کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
یکی از کارهایی کع توی این هشتاد روز باقیمونده انجام میدم خوردن در حد انفجار قورمه سبزی و فسنجون و قیمه بادمجون و بقیه غذاهای ایرانیه و سعی میکنم طعم و مزشونو تو ذهنم حفظ کنم و طرز پختشونو یاد بگسرم این کار دو فایده داره واسه ما مجردا اول اینکه چون اونجا دیگه مامانمون نیس واسمون درست کنه خودمون دست بکار میشیم دوما ما تا برسیم اونجا کلی طول میکشه تا سبزی قورمه و رب انار پیدا کنیم لذا با خوردن بیشتر در این مدت از حسرت خوردن در امریکامون کم میشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: victor2016 ، babak_m ، m.ghoreishi ، hameddjj ، ziba62ka
(2015-02-12 ساعت 09:24)someonelikeyou نوشته:  یکی از کارهایی کع توی این هشتاد روز باقیمونده انجام میدم خوردن در حد انفجار قورمه سبزی و فسنجون و قیمه بادمجون و بقیه غذاهای ایرانیه و سعی میکنم طعم و مزشونو تو ذهنم حفظ کنم و طرز پختشونو یاد بگسرم این کار دو فایده داره واسه ما مجردا اول اینکه چون اونجا دیگه مامانمون نیس واسمون درست کنه خودمون دست بکار میشیم دوما ما تا برسیم اونجا کلی طول میکشه تا سبزی قورمه و رب انار پیدا کنیم لذا با خوردن بیشتر در این مدت از حسرت خوردن در آمریکامون کم میشه
غیر از این هشتاد روز باز یه کم بعدش تا بری مصاحبه و ویزاتو بگیری بازم وقت داری دلی از عزا در بیاری کلی بخور بخور، تازه اون موقع از خوشخالی اشتهات بیشتر شده Wink
تشکر کنندگان: victor2016 ، ostokhan ، sama* ، hameddjj ، ziba62ka
به نظر من یکی از دلایل جو منفی امسال همینه که این تاپیک خیلی زود باز شد. اگر نزدیک به اعلام نتایج باز میشد همه فقط به برنده شدن فکر می کردن.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: vahidbaq ، ostokhan
(2015-02-12 ساعت 09:24)someonelikeyou نوشته:  یکی از کارهایی کع توی این هشتاد روز باقیمونده انجام میدم خوردن در حد انفجار قورمه سبزی و فسنجون و قیمه بادمجون و بقیه غذاهای ایرانیه و سعی میکنم طعم و مزشونو تو ذهنم حفظ کنم و طرز پختشونو یاد بگسرم این کار دو فایده داره واسه ما مجردا اول اینکه چون اونجا دیگه مامانمون نیس واسمون درست کنه خودمون دست بکار میشیم دوما ما تا برسیم اونجا کلی طول میکشه تا سبزی قورمه و رب انار پیدا کنیم لذا با خوردن بیشتر در این مدت از حسرت خوردن در آمریکامون کم میشه

دوست عزیز از حالا زوده برای خوردن! انشالا لاتاری برنده بشید، حداقل تا سال آینده همین موقع ها برای خوردن قورمه و قیمه وقت هست. درضمن همونطور که گفتین اگه پختشون رو یاد بگیرید خیلی خوبه چون اونجا اگر بتونید خودتون آشپزی کنید، هزینه غذاتون خیلی کمتر میشه تا این که بخواید غذاهای آماده بخرید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: vahidbaq ، aidaz ، hameddjj
سلام امیدوارم همتون جزو برنده های ۲۰۱۶ باشید ولی خواهشی که ازتون دارم اینه که واسه اومدنتون برنامه داشته باشید نه مثل تقریبا همه برنده هایی که میشناسم بی برنامه و بدون تحقیق.... درسته که اینجا کشور موقعیت هاست و راحتترین روش اومدنم لاتاریه اما اگر زبان بلد نیستید بدنین ۲ سال اینجا عقب افتادین. اگر هدفتون تحصیله برین مدرک زبان بگیرید اگر هدفتون مثلا پزشکیه بشینین واسه امتحان ورودیش بخونین... از شما حرکت از خدا برکت! من قبل از برنده شدنم یک درصد هم به امریکا فکر نمیکردم فقط میخواستم برم از دو سال قبل زبان خوندنو له صورت جدی شروع کرده بودم تافل و جی آر ای رو هم گرفته بودم آماده اپلای کردن بودم که زد و لاتاری بردم اونجا واقعا معنی از شما حرکت از خدا برکت رو فهمیدم! موفق باشید و به قول اینجاییا گود لاک
تشکر کنندگان: vahidbaq ، fairy ، babak_m ، ostokhan ، ziba62ka ، victor2016
(2015-02-12 ساعت 10:51)victor2016 نوشته:  به نظر من یکی از دلایل جو منفی امسال همینه که این تاپیک خیلی زود باز شد. اگر نزدیک به اعلام نتایج باز میشد همه فقط به برنده شدن فکر می کردن.
زمان که طولانی بشه آدم از رؤیا پردازی به واقع گرایی می پردازه!
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: sina000 ، ostokhan ، saeed_sqs_20 ، fairy
دوستان عزیز مهاجر سرایی درود
یک سوال. افرادی که شغل دولتی دارن جهت کلیرنس نشدن می تونن در فرم 260 شغلشون رو آزاد معرفی کنن؟ اصلا مدارک شغل فعلی رو می خوان؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 12:48)smdit نوشته:  دوستان عزیز مهاجر سرایی درود
یک سوال. افرادی که شغل دولتی دارن جهت کلیرنس نشدن می تونن در فرم 260 شغلشون رو آزاد معرفی کنن؟ اصلا مدارک شغل فعلی رو می خوان؟
با سپاس

سلام
خوبین
ببینید کسی از روال تحقیق و بک گراوند چک امریکاییها که رو ما انجام میدن خبر نداره.پس یه درصد در نظر بگیرید اونا بتونن چک کنن پس واسه همیشه باید قید امریکا روبزنید

ببینید اساس کار با صداقت و راستگویی هست.پس بهترین کار صداقت و گفتن حقیقته
تشکر کنندگان: ostokhan ، m.ghoreishi
سلام دوستان من تازه عضو شدم.....به نظرم آمريكا رفتن واسه ايرانيا يه روياي دووووووووووووووووووره من خودم دوم دبيرستان هستم و تقريبا نااميد شدم از رفتن چون هركي رفته مارو فراموش كرده و شنيدم كه سفارت هاي اطراف ايران عمراً ويزا بده نيستند و از هر ١٠ نفر فقط ٢ نفر ويزا گرفتن و فقط بايد رفت فرانسه و كشور هاي اروپايي""""""خلاصه به نظرم رفتن به آمريكا براي ١٠ درصد از ايرانيا ممكنه " دوستان من ميخوام براي سوم دبيرستان البته من دوم مكانيك هنرستان كاردانش هستم ميشه براي سال سوم رفت آمريكا اخه شنيدم شرايط زير ١٨ ساله ها بهتره دوستان كسي در امريكا هست كه بتونه من را كمك كنه من هدفم امريكاست و ميخوام براي سال سوم هنرستان يا دبيرستان اونجا باشم حتي اگه بخوام از اول دبيرستان دوباره بخونم چون ميدونم استعدادشو دارم يعني ميشه..............
تشکر کنندگان: fatima96
الان خواب بعد از ظهر پنج شنبه رو گذروندم خواب دیدم توی سیاتل بودم ودوچرخه داشتم رفتم ‌یه سوپر مارکت بزرگ با انگلیسی ی لهجه ایرانی دار از یه دختره قفل واسه دوچرخم خواستم یه دختره دیگه ازون فروشنده ها فهمید ایرانی هستم باهام سلام و احوال پرسی کرد و گفت فقل دوچرخه قیمتش هشتصد دلاره!!!!! حالا من هی میخندیدم میگفتم من دوچرخمو صد دلار خریدم خخخخخخ

خلاصه اینکه یادتون باشه وقتی داشتین چمدوناتونو میبستین حتما فقل دوچرخه با خودتون ببرید نا هشتصد دلار پیادتون نکنن من دو تا میبرم یکیشم اونجا میفروشم که یه کاسبی هم کرده باشم !
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ostokhan ، Ali_Hunter ، ziba62ka ، fatima96 ، pouya7
(2015-02-12 ساعت 17:52)dadgw2 نوشته:  سلام، ایمیلی که برای تایید ثبت نام لاتری به من فرستادن داخلش نوشته (Your registration is incomplete. You need to complete your application for a chance to be one of the 100,000 winners who will be selected in the 2014 Green Card Lottery ) این به چه خاطره؟ آیا مشکلی هست؟ وقتی لینکی که واسه تکمیل ثبت نام داده رو باز میکنم یه جایی باید پول پرداخت بشه واسه ادامه ی ماجرا ولی لاتری رایگانه، حدسم اینه که اگر برنده شدم برای ادامش باید به اون لینک برم، ممنون میشم کمک کنین

کلاه برداریه لینکی که باز میشه آدرسش چیه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: dadgw2 ، victor2016
(2015-02-12 ساعت 17:52)dadgw2 نوشته:  سلام، ایمیلی که برای تایید ثبت نام لاتری به من فرستادن داخلش نوشته (Your registration is incomplete. You need to complete your application for a chance to be one of the 100,000 winners who will be selected in the 2014 Green Card Lottery ) این به چه خاطره؟ آیا مشکلی هست؟ وقتی لینکی که واسه تکمیل ثبت نام داده رو باز میکنم یه جایی باید پول پرداخت بشه واسه ادامه ی ماجرا ولی لاتری رایگانه، حدسم اینه که اگر برنده شدم برای ادامش باید به اون لینک برم، ممنون میشم کمک کنین
داداش کلاهبرداری و فیک هستش. کنتاکی برای هیچ کسی ایمیلی مبنی بر کامل بودن با نبودن ثبت نام ارسال نمیکنه. مواظب باش کلک این شارلاتانها رو نخوری. تا زمان برنده شدن هیچ ایمیلی ارسال نمیشه
تشکر کنندگان: dadgw2 ، victor2016
سلام
گرین کارت 2014؟
هیچ ایمیلی برای ثبت نام در لاتاری ارسال نمیشه
این ایمیل ها فیک هست
حتی بازش نکنید و فورا حذفش کنید
تشکر کنندگان: dadgw2
(2015-02-12 ساعت 17:51)someonelikeyou نوشته:  الان خواب بعد از ظهر پنج شنبه رو گذروندم خواب دیدم توی سیاتل بودم ودوچرخه داشتم رفتم ‌یه سوپر مارکت بزرگ با انگلیسی ی لهجه ایرانی دار از یه دختره قفل واسه دوچرخم خواستم یه دختره دیگه ازون فروشنده ها فهمید ایرانی هستم باهام سلام و احوال پرسی کرد و گفت فقل دوچرخه قیمتش هشتصد دلاره!!!!! حالا من هی میخندیدم میگفتم من دوچرخمو صد دلار خریدم خخخخخخ

خلاصه اینکه یادتون باشه وقتی داشتین چمدوناتونو میبستین حتما فقل دوچرخه با خودتون ببرید نا هشتصد دلار پیادتون نکنن من دو تا میبرم یکیشم اونجا میفروشم که یه کاسبی هم کرده باشم !

به این میگن توهم فانتزی خخخخخخخخخ Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon
دوستان چرا تو این صفحه کسی امضاش معلوم نیست؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان