کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
سلام دوستان،من خیلی دلم می خواد تو منتظرسرا عضو بشم اما نمی دونم چطوری؟؟تو گوگل میزنم متظرسرای ۲۰۱۳ میاد!!!؟؟
میشه راهنمایی کنین لطفأ
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 18:17)amindv15 نوشته:  سلام دوستان،من خیلی دلم می خواد تو منتظرسرا عضو بشم اما نمی دونم چطوری؟؟تو گوگل میزنم متظرسرای ۲۰۱۳ میاد!!!؟؟
میشه راهنمایی کنین لطفأ

این لینک منتظر سراست
http://www.mohajersara.com/thread-7091.html
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahmood129
دوستان یکی که بخواد رزومه بنویسه باید اطلاعات مربوط به دوران خدمت رو هم بنویسه یا فقط همون تحصیلات و سوابق شغلی کفایت میکنه؟؟
باتشکر
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat
بنظرم بنویسید
روزمه یه شرح حال هست دیگه کی دیپلم گرفتنین خدمت لیسانس
شغل فعلیتون تخصصتون و اینها ، مدارک خدمت رو هم که دارین تحویل سفارت میدین
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi
(2015-03-03 ساعت 18:08)رضا2015 نوشته:  بنظرم بنویسید
مرسی از پاسختون.
یه سوال دیگه . من یه نمونه از cv رو دیدم یه قسمت نوشته در مورد مهارت هاتون هم بنویسید.
حالا همسر من مدارک فنی حرفه ایی مثل جوشکاری .تاسیسات ساختمانی و چندتا دیگه داره . خواستم بدونم اینارو میتونم اضافه کنم؟
بنویسم مدرکشو داره یا فقط بنویسم تو این کارا مهارت داره ؟
یا اصلا اینا مهم نیستن و ننویسم؟
یا مثلا اطلاعات کامپیوتری در حد متوسط داره
چه کار کنم دوستان با تجربه
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-03-04 ساعت 00:22)hilda60 نوشته:  
(2015-03-03 ساعت 18:08)رضا2015 نوشته:  بنظرم بنویسید
مرسی از پاسختون.
یه سوال دیگه . من یه نمونه از cv رو دیدم یه قسمت نوشته در مورد مهارت هاتون هم بنویسید.
حالا همسر من مدارک فنی حرفه ایی مثل جوشکاری .تاسیسات ساختمانی و چندتا دیگه داره . خواستم بدونم اینارو میتونم اضافه کنم؟
بنویسم مدرکشو داره یا فقط بنویسم تو این کارا مهارت داره ؟
یا اصلا اینا مهم نیستن و ننویسم؟
یا مثلا اطلاعات کامپیوتری در حد متوسط داره
چه کار کنم دوستان با تجربه
بنویسید تخصصتون چی هست و احیانا اگر مدارک فنی و حرفه ای هم گرفتید عنوان کنید
مثلا دیپلم جوشکاری
سعی کنید راستی رزومه اتون انگلیسی باشه
نتونستید فارسی اش روبرام ایمیل کنید براتون با کمال میل انجام میدم.
موفق باشید
تشکر کنندگان: hilda60 ، aidaz ، k1_m_1358
(2015-03-03 ساعت 17:56)hilda60 نوشته:  دوستان یکی که بخواد رزومه بنویسه باید اطلاعات مربوط به دوران خدمت رو هم بنویسه یا فقط همون تحصیلات و سوابق شغلی کفایت میکنه؟؟
باتشکر
عزیزم من فکر میکنم شما خودت برنده اصلی هستی برای همین بیشتر سوالهارو ازخودت میکنه از شوهر من و خودم هیچ رزومه ای نخواست با این حال به نظر من هر چی کمتر توضیحات داشته باشه بهتره از شوهر من حتی مدرک تحصیلیشم نگرفت از خودمم فقط پرسید کارت چیه و هیچ مدرک کاری از من نخواست نگران نباش خیلی ساده است
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60 ، m.ghoreishi ، arash2014
باسلام.... کسی از دوستان اطلاعی داره که سیمکارت های ارمنستان مینی هستش؟ یا نه از همین سیمکارت های بزرگه ؟ منظورم اینه که میشه سیمکارت های اونجا رو پانچ کرد یا نه ؟ چون گوشی موبایل ما سیمکارت پانچ شده فقط میخوره بهش.
تشکر کنندگان:
(2015-03-05 ساعت 04:40)hilda60 نوشته:  باسلام.... کسی از دوستان اطلاعی داره که سیمکارت های ارمنستان مینی هستش؟ یا نه از همین سیمکارت های بزرگه ؟ منظورم اینه که میشه سیمکارت های اونجا رو پانچ کرد یا نه ؟ چون گوشی موبایل ما سیمکارت پانچ شده فقط میخوره بهش؟

من تجربه سیمکارت ارمنستان رو ندارم ولی سیم کارتهای اروپا رو میدونم که به صورت کامل هستند و در صورت نیاز با یک فشار مختصر به صورت مینی (پانچ شده) در میاد و به این ترتیب قابلیت استفاده با هر نوع گوشی چه جدید و چه قدیمی رو دارند.پس نگران نباشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، AliReza.Sh
سلام

دوستان عزیز کسی‌ در مورد این شهر( Charlottesville Virginia ) اطلاعاتی‌ داره؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-03-05 ساعت 04:40)hilda60 نوشته:  باسلام.... کسی از دوستان اطلاعی داره که سیمکارت های ارمنستان مینی هستش؟ یا نه از همین سیمکارت های بزرگه ؟ منظورم اینه که میشه سیمکارت های اونجا رو پانچ کرد یا نه ؟ چون گوشی موبایل ما سیمکارت پانچ شده فقط میخوره بهش.
با سلام ....... کسی از دوستان هست که یکی یا بیشتر از فرزتدانش بالای 21 سال باشه و توی کیس لاتاریشون نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگر هست همفکری کنیم
من بچه ام را نه میتونم ول کنم برم نه با خودم ببرم
کسی کامنتی شرایط مشابه داره؟؟
حداقل همدیگرو بشناسیم
ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-03-05 ساعت 17:16)turadjk نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 04:40)hilda60 نوشته:  باسلام.... کسی از دوستان اطلاعی داره که سیمکارت های ارمنستان مینی هستش؟ یا نه از همین سیمکارت های بزرگه ؟ منظورم اینه که میشه سیمکارت های اونجا رو پانچ کرد یا نه ؟ چون گوشی موبایل ما سیمکارت پانچ شده فقط میخوره بهش.
با سلام ....... کسی از دوستان هست که یکی یا بیشتر از فرزتدانش بالای 21 سال باشه و توی کیس لاتاریشون نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگر هست همفکری کنیم
من بچه ام را نه میتونم ول کنم برم نه با خودم ببرم
کسی کامنتی شرایط مشابه داره؟؟
حداقل همدیگرو بشناسیم
ممنون
یکی از اقوام ما اینطوری شده بود . که پدر ومادر خودشون ویزا رو گرفتن و وقتی رفتن امریکا برا بچه هاشون اقدام کردن تا بیارن پیش خودشون. فقط چند وقتی از بچه ها دور هستید (البته اگه گرین کارت بگیرید میتونید بیاید ایران و رفت وآمد کنید).. حالا بازم هر جور صلاح میدونید همون کارو بکنید. دوستان هم اگه نظری دارن کمک کننSmile
تشکر کنندگان: amindv15
دوستان . گوشی مدل s4 خریداری شده از ایران ، تو امریکا کار میکنه؟
(مثلا ما رفتیم مصاحبه و ویزاهامون رو گرفتیم!!! )
دور از شوخی کسی از دوستان اطلاعی داره؟
تشکر کنندگان: aidaz ، MJAVADIAN
اره میری اونجا و سیم کارتشو میخری
تشکر کنندگان: hilda60
میگم این بهداد کلیر هم شد و ویزا رو هم گرفت و خبری ازش نیست ها.....................Big Grin دوست نزدیکی تو این فروم نداره به موبایلش یه زنگ بزنه ؟؟؟؟؟
بهداد جان هرجا هستی ایام به کام ولی ما رو حداقل از خبر سلامتی بی بهره نگذار عزیز دل برادر
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: aidaz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان