کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-12 ساعت 18:30)nima2016 نوشته:  دوستان چرا تو این صفحه کسی امضاش معلوم نیست؟

من دیگه زبونم مو در آورد بسکه به مدیران سایت گفتم.
آقایان و خانمهای مدیر سایت لینک امضا من تو پروفایلم حذف شده. امضا ندارم. زیر پستهایم امضا نمی آید. والا من موندم به کی بگم؟؟ به هر مدیری بگی ایمیل زدم و علت رو جویا شدم ولی هیچکس پاسخگو نیست. دیگه برای بار آخر هم میگم چون خودمم از تکرار مکررات خسته شدم. مثل اینکه واقعا کسی جوابگو در مهاجر سرا نیست Sad
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 18:35)ostokhan نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 18:30)nima2016 نوشته:  دوستان چرا تو این صفحه کسی امضاش معلوم نیست؟

آقایان و خانمهای مدیر سایت لینک امضا من تو پروفایلم حذف شده. امضا ندارم. زیر پستهایم امضا نمی آید. والا من موندم به کی بگم؟؟ به هر مدیری بگی ایمیل زدم و علت رو جویا شدم ولی هیچایوایپاسخگو نیست. دیگه برای بار آخر هم میگم چون خودمم از تکرار مکررات خسته شدم. مثل اینکه واقعا کسی پوابگو در مهاجر سرا نیست Sad
نه مال من معلومه
فقط اون پست قبلی معلوم نیست
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 18:37)nima2016 نوشته:  

آقایان و خانمهای مدیر سایت لینک امضا من تو پروفایلم حذف شده. امضا ندارم. زیر پستهایم امضا نمی آید. والا من موندم به کی بگم؟؟ به هر مدیری بگی ایمیل زدم و علت رو جویا شدم ولی هیچایوایپاسخگو نیست. دیگه برای بار آخر هم میگم چون خودمم از تکرار مکررات خسته شدم. مثل اینکه واقعا کسی پوابگو در مهاجر سرا نیست Sad
نه مال من معلومه

نه برای پروفایل من مشکل فنی داره. یه رتبه هم از طرف من گرفتی . ان شااله برنده شی. امضات منو کشته
تشکر کنندگان:
(2015-02-12 ساعت 18:40)ostokhan نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 18:37)nima2016 نوشته:  

نه مال من معلومه

نه برای پروفایل من مشکل فنی داره. یه رتبه هم از طرف من گرفتی . ان شااله برنده شی. امضات منو کشته
ممنون دوست عزیز
عزیزی
به بابک پیام بده.مدیره
تو انجمن 2015 پیداش میکنی
تشکر کنندگان: ostokhan
استخوان؟
میگم ایشلا اگه برنده شی میخای کجا بری؟
تشکر کنندگان: ostokhan
(2015-02-12 ساعت 18:48)nima2016 نوشته:  استخوان؟

دایی الان چند ساله که برنده نمیشیم ولی اگه برنده بشم
سیاتل،هیوستون و سن خوزه رو دوست دارم البته اولیت با سیاتل هستش چون واقعا دوست دارم/
نیویورک هم که عالیه منتها خرج توش بیداد میکنه . اصلا نمیشه طرفش رفت
تشکر کنندگان: nima2016 ، rezijon ، victor2016
(2015-02-12 ساعت 18:53)ostokhan نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 18:48)nima2016 نوشته:  استخوان؟

دایی الان چند ساله که برنده نمیشیم ولی اگه برنده بشم
سیاتل،هیوستون و سن خوزه رو دوست دارم البته اولیت با سیاتل هستش چون واقعا دوست دارم/
نیویورک هم که عالیه منتها خرج توش بیداد میکنه . اصلا نمیشه طرفش رفت

هیوستون خوبه و شانس کار هم خوبه اب وهواشم گرمه
سیاتل بارونیه خیلی.پورتلند بهتره.شانس کار هم به نسبت هیوستون کمتره
سن خوزه رو نمی دونم تا حالا تحقیق نکردم در موردش
منم پورتلند و هیوستون و دالاس دارم در موردشون تحقیق می کنم
ببینم چی میشه
تشکر کنندگان: ostokhan ، rezijon
دوستان کسی در مورد رشته مهندسی برق(قدرت) اطلاعاتی داره؟
مثلا کدوم ایالت یا شهر کارش بهتره و یا چه نرم افزارهایی کار کنیم بهتره الان تو ایران یا بیشتر رو چه بحث هایی متمرکز شیم الان که بعدا به دردمون بخوره اونجا
تشکر کنندگان: hameddjj
استخوان؟؟؟ چه باحال هردومون سیاتلی هستیم ، حواست باشه هماهنگ کنیم با هم بلیط بگیریم که لحظه رسیدن تنها نباشیم داداش
میتونیم تعداد بیشتری قفل دوچرخه هم ببریم خرج ماههای اولو در بیاریم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2015-02-12 ساعت 19:04)someonelikeyou نوشته:  استخوان؟؟؟ چه باحال هردومون سیاتلی هستیم ، حواست باشه هماهنگ کنیم با هم بلیط بگیریم که لحظه رسیدن تنها نباشیم داداش

آره داداش هماهنگ میکنیم. اولش هم میریم space needle که نماد معروف شهره Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou
(2015-02-12 ساعت 17:52)dadgw2 نوشته:  سلام، ایمیلی که برای تایید ثبت نام لاتری به من فرستادن داخلش نوشته (Your registration is incomplete. You need to complete your application for a chance to be one of the 100,000 winners who will be selected in the 2014 Green Card Lottery ) این به چه خاطره؟ آیا مشکلی هست؟ وقتی لینکی که واسه تکمیل ثبت نام داده رو باز میکنم یه جایی باید پول پرداخت بشه واسه ادامه ی ماجرا ولی لاتری رایگانه، حدسم اینه که اگر برنده شدم برای ادامش باید به اون لینک برم، ممنون میشم کمک کنین

کلاه برداریه.به هیچ کس ایمیل نمیزنن.هزاران بار توی خود دستور العمل لاتری تاکید شده که هیچ ایمیلی فرستاده نمیشه و هر ایمیلی امد کلاه برداریه.و هیچ پولی برای ثبت نام در لاتری نیاز نیست بپردازید.
دوست عزیزی هم که میگه چرا امضام اینجوریه انجوریه این به خاطر اینه که شاید قبلا با یکی از مدیرای مهاجر سرا کل کل کردی اون هم زده ترکوندتت :-).شما به تاریخ عضویت و تعداد پست های من توجه کن الان حداقل بایستی 5-6تا ستاره میداشتم.اما زدن ترکوندن دیگه حتی رفتن محتویات لینک امضام رو هم پاک کردن.کم مونده بود یه موشک ول بدن طرفم.
ولی شما هم اینقد جوش نزن مهم اینه که از اطلاعات این سایت استفاده بکنی و اگه اطلاعاتی داری با بقیه در میون بزارید که ایشا... تو این روند مهاجرت همگی سرانجام خوبی داشته باشیم.

و من الله توفیق
نفسم گرفت ازاین شهر در این حصار بشکن در این حصار جادویی روزگار بشکن
تشکر کنندگان: DELPHI5 ، victor2016
(2015-02-12 ساعت 21:05)ostokhan نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 19:04)someonelikeyou نوشته:  استخوان؟؟؟ چه باحال هردومون سیاتلی هستیم ، حواست باشه هماهنگ کنیم با هم بلیط بگیریم که لحظه رسیدن تنها نباشیم داداش

آره داداش هماهنگ میکنیم. اولش هم میریم space needle که نماد معروف شهره Big Grin Big Grin Big Grin

اون برجه که شبیه برج میلادهBig Grin آره من خیلی تحقیق کردم به نظرم یا بلوو یا داون تاون سیاتل از این خونه شرینگ ها پیدا کنیم واسه شروع . من میخام بعد از یک می یکمی جوشکاری یاد بگیرم تا وقتی که خوب جا افتادم برم دنبال کار مرتبط تو هم بهش فکر کن راستی قفل دوچرخه با کیفیت از کجا پیدا کنیم؟Big Grin
برنده خوش شانس
http://m.academy.com/shop/browse/recreat...eType=true
قفل دوچرخه فکر کنم اینجا ارزونتره. به نظر من یادگیری زبان اصلی ترین توشه سفر به آمریکا است و این یادگیری نقطه انتها هم نداره
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon
(2015-02-12 ساعت 22:39)renausa نوشته:  http://m.academy.com/shop/browse/recreat...eType=true
قفل دوچرخه فکر کنم اینجا ارزونتره. به نظر من یادگیری زبان اصلی ترین توشه سفر به آمریکا است و این یادگیری نقطه انتها هم نداره

مرسی عزیزم این جریان قفل دوچرخه صرفا شوخیه بازم مرسی که اینقدر قشنگ پیگیری کردی البته لینک واسه من باز نشد
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon
داشتم تاپیک سال قبلو میخوندم
چه حس بدیه...
http://www.mohajersara.com/thread-7017-p...#pid489818
تشکر کنندگان: sophia* ، rezijon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان