کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
I Love USA

[عکس: OD1jL.jpeg]
تشکر کنندگان: pouya007 ، hameddjj
سلام دوستان
منم مطمئن هستم که لاتاری 2016 رو برنده میشم
تشکر کنندگان: shahram LA ، babisondes
دوستان شاد باشید و مثبت فکرکنید.فقط 90 روز باقی مونده.[/size][/color]
[/quote]

دوستان عزیز قبولی فقط 10% راهه پس خیلی معقولانه با موضوع رفتار کنین خیلی معقولانه..... امیدوارم تجربه ناتمام ما هرگز تکرار نشه و همه به چیزی که آرزوشو دارن برسن که همون خوشبختی و خوشحالیه تو کل زندگی حالا زیر هر آسمونی که میخواد باشه
2014 بردیم ویزا نرسید!!!!!!
2016 ؟؟؟؟
تشکر کنندگان: vashahri ، lottery_23
سلام به همه دوستان
امسال دیگه با کتک کاری هم شده باید ببریم
این بایدو با تمام وجود میگم . خدایی دیگه بسه انتظارو شایدو اما و اگر وقسمت و این حرفا
امسال ما لاتاری لازم داریم والسلام ختم کلام
تشکر کنندگان:
Wink 
بچه هاي گل مهاجرسرا يادتون باشه که لاتاري فقط يکي از راه هاست، راه هاي ديگه هم هست، آمريکا هم فقط يکي از کشور هاي مقصد مهاجرته، از بقيه غافل نشيد، راجع به شرايط.اونها هم تحقيق کنيد، با آرزوى موفقيت براي همه، نه فقط در لاتاري، تو همه جنبه هاي زندگيشون
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان:
(2015-02-03 ساعت 22:35)Hadi_20 نوشته:  
(2015-02-03 ساعت 22:07)saboteur نوشته:  درحال حاضر برای سال 2015 کلیرنس های ایرانی هایی که مبنی بر کار دولتی و سربازی بوده است تقریبا 3 ماه طول کشیده است.

با تشکر میشه بگید بعضی ها که کلیرنس طولانی دارند دلیلش چی بوده است مثلا من دیدم طرف یه ساله که تو مرحله کلیرنس است.

یک سال که نه اما مورد پیش اومده تا ۶ ماه طول کشیده، و معمولا واسه مشاغل حساس مثل نفت و سمت های اداری که نقش س ی ا س ی دارن زیاد طول میکشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میخاستم مورد یه تجربه بگم
توی یکی از صفحات این سایت در مورد رانندگی تو آمریکا خوندم گفتم یک بار بعضیاشو تو رانندگی خودم امتحان کنم
اومدم صبح ماشینو بیارم بیرون دیدم یه خانمی از جلو در داره رد میشه اون وایساد منم وایسادم بعد دنده عقب زدم خانمه رد شه یه نگاهیی بهم کرد خودم به تمام عقل نداشتم شک کردم
اولین چراغ راهنمایی زرد شد منم اروم وایستادم چنان صدای ترمزی از عقب اومد که خودم واقعا ترسیدم خوب شد تریلی نبود
3 ثانیه مونده بود سبز شه همه رفتن الا من فقط یکم فحش خوردم و صدای بوق
روی خط عابر پیاده میدان اصلی شهر قبلا همه عابرا می ایستادن تا من برم حالا بر عکس اما بخدا مگه می شد بری حالا عابرین نمیزاشتن من برم یه میلیون نفر فقط رد می شدن
امدم روزنامه بخرم مجبور شدم 2 تا چهار راه پایین تر پارک کنم پیاده بر گردم 20 دقیقه طول کشید قبلا 2 دقیقه ای دوبله و تمام اما بخودم قول داده بودم
رفتم تو اتوبان با سرعت تابلو ها رانندگی کردم واقعا روانی شدم تازه جلو دوربین که رسیدم 10 تا علامت تعجب رو سرش بود اخه هفته ای یکی دوبار از خجالتمون در میومد.
ضمنا این کمربند عجب چیز مزخرفیه اخه اسمش کمربنده نمیدونم کدوم بنده خدایی گذاشته اونو رو سینه و اسمشو عوض کرده بابا داشتم خفه می شدم
نتیجه اخلاقی تجربه امروز:
1- بخدا رانندگی تو ایران با آمریکا زمین تا آسمون فرق فکوله
تشکر کنندگان: sina000 ، ProEngineer ، D$A$N
(2015-02-04 ساعت 18:05)امید به خدا نوشته:  سلام دوستان
توی یکی از صفحات در مورد رانندگی تو آمریکا خوندم گفتم یک بار بعضیاشو تو رانندگی خودم امتحان کنم...

Tongue برادر من اینقدر سیاه نمایی نکن.... خوب نیست Big Grin

[عکس: 14191852951.jpg]
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: pouya007 ، alm80 ، 2taha ، sina000 ، DELPHI5 ، ProEngineer
دیشب یه خوابی دیدم قبل از تعریف کردنش خواهش میکنم بعدش نیاید نصحیت کنید که امید نداشته باش و ضره میخوری و این حرفا

خواب دیدم توی تیم بازاریابی یه شرکت تو سیاتل استخدام شدم یه رییس خیلی مهربونم داشتیم بعد من هر روز دیر میرسیدم سر کار چون مسیرا رو هنوز وارد نبودمو توی ترافیک گیر میکردم خلاصه این ریسسه خیلی باهام راه میومد بنده خدا، البته فکر کنم به خاطر یه ایده جالبی بود که همون اول کار بهش دادم و خوشش اومد !!!! خلاصه اینکه زود مسیر ها رو یاد بگیرید که دیر نرسید شاید رییس شما مث مال من خوش اخلاق نبود. :d
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan ، sina000 ، ProEngineer ، D$A$N ، fatima96 ، Farnaz.j
خیر ایشالا[emoji6]
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 01:53)mehrdad.mohajersara نوشته:  دوستان الان تو تلویزیون یه چیزی گفت که فهمیدم من رد شدم از همین الان - همینجوری که توی instruction لاتری نوشته بوده باید عکستون حداکثر مال 6 ماه پیش بوده باشه اگه قبل تر از اون باشه شما توی لاتری شرکت داده نمیشید.
منم فک میکردم بابا اینا از کجا میخان اینو بفهمن همون عکس پارسال رو فرستادم.اما الان تو تلویزیون شبکه ی TM tv گفت که میفهمن.شما باید تاریخ Create رو که توی properties هستش تغییر بدید.اگه میخاید این تاریخ رو ببینید شما روی عکسی که باهاش توی لاتری شرکت کردید کلیک راست کنید بعد properties رو بزنید توی قسمت Create باید تاریخ حداکثر مال 6 ماه قبل از ثبت نام لاتری باشه نه پارسال.
من و خانمم از بندگان 2015 هستیم. عکسی که برای شرکت در قرعه کشی فرستادیم، همون عکس پاسپورتمون بود که 4 سال پیش گرفتیم. حتی خانمم هم با حجاب کامل بود. هر سال هم از همین عکس ها برای شرکت در قرعه کشی استفاده میکردیم. این خیلی خوبه که شما حتی رو این موارد هم حساس هستین ولی نگذارید که این حساسیت تبدیل به وسواس بشه. ما برای مصاحبه مجددا عکس جدید گرفتیم و با مدارکمون ارسال کردیم. هیچ مشکلی هم از این بابت پیش نیامد.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: ostokhan ، mehrdad.mohajersara ، 2taha ، DELPHI5 ، ProEngineer
امروز يه صحنه وحشتناك رانندگى ديدم يه برخورد وحشيانه از يك هموطن از شدت ناراحتى يك رب كنار خيابون ايستادم تواين حال از خدا خواستم تقديرم وجورى رقم بزنه كه برم يه گوشه اى از دنيا كه فقط و فقط آرامش وامنيت و احساس كنم دوستان عزيزم براتون آرزوى يه زندگى بدون استرس هر جاى دنيا كه ميخواهيد رو دارم
تشکر کنندگان: taherifar ، 2taha ، hameddjj ، ProEngineer ، azadeh.mohamad
توی یکی از صفحات این سایت در مورد رانندگی تو آمریکا خوندم گفتم یک بار بعضیاشو تو رانندگی خودم امتحان کنم
اومدم صبح ماشینو بیارم بیرون دیدم یه خانمی از جلو در داره رد میشه اون وایساد منم وایسادم بعد دنده عقب زدم خانمه رد شه یه نگاهیی بهم کرد خودم به تمام عقل نداشتم شک کردم
اولین چراغ راهنمایی زرد شد منم اروم وایستادم چنان صدای ترمزی از عقب اومد که خودم واقعا ترسیدم خوب شد تریلی نبود
3 ثانیه مونده بود سبز شه همه رفتن الا من فقط یکم حرف زشت خوردم و صدای بوق
روی خط عابر پیاده میدان اصلی شهر قبلا همه عابرا می ایستادن تا من برم حالا بر عکس اما بخدا مگه می شد بری حالا عابرین نمیزاشتن من برم یه میلیون نفر فقط رد می شدن
امدم روزنامه بخرم مجبور شدم 2 تا چهار راه پایین تر پارک کنم پیاده بر گردم 20 دقیقه طول کشید قبلا 2 دقیقه ای دوبله و تمام اما بخودم قول داده بودم
رفتم تو اتوبان با سرعت تابلو ها رانندگی کردم واقعا روانی شدم تازه جلو دوربین که رسیدم 10 تا علامت تعجب رو سرش بود اخه هفته ای یکی دوبار از خجالتمون در میومد.
ضمنا این کمربند عجب چیز مزخرفیه اخه اسمش کمربنده نمیدونم کدوم بنده خدایی گذاشته اونو رو سینه و اسمشو عوض کرده بابا داشتم خفه می شدم
دوست من خیلی هم روی رانندگی خوب اینوریا حساب نکنید بجز رعایت لاین بقیه خلافها رو کم انجام نمیدن به خصوص سرعت غیر مجاز.... یکی از رایجترین خلافها که از ایرانیها هم بدترن گاز دادن زمان چراغ زرده.... پس خیلی مدینه فاضله نسازین توی ذهنتون که وقتی اومدین توی ذوقتون نخوره....
تشکر کنندگان: ostokhan ، taherifar ، sina000
(2015-02-05 ساعت 06:25)rainolf نوشته:  
3 ثانیه مونده بود سبز شه همه رفتن الا من فقط یکم حرف زشت خوردم و صدای بوق
دوست من خیلی هم روی رانندگی خوب اینوریا حساب نکنید بجز رعایت لاین بقیه خلافها رو کم انجام نمیدن به خصوص سرعت غیر مجاز.... یکی از رایجترین خلافها که از ایرانیها هم بدترن گاز دادن زمان چراغ زرده.... پس خیلی مدینه فاضله نسازین توی ذهنتون که وقتی اومدین توی ذوقتون نخوره....
سلام ممنون از راهنمایتون
اما من اصلا مدینه فاضله نساختم
کلا بعد 15 سال رانندگی گفتم مثل روز امتحان رانندگی برای یبار قوانین رو رعایت کنم.
حالا لاین رو میشه یه کاریش کرد ولی بقیه مکافاته
پس بهتر اونجا خلاف بکنن برا من بهتر خیالم راحت شد.
نه اینکه قراره حتما اسمم در بیاد نه
چون حتما در میاد.Shy
تشکر کنندگان: ostokhan ، sina000 ، farrokh1675
(2015-01-31 ساعت 23:37)ProEngineer نوشته:  
(2015-01-31 ساعت 15:52)hedyhoney نوشته:  شکست مهاجرتی لامصب از صدتا شکست عشقی توی هندوستان هم بد تره خییییییییلی شکستش شکسته
فقط زبان اونم دوتا زبان یکی زبان انگلیش اون یکی زبان ارتباطات اجتماعی در دیار غربت

داداش از امضات خیلی خوشم اومد

یه سرچ زدم و مشخص شد که شعر از کسی نیست جز حافظ

منم اینو پیش کش میکنم به همه دوستان که خیـــــلـــــی خــــیـــــلی حال داد بهم.......

فقط اون پایین بزنید شروع کنه به خوندن شعر، بعدشم حتما حتما روی تعبیر شعر کلیک کنید که کلی بهتون صفا میده......

http://www.1doost.com/hafez/phrase/291.htm

قربون معرفتت داداش.منم از عکست خیلی خوشم اومد
به امید برنده شدنت بی صبرانه در این سرای با کسی چشم انتظارم
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: hameddjj ، ProEngineer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان