کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
دوستان الان دلار نرخ خوبی داره 3415 تومن از لینک مثقال .
اونهایی که سفرشون توی عید هست برای مصاحبه از الان بخرن چون معمولا از 15 اسفند بخاطر سفر های نوروزی دلار کم میشه تو بازار و طبعا یکم قیمتش میره بالا.
تشکر کنندگان: laleht ، m.ghoreishi ، bahar101 ، hilda60 ، varchandi ، goliii
(2015-02-22 ساعت 13:22)laleht نوشته:  مدیران محترم سایت یک خواهش اساسی دارم
میشه لطفا توی تاپیکها رو یه کنترل کنین و به این دوستان محترمی که شروع به تفاسیر .... مختلف میکنن و معلوم نیست بر اساس کدوم دانش نداشته خودشون رو علامه دهر میدونن و الکی ایجاد دلهره میکنن یک تذکر اساسی بدین.
ما اینجا دور هم جمع شدیم که به هم کمک کنیم بشرطی که دانشش رو حالا بر اساس تجربه یا منطق درست داشته باشیم نه اینکه هر کی هر چی به ذهنش رسید هر چی دلش خواست تفسیر کنه و همه رو نگران.
ممنون

سرکار خانم لاله بنده هر جایی به جز تاپیک تحلیل ببینم پاک میکنم. ولی شما و سایر دوستان هم اگر موردی دیدید از دکمه ریپورت استفاده کنید رسیدگی میشه. در صورت تکرار هم اخطار داده میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، vahidbaq ، bahar101
دوستان کمک ... بخدا یه کاری رو انجام میدیدم یه استرس دیگه به آدم میدن. این سفارت ارمنستان میدونه من آدم استرسی هستم همش اذیت میکنن!!
همین یک ساعت پیش با من از سفارت تماس گرفتن گفتن ما از سفارت آمریکا از ایروان تماس میگیریم بعد مشخصاتم رو گفت با تاریخ مصاحبه ام که گفتم بله درسته . بعد گفت ما تو اون تاریخ (هفته آخرمارچ ) یه مشکلی تو سفارت داریم . شما میتونی تو این تاریخ بیای (هفته اول مارچ رو گفت) ؟ که من گفتم من همه کارام رو انجام دادم. بلیط گرفتم هتل گرفتم . دکتر بهم تایم داده.بعد گفت خب اگه باهاتون تماس گرفتم بازم بهتون اعلام میکنم. که دوباره چند دقیقه پیش زنگ زدن گفتن خانم چون شما گفتین همه کارهای سفرتون رو انجام دادید همون تایم اولیه خودتون بیاید ولی صبح بیاید (ما ساعت مصاحبمون 2 ظهر بود) . که من گفتم باشه . تند تند هم حرف میزد سریع هم قطع کرد!!
کسی از دوستان این اتفاق براش افتاده که بهش زنگ بزنن و تاریخ رو عوض کنن؟
یه وقت تو تاریخ خودمون پا نشیم بریم اصلا ببینیم سفارتو تو اون روز بستن ؟ چون سفارت گفت ما اون روز یه مشکل تو سفارت داریم؟!
ما که نامه مون برا ساعت 2 بعدازظهر بود حالا گفتن 9 صبح بیاید . چیکارکنیم؟
یه وقت نگن شما هفته اول مارچ مصاحبه داشتین . الان دیگه وقتتون نیست؟
مدیکال چی میشه دکتر به ما گفت نزدیکای ظهر روز مصاحبه جوابتون آماده میشه؟؟
در آخر هم به حرف این خانومه که زنگ زد گفت سر تایم خودت بیا اعتماد کنم؟
توروخدا یاری برسونید استرس افتاده به جونمون Sad Sad Sad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 13:51)hilda60 نوشته:  دوستان کمک ... بخدا یه کاری رو انجام میدیدم یه استرس دیگه به آدم میدن. این سفارت ارمنستان میدونه من آدم استرسی هستم همش اذیت میکنن!!
همین یک ساعت پیش با من از سفارت تماس گرفتن گفتن ما از سفارت آمریکا از ایروان تماس میگیریم بعد مشخصاتم رو گفت با تاریخ مصاحبه ام که گفتم بله درسته . بعد گفت ما تو اون تاریخ (هفته آخرمارچ ) یه مشکلی تو سفارت داریم . شما میتونی تو این تاریخ بیای (هفته اول مارچ رو گفت) ؟ که من گفتم من همه کارام رو انجام دادم. بلیط گرفتم هتل گرفتم . دکتر بهم تایم داده.بعد گفت خب اگه باهاتون تماس گرفتم بازم بهتون اعلام میکنم. که دوباره چند دقیقه پیش زنگ زدن گفتن خانم چون شما گفتین همه کارهای سفرتون رو انجام دادید همون تایم اولیه خودتون بیاید ولی صبح بیاید (ما ساعت مصاحبمون 2 ظهر بود) . که من گفتم باشه . تند تند هم حرف میزد سریع هم قطع کرد!!
کسی از دوستان این اتفاق براش افتاده که بهش زنگ بزنن و تاریخ رو عوض کنن؟
یه وقت تو تاریخ خودمون پا نشیم بریم اصلا ببینیم سفارتو تو اون روز بستن ؟ چون سفارت گفت ما اون روز یه مشکل تو سفارت داریم؟!
ما که نامه مون برا ساعت 2 بعدازظهر بود حالا گفتن 9 صبح بیاید . چیکارکنیم؟
یه وقت نگن شما هفته اول مارچ مصاحبه داشتین . الان دیگه وقتتون نیست؟
مدیکال چی میشه دکتر به ما گفت نزدیکای ظهر روز مصاحبه جوابتون آماده میشه؟؟
در آخر هم به حرف این خانومه که زنگ زد گفت سر تایم خودت بیا اعتماد کنم؟
توروخدا یاری برسونید استرس افتاده به جونمون Sad Sad Sad
بهتره زنگ بزنين كنتاكي يا خود سفارت آمريكا توي ارمنستان باهاشون كانفرم كنين.
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101
حول نشید
الان یه بررسی بکنید ببینید میرسید هفته اول مارچ برید یا نه؟
اگر مشکل بلیط هست و هتل بنظر من قابل حله ، فقط میمونه مدیکال .
اگر بلیط و هتلتون اوکی میشه زنگ بزنید به سفارت و بگید پیرو تماستون ما چک کردیم و هتل و بلیط رو جابجا میکنیم مدیکال رو شما می تونید با دکترتون هماهنگ کنید روز قبل از مصاحبه جواب ما را بدهد.
اگر بلیط و هتل اوکی شد و زنگ زدین سفارت گفتن اوکی ،که خوب 3 هفته افتاید جلو .
اگه گفتن نه همون وقت خودتون صبح بیاین خیالتون راحت میشه.

دوستان یادتون باشه اگر کسی از هرجا باهتون تماس گرفت اول اسمش رو بپرسین و اگه شد قسمتش رو که بعدا بتونید بهش وصل بشید. البته با احترام Smile
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، babak433
خبر خوبی بود. آخر مارچ یعنی سر سفارت شلوغه. امیدوارم با چیزای خوب سرش شلوغ باشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101 ، rbrb-2015
(2015-02-24 ساعت 14:36)رضا2015 نوشته:  حول نشید
اگر بلیط و هتلتون اوکی میشه زنگ بزنید به سفارت و بگید پیرو تماستون ما چک کردیم و هتل و بلیط رو جابجا میکنیم مدیکال رو شما می تونید با دکترتون هماهنگ کنید روز قبل از مصاحبه جواب ما را بدهد.

دوستان یادتون باشه اگر کسی از هرجا باهتون تماس گرفت اول اسمش رو بپرسین و اگه شد قسمتش رو که بعدا بتونید بهش وصل بشید. البته با احترام Smile

بلیط رو زنگ زدیم نزدیک یه میلیون تومن میگیره جابجاکنه هتل رو هم همینطور . . بعد واقعا اون موقع نمیشه . چون اسپانسرم قراره مدارکشو بفرسته وهنوز آماده نشده...
انقدر استرس گرفته بودم که اصلا یادم رفت اسمش رو بپرسم خیلی هم راحت فارسی صحبت میکرد. دفعه دوم که بهم زنگ زدن بعد هم گفت از اونجاییکه شما تمام کاراتون رو کردین و بلیط و هتل رو رزرو کردین پس همون تایم بیاید ولی صبح بیاید که دوبار با تاکیید ازش پرسیدم پس هیچ مشکلی نیست که من همون تاریخ خودم ولی ساعت نه صبح سفارت باشم که گفت همون تایم خودتون باشید. راستی یادم رفت بگم ، در مورد مدیکال هم ازش پرسیدم که گفت مشکلی نیست اگه حتی مدارک پزشکی آماده نبود میتونید بعد از مصاحبه به سفارت تحویل بدید... حالا به نظرتون ایمیل بزنم یکی دو روز دیگه و زمان مصاحبم رو تایید کنم ؟؟؟ که اگه جواب دادن و تایمم رو تایید کردن حداقل یه مدرکی ازشون داشته باشم(پرینت ایمیل منظورمه) یا زنگ بزنم ؟ اگه ایمیل بزنم متن ایمیلم به نظرتون چی باشه؟ مرسی دوستان
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
تو سفرنامه های سالهای قبل هم همچین موردی دیده بودم. البته برای سفارت ابوظبی بود و کارمندهاشون رفته بودن مرخصی و آفیسر های اصلی نبود و به خاطر همین هم گفتن بعدا بیایید پاس رو بدید. اما مشکل شما فکر کنم شلوغی سفارت ها باشه در اون تاریخ و شاید بخوان یه عده ای رو کلیر کنند و وقت ندارند.
شما چاره ای ندارید و مجبورید اون زمان برید. مشکلی نیست نهایتش اگر یکضربی باشید با یه خورده تاخیر به شما ویزا رو میدن.
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، Memolk ، bahar101
(2015-02-24 ساعت 15:22)behdadK نوشته:  تو سفرنامه های سالهای قبل هم همچین موردی دیده بودم. البته برای سفارت ابوظبی بود و کارمندهاشون رفته بودن مرخصی و آفیسر های اصلی نبود و به خاطر همین هم گفتن بعدا بیایید پاس رو بدید. اما مشکل شما فکر کنم شلوغی سفارت ها باشه در اون تاریخ و شاید بخوان یه عده ای رو کلیر کنند و وقت ندارند.
شما چاره ای ندارید و مجبورید اون زمان برید. مشکلی نیست نهایتش اگر یکضربی باشید با یه خورده تاخیر به شما ویزا رو میدن.

ببخشید من منظور شما رو متوجه نشدم...
در مورد ابوظبی "که گفتن بعدا بیایید پاس رو بدید " یعنی چی؟ یعنی چند روز دیگه بیاید مصاحبه بشید؟؟
بعد منظورتون از "اون زمان" یعنی همون تایم اصلیه اولیه خودم ولی ساعت 9 ؟؟
نظرتون راجع به ایمیل چیه؟؟؟
ممنونم ببخشید که سوال زیاد میپرسم واقعا استرس گرفتم
تشکر کنندگان:
(2015-02-24 ساعت 15:17)hilda60 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 14:36)رضا2015 نوشته:  حول نشید

بلیط رو زنگ زدیم نزدیک یه میلیون تومن میگیره جابجاکنه هتل رو هم همینطور . . بعد واقعا اون موقع نمیشه . چون اسپانسرم قراره مدارکشو بفرسته وهنوز آماده نشده...
انقدر استرس گرفته بودم که اصلا یادم رفت اسمش رو بپرسم خیلی هم راحت فارسی صحبت میکرد. دفعه دوم که بهم زنگ زدن بعد هم گفت از اونجاییکه شما تمام کاراتون رو کردین و بلیط و هتل رو رزرو کردین پس همون تایم بیاید ولی صبح بیاید که دوبار با تاکیید ازش پرسیدم پس هیچ مشکلی نیست که من همون تاریخ خودم ولی ساعت نه صبح سفارت باشم که گفت همون تایم خودتون باشید. راستی یادم رفت بگم ، در مورد مدیکال هم ازش پرسیدم که گفت مشکلی نیست اگه حتی مدارک پزشکی آماده نبود میتونید بعد از مصاحبه به سفارت تحویل بدید... حالا به نظرتون ایمیل بزنم یکی دو روز دیگه و زمان مصاحبم رو تایید کنم ؟؟؟ که اگه جواب دادن و تایمم رو تایید کردن حداقل یه مدرکی ازشون داشته باشم(پرینت ایمیل منظورمه) یا زنگ بزنم ؟ اگه ایمیل بزنم متن ایمیلم به نظرتون چی باشه؟ مرسی دوستان
خوب ببینید شما یه استرس دارین که ایا تماس درست بوده یا نه؟
اگه امکان هزینه کردنش رو دارین زنگ بزنید سفارت علاوه بر گفتن مدیکال اسپانسر رو هم مطرح کنید .
اول به اون شماره که تماس گرفتن باهاتون زنگ بزنید بعد هم با شماره خود سفارت .
be cool Smile
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، laleht ، Memolk ، bahar101
(2015-02-24 ساعت 15:33)hilda60 نوشته:  
(2015-02-24 ساعت 15:22)behdadK نوشته:  تو سفرنامه های سالهای قبل هم همچین موردی دیده بودم. البته برای سفارت ابوظبی بود و کارمندهاشون رفته بودن مرخصی و آفیسر های اصلی نبود و به خاطر همین هم گفتن بعدا بیایید پاس رو بدید. اما مشکل شما فکر کنم شلوغی سفارت ها باشه در اون تاریخ و شاید بخوان یه عده ای رو کلیر کنند و وقت ندارند.

در مورد ابوظبی "که گفتن بعدا بیایید پاس رو بدید " یعنی چی؟ یعنی چند روز دیگه بیاید مصاحبه بشید؟؟
یعنی که یک نفر باهاشون مصاحبه کرده بود بعد بهشون گفته که با اینکه با ویزای شما موافقت شده ولی الان نفر نداریم یکضرب بدیم بهتون. برید 1 هفته دیگه بیایید که کارمندهامون بودن یکضرب بگیرید. به یک مورد هم حتی این رو نگفتن گفتن کار اداری داری و کلیرنس و یک هفته بعد کلیر شد. البته این دو مورد شرایطشون یکضربی بود که اگر شرایط شما یکضربی نباشه حتما کلیرنس میخورید هر تاریخی که برید.

در کل سخت نگیرید همین برنامه رو برید. بعید میدونم که کارمند ها مرخصی باشند احتمالا قصد دارند یه سری کلیرنسی ها رو کلیر کنند و سرشون شلوغه و دارن برنامه ها رو کم میکنند.
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، bahar101
(2015-02-24 ساعت 15:33)hilda60 نوشته:  

یعنی که یک نفر باهاشون مصاحبه کرده بود بعد بهشون گفته که با اینکه با ویزای شما موافقت شده ولی الان نفر نداریم یکضرب بدیم بهتون. برید 1 هفته دیگه بیایید که کارمندهامون بودن یکضرب بگیرید. به یک مورد هم حتی این رو نگفتن گفتن کار اداری داری و کلیرنس و یک هفته بعد کلیر شد. البته این دو مورد شرایطشون یکضربی بود که اگر شرایط شما یکضربی نباشه حتما کلیرنس میخورید هر تاریخی که برید.

در کل سخت نگیرید همین برنامه رو برید. بعید میدونم که کارمند ها مرخصی باشند احتمالا قصد دارند یه سری کلیرنسی ها رو کلیر کنند و سرشون شلوغه و دارن برنامه ها رو کم میکنند.
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht
دوستان من زنگ زدم به هر شماره ایی. ولی درست حسابی پاسخگو نبودن...
ایمیل دادم به سفارت
کدوم ایمیل درسته؟
IVYerevan@state.gov
یا
IranIVyerevan@state.gov
یا هیچکدوم؟
کمکم کنید
تشکر کنندگان:
دوستان پاسخگو نبودید که !!!!!...
بالاخره ایمیل زدم و تایم دقیق رو بهم گفتن
وسلام
.....
فقط اینکه تو نامه دوم همون زمان قبلیم هستش هنوز زمان جدید رو وارد نکردن....
همون نامه دوم با تایم قبلی به همراه ایمیلی که بهم زدن با تایم جدید رو ببرم با خودم و دم سفارت نشون بدم کافیه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 13:36)hilda60 نوشته:  دوستان پاسخگو نبودید که !!!!!...
بالاخره ایمیل زدم و تایم دقیق رو بهم گفتن
وسلام
.....
فقط اینکه تو نامه دوم همون زمان قبلیم هستش هنوز زمان جدید رو وارد نکردن....
همون نامه دوم با تایم قبلی به همراه ایمیلی که بهم زدن با تایم جدید رو ببرم با خودم و دم سفارت نشون بدم کافیه؟؟؟؟

بله همون ایمیل که فرستادن بهترین مدرک برای ورود به سفارته . موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behjat ، hilda60 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان