کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-01-26 ساعت 15:06)لیلا... نوشته:  سلام دوستان قرعه کشی دقیقا چه تاریخیه؟ امیدوارم همه دوستان این تایپیک برنده بشیمWink

سلام
قرعه کشی معلوم نیست کی انجام میشه.ولی نتایج اواسط اردیبهشت ماه اعلام میشه
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan
(2015-01-26 ساعت 17:02)nima2016 نوشته:  
(2015-01-26 ساعت 15:06)لیلا... نوشته:  سلام دوستان قرعه کشی دقیقا چه تاریخیه؟ امیدوارم همه دوستان این تایپیک برنده بشیمWink

سلام

پنجم ماه می 2015 ساعت 8.30 دقیقه به وقت تهران نتایج اعلام میشود
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan
(2015-01-26 ساعت 17:15)Aghaman نوشته:  

سلام

پنجم ماه می 2015 ساعت 8.30 دقیقه به وقت تهران نتایج اعلام میشود
خب همون 15 اردیبهشته دیگه
تشکر کنندگان: ostokhan

سلام
با سلام وبا آرزوی قبولی دوستان مهاجر سرایی وگرفتن ویزا ی آمریکا برای همگی .من فکر کنم قرعه کشی۲۰۱۶انجام شده چون دو ماه بعد ازاتمام مهلت ثبت نام قرعه کشی انجام میشه ولی در پنجم می ۲۰۱۶ اسامی رو اعلام میکنن اکنون اسامی مشخص شده ولی به هیچ عنوان اعلام نمیکنند. دارند اون ها رو پالایش و دسته بندی میکنند آرزو کنید شما جزو برندگان باشید .همیشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
(2015-01-26 ساعت 16:08)shahram LA نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 02:07)Alirezawee نوشته:  سلام ب همه ى دوستان... من چهار سال دارم تو لاتارى ثبت نام ميکنم ولى موفق ب ديدن همون جمله ى معروف شدم.... ب اميد قبولى براى خودم و همه ى دوستان ک واقعا ب هر دليلى ب مهاجرت احتياج دارن انرژى مثبت بفرستين++++++++++++

سلام دوستم
من وارد دهمین سال شدم ولی هنوزم کلی امید دارم . موفق باشی

ممنون دوست من.... امسال ديگه سال ماست نوبتى هم باشه ديگه نوبت ماست... پس خيالت راحت امسال جفتمون قبول ميشيم
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، shahram LA ، ramaya ، ostokhan
98 روز.........
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، 2taha ، ramaya ، ostokhan
سلام به همه ى دوستان مهاجر سرايى اميدوارم همتون تو قرعه كشى امسال برنده وموفق به گرفتن ويزاى يكضرب بشيد من مدتهاست كه از مطالب دوستان مهاجر سرا استفاده ميكنم ولى امسال تصميم گرفتم به عنوان يك عضو با شما دوستان در ارتباط باشم از خدا ميخوام كه هيچ كدوم از شما رو نه تنها در مورد لاتارى بلكه در تمام مسائل زندگى نااميد نكنه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، pouya007 ، taherifar ، moxtar88 ، shahram LA ، 2taha ، ramaya ، ostokhan ، Msns ، Hadi_20 ، parsa yavari ، sina000
سلام دوستان، میدونم شما هم مثل من استرس و نگران خاطر خاصی دارین من که هر روز باد به اینجا یه سر بزنم و ببینم دوستان چی میگن، امیدوارم هرکی مثل من با انگیزه و هدف میخواد بره به آرزوش برسه، ولی من یه نگرانی دارم اونم اینکه فکر میکنم عکسم مشکل داره و همین همیشه بهم حس بدی میده، بنظرتون خیلی سخت میگیرن واسه عکس؟؟ مثلا من اطراف شونه هام معلوم نیست یعنی بین شونه هام و حاشیه عکس فضای خالی وجود نداره، بنظرتون رد میشم اینجوری؟؟
(2015-01-27 ساعت 09:11)moxtar88 نوشته:  سلام دوستان، میدونم شما هم مثل من استرس و نگران خاطر خاصی دارین من که هر روز باد به اینجا یه سر بزنم و ببینم دوستان چی میگن، امیدوارم هرکی مثل من با انگیزه و هدف میخواد بره به آرزوش برسه، ولی من یه نگرانی دارم اونم اینکه فکر میکنم عکسم مشکل داره و همین همیشه بهم حس بدی میده، بنظرتون خیلی سخت میگیرن واسه عکس؟؟ مثلا من اطراف شونه هام معلوم نیست یعنی بین شونه هام و حاشیه عکس فضای خالی وجود نداره، بنظرتون رد میشم اینجوری؟؟

سلام دوست عزیز .نگران نباشید اگر موقع ثبت نام خود سیستم قبول کرده مهم نیست.
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ostokhan ، moxtar88
سلام دوستان Wink
فایل آشنایی با ایالات متحده آمریکا که توسط این جانب (ostokhan) تهیه و گردآوری شده رو میتونید [size=x-large] [color=#800000] این قسمت دانلود کنید
امیدوارم بهره کافی رو ببرید
تشکر کنندگان: mona_ir ، asher ، taherifar ، moxtar88 ، 2taha ، sina000 ، vashahri ، nima334426
(2015-01-27 ساعت 09:11)moxtar88 نوشته:  سلام دوستان، میدونم شما هم مثل من استرس و نگران خاطر خاصی دارین من که هر روز باد به اینجا یه سر بزنم و ببینم دوستان چی میگن، امیدوارم هرکی مثل من با انگیزه و هدف میخواد بره به آرزوش برسه، ولی من یه نگرانی دارم اونم اینکه فکر میکنم عکسم مشکل داره و همین همیشه بهم حس بدی میده، بنظرتون خیلی سخت میگیرن واسه عکس؟؟ مثلا من اطراف شونه هام معلوم نیست یعنی بین شونه هام و حاشیه عکس فضای خالی وجود نداره، بنظرتون رد میشم اینجوری؟؟

با سلام دوست عزیز اصلا نگران نباشید اگر به لینک زیر سر بزنید میبینید که اطراف شانه لزوما خیلی هم لازم نیست معلوم باشه.
http://travel.state.gov/content/passport...mples.html
تشکر کنندگان: ostokhan ، moxtar88
با سلام اگر عکس شما ایرادی داشت همون موقع ثبت نام تایید نمی شدید .اصلا نگران نباشید فقط اطلاعاتی که داده اید باید واقعیت داشته باشه و خدای نکرده خلاف واقعیت ننوشته باشید چند چیز برای اونها مهم است اول صداقت وآخر صداقت .اونها از کسی که دروغ بگه ویا خلاف واقعیت رو بگه و باصطلاح بخواد سرشون کلاه بذاره به شدت تنفر دارند و براشون گناهی نابخشودنیه .شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 13:06)ostokhan نوشته:  سلام دوستان
فایل آشنایی با ایالات متحده آمریکا که توسط این جانب تهیه و گردآوری شده رو میتونید از این قسمت دانلود کنید
با تشکر فراوان از شما دوست عزیز و دیرینه مهاجرسرا

من فایل تهیه شده توسط شما رو چندماه پیش دانلود کردم و الان که دیدم دوباره گذاشتید فکر کردم شاید تکمیل شده باشه... چون همه ایالتهای امریکا رو نداشت.
مثل ایالت مهم واشنگتن که شهر سیاتل رو زیرمجموعه خودش داره و جاش واقعا" توی این فایل خالی بود.
ضمن تشکر مجدد، میتونید از این لینک برای تکمیل فایل پربار خودتون استفاده کنید / با سپاس
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: ostokhan ، vahidbaq ، vashahri
(2015-01-27 ساعت 15:37)taherifar نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 13:06)ostokhan نوشته:  سلام دوستان
فایل آشنایی با ایالات متحده آمریکا که توسط این جانب تهیه و گردآوری شده رو میتونید از این قسمت دانلود کنید
با تشکر فراوان از شما دوست عزیز و دیرینه مهاجرسرا

من فایل تهیه شده توسط شما رو چندماه پیش دانلود کردم و الان که دیدم دوباره گذاشتید فکر کردم شاید تکمیل شده باشه... چون همه ایالتهای آمریکا رو نداشت.
مثل ایالت مهم واشنگتن که شهر سیاتل رو زیرمجموعه خودش داره و جاش واقعا" توی این فایل خالی بود.
ضمن تشکر مجدد، میتونید از این لینک برای تکمیل فایل پربار خودتون استفاده کنید / با سپاس
بله باید کامل بشه .البته این نکته رو بگم که من این مطالب رو از سایتهای خارجی گرفته و ترجمه کردم وسایت های فارسی رو بیخیال شدم. در صورت داشتن وقت مکفی به کامل کردن فایل میپردازم
تشکر کنندگان: taherifar ، vashahri
سلام دوستان عزیزمSmileSmileSmileSmileSmile
من هم اومدم SmileSmileSmile انشاء الله امسال نوبت شماها و بعد همه کسایی که دوستشون دارم و بعدش هم منه
آمین
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: ostokhan ، asher ، moxtar88 ، lighter ، sajedeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان