کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
ببخشید دوستان این رزومه رو باید آماده داشته باشیم ؟ اطلاع زیادی ازش ندارم همون cv هستش؟
من که برنده اصلی هستم شاغل نبودم و نیستم و همسرم هم شغلش آزاده
بازم رزومه نیازه؟!!
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
همراتون باشه
بنویسید دیگه سال تولد رشته سال فارغ التحصیلی تخصص

شاید بهتون نقص مدرک بزنن!

موفق باشید
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، bahar101
(2015-02-18 ساعت 20:02)hilda60 نوشته:  ببخشید دوستان این رزومه رو باید آماده داشته باشیم ؟ اطلاع زیادی ازش ندارم همون cv هستش؟
من که برنده اصلی هستم شاغل نبودم و نیستم و همسرم هم شغلش آزاده
بازم رزومه نیازه؟!!

سلام از ما که شرایطمون تقریبا مثل شما بود چیزی به عنوان رزومه نخواستند ولی برای اطمینان یک چند خط میزان تحصیلات و نوع کار همسرتون را براشون بنویسید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101
واااای باز یه مدرک دیگه....... دنبال یه کارو یه مدرک میرم که آماده کنم میام میبینم باز یه چیز دیگه باید آماده کنم!!!
استرسه اومد دوباره
دوستان این رزومه مثل رزومه های خودمونه که درست میکنیم و برای شرکت و مصاحبه کاری پر میکنیم؟ باید خودم بنویسم؟ دستی یا پرینت شده؟
در مورد شغل و توضیح شغل و مدرک های تحصیلی و سال تحصیلی باید بنویسم؟
مثل رزومه های ایرانی که علایق و کارهای دیگه ایی که بلدیم یا مهارت داریم رو هم باید بنویسم ؟
توروخدا کامل بهم جواب بدید بگید چی باید بنویسم ؟
اصلا باید فرمی چیزی دانلود کنم که تو اون فرم وارد کنم یا نه؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-02-18 ساعت 23:03)hilda60 نوشته:  واااای باز یه مدرک دیگه....... دنبال یه کارو یه مدرک میرم که آماده کنم میام میبینم باز یه چیز دیگه باید آماده کنم!!!
استرسه اومد دوباره
دوستان این رزومه مثل رزومه های خودمونه که درست میکنیم و برای شرکت و مصاحبه کاری پر میکنیم؟ باید خودم بنویسم؟ دستی یا پرینت شده؟
در مورد شغل و توضیح شغل و مدرک های تحصیلی و سال تحصیلی باید بنویسم؟
مثل رزومه های ایرانی که علایق و کارهای دیگه ایی که بلدیم یا مهارت داریم رو هم باید بنویسم ؟
توروخدا کامل بهم جواب بدید بگید چی باید بنویسم ؟
اصلا باید فرمی چیزی دانلود کنم که تو اون فرم وارد کنم یا نه؟

رزومه برا شخص برندست و شما که شاغل نبودی لازم نداری.
در ضمن فرم خاصی نداره و دست نویس کفایت میکنه. هر شغلی که تو فرم 260 نوشتی در موردش توضیح بده ولی اضافه بر اون چیزی ننویس و باز هم تاکید میکنم 99% شما نیاز نخواهی داشت
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101
سلام تو ۲۰۱۴ ها کیس نامبر بالای ۷۵۰۰ بوده که ویزا گرفته باشه؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من عذرخواهی می کنم که سئوال مبتدی می پرسم! واقعاً خیلی در این فرومها جستجو کردم و گیج شدم! اگر جای سئوالم اینجا نیست ببخشید. لطفاً راهنمایی کنید که چکار کنم؟
یک ماه پیش در سایت دولتی آمریکا دیدم که برای من نوشته اند:
May 01, 2014

My Name
c/o 3 FLOOR
NO: **
**ST
TEHRAN, TEHRAN ****
IRAN

Dear My Name,
You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2015 (October 1, 2014 to September 30, 2015). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please print out this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 125,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov. Please note that all DV-2015 applicants will be required to use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which will be available beginning on May 19. Paper forms will not be accepted.

Please be advised that your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. Once your interview is scheduled, you will receive a notification message at the e-mail address you provided when you submitted your initial application.

If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center about your case, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be written in the upper right hand corner of all correspondence sent to the Kentucky Consular Center.

..Case Number: 2015AS000059
Principal Applicant Name: My Name
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
You may call the Kentucky Consular Center at (+1) 606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST. E-mail inquiries should be addressed to KCCDV@state.gov.

My Name
c/o 3 FLOOR
NO: **
***** ST
TEHRAN, TEHRAN ******
IRAN

**2015AS000059
متشکرم ازلطف شما، من در مورد قبولی نهایی، زمان ارسال مدارک و همه مراحل کار به خاطر اینکه خیلی باهوش نیستم، چیزی متوجه نشدم.
تشکر کنندگان:
خوب این نامه قبولی شماست دیگه. چیو متوجه نمیشی؟
تشکر کنندگان:
متشکرم. یعنی از حالا باید اقدام کنم برای ترجمه مدارکم، واکسنها، فرمها؟ در کل اگر خلاصه شرح دهید ممنون خواهم شد.
تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 21:13)pix نوشته:  متشکرم. یعنی از حالا باید اقدام کنم برای ترجمه مدارکم، واکسنها، فرمها؟ در کل اگر خلاصه شرح دهید ممنون خواهم شد.

اولین قدم ارسال فرم DS-260 هستش. اگه انجام دادین بعد ادامه مراحل الی اخر
تشکر کنندگان:
جناب pix شما سريع با شماره موبايل توي تبليغات تماس بگير خيلي عقبي بجنب !
تشکر کنندگان:
در پیامی که نوشته: شما فرم آنلاین D-S 260 را که 19 می باز می شود باید پر کنید. الان که نمیشه؟
من عرض کردم که واقعاً سردرگم شدم..... منو با خودتون مقایسه نکنید Smile
تشکر کنندگان:
Please note that all DV-2015 applicants will be required to use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which will be available beginning on May 19. Paper forms will not be accepted.
تشکر کنندگان:
(2015-02-22 ساعت 09:05)pix نوشته:  در پیامی که نوشته: شما فرم آنلاین D-S 260 را که 19 می باز می شود باید پر کنید. الان که نمیشه؟
من عرض کردم که واقعاً سردرگم شدم..... منو با خودتون مقایسه نکنید Smile
دوست عزیز 19 می 2014 هست. شما سریع تلفنی با یکی از دوستان که بیشتر تجربه داره تماس بگیرین.
شرکت پرواز سبز آرزو 02188805185
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
مدیران محترم سایت یک خواهش اساسی دارم
میشه لطفا توی تاپیکها رو یه کنترل کنین و به این دوستان محترمی که شروع به تفاسیر .... مختلف میکنن و معلوم نیست بر اساس کدوم دانش نداشته خودشون رو علامه دهر میدونن و الکی ایجاد دلهره میکنن یک تذکر اساسی بدین.
ما اینجا دور هم جمع شدیم که به هم کمک کنیم بشرطی که دانشش رو حالا بر اساس تجربه یا منطق درست داشته باشیم نه اینکه هر کی هر چی به ذهنش رسید هر چی دلش خواست تفسیر کنه و همه رو نگران.
ممنون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، kaamiran ، m.ghoreishi ، bahar101 ، behjat ، hilda60 ، vahidbaq ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان