادگی ترجیحاً طنز رو پیشنهاد میدم. چون مکالمات روزمره و ساده خوبی توی اونا استفاده میشه و برای تقویت گوش دادن عالی هستن.

خودم سری کامل مدرن فمیلی رو گرفتم. ضمن اینکه چون اپیزودهاش کوتاه و حداکثر 15دقیقه ای هستن اصلاً خسته کننده نخواهند بود.

اول چندبار بدون زیرنویس نگاه میکنم تا هرچه بیشتر مکالماتشون رو درک کنم. بعد یکبار با زیرنویس می بینم تا بفهمم دقیقاً چی گفتن و بعد چندبار دیگه بدون زیرنویس می بینم و این بار با معانی دیالوگها که از دیدن قبلی با زیرنویس فهمیدم انطباق بدم....

این روش به نظر من خیلی خوبه.... گرچه هرکسی روش خاص خودش رو میتونه داشته باشه

به نظر منم خییییییییلی خوبه چون سریالشم جالب و باحال و خسته نمیشی
تشکر کنندگان: taherifar ، ostokhan
(2015-01-21 ساعت 10:51)vahidbaq نوشته:  گرچه شاید اینجا جاش نیست اما چون بحث های غیر مفید زیادی اینجا میشه، بذارید یه خورده بیشتر در مورد زبان بگم.
البته برای زبان حتماً لازم نیست کلاس برید، اگه وقت و علاقه کافی داشته باشد، خودتون با مطالعه و نگاه کردن فیلم ها و برنامه های انگلیسی (ترجیحا بدون زیرنویس فارسی، البته اگر انگلیسی بود خیلی اشکال نداره) می تونید زبانتون رو قوی کنید.
اگرهم به حرفم تا زمان اعلام نتایج گوش نداید و انشالا برنده شدید و اونموقع یادتون افتاد که باید انگلیسی بخونید بهتره اول یه آزمون تعیین سطح بدید. اکثر مؤسسه های زبان، آزمون تعیین سطح رایگان دارن. برید یه آزمون بدید و ببنید اگر زبانتون در حد آیلتس 6 نیست، به نظر من بهتره کلاس برید.
(باز یکی از دوستان پیشکسوت می گفت که وقتی لاتاری برنده بشید کارهای مهم زیادی باید انجام بدید و ممکنه وقتی برای کارهای دیگه نمونه اما یکی از همون مهمترین کارهایی که باید انجام بدید هرچه قویتر کردن زبانتونه چون مهمترین تخصصی که باید برای پیداکردن کار تو آمریکا بلد باشید زبانه!).
اگر زبانتون درحد آیلتس 6 یا بالاتر هست. میتونید کلاس نرید و با مطالعه زبانتون رو تقویت کنید.
نکته آخر هم اینکه سعی کنید Listening تون خیلی قوی باشه. بهترین راهش هم اینه که (بعد از این که پایه تون قوی شد) همون طور که گفتم فیلم و برنامه های انگلیسی بدون زیرنویس ببینید.

مرسی دوست عزیز ولی من زبانم در حد دبیرستان فقط آهنگ هارو نصف و نیمه میفهمم چون از بچگی آهنگ انگلیسی گوش میدادم الانم کلی برنامه یادگیری اصطلاح زبان دانلود کردم و البته هیییییییچ کدوم از اعضای خانواده انگلیسی بلد نيستن و من چون خودم لاتاری ثبت نام کردم خییییییییلی فشار روی خودم حس میکنم همین که هنوز زبان بلد نیستم همین که هجده سالمه و هیچ تخصصی ندارم وقتی که رفتم البته اگر و انشاءالله ما و شما قبول بشیم
تشکر کنندگان: vahidbaq ، ostokhan ، baran21
(2015-01-21 ساعت 08:05)azadeh.mohamad نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 14:35)rainolf نوشته:  
(2015-01-17 ساعت 13:26)rbrb-2015 نوشته:  پارسال من واقعا ایمان داشتم برنده میشم و شدم!!
انقد ایمان داشتم که با اینکه مهلت فرستادن پرونده مهاجرتی کانادا تموم میشد، نفرستادم چون اعتقاد داشتم با برنده شدن در لاتاری هزینه وکیل و . . . سوخت میشه و خب حق داشتم Smile
فقط یادتون باشه درسته پروسه لاتاری نسبت به پروسه های دیگه مهاجرت کم هزینه تر، ولی با این قیمت دلار باز هم هزینه ها قابل توجه! پس پس انداز کنید
یه نکته دیگه زبان محاوره ای تون رو قوی کنید که حداقل برای این یه قلم نخواید اونجا انرژی زیادی بذارید
منم همسرم مطمئنه که قبول میشیم.حالابایدببینیم چی پیش میاد.موفق باشید[emoji4] [emoji4] [emoji4]

سلام دوستان گل منتظر من هم ساعت 1:35 به وقت لاس وگاس بیخوابی زده به سرم.....
خانم من 2013 مطمئن بود که برنده میشیم انقدر مطمئن بود که پرونده کانادا رو بی خیال شده بود ولی نشد که نشد.... اما نگو یک سال اشتباه کرده بود و قرار بود 2014 برنده بشیم.
سلام دوستان....
منم پارسال اعتقاد داشتم که میشه باورتون نمیشه که چقدر زیاد ولی نشد...Sad تا چند وقت حالم اصلا خوب نبود.... یعنی میشه مال ما هم مثل شما یکسال اشتباه شده باشه....Cool
انشاءالله قبول میشید منم خییییییییلی حس خوبی دارم و البته استرس ولی اگر خدایی نکرده قبول نشم خیلی بهم فشار میاد چون هم خودم هم از طرف بابام هم از طریق مامانم ثبت نام کردم
تشکر کنندگان: ostokhan ، azadeh.mohamad
(2015-01-19 ساعت 11:47)someonelikeyou نوشته:  

منم ایمان دارم که برنده میشم امضامو ببینید من برنده خوش شانس ۲۰۱۶ هستم حتی کیس نامبرم یه عدد کوچیکه و ویزای یه ضرب میگیرم الان دارم شهر هایی که دوس دارمو میسنجم و وضعیت کار و مخارجو بررسی میکنم الان دارم به شهر کلمبوس در اوهایو فکر میکنم لطفا اگه کسی نظری درباره این شهر داره بهم بگه لطفا ایشالا سال دیگه در اولین فرصت سفرنامه هامو میذارم اینجا برای استفاده دوستان
وااااااااای آفرییییییین به شما انشاءالله خییییییییلی انرژی خوبی دارید درباره اون شهر چیزی نمیدونم ولی من میخوام برم بوستون یا اطرافش
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، ostokhan
سلام. من هم دوساله که لاتاری ثبت نام می کنم. مدتی بود مطالب خوب مهاجر سرا رو می خوندم ولی تازه عضو شدم. برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم.
تشکر کنندگان: lighter ، abbas41 ، ostokhan ، azadeh.mohamad ، vahidbaq
برای یادگیری زبان فکر میکنم این سایت ، سایت خوبی باشه:
http://www.learnamericanenglishonline.com/index.html

البته خودم چون کلاس میرم فقط ریدینگهاشو میخونم ، قسمت وکبیولریش هم جالبه.
تشکر کنندگان: asher ، free pigeon ، ostokhan
درود
ممنون از انجمن خوبی که راه انداختید..خیلی چیزا در مورد لاتاری نمیدونستم که الان تا حدودی متوجه شدم.من بعد از 6 سال باز امسال ثبت نام کردم.منتظرم ماه می هستم ببینم چی میشه..امیدوارم که همه بچه ها انتخاب بشن و به ارزوشون برسن.
تشکر کنندگان: ofrfar ، ostokhan ، pouya007 ، ramaya
البته گرفتن آیلتس 6 هم همچین راحت نیست در ظاهر شاید ساده بیاد ولی واقعا زمان لازم داره
من دیپلم زبان که گرفتم کلی پدرم در اومد تا 6.5 آکادمیک گرفتم
بعد به موسسه ها هم اعتماد نکنید به من گفتن نمرت در حد 7 هست ولی نیم نمره تا 1 نمره بیش تر میگن
خود امتحان سخت تر شده
به هیچ کسی آیلتس رو پیشنهاد نمی کنم مگر اینکه برا مهاجرت بخواد
تحصیلی فقط تافل
اشتباه بزرگ من این بود که رفتم آیلتس
دورشو خط قرمز بکشید Big Grin
دلم از دستش خوووونه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: ofrfar ، ostokhan ، ali diana ، m.ghoreishi ، taherifar
(2015-01-23 ساعت 18:23)fairy نوشته:  البته گرفتن آیلتس 6 هم همچین راحت نیست در ظاهر شاید ساده بیاد ولی واقعا زمان لازم داره
من دیپلم زبان که گرفتم کلی پدرم در اومد تا 6.5 آکادمیک گرفتم
بعد به موسسه ها هم اعتماد نکنید به من گفتن نمرت در حد 7 هست ولی نیم نمره تا 1 نمره بیش تر میگن
خود امتحان سخت تر شده
به هیچ کسی آیلتس رو پیشنهاد نمی کنم مگر اینکه برا مهاجرت بخواد
تحصیلی فقط تافل
اشتباه بزرگ من این بود که رفتم آیلتس
دورشو خط قرمز بکشید Big Grin
دلم از دستش خوووونه

خوب دانشگاههای اروپا و برخی از کشورهای آسیایی مثل مالزی و استرالیا برای دانشگاه هاشون فقط آیلتس میخوان نه تافل
تشکر کنندگان: fairy ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان