کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان منم نیرو انتظامی بودم..پلیس راه...یعنی ممکن هست که گیر بدن اگر خدا خواست ما قبول شدیم.؟؟
تشکر کنندگان:
نیروی انتظامی مشکلی نداره البته توی کارتای جدید اصلاً معلوم نیست که شما کجا خدمت کردید.
تشکر کنندگان: vahidbaq ، Hadi_20
دوستان شما فعلا منار رو بدزدید به موقعش چاه رو نشونتون میدیم....
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ostokhan ، azadeh.mohamad ، vahidbaq ، taherifar ، 2taha ، ProEngineer
(2015-02-03 ساعت 14:42)rainolf نوشته:  دوستان شما فعلا منار رو بدزدید به موقعش چاه رو نشونتون میدیم....

بله درسته کاملا فعلا که هیچ خبری نیست ولی خوب آدم در این زمینه اطلاعات کسب کنه کلا به ضررش نیست حالا من که سال های قبل شرکت کرده بودم خیلی بیشتر از اینا پرس و جو می کردم تا جایی که یادمه در مورد هزینه ها و مراحل بعد قبولی و حتی شهرها سوال می کردم ولی دیگه امسال اون شور و شوق سابق رو ندارمSmile

(2015-02-02 ساعت 19:16)aminb نوشته:  نیروی انتظامی مشکلی نداره البته توی کارتای جدید اصلاً معلوم نیست که شما کجا خدمت کردید.

چرا کاملا معلومه نه تنها اون معلومه بلکه رسته و کد تخصص و مشخصات مثل قد و وزن و گروه خونی و حتی ماه هایی که خدمت کردید و چقدر اضافه و کسری دارید هم معلومه که همش در اون چیپ الکترونیکی هست
در ضمن میشه برگه اعزام به خدمت رو هم برد در صورت مشخص نبودن روی کارت.Wink
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان:
آقا یه نکته.. ما ها که مجردیم و سال دیگه قراره قبول شیمو بریم اونجا از تنهایی افسرده نشیم به هر حال باید ازدواج کنیم به نظرتون برگردیم از ایران زن بگیریم یا با امریکایی ازدواج کنیم ؟ این مسئله خیلی واسم مهم شده الان حدود سی سالمه تا اونجا جا گیر بشم سی و پنج رو رد کردم وایییی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: hameddjj
اونجا ایرانی زیاده دیگه ایران نمیخواد بیاین[emoji16]
تشکر کنندگان:
Big Grin 
(2015-02-03 ساعت 19:00)someonelikeyou نوشته:  آقا یه نکته.. ما ها که مجردیم و سال دیگه قراره قبول شیمو بریم اونجا از تنهایی افسرده نشیم به هر حال باید ازدواج کنیم به نظرتون برگردیم از ایران زن بگیریم یا با آمریکایی ازدواج کنیم ؟ این مسئله خیلی واسم مهم شده الان حدود سی سالمه تا اونجا جا گیر بشم سی و پنج رو رد کردم وایییی

حالا بزار قبول بشي و بري اونجا بعد فکر ازدواج کردن باش، ايشالا که قبول ميشيد و يکضرب ولي عجله نکن Big Grin
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان:
(2015-02-03 ساعت 15:54)Hadi_20 نوشته:  
(2015-02-02 ساعت 19:16)aminb نوشته:  نیروی انتظامی مشکلی نداره البته توی کارتای جدید اصلاً معلوم نیست که شما کجا خدمت کردید.

چرا کاملا معلومه نه تنها اون معلومه بلکه رسته و کد تخصص و مشخصات مثل قد و وزن و گروه خونی و حتی ماه هایی که خدمت کردید و چقدر اضافه و کسری دارید هم معلومه که همش در اون چیپ الکترونیکی هست
البته که این اطلاعاتی که فرمودید توی اون چیپ هست اما برادران بسیجی شاغل در پایگاه سفارت امریکا نمیتونن اون چیپ رو بخونن
Smile
تشکر کنندگان:
تا الان آمار نشون داده سربازی برای هر ارگانی که در ایران بوده باشه فرقی نداره و کلیرنس میخورن. چه ارتش چه سپاه چه نیروی انتظامی.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: we are one ، Hadi_20

حال و هوای بچه های انجمن بعد از قبولی در لاتاری 2016
[عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif] [عکس: itfgk.gif]
دوستان شاد باشید و مثبت فکرکنید.فقط 90 روز باقی مونده.
تشکر کنندگان: lighter ، ProEngineer ، hameddjj ، maria2000 ، shahram LA ، sina000 ، nazanin fatemi ، 2taha
(2015-02-03 ساعت 20:02)saboteur نوشته:  تا الان آمار نشون داده سربازی برای هر ارگانی که در ایران بوده باشه فرقی نداره و کلیرنس میخورن. چه ارتش چه سپاه چه نیروی انتظامی.

چه خبر بدیSad
بهرحال ممنون توضیح دادید در این مورد
حالا در این بین کسایی هم بودند که کلیرنس نخورده باشند؟
کلیرنس اونم فقط به خاطر سربازی چقدر میطوله؟Big Grin

(2015-02-03 ساعت 19:53)aminb نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 15:54)Hadi_20 نوشته:  

البته که این اطلاعاتی که فرمودید توی اون چیپ هست اما برادران بسیجی شاغل در پایگاه سفارت آمریکا نمیتونن اون چیپ رو بخونن
Smile

چرا داداش؟از دست این برادران بسیجی هرکاری برمیاد وقتی تلفن مرکل رو بتونن گوش بدن دیگه خوندن چیپ که کاری نداره ولی با این وجود قبلا هم گفتم با برگه اعزام به خدمت هم میشه نشون داد کدوم ارگان خدمت کردید.
تشکر کنندگان: aminb ، ProEngineer
درحال حاضر برای سال 2015 کلیرنس های ایرانی هایی که مبنی بر کار دولتی و سربازی بوده است تقریبا 3 ماه طول کشیده است.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، hameddjj ، maria2000
(2015-02-03 ساعت 22:07)saboteur نوشته:  درحال حاضر برای سال 2015 کلیرنس های ایرانی هایی که مبنی بر کار دولتی و سربازی بوده است تقریبا 3 ماه طول کشیده است.

با تشکر میشه بگید بعضی ها که کلیرنس طولانی دارند دلیلش چی بوده است مثلا من دیدم طرف یه ساله که تو مرحله کلیرنس است.
تشکر کنندگان:
واي وأي واي
تشکر کنندگان:
هیچ خبر دارید فقط ۹۰ روز و ۲۰ ساعت دیگه مونده

کاش مث تابستونای وقتای مدرسه زود بگذره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، hameddjj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان