کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
با توجه به این که همگی پیشاپیش رفتیم استقبال لاتاری، Big GrinCool
من هم یه سوال دارم:
مدرک icdl توی آمریکا اعتبار و کاربرد داره؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-09 ساعت 13:49)mona_usa نوشته:  دوستان قدیمی پس کجان؟؟Cool

ما هم هستیم. بیشتر سعی میکنیم نظاره گر باشیم تا بازیگر در فروم Big Grin .

از سخنان عالمانه و حکیمانه نوشکفتگان لاتری استفاده میکنیم Big Grin
تشکر کنندگان: farzad021 ، rezijon ، tenardie2bai ، babak_m ، mohsen1991 ، satin ، azadeh.mohamad
(2015-02-10 ساعت 15:15)mehrdad.mohajersara نوشته:  سلام
اقا همینطور که گفتم باید چند مسیر مهاجرتی رو به صورت موازی آدم پیگیری کنه.من شغلم توی لیست مشاغل استرالیا هستش.به هر حال اینم امتحان کنیم شاید رفتیم استرالیا از انجا راحت تر ویزای آمریکا میشه گرفت.حالا کسی از دوستان یه سایت تخصصی واسه مهاجرت به استرالیا میشناسه معرفی کنه لطفا.اگه تجربه یا حرفی هم در این ضمینه دارید بگید.tnx

سلام
اولا اگه به انگلیسی گوگل کنید خیلی به وبسایت های بهتری تو این زمینه میتونید دسترسی پیدا کنید.
با این وجود سایت اداره مهاجرت استرالیا و نیوزلند و همینطور فروم فارسی اپلای ابرود
حاوی اطلاعات بسیار مفیدی در این زمینه هستند.
تشکر کنندگان: rezijon
هلوووووو مای فرندزززززز امیدوارم حالتون خوب باشه ما براتون دعا میکنیم لاتاری برنده شین شما دعا کنین ما نمیریم تو هوای خوزستان
تشکر کنندگان: 2taha ، someonelikeyou ، tenardie2bai ، m.ghoreishi ، bahman_mech ، azadeh.mohamad ، ziba62ka
(2015-02-10 ساعت 01:53)farzad021 نوشته:  

بچه های قدیم انقدر این جمله Has not been selected رو دیدن دیگه روی قضیه لاتاری خیلی تمرکز نمیکنن
برای همینم هر از چند گاهی میان یه سری میزنن مهاجرسرا و میرن
یاد تاپیک انتظار 2014 بخیر
چه سالی بود اون سال

منم موافقم اسیدی
با اینکه اون سال شمارش معکوس خیلی دیرتر از امسال راه افتاد ولی بچه ها یه شور و هیجانی خاص داشتن. اصلا کل جو آمریکا تموم بچه ها رو گرفته بود. یه دوستی به نام arezoo bj بود که فقط انرژی مثبت میداد و تو همه پستاش ++++++++++++ بود. دوستانی مثل
fairy / sajedeh/ beelzebub/ BLACK_DAY / reza6966 / بازگشت / Omid-Aria / ostokhan/ babak82 / tenesi
و سایر عزیزان
امیدوارم هرجایی هستن خوش و سرحال باشن. هرچند معلوم نیست چندتاشون تونستن بیرون ایران برن. بلک دی که کلا لاتری رو بیخیال شد از امضاش معلومه که این بود:
Big Grin
2012: قسمت نبود
2013: قسمت نبود
2014: بازم قسمت نبود؟؟؟
2015: د نوکرتم بزار بریم دیگه....
2016: دیگه به دردم نمیخوره... باشه واسه خودت
تشکر کنندگان: farzad021 ، rezijon ، HERMES7 ، fairy
(2015-02-10 ساعت 17:33)fatima96 نوشته:  هلوووووو مای فرندزززززز امیدوارم حالتون خوب باشه ما براتون دعا میکنیم لاتاری برنده شین شما دعا کنین ما نمیریم تو هوای خوزستان

فاطیما خانوم کم کم داره به همه جای ایران میرسه تا چند سال دیگه فامیلامونم باید به فکر مهاجرت بیفتن ماها که چند ماه بیشتر نمونده تحمل میکنیم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: rezijon ، HERMES7 ، fatima96
(2015-02-10 ساعت 17:43)ostokhan نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 01:53)farzad021 نوشته:  [quote='mona_usa' pid='578654' dateline='1423473546']
دوستان قدیمی پس کجان؟؟Cool

بچه های قدیم انقدر این جمله Has not been selected رو دیدن دیگه روی قضیه لاتاری خیلی تمرکز نمیکنن
چه سالی بود اون سال

منم موافقم اسیدی
با اینکه اون سال شمارش معکوس خیلی دیرتر از امسال راه افتاد ولی بچه ها یه شور و هیجانی خاص داشتن. اصلا کل جو آمریکا تموم بچه ها رو گرفته بود...

من هر دفعه اومدم احساساتمو بروز بدمو هیجانی بشم دوستان گفتن که ضربه میخوری دپرس میشی بیچاره میشی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: vahidbaq
(2015-02-10 ساعت 14:01)nima2016 نوشته:  نوشتن ادرس در زبان انگلیسی

ترجمه اصطلاحات و عبارات اساسی:
...

دوست عزیز لطفا اصطلاحات انگلیسی رو اینجا مطرح کنید:
http://www.mohajersara.com/thread-1413.html
به سایر دوستان هم توصیه میکنم از مطالب مفید تاپیک فوق استفاده کنن.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، victor2016
(2015-02-10 ساعت 22:27)someonelikeyou نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 17:33)fatima96 نوشته:  هلوووووو مای فرندزززززز امیدوارم حالتون خوب باشه ما براتون دعا میکنیم لاتاری برنده شین شما دعا کنین ما نمیریم تو هوای خوزستان

فاطیما خانوم کم کم داره به همه جای ایران میرسه تا چند سال دیگه فامیلامونم باید به فکر مهاجرت بیفتن ماها که چند ماه بیشتر نمونده تحمل میکنیم
تا به تهران و اصفهان نرسه هیچ اتفاق خاصی نمیوفته خوزستانی ها همیشه زبونشون بسته هست امیدوارم تمام بشه این سرفه ها این آبریزش چشم ها و این سرطان ها و ریز گرد ها
A man with dreams needs a woman with vision
-------------------------------------------------------->کلیک کنید <---------------------------------------------------------------
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: victor2016
دوستان چقدر اینجا خلوته نمیدونم چرا دوستان کم لطفی میکنند مخصوصا دوستان قدیمی درسته نباید خودمون رو به لاتاری وابسته کنیم تا اگه خدای نکرده برنده نشدیم ضربه نخوریم اما بهتر نیست که چند راه مختلف مهاجرتی را با هم به صورت موازی دنبال کنیم تا کسانی که برنده نمیشن از اون راه ها اقدام کنند؟ تاپیک های مختلفی برای راههای مهاجرت وجود داره که میتونیم با همکاری همدیگه در اونها فعالیت داشته باشیم و به سوالات یکدیگر پاسخ بدیم.خب مزیتش اینه که ما میتونیم با کمک همدیگر خیلی زودتر به هدفمون برسیم.
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: 2taha ، 2014families lottery winners ، rezijon ، ziba62ka
دوستان یه سایت خوب معرفس میکنم واسه اونایی که میخوان زبانشونو تقویت کنن، خیلی سایت خوبی هستش با فایل pdf و فایل های صوتی و ویدیویی قشنگ براتون توضیح میده. مطمنم میپسندین. فعلا 4 درس آماده دانلوده
www.realenglish.ir
تشکر کنندگان: satin ، مررداد ، sama* ، pouya007 ، ostokhan ، victor2016 ، babak_m ، 2taha
درود دوستان ، چند وقتی بود نیومده بودم ، میبینم که همه سخت منتظره روز موعود هستین ، ایشالا که اسمتون درمیاد به آرزوتون میرسین، من امسال سال سوم هست که شرکت میکنم نا امید نیستم ولی خیلی هم منتظر لاتاری نیستم چون به هر حال اگه آمریکا نشه حداقل ترکیه که میشه، واسه من مهم ایدئولوژی هست، من با ایدئولوژی موجود در ایران واقعا نمیتونم زندگی کنم (مسیحی هستم) ، با توجه به اینکه بچه مایه دار نیستم که از راه سرمایه گذاری و تحصیلی برم و غیر قانونی هم دوست ندارم برم تصمیم گرفتم اگر لاتاری برنده نشدم برم ترکیه زندگی کنم تا ببینم بعد خدا چی میخواد ، دیگه خسته شدم از اینهمه قوانین عجیب و غریب که تو ایران وجود داره ، ترکیه رو انتخاب کردم چون زبون استانبولی بلدم البته میدونم ترکیه کشور چندان جالبی نیست قبلا رفتم و دیدم ولی حداقل اونجا از قوانین عجیب غریب ایران هم خبری نیست ، قرار شده تو شرکت یکی از آشناها هم مشغول بشم. امیدوارم به آرزوتون برسین . برای من هم دعا کنید
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: ostokhan ، victor2016 ، m.ghoreishi ، hameddjj ، rezijon ، ziba62ka ، fatima96
(2015-02-10 ساعت 15:15)mehrdad.mohajersara نوشته:  سلام
اقا همینطور که گفتم باید چند مسیر مهاجرتی رو به صورت موازی آدم پیگیری کنه.من شغلم توی لیست مشاغل استرالیا هستش.به هر حال اینم امتحان کنیم شاید رفتیم استرالیا از انجا راحت تر ویزای آمریکا میشه گرفت.حالا کسی از دوستان یه سایت تخصصی واسه مهاجرت به استرالیا میشناسه معرفی کنه لطفا.اگه تجربه یا حرفی هم در این ضمینه دارید بگید.tnx

ای بابا چرا اینقد امریکارو بزرگ می کنید ...شما که اینهمه می خواید زحمت بکشید برا استرالیا خب اگه رفتید اونجا همونجا بمونید
یکی از دوستای من عشق امریکا بود ولی کار استرالیاش درست شد رفت اونجا حالا میگه دیگه عمرا برم امریکا اینجا عالیه

این نظر من بود...برا مهاجرت هم اول از همه باید آیلتس جنرال بگیرید بعد ایشالا بقیه مراحل
we fight for a better life
تشکر کنندگان: ostokhan ، victor2016 ، vahidbaq ، hameddjj
(2015-02-10 ساعت 17:43)ostokhan نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 01:53)farzad021 نوشته:  

چه سالی بود اون سال

منم موافقم اسیدی
با اینکه اون سال شمارش معکوس خیلی دیرتر از امسال راه افتاد ولی بچه ها یه شور و هیجانی خاص داشتن. اصلا کل جو آمریکا تموم بچه ها رو گرفته بود. یه دوستی به نام arezoo bj بود که فقط انرژی مثبت میداد و تو همه پستاش ++++++++++++ بود. دوستانی مثل
fairy / sajedeh/ beelzebub/ BLACK_DAY / reza6966 / بازگشت / Omid-Aria / ostokhan/ babak82 / tenesi
و سایر عزیزان

یادش بخیر...
Sad
we fight for a better life
تشکر کنندگان: ostokhan ، someonelikeyou ، vahidbaq

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان