کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
Toungue 
سلام دوستان،ما چهار فوریه تو ابوظبی کلییرنس خوردیم،کیس نامبرمون چهار رقمیه با چهار تا صفر قبلش مثلأ۲۰۱۵as000037xx 'حالا نمی تونم تو سایت ابوظبی وارد بشم چون بعد از as باید یه عدد ۵ رقمی وارد کنیم،میشه راهنمایی کنین؟
در ضمن ما ریز نمره های دیپلم و پیش همراهمون بود اما تحویل ندادیم،آقای مومنی و ملیکا که ما رو بردن ابوظبی گفتن لازم نیست،الان نگرانم،بهتر نیست ایمیل کنمشون؟ در ضمن ما ترجمه های پروانه کسب و روزنامه رسمی شرکت و سند دفتر کار و تاییدیه سمت مدیر عاملی همسرم رو هم برده بودیم که همین دوستان اصرار کردن که این مدارک رو ندیم چون همسرم سربازی رفته و زمان کلیر شدنمون طولنی میشه و میرن همه اینارو چک میکنن،نظر شما چیه؟اگر جواب بدین ممنون میشم.در ضمن چطور میتونیم تو منتظرسرا عضو بشیم؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
شما باید اینجوری بنویسید
2015as37XX
اون صفر های قبل رو بردارید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-02-16 ساعت 18:47)behdadK نوشته:  شما باید اینجوری بنویسید
2015as37XX
اون صفر های قبل رو بردارید
همه جوره امتحانش کردم،نمیشه
مثلأ بدون چهار تا صفر ،باچهار تا صفر و با یک صفر قبل از شماره،می نویسه invalid case numberSad
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

تشکر کنندگان:
هر طور بگید امتحانش کردم
۲۰۱۵as37xx
2015as000037xx
2015as37xx
پیغام میده invalid case number

تشکر کنندگان:
کیس شما رو نمیشناسه با سفارت تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 18:57)رضا2015 نوشته:  کیس شما رو نمیشناسه با سفارت تماس بگیرید.

ممنون از اینکه به سوالم جواب دادین،همین الان بعد از ۱۰۰ بار چک کردن بالاخره باز شد،تاریخ آپدیت رو زده ۱۶ فوریه اما سیس رو نگاه کردم تغیر نکرده رو ۱۰ فوریه مونده!!!!!!!
در مورد ریز نمرات چیکار کنم؟ اصلا نیازی هست بفرستم؟به نظر شما کار عاقلانه ای بود که به حرف آقای مومنی گوش کردیم و بقیه مدارک ترجمه شدمونو تحویل ندادیم؟اگه تحویل میدادیم رو طولانی شدن کیلییرنسمون تاثیر داشت؟

تشکر کنندگان:
بعید میدونم نیاز باشه، اگر لازم باشه سفارت بهتون ایمیل میزنه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-02-16 ساعت 19:47)رضا2015 نوشته:  بعید میدونم نیاز باشه، اگر لازم باشه سفارت بهتون ایمیل میزنه

آخه ممکنه دو ماه بعد تازه ایمیل بزنه و پروسه طولانی تر بشه،در مورد مدارک دیگه چطور؟فکر کنم خیلی عجولانه تصمیم گرفتم چون خودشونو کارگزار سفارت معرفی کردن،الان فکر میکنم اگه واقعأ کارگزار سفارت باشه میاد خروس خون ما رو برسونه ابوظبی؟؟!!!!شک و نگرانی افتاده به جونم

تشکر کنندگان:
با سلام
آیا اینجا کسی با روند کار برندگان لاتاری در خود آمریکا آشنایی داره و یا تاپیکی که مرتبط باشه را سراغ دارید؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-16 ساعت 19:56)amindv15 نوشته:  
(2015-02-16 ساعت 19:47)رضا2015 نوشته:  بعید میدونم نیاز باشه، اگر لازم باشه سفارت بهتون ایمیل میزنه

آخه ممکنه دو ماه بعد تازه ایمیل بزنه و پروسه طولانی تر بشه،در مورد مدارک دیگه چطور؟فکر کنم خیلی عجولانه تصمیم گرفتم چون خودشونو کارگزار سفارت معرفی کردن،الان فکر میکنم اگه واقعأ کارگزار سفارت باشه میاد خروس خون ما رو برسونه ابوظبی؟؟!!!!شک و نگرانی افتاده به جونم

دوست عزیز ، روال معمول اینه که هر مدرکی لازم باشه همون ابتدا در سفارت از شما توسط کارمند مربوطه گرفته میشه بعد از آن هم خود آفیسر یکی یکی مدارک را چک میکنه (در مورد ما که اینطور بود) و اگر نقصی مشاهده کنه همانجا یاد آور میشه. نگران نباشید.
ضمنا قاعدتا سفارت ها نمی توانند کارگزاری در بیرون ویا داخل سفارت داشته باشند.
تشکر کنندگان: amindv15 ، m.ghoreishi ، bahar101
هر چه مدرک کمتر به سفارت بدید بهتره. البته نه به صورتی که نقص مدرک بزنند.
حرف آقای مومنی صحیح بوده. نگران نباشید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: amindv15 ، ofrfar ، m.ghoreishi ، bahar101
من تو سفارت که نوبتم شد کارمنده مدارکو گرفت بعد گفت رزومه کو؟ گفتم رزومه چیه؟ گفت cv. گفتم میدونم ولی رزومه برا چی؟ گفت باید سابقه کارتو میاوردی. گفتم فهمیدم چی میخوای ولی کسی به من نگفته بود. گفت ایمیل داده بودیم. گفتم نه من ندیدم،نرسیده. گفت چرا فرستادیم رسیده. گفتم اشتباه شده حتما، من چک کردم نرسیده. گفت باشه برو بشین حالا.
بعدشم دیگه کسی ازم چیزی نخواست. کاشف به عمل اومد روز قبل مصاحبه ایمیل دادن و منم آخرین بار تهران که بودم رفتم تو inbox
خلاصه زیاد فکر و خیال نکنید، کارتون درست باشه سخت نمیگیرن.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، amindv15 ، p00ya2001 ، bahar101
تو تاپیک کلییرنس زیاد صحبتی از ابوظبی نیست بیشتر اطلاعات مربوط به آنکاراست،از این موضوع چه برداشتی میشه داشت؟کسی خبر داره جریان کلیر شدن بچه ها تو ابوظبی چطور پیش میره؟

تشکر کنندگان: kaamiran
سلام كسي ميدونه فرم 9 سوالي و CVواسه همه سفارت خانه ها هست يا فقط آنكارا؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
بچه های ابوظبی وضعیت بهتری نداشته باشند بدتر نیست. فقط چون تعدادمون کمه به مراتب تعداد کلیری ها هم کمتره و سر و صداش کمتر

(2015-02-18 ساعت 12:12)p00ya2001 نوشته:  سلام كسي ميدونه فرم 9 سوالي و CVواسه همه سفارت خانه ها هست يا فقط آنكارا؟

بیشتر آنکارا و ایروان میدن و تاحالا موردی از ابوظبی نشنیدم
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان