کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-12 ساعت 21:46)dadgw2 نوشته:  آقا این ایمیلهایی که تعدادشون سه تاست و به فاصله ی سه روز واسه من اومده همه از طرف USGCLS هستن و لینکشون هم توی این سایت باز میشه و Registration ID و Password دادن واسه ی لاگین شدن به اکانتم در این سایت!(که خودم ازش بی خبرم)، یه چیز دیگه این ایمیل ها تاریخشون 17/10/2014, 20/10/2014, 24/10/2014 هست ولی من بهشون توجه نکرده بودم
متن اولین ایمیل: Dear ...,

Our records show that you qualify for the Green Card Lottery, but your registration is incomplete.

In order to complete your registration, please log in to your account at www.usgcls.com with
your Registration ID ... and password ..., and follow the online instructions.

If you have any questions or concerns in the meantime, please do not hesitate to contact us.

Regards,

USGCLS Customer Care

متنهای دیگه رو هم اگه خواستین بعدا میفرستم که بهتر رد یابی بشه

ببینید دوست عزیز
تنها سایت اعلام نتایج لاتاری امریکا این سایته
www.dvlottery.state.gov
بغیر این همه الکیه
برو تو این سایت ببین قبول شدی یا نه
غیر از این رو بیخیال شو کلا

یا می تونی طبق مکاتبات اونا پیش بری ببینی اخرش ازتون پول میخاد یا نه
که معمولا اخرشم به اون ختم میشه
تشکر کنندگان: dadgw2 ، victor2016
(2015-02-12 ساعت 22:57)sina000 نوشته:  داشتم تاپیک سال قبلو میخوندم
چه حس بدیه...
http://www.mohajersara.com/thread-7017-p...#pid489818

انرژی منفی نداشته باش امسال قبول میشیم من و استخان داریم میریم سیاتل دنبال تجارت قفل دوچرخه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: sina000 ، Ali_Hunter ، ostokhan ، rezijon
استخوان
سن حوزه عجب چیزیه ها
نظرمو جلب کرد
حیف که هزینه های اولیش بالاست
تشکر کنندگان: pichak333 ، ostokhan ، rezijon
منم سیاتلی هستم green state دستتون درد نکنه یه جا هم برا من نگاه دارید
قفل دوچرخه هم زیاد میارم واسه شروع بد نیست :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، fatima96
Dear POUYA007
You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2016
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، ziba62ka ، baran21
(2015-02-13 ساعت 09:05)Ali_Hunter نوشته:  منم سیاتلی هستم green state دستتون درد نکنه یه جا هم برا من نگاه دارید
قفل دوچرخه هم زیاد میارم واسه شروع بد نیست :d

خوبه سه نفر شدیم دیگه راحت میتونیم مافیای قفل دوچرخه راه بندازیم تو سیاتل
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: rezijon ، Ali_Hunter
تریلر نیویورک
فقط جهت روانه کردن دل های شما به سوی ایالات متحده آمریکا Big Grin
1931706_257063831138562_1225505155_n.mp4 - 28.2 MB

تشکر کنندگان: hossein1049 ، rezijon ، pouya007 ، DELPHI5 ، victor2016 ، D$A$N
(2015-02-12 ساعت 21:26)mehrdad.mohajersara نوشته:  
(2015-02-12 ساعت 17:52)dadgw2 نوشته:  سلام، ایمیلی که برای تایید ثبت نام لاتری به من فرستادن داخلش نوشته (Your registration is incomplete. You need to complete your application for a chance to be one of the 100,000 winners who will be selected in the 2014 Green Card Lottery ) این به چه خاطره؟ آیا مشکلی هست؟ وقتی لینکی که واسه تکمیل ثبت نام داده رو باز میکنم یه جایی باید پول پرداخت بشه واسه ادامه ی ماجرا ولی لاتری رایگانه، حدسم اینه که اگر برنده شدم برای ادامش باید به اون لینک برم، ممنون میشم کمک کنین

کلاه برداریه.به هیچ ایوایایمیل نمیزنن.هزاران بار توی خود دستور العمل لاتری تاکید شده که هیچ ایمیلی فرستاده نمیشه و هر ایمیلی امد کلاه برداریه.و هیچ پولی برای ثبت نام در لاتری نیاز نیست بپردازید.
دوست عزیزی هم که میگه چرا امضام اینجوریه انجوریه این به خاطر اینه که شاید قبلا با یکی از مدیرای مهاجر سرا کل کل کردی اون هم زده ترکوندتت :-).شما به تاریخ عضویت و تعداد پست های من توجه کن الان حداقل بایستی 5-6تا ستاره میداشتم.اما زدن ترکوندن دیگه حتی رفتن محتویات لینک امضام رو هم پاک کردن.کم مونده بود یه موشک ول بدن طرفم.
ولی شما هم اینقد جوش نزن مهم اینه که از اطلاعات این سایت استفاده بکنی و اگه اطلاعاتی داری با بقیه در میون بزارید که ایشا... تو این روند مهاجرت همگی سرانجام خوبی داشته باشیم.

و من الله توفیق
نه من با کسی کل کل نکردم که بخوان این کار رو کنن. جوش هم نمیزنن فقط به خاطر فایلی بود که میخواستم لینکش رو تو امضا بزارم که تکرار مکررات نشه. اما حداقلش باید این باشه که وقتی یه کسی مساله ای رو بیان میکنه مدیران سایت باید قضیه رو بررسی کنن و جواب قانع کننده ای بدن نه اینکه هیچ کس جوابگو نباشه. به قول شما مهم استفاده از اطلاعات مفید سایت در صورت قبولی و راهنمایی اعضای تازه وارد هستش
تشکر کنندگان: someonelikeyou
(2015-02-13 ساعت 01:43)nima2016 نوشته:  استخوان
سن حوزه عجب چیزیه ها
نظرمو جلب کرد

هواش که دست کمی از بهشت نداره چون هرچی نباشه بالاخره آب و هوای کلیفرنیا رو داره/ دایی اگه خواستید با someone like you با هم بریم تجارت قفل و دوچرخه راه بندازیم : Big Grin Big Grin Big Grin Big GrinBig Grin Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon
(2015-02-13 ساعت 14:52)ostokhan نوشته:  
سن حوزه عجب چیزیه ها
نظرمو جلب کرد

هواش که دست کمی از بهشت نداره چون هرچی نباشه بالاخره آب و هوای کلیفرنیا رو داره/ دایی اگه خواستید با someone like you با هم بریم تجارت قفل و دوچرخه راه بندازیم : Big Grin Big Grin Big Grin Big GrinBig Grin Big GrinBig Grin
سلام.
ایشلا
باهم سه نفری بریم یه خونه بزرگ میگیریم حالشو میبریم
خخخخ
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، ostokhan
(2015-02-13 ساعت 17:39)nima2016 نوشته:  
(2015-02-13 ساعت 14:52)ostokhan نوشته:  
سن حوزه عجب چیزیه ها
نظرمو جلب کرد

سلام.
ایشلا
باهم سه نفری بریم یه خونه بزرگ میگیریم حالشو میبریم
خخخخ

من میگم خونه نزدیک دریا بگیریم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، rezijon ، babak_m ، ostokhan
سلام دوستان. کم پست میزارم ولی میخونمتون. ما هم هستیم منتظر لاتاری و در کنارش همسر در حال خوندن ایلتس برای مهاجرت
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، Fifi2015 ، D$A$N ، Ali_Hunter
دوستان مسافر هیوستون و سیاتل و در کل تگزاس. با هم همسفر بشیم
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، ziba62ka
عدالتی در کار نیست و برعکس نظام طبیعت بر اساس بی عدالتی آفریده شده است و اگر پستی و بلندی نباشد آب زندگی جریان پیدا نمی کند و از شانس، شما می توانید در بالاترین نقطه هرم زندگی باشید و در پایین تر نقطه و یا جایی بین این دو: حافظ این نکنه را به شیوه زیبایی بیان می دارد:

جام می و خون دل هر یک به کسی دادن
در دایره قسمت اوضاع چنین باشد
ایشلا از شنبه...
تشکر کنندگان: ostokhan ، victor2016 ، tabim4
(2015-02-13 ساعت 20:50)rezijon نوشته:  دوستان مسافر هیوستون و سیاتل و در کل تگزاس. با هم همسفر بشیم

دوست عزیزم خوشحال میشیم سیاتل در خدمتتون باشیم البته سیاتل توی ایالت واشینگتنه ولی در کل همه مسافر امریکاییم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، rezijon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان