کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-01-23 ساعت 23:52)ostokhan نوشته:  [quote='fairy' pid='575068' dateline='1422021224']
البته گرفتن آیلتس 6 هم همچین راحت نیست در ظاهر شاید ساده بیاد ولی واقعا زمان لازم داره
من دیپلم زبان که گرفتم کلی پدرم در اومد تا 6.5 آکادمیک گرفتم
بعد به موسسه ها هم اعتماد نکنید به من گفتن نمرت در حد 7 هست ولی نیم نمره تا 1 نمره بیش تر میگن

خوب دانشگاههای اروپا و برخی از کشورهای آسیایی مثل مالزی و استرالیا برای دانشگاه هاشون فقط آیلتس میخوان نه تافل

استرالیا که تقریبا همه دانشگاهاش تافل رو قبول داره کشورهای اروپایی هم همین طور
من ندیدم که بگن فقط آیلتس رو قبول داریم
شاید خیلی کم باشن دانشگاهی که رو یکیش اصرار کنه
we fight for a better life
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-01-23 ساعت 23:57)fairy نوشته:  
(2015-01-23 ساعت 23:52)ostokhan نوشته:  [quote='fairy' pid='575068' dateline='1422021224']
البته گرفتن آیلتس 6 هم همچین راحت نیست در ظاهر شاید ساده بیاد ولی واقعا زمان لازم داره
من دیپلم زبان که گرفتم کلی پدرم در اومد تا 6.5 آکادمیک گرفتم
بعد به موسسه ها هم اعتماد نکنید به من گفتن نمرت در حد 7 هست ولی نیم نمره تا 1 نمره بیش تر میگن

خوب دانشگاههای اروپا و برخی از کشورهای آسیایی مثل مالزی و استرالیا برای دانشگاه هاشون فقط آیلتس میخوان نه تافل

استرالیا که تقریبا همه دانشگاهاش تافل رو قبول داره کشورهای اروپایی هم همین طور
من ندیدم که بگن فقط آیلتس رو قبول داریم
شاید خیلی کم باشن دانشگاهی که رو یکیش اصرار کنه
اینطوری خوبه ولی نمیدونم چرا ایرانیها انقدر به آیلتس اهمیت میدن تا تافل!!!!!! من خودم به شخصه تافل رو ترجیح میدم ولی تو ایران آموزشگاهها و اساتید بیشتر آیلتس رو بها میدن Shy
تشکر کنندگان: fairy
سلام
ای دوستان عززی که اینقد ذوق و شوق قبول شدن دارید .خیلی خوبه که همچین روحیه ای دارید فقط مواطب باشید به قول معروف گفتنی از انور بووووم نیوفتید.
این یه لاتاری هستش طبق شانسه.یا میبرید یا نه.خیلیها هستن از وقتی که لاتاری به صورت نامه ای بوده شرکت میکنن تا الان و هنوز قبول نشدن.خیلیها هم هستن اصلا تو فاز آمریکا رفتن نبودن و اصلا نمیدونستن لاتاری چیه فقط مثلا پسر عمه ی دایی زن باباشون اتفاقی ثبت نامشون کرده و الان هم امریکان.
اینو از این نظر میگم که الکی بعضیا به خودشون فاز آمریکا رفتن ندن که اگه خدایی نکرده قبول نشدن ضربه نخورن.
سالهای پیشم همین قضیه تو سایت بود.
افرادی داشتیم که حتی اگه کسی یه ذره میگفت این طبق شانسه باهاش دعوا میکرد که حرف منفی نزن.این به ذهن ادما بستگی داره و بقیه توهماات و قبولم نمیشدن.
یکی دیگه اصلا رفته بود گواهینامشو بینل مللی کرده بود میگفت میرن آمریکا بدرد میخوره.توهم رو نگاااااا.
اصلا خیلی از افراد رو داریم که با اینکه قبول شدن اما کارنت نمیشن.کیس نامبرشون بالاس.بعضیا کارنت شدن fbi چکشون طول کشیده کلا ویزاشون پریده.
خلاصه امید بد نیست.اما این امیدیه که 100 درصد اون به شانس بستگی داره.واسه همین اسمشو گذاشتن لاتری.
موفق و پیروز باشید.
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: taherifar ، hesam.inanloo ، azadeh.mohamad ، vahidbaq
(2015-01-24 ساعت 19:09)mehrdad.mohajersara نوشته:  سلام
ای دوستان عززی که اینقد ذوق و شوق قبول شدن دارید .خیلی خوبه که همچین روحیه ای دارید فقط مواطب باشید به قول معروف گفتنی از انور بووووم نیوفتید.
این یه لاتاری هستش طبق شانسه.یا میبرید یا نه.خیلیها هستن از وقتی که لاتاری به صورت نامه ای بوده شرکت میکنن تا الان و هنوز قبول نشدن.خیلیها هم هستن اصلا تو فاز آمریکا رفتن نبودن و اصلا نمیدونستن لاتاری چیه فقط مثلا پسر عمه ی دایی زن باباشون اتفاقی ثبت نامشون کرده و الان هم آمریکان.
اینو از این نظر میگم که الکی بعضیا به خودشون فاز آمریکا رفتن ندن که اگه خدایی نکرده قبول نشدن ضربه نخورن.
سالهای پیشم همین قضیه تو سایت بود.
افرادی داشتیم که حتی اگه کسی یه ذره میگفت این طبق شانسه باهاش دعوا میکرد که حرف منفی نزن.این به ذهن ادما بستگی داره و بقیه توهماات و قبولم نمیشدن.
یکی دیگه اصلا رفته بود گواهینامشو بینل مللی کرده بود میگفت میرن آمریکا بدرد میخوره.توهم رو نگاااااا.
اصلا خیلی از افراد رو داریم که با اینکه قبول شدن اما کارنت نمیشن.کیس نامبرشون بالاس.بعضیا کارنت شدن fbi چکشون طول کشیده کلا ویزاشون پریده.
خلاصه امید بد نیست.اما این امیدیه که 100 درصد اون به شانس بستگی داره.واسه همین اسمشو گذاشتن لاتری.
موفق و پیروز باشید.

دوست عزیز نیازی به تکرار مکررات نیست. همه به این موضوع واقف هستند. اگر شما صفحات این تاپیک رو ببینید متوجه میشید که تا حالا 20 نفری این حرفه شما رو زدند. بنابراین همه این موضوع رو دیگه میدونند که نباید زیاد روی لاتری حساب باز کنند. این رو هم بدونید خیلی ها قضیه رو میدونند ولی نمیخوان خودشونو ناامید کنن و همش رویا پردازی میکنند چون راه دیگه ای به غیر از این لاتری ندارن. در واقع حقیقت امر رو میدونند ولی میخئان دلشون تو این زندگی کوفتی به چیزی خوش باشه.
موفق و پاینده باشید
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mona_ir ، hedyhoney ، babisondes ، pouya007 ، DELPHI5
دوستان عزیز من میخام یه چیزی بگم که شاید واقعیت خیلی از کسایی باشه که هر روز اینجا رو چک میکنن شایدم فقط واسه من اینطور باشه
از خودم براتون بگم الان حدود پنج ساله که برنامه زندگیم اینجوره که ساعت هفت صبح از خواب بیدار میشم میرم سر کار تا غروب ساعت پنج تا برسم خونه سده هفت تا یکم تی وی ببینیمو و شام بخوریم بعدش باید بخابم و باز فردا صبح همین برنامه
تیکه گم شده پازل زندگی خیلی از ماها هیجان و امید به تغییره
فکر میکنم اکثر بچه های اینجا به اون سطح از بلوغ رسیدن که بدونن فقط پنجاه هزار نفر از میلیون ها شرکت کننده برنده میشن و عملا شانس خیلی کمه
اما خود من شبا حدود نیم ساعت میام اینجا و خودمو توی هیجان این قضیه قرار میدم همون کاری که شما وقتی داری یه فیلم سینمایی میبینی انجام میدی همذات پنداری میکنیم خودمونو تو این موقعیت فرض میکنیم که قبول شدیم هیجان زده میسیم برامون سوال پیش میاد استرس کارایی که باید انجام بدیمو میکشیم و بعدش موبایلمونو یا لب تابمونو میذاریم کنار و میخابیمو و فردا صبح به جنگ روزمرگی هامون میریم
راستی همه چشم انتظارا !!!! فقط ۱۰۰ روز و ۲۲ ساعت دیگه مونده!!!!
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
نقل قول:حدود پنج ساله که برنامه زندگیم اینجوره که ساعت هفت صبح از خواب بیدار میشم میرم سر کار تا غروب ساعت پنج تا برسم خونه سده هفت تا یکم تی وی ببینیمو و شام بخوریم بعدش باید بخابم و باز فردا صبح همین برنامه

ایول عزیز، دقیقا حرف دل منو زدی. ما بیشترمون از همین روزمرگی زندگی مسخره ای که محکوم به بازیگر بودنشه بریدیم. خود منم وقتی میام خونه شب شده و اگه وقت باشه حتما یه فیلم یا سریالی که شب قبلش تو ساعت شبونه رایگان دانلود کردمو میبینم و بعدشم خود به خود خوابه که جون داشته باشم برای تکرار همین دور تسلسل.
وقتی هیچ انگیزه ای نباشه باعث میشه که پوچ ببینی خودتو و نسبت به اتفاقات دورو برت کلا بی تفاوت بشی. یه موقع ای داشتن یه پراید هاچ بک مشکی آرزوم بود اما باور کنین آزراشم خوشحالم نمیکنه . متاسفانه سفر به خارج برای تفریح و توریستی یه خوبی داره و یه بدی. بدیشم اینکه تازه میفهمی زندگی چیه و این 33 سال عمرتو چه راحت سوزوندی ...
بیخیال، ایشالا که هر کی حقشه ببره، چاکریم .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، ostokhan ، vahid.vp ، 2taha ، Death ‎Angel ، pouya007 ، lighter
سلامممممممممممممممممممممم دوستان

اومدم بهتون سر بزنم خوبید؟ Big Grin
تشکر کنندگان: hesam.inanloo ، ostokhan ، 2taha ، saeed78 ، pouya007 ، lighter ، azadeh.mohamad ، ramaya
(2015-01-20 ساعت 18:58)someonelikeyou نوشته:  آقایون و خانوما نفس هاتونو تو سینه حبس کنید فقط و فقط ۱۰۵ روز و ۱ ساعت و سی دقیقه دیگه مونده به اعلام برنده شدنمون

2014 سالی بود که هرچی برنامه ریزی کرده بودیم درست بود بجز گرفتن ویزا یک تجربه قابل تامل برامون بود. برنده شدیم خوشحالی کردیم بعد فهمیدیم نباید به نزدیکامون میگفتیم بعد فهمیدیم دولت شون باید یه ماه تعطیل باشه بعد فهمیدیم دیتابیسشون ترکیده بعد فهمیدیم کلیر شدیم ویزا ندارن بعد فهمیدیم سیکل کامل شد بدون گرفتن ویزا!!! حالا داریم همین سیکلو تکرار میکنیم و با تجربه تر و معقول تر امیدوارم انتهای این 100 روز باقیمونده همه دوستانی که میتونن بهترین استفاده رو ببرن برنده بشن و وقتی آخر سپتامبر 2016 شد همشون ویزاشونو داشته باشن تا شاید این تغییر کمکی باشه برای بهتر زندگی کردنشون
خواستم آخرین روز انتظار سه رقمی پیشتون باشم Wink
2014 بردیم ویزا نرسید!!!!!!
2016 ؟؟؟؟
(2015-01-24 ساعت 22:23)someonelikeyou نوشته:  دوستان عزیز من میخام یه چیزی بگم که شاید واقعیت خیلی از کسایی باشه که هر روز اینجا رو چک میکنن شایدم فقط واسه من اینطور باشه
از خودم براتون بگم الان حدود پنج ساله که برنامه زندگیم اینجوره که ساعت هفت صبح از خواب بیدار میشم میرم سر کار تا غروب ساعت پنج تا برسم خونه سده هفت تا یکم تی وی ببینیمو و شام بخوریم بعدش باید بخابم و باز فردا صبح همین برنامه
تیکه گم شده پازل زندگی خیلی از ماها هیجان و امید به تغییره
فکر میکنم اکثر بچه های اینجا به اون سطح از بلوغ رسیدن که بدونن فقط پنجاه هزار نفر از میلیون ها شرکت کننده برنده میشن و عملا شانس خیلی کمه
اما خود من شبا حدود نیم ساعت میام اینجا و خودمو توی هیجان این قضیه قرار میدم همون کاری که شما وقتی داری یه فیلم سینمایی میبینی انجام میدی همذات پنداری میکنیم خودمونو تو این موقعیت فرض میکنیم که قبول شدیم هیجان زده میسیم برامون سوال پیش میاد استرس کارایی که باید انجام بدیمو میکشیم و بعدش موبایلمونو یا لب تابمونو میذاریم کنار و میخابیمو و فردا صبح به جنگ روزمرگی هامون میریم
راستی همه چشم انتظارا !!!! فقط ۱۰۰ روز و ۲۲ ساعت دیگه مونده!!!!
ما ۲۰۱۵ ایها واسه شما چشم انتظارها دعا میکنیم که زودتر به ارزوتون برسین در عوض شما ها هم واسه ما که داریم اماده مصاحبه میشیم دعا کنین که یه ضرب ویزا بگیریمShy و یک چیزه دیگه این که وقتی انشالا قبول شدین از این سایت در راستای کمک گرفتن تا مصاحبه استفاده کنین ، چون بعضی مطالبش باعث میشه تا مرز بی خیال شدن از مهاجرت برین.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ostokhan ، abbas41 ، someonelikeyou ، pouya007 ، ProEngineer ، taherifar ، lighter ، ramaya
روز های انتظار دو رقمی شد حالا دیگه شمارش معکوس شروع شد ۹۹ ........
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، lighter ، azadeh.mohamad ، member ، moxtar88 ، 2taha ، ramaya ، ProEngineer
(2015-01-25 ساعت 22:18)someonelikeyou نوشته:  روز های انتظار دو رقمی شد حالا دیگه شمارش معکوس شروع شد ۹۹ ........

امیدوارم همه برنده بشیم با کیس های دو رقمی.....
تشکر کنندگان: 2taha ، lighter ، ostokhan ، ramaya
Smile 
سلام دوستان قرعه کشی دقیقا چه تاریخیه؟ امیدوارم همه دوستان این تایپیک برنده بشیمWink
تشکر کنندگان: ostokhan
امیدوارم هرکسی که قراره زندگی خوبی خارج از ایران داشته باشه برنده بشن خواهرای منم شاملش باشنD:
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan
سلام به همگی
بعد از قبول نشدن در 2015 وایضا سالهای قبل دوباره اومدم اینجا انرژی بگیرم
چه کنم ترک نمیشه لامصب بد اعتیاد داره حتی فکرش ویا صحبت کردن در موردش اینجا کنار این همه دوست که مثل خودت فکر میکنن
انشا اله که امسال سال همتون باشه
با تمام وجودم میگم . انشا اله همه برنده باشید
تشکر کنندگان: pouya007 ، DELPHI5 ، ostokhan ، ProEngineer
(2015-01-20 ساعت 02:07)Alirezawee نوشته:  سلام ب همه ى دوستان... من چهار سال دارم تو لاتارى ثبت نام ميکنم ولى موفق ب ديدن همون جمله ى معروف شدم.... ب اميد قبولى براى خودم و همه ى دوستان ک واقعا ب هر دليلى ب مهاجرت احتياج دارن انرژى مثبت بفرستين++++++++++++

سلام دوستم
من وارد دهمین سال شدم ولی هنوزم کلی امید دارم . موفق باشی
تشکر کنندگان: pouya007 ، Alirezawee ، DELPHI5 ، ostokhan ، ProEngineer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان