کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
سلام دوستان شماره ایمیگریشن در آمریکا چنده؟
تشکر کنندگان:
چند روزه میخواستم یه مطلب از حس خوشبختیم بنویسم فرصت نمیشد تا امشب که از خستگی کارهای عید خوابم نمیبره و دوستت دارم حس خوشبختی رو که تو ذهنم دارم بنویسم
راستش من کیلویی تو لاتاری ثبت نام میکردم و حتی روی عکس و نحوه نوشتن اطلاعات هم دقت نمیکردم! ، از همه جالب تر اینکه یه ماه بعد اعلام نتایج یادم افتاد ای بابا لاتاری ثبت نام کردم و وقتی اطلاعاتمو دادم منتظر صفحه has not been selected بودم که یهو یه صفحه دیگه باز شد
حس جالبی بود شبیه حس خوشبختی یا بهتر بگم خوش شانسی! اون روز تو شرکت تا شب فقط سرچ موضوع کردم و هرچی میخوندم سیر نمیشدم
تا اومدم تو این سایت خوب اونقدور خونده بودم که با وضعیت عضو جدیدم فکر کنم خوب راهنمایی میکردم که فکر کنم اقای ناظم جز نفرات اول بود که اومدن رتبه دادن و باز هم حس خوب و خوشبختی کردم که گره ای باز میکنم.
خوب بعد قبولی تقریبا زندگی همه ما یه جهشی کرد و من به شخصه مصمم شدم برای توسعه کارم حتما مهاجرت کنم و از این فرصت نهایت بهره رو ببرم
از سمت دیگه ارتباطات فردی برای من شکل دیگه ای گرفت قبلا خوب اون قدر درگیر کار بودم که خیلی تو فضای خانواده و دوستانم نبودم صبح برو شب بیا کاری شدید ؛) بعد دیدم ای وای من باید از خانواده و دوستانم دور شم
یهو صدای خنده مادرم قشنگ تر شد ، با برادرم عمیق تر حرف میزدم و حس نزدیکیم فوق العاده بیشتر شد و باز همون حس قشنگ خوشبختی در کنار خانواده اومد سراغم.با دوستانم صمیمی تر شدم.
این روزا برام یه حال عجیبی هست اصلا دارم بخودم نگاه میکنم میبینم چقدر اینجا لحظها و شرایطی دارم که حس خوبی بهم میده.
هفته پبش سفارت المان بودم به خاطر دعوت نامه خاصم مطمن بودم ویزامو قبل عید میدن و جلوی افیسر المانی حس خوبی داشتم و وقتی صحبت ما تموم شد گفت هفته اینده ویزات حاضره و باز همون حس قشنگ خوشبختی Smile
الان که این متن رو براتون مینویسم همچنان حس خوشبختی در من موج میزنه که دوست داشتم با شما ها شریک باشم .
اون قدر این حس در من خوب و قوی هست که حتی اگر امریکا نرم میتونم حداقل حکمت قبول شدنم رو بفهمم و باز حس قشنگ خوشبختی رو داشته باشم که خدای من چقدر منو دوست داره و منو نسبت به اطرافم اگاه تر و دقیق تر کرده
امروز تو گیرو واگیر کارای عید یع کارگر ساختمونی برام جا پارک درست کرد پارک کردم و وقتی پیاده شدم اومدم عیدی بدم دیدم ای بابا فقط ۵ تومنی دارم ! یه لحظه به ذهنم رسید دیگه جیب هامو نگردم و شانسش زده !
بهش گفتم اونقدر که من خوش شانسم که تو جای پارک بهم دادی تو هم خوش شانسی که تو جیب من کمتر از ۵ تومنی نیست و هر دومون زدیم زیر خنده.
دوستان عزیزم حسی که توی این شب اخر سالی دارم حس خوشبختی کامل با تمام کمی و کاستی هام هست.
امشب در اخرین شب سال برای همتون حس قشنگ خوشبختی رو ارزو میکنم
دوست ندارم عزیزی رو ببینم که وقتی قبول شده حس خوش شانسی داشته باشه و وقتی خدای ناکرده نتونه بره حس بد شانسی!
اگر همین حس قشنگ خوش بختی رو داشته باشیم اصلا نتیجه مهم نیست!مسیر قشنگ تره Smile حالا مقصد مهم نیست!

من از الان مهاجرت کردم ! با اونی که قبل برنده بودن بودم فرق کردم اینم باز حس قشنگ خوشبختیه منه.
حالا فکر کنید الان با چه اهنگی احساس خوشبختی کنم !
من این روزا یه حال دیگه ای دارم
همیشه هیچ وقت اینطور نبودم
همیشه نیمه خالی رو می دیدم
به فکر نیمه های پر نبودم
همیشه فکر میکردم زمین پسته
خدا رو سوی قبله میشه پیدا کرد
همین دیروز سمت این حوالی بود
یکی در زد , خدا رفتو درو وا کرد
جهان من لباس تازه می پوشه
منو تو دیگه تنها نیستیم چونکه
خدا باما نشسته چای مینوشه
ملخ افتاده تویه خرمن گندم
منم مثل همه از کار بیکارم
به جای داس شونه توی دستامه
فقط به فکر گندم زار موهاتم
اگه بارون به شیشه مشت میکوبه
بیا اینجا بشین کنار این کرسی
خدا با دست من دستاتو میگیره
تو از چشم خدا حالم رو میپرسی
نه اینکه بیخیال مزرعه باشم
دیگه از باد پاییزی نمیترسم
نگو این آسیاب از پایه ویرون شد
خدا با ماست من از چیزی نمیترسم

بهر حال سال جدید رو خدمت همه تک تک عزیزانم تبریک میگم و سالی پر از حس خوشبختی براتون آرزومندم.
[font=Tahoma]
پیشاپیش سال نو مبارک
[/font] Smile
(2015-03-20 ساعت 01:41)رضا2015 نوشته:  چند روزه میخواستم یه مطلب از حس خوشبختیم بنویسم فرصت نمیشد تا امشب که از خستگی کارهای عید خوابم نمیبره و دوستت دارم حس خوشبختی رو که تو ذهنم دارم بنویسم

بهر حال سال جدید رو خدمت همه تک تک عزیزانم تبریک میگم و سالی پر از حس خوشبختی براتون آرزومندم.
[font=Tahoma]
پیشاپیش سال نو مبارک
[/font] Smile
امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون خوشبخت و سلامت و موفق باشید.... سال نو شما و تک تک دوستان مهاجرسرایی مبارک باشه....SmileSmile
برای ویزای من و همسرم دعا کنید لطفا . شاید وضعیت و زندگی من و همسرم احتمالا کمی با بقیه متفاوت باشه . لطفا برامون دعا کنید ... چند روز دیگه هم مصاحبمونه . دوستان سر سفره هفت سین برای منو همسرم دعا کنید....
سال نو همگی مبارک Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Officer ، babak12 ، kaamiran ، Aghaman ، laleht ، Siavash-M ، bahar101 ، fati.d ، fa15 ، behjat ، m.ghoreishi ، rbrb-2015
سلاممم به همه
رضا جان حست پر از انرژی و شادی کلی کیف کردم
برای همه ارزوی سلامتی و موفقیت دارم در این سال جدید
...........
hilda60 جان ایشاله شما هم میرید دست پر بر می گردید
کلی همه خوشحال میشیممم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kaamiran ، Aghaman ، Alex 2014 ، afrand ، HERMES7 ، laleht ، Iaccept ، Siavash-M ، hilda60 ، bahar101 ، ostokhan ، fati.d ، fa15 ، behjat ، m.ghoreishi
سلام دوستان عزیزم
امیدوارم سال 94 سال رسیدن به آرزوهاتون باشه و سرشار از امید و سلامتی به استقبال بهار برید و آرزو میکنم همه هموطنانم که در انتظار ویزا هستن به سلامتی ویزاشونو بگیرن .منتظر رسیدن خبرای خوب توی این سال جادویی باشید .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، Iaccept ، Siavash-M ، hilda60 ، bahar101 ، fati.d
(2015-03-20 ساعت 01:41)رضا2015 نوشته:  چند روزه میخواستم یه مطلب از حس خوشبختیم بنویسم فرصت نمیشد تا امشب که از خستگی کارهای عید خوابم نمیبره و دوستت دارم حس خوشبختی رو که تو ذهنم دارم بنویسم
راستش من کیلویی تو لاتاری ثبت نام میکردم و حتی روی عکس و نحوه نوشتن اطلاعات هم دقت نمیکردم! ، از همه جالب تر اینکه یه ماه بعد اعلام نتایج یادم افتاد ای بابا لاتاری ثبت نام کردم و وقتی اطلاعاتمو دادم منتظر صفحه has not been selected بودم که یهو یه صفحه دیگه باز شد
حس جالبی بود شبیه حس خوشبختی یا بهتر بگم خوش شانسی! اون روز تو شرکت تا شب فقط سرچ موضوع کردم و هرچی میخوندم سیر نمیشدم
تا اومدم تو این سایت خوب اونقدور خونده بودم که با وضعیت عضو جدیدم فکر کنم خوب راهنمایی میکردم که فکر کنم اقای ناظم جز نفرات اول بود که اومدن رتبه دادن و باز هم حس خوب و خوشبختی کردم که گره ای باز میکنم.
خوب بعد قبولی تقریبا زندگی همه ما یه جهشی کرد و من به شخصه مصمم شدم برای توسعه کارم حتما مهاجرت کنم و از این فرصت نهایت بهره رو ببرم
از سمت دیگه ارتباطات فردی برای من شکل دیگه ای گرفت قبلا خوب اون قدر درگیر کار بودم که خیلی تو فضای خانواده و دوستانم نبودم صبح برو شب بیا کاری شدید ؛) بعد دیدم ای وای من باید از خانواده و دوستانم دور شم
یهو صدای خنده مادرم قشنگ تر شد ، با برادرم عمیق تر حرف میزدم و حس نزدیکیم فوق العاده بیشتر شد و باز همون حس قشنگ خوشبختی در کنار خانواده اومد سراغم.با دوستانم صمیمی تر شدم.
این روزا برام یه حال عجیبی هست اصلا دارم بخودم نگاه میکنم میبینم چقدر اینجا لحظها و شرایطی دارم که حس خوبی بهم میده.
هفته پبش سفارت المان بودم به خاطر دعوت نامه خاصم مطمن بودم ویزامو قبل عید میدن و جلوی افیسر المانی حس خوبی داشتم و وقتی صحبت ما تموم شد گفت هفته اینده ویزات حاضره و باز همون حس قشنگ خوشبختی Smile
الان که این متن رو براتون مینویسم همچنان حس خوشبختی در من موج میزنه که دوست داشتم با شما ها شریک باشم .
اون قدر این حس در من خوب و قوی هست که حتی اگر آمریکا نرم میتونم حداقل حکمت قبول شدنم رو بفهمم و باز حس قشنگ خوشبختی رو داشته باشم که خدای من چقدر منو دوست داره و منو نسبت به اطرافم اگاه تر و دقیق تر کرده
امروز تو گیرو واگیر کارای عید یع کارگر ساختمونی برام جا پارک درست کرد پارک کردم و وقتی پیاده شدم اومدم عیدی بدم دیدم ای بابا فقط ۵ تومنی دارم ! یه لحظه به ذهنم رسید دیگه جیب هامو نگردم و شانسش زده !
بهش گفتم اونقدر که من خوش شانسم که تو جای پارک بهم دادی تو هم خوش شانسی که تو جیب من کمتر از ۵ تومنی نیست و هر دومون زدیم زیر خنده.
دوستان عزیزم حسی که توی این شب اخر سالی دارم حس خوشبختی کامل با تمام کمی و کاستی هام هست.
دوست ندارم عزیزی رو ببینم که وقتی قبول شده حس خوش شانسی داشته باشه و وقتی خدای ناکرده نتونه بره حس بد شانسی!
اگر همین حس قشنگ خوش بختی رو داشته باشیم اصلا نتیجه مهم نیست!مسیر قشنگ تره Smile حالا مقصد مهم نیست!

من از الان مهاجرت کردم ! با اونی که قبل برنده بودن بودم فرق کردم اینم باز حس قشنگ خوشبختیه منه.
به فکر نیمه های پر نبودم

[font=Tahoma]
پیشاپیش سال نو مبارک
[/font] Smile
================
از صمیم قلب خوشحالم که ویزاتونو گرفتید . شما با حوصله به همه ما کمک کردید . امیدوارم همیشه موفق باشید . برای ما هم دعا کنید
سال نو بر همه مبارک
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، amindv15 ، Iaccept ، Siavash-M ، hilda60 ، babak12 ، bahar101 ، m.ghoreishi
(2015-03-20 ساعت 13:51)afrand نوشته:  
اون قدر این حس در من خوب و قوی هست که حتی اگر آمریکا نرم میتونم حداقل حکمت قبول شدنم رو بفهمم و باز حس قشنگ خوشبختی رو داشته باشم که خدای من چقدر منو دوست داره و منو نسبت به اطرافم اگاه تر و دقیق تر کرده

به فکر نیمه های پر نبودم

[font=Tahoma]
پیشاپیش سال نو مبارک
[/font] Smile
================
از صمیم قلب خوشحالم که ویزاتونو گرفتید . شما با حوصله به همه ما کمک کردید . امیدوارم همیشه موفق باشید . برای ما هم دعا کنید
سال نو بر همه مبارک
سلام دوست گرامی،از اینکه وقت گذاشتین و این حس قشنگتونو منتقل کردین بی نهایت ممنون،امیدوارم همه روزای باقی مونده زندگیتونم با همین احساس رضایت سپری کنین و همه لحظه هاتونو بسازین،واسه ما هم دعا کنین
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Iaccept ، Siavash-M ، hilda60 ، afrand ، laleht ، babak12 ، bahar101 ، ostokhan ، p00ya2001 ، m.ghoreishi
(2015-03-20 ساعت 09:10)babak12 نوشته:  ...........
hilda60 جان ایشاله شما هم میرید دست پر بر می گردید
کلی همه خوشحال میشیممم

ان شا الله . باامید به خدا
ان شا الله شما هم هر چه سریعتر این مرحله رو پشت سر بگذارید و سریع تر کلیر بشید و ویزاتونو بگیرید به حق خداوند.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: babak12 ، behjat ، bahar101 ، Alex 2014 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi
غزلی زیبا از حضرت مولانا

نوروز بمانید که ایّام شمایید!
آغاز شمایید و سرانجام شمایید!
آن صبح نخستین بهاری که ز شادی
می آورد از چلچله پیغام، شمایید!
آن دشت طراوت زده آن جنگل هشیار
آن گنبد گردننده ی آرام شمایید!
خورشید گر از بام فلک عشق فشاند،
خورشید شما، عشق شما، بام شمایید!
نوروز کهنسال کجا غیر شما بود؟
اسطوره ی جمشید و جم و جام شمایید!
عشق از نفس گرم شما تازه کند جان
افسانه ی بهرام و گل اندام شمایید!
هم آینه ی مهر و هم آتشکده ی عشق،
هم صاعقه ی خشم ِ بهنگام شمایید!
امروز اگر می چمد ابلیس، غمی نیست
در فنّ کمین حوصله ی دام شمایید!
گیرم که سحر رفته و شب دور و دراز است،
در کوچه ی خاموش زمان، گام شمایید
ایّام ز دیدار شمایند مبارک
نوروز بمانید که ایّام شمایید

نوروز پارسى بر شما دوستان عزيز مجازيم فرخنده باد و با اميد سالى پر ويزا براى همگى
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، Aghaman ، Siavash-M ، babak12 ، HERMES7 ، behjat ، bahar101 ، fati.d ، Alex 2014 ، p00ya2001 ، hamed shayan ، sarasara1
سال نو را به تمام دوستان تبریک میگم و برای همتون سلامتی و خوشحالی همراه با ویزای آمریکا آرزو میکنم دل همتون خوش تن همتون سلامت
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: bahar101 ، hilda60 ، laleht ، fati.d ، Alex 2014 ، babak12 ، HERMES7
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ...
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور .
((حضرت حافظ))
تبریک سال نو هجری شمسی به همه دوستان مهاجرسرایی همراه با آرزوی ویزا برای هموطنان عزیزم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: hilda60 ، HERMES7 ، laleht ، fati.d ، Alex 2014 ، babak12 ، p00ya2001
سلام دوستان ایام به کام ، سالی خوش و پر از موفقیت و پیروزی و شادی براتون آرزو می کنم .امیدوارم به همتون خوش بگذره و با یه ویزای قشنگ سورپرایز بشید .بگو ایشالا .... ضمنا از Vahid2014 به خاطر رتبه ایکه دادن تشکر و قدردانی میکنم امیدوارم ایشون هم مثل بقیه دوستان توی این راه پر فراز و نشیب به آرزو شون برسن .
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، babak12 ، afrand ، HERMES7 ، laleht ، bahar101
آقا رضای گل این روزای مهاجرسرا امیدوارم به آرزوهای قشنگت برسی و مارو از صمیم قلب خوشحالمون کنی .دوست داریم داداش گلم .ارت ممنونیم به خاطر راهنمایی های خوب و مفیدت .بازم ممنون سال خوشی برات آرزو میکنم رفیق .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، hilda60 ، bahar101 ، behjat
(2015-03-22 ساعت 10:34)Alex 2014 نوشته:  آقا رضای گل این روزای مهاجرسرا امیدوارم به آرزوهای قشنگت برسی و مارو از صمیم قلب خوشحالمون کنی .دوست داریم داداش گلم .ارت ممنونیم به خاطر راهنمایی های خوب و مفیدت .بازم ممنون سال خوشی برات آرزو میکنم رفیق .

واقعا احساس منم همینه.ایشون با نهایت دلسوزی راهنمایی می کنن و من که ازشون انرژی مثبت می گیرم.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Alex 2014 ، hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi
ای بابا شرمنده میکنید!
احساس میکنم الان داره از من انرژی مثبت میپاچه تو مهاجر سرا! Big Grin
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi ، afrand ، bahar101 ، p00ya2001 ، sarasara1 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان