کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
کسی میدونه چرا سایت ثبت نام از دسترس خارج شده؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام, تا حالا چند درصد شده آقايى ک سرباز ارتش باشه و شغل دولتى نداشته باشه ويزاى ى ضرب بگيره؟
چقدر اميد داشته باشم؟ چند درصد؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 21:39)سپیده زمان نوشته:  سلام, تا حالا چند درصد شده آقايى ک سرباز ارتش باشه و شغل دولتى نداشته باشه ويزاى ى ضرب بگيره؟

توی همین سایت سفرنامه بچه ها رو که میخوندم اکثرا فقط اونایی که سربازی س.پ.ا.ه بودن و شغل دولتی داشتن اف بی آی خوردن
ایشالا اگه نقص مدرک نداشته باشید یک ضرب میگیرید
تشکر کنندگان: bahar101 ، behfaza ، p00ya2001
(2015-04-01 ساعت 21:39)سپیده زمان نوشته:  سلام, تا حالا چند درصد شده آقايى ک سرباز ارتش باشه و شغل دولتى نداشته باشه ويزاى ى ضرب بگيره؟

روز مصاحبه ما یه آقای بود که ارتش بودن و کلیرینس خوردن خودش میگفت کارم دولتی نیست
حالا بازم هر چی قسمت باشه همون میشه
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behfaza ، bahar101 ، p00ya2001 ، m.ghoreishi
دوستان من درحال حاضر هیوستون هستم.
اگر کسی هم در هیوستون هست که قصد داره طی چند ماه آینده به ایران برگرده لطفا بمن پیغام خصوصی بده.
ممنون.
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، p00ya2001
دوستان یه سوال
من اگه بخوام 4تا ایفون بیارم از امریکا به ایران گیر میدن؟
چیکار کنم گیر ندن
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2015-04-01 ساعت 22:11)hilda60 نوشته:  

روز مصاحبه ما یه آقای بود که ارتش بودن و کلیرینس خوردن خودش میگفت کارم دولتی نیست
حالا بازم هر چی قسمت باشه همون میشه

من خودم اموزشی ارتش بود و بعدشم امریه تو اداره و شغل ازاد. اما ۹۰ درصد میدونم کلیرنس میخورم، قانون سربازی واسه لاتاری همینه.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: behfaza ، hilda60 ، bahar101 ، p00ya2001
با همين چند خطى كه امروز نوشتم كلى پيام خصوصى و سوال واسم اومد ترجيح دادم علاوه بر پاسخ دوستان قبل از تكميل سفر نامه چند خط اينجا بنويسم .
يك نصيحت كاملا دوستانه :
تمام تاپيك هاى مربوط به خودتون رو از صفحه اول تا آخر بخونين اينكه بيايين سؤالتون رو مطرح كنين و جوابش رو بگيرين كافى نيست اينطورى اطلاعات تون محدود به همون سوال و جوابش ميشه.
من خودم علاوه بر قسمت سفر به إمارات بخشهاى آنكارا و ارمنستان رو هم ميخوندم حتى سفر نامه ها هم علاوه بر ابوظبى ،آنكارا و ارمنستان رو هم خوندم و با اينهمه اتفافاتى برام تو سفارت و مديكال افتاد كاملا جديد كه جالب بود و قول ميدم تو سفر نامه بنويسم
نمونش همين گواهى عدم سوء پيشينه كه همتون حتى مديران محترم سايت ميگن نميخواد!!! درسته شايد شانسى بود اما بالاخره اگه همراه نداشتم شايد همون يه نقص مدرك بود. يا نمونش گفتن كارت پايان خدمت شوهرت لازم نيست !!!!! كه من به زور تحويل دادم......
گفتم كه سفر نامه من از همه متفاوت تر خواهد بود حتما زودتر مينويسم
يادتونه غر ميزدم چرا بعضى دوستان زحمت خوندن تاپيك ها رو به خودشون نميدن و يه سوال رو كه مثلا صفحه قبل جوابش بود دوباره ميپرسيدن
بخدا همه اينها اثر داره تاپيك هاى :
-سفر به إمارات يا آنكارا يا ارمنستان و اطلاعات بليط و هتل و .....
-سفر نامه مصاحبه در ابوظبى، آنكارا، ارمنستان
-سؤالات غير مرتبط با تاپيك ها
اينها رو از صفحه يك تا آخر بخونين ضرر نميكنين

"دوست ميگه گفتم دشمن ميگه ميخواستم بگم"

با اميد موفقيت همه هم قطاران لاتارى ٢٠١٥ و البته خودم و خونوادم Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، behjat ، p00ya2001 ، bahar101
(2015-04-02 ساعت 07:33)aliklz نوشته:  دوستان یه سوال
من اگه بخوام 4تا ایفون بیارم از آمریکا به ایران گیر میدن؟
چیکار کنم گیر ندن

اگر برای هدیه باشن گیر نمیدن، ضمنا اگر باز نشده بیارید بیرون مینونید تکستون رو هم پس بگیرید موقع خروج، البته اگر بازشون کنید و بیخیال اون تکس بشید احتمال اینکه گیر بدن خیلی کمتره.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: aliklz
از اطلاعات خوب همگي دوستان تشكر ميكنم و ممنون ميشم در اين سؤالي كه برام پيش اومده راهنماييم كنيد
حدودآ ده روز كه ايميل نامه دوم دستمون رسيده اما از پنج روزپيش كه اقدام كرديم براي دريافت نامه دوم سايت باز نميشه،اگه به زودي باز نشه چطوري از تاريخ و مكان مصاحبه باخبر بشم،كه اگه قطعي انكارا باشه كارم سخت تر هم ميشه
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان:
النازجان ایمیل بزن به kcc و بگو سایت باز نمیشه نامه رو برات ایمیل میکنن احتمالا
تشکر کنندگان: hilda60 ، varchandi
خيلي خيلي ممنون
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: سامانتاوآرش
شما باید 2 تا واکسن mmr بزنی که فاصله اش 1 ماهه از هم و نباید هم باردار باشی
بخاظر همینه برید هرچه زودتر یکی رو بزنید تا به بعدیش برسی

(2015-04-04 ساعت 21:12)M.d نوشته:  سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 00:07)سامانتاوآرش نوشته:  شما باید 2 تا واکسن mmr بزنی که فاصله اش 1 ماهه از هم و نباید هم باردار باشی
بخاظر همینه برید هرچه زودتر یکی رو بزنید تا به بعدیش برسی

(2015-04-04 ساعت 21:12)M.d نوشته:  سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟
ممنون از راهنمايي، من اگر الان يكيشو بزنم بعديش كه يك ماهه ديگه هست تقريبا زمان مصاحبه هست كه من ابوظبي هستم يعني دويش اونجا بزنم مشكلي واسم پيش نمياد ؟؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان