کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-04-07 ساعت 17:33)samane1363 نوشته:  سلام دوستان گرامی
بچه ها ، عکس ها پشت نویسی نیاز داره؟ اگه بله چه مواردی رو باید بنویسیم؟

شماره کیس
اسم و فامیل

البته دوستان دیگر بعضا شماره پاسپورت رو هم گفتن که نمیخواد همون دو مورد بالا کفایت میکنه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan ، Memolk
من یه سوال دارم توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!
همسرم بر نده اصلی کیس ماست،امشب داشتم تو آدرسی که فرم لاک شده ds-260 هست مرور میکردم که پی دی اف کنم برای پرینت متوجع یه اشتباه شدم!
همسرم در قسمت فامیلی شغل متو اشتباها خانه دار وارد کزده در ثورتی که نیستم و در قسمت خودم تو بخش شغل شغلمو وارد کردم
حالا چیکار باید بکنیم؟ راه حلی هست؟ یا فاتحه کیس مون خوندست؟!!

ببخشید بابت غلطای املایی!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
(2015-04-08 ساعت 01:09)Manamehr نوشته:  من یه سوال دارم توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!
همسرم بر نده اصلی کیس ماست،امشب داشتم تو آدرسی که فرم لاک شده ds-260 هست مرور میکردم که پی دی اف کنم برای پرینت متوجع یه اشتباه شدم!
همسرم در قسمت فامیلی شغل متو اشتباها خانه دار وارد کزده در ثورتی که نیستم و در قسمت خودم تو بخش شغل شغلمو وارد کردم

نه برادر من چرا کیستو از دست بدی؟ شما کیس نامبرت بالاست. درخواست آنلاک کردن بده و درستش کن. درسته مقداری زمان را از دست میدهی ولی نگران نباش. در ضمن بعضی ها این اشتباهات را حتی روز مصاحبه به آفیسر گفته اند و مشکلی هم پیش نیومده. مهم روز مصاحبست که حرفها نباید متناقض و دروغ باشه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-08 ساعت 01:31)mkhorramshahi85 نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 01:09)Manamehr نوشته:  من یه سوال دارم توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!

نه برادر من چرا کیستو از دست بدی؟ شما کیس نامبرت بالاست. درخواست آنلاک کردن بده و درستش کن. درسته مقداری زمان را از دست میدهی ولی نگران نباش. در ضمن بعضی ها این اشتباهات را حتی روز مصاحبه به آفیسر گفته اند و مشکلی هم پیش نیومده. مهم روز مصاحبست که حرفها نباید متناقض و دروغ باشه

ببين به نظر من تغيير نده، روز مصاحبه به افيسر اعلام كن ، من اشتباها مشخصات خانواده همسرم رو در قسمت خودم و برعكس نوشته بودم و روزمصاحبه اعلام كردم و مشكلي هم پيش نيومد
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-08 ساعت 06:41)SNSH نوشته:  
(2015-04-08 ساعت 01:31)mkhorramshahi85 نوشته:  

ببين به نظر من تغيير نده، روز مصاحبه به افيسر اعلام كن ، من اشتباها مشخصات خانواده همسرم رو در قسمت خودم و برعكس نوشته بودم و روزمصاحبه اعلام كردم و مشكلي هم پيش نيومد

درسته تغييرش نده آنلاك كردن كارنت شدن رو بيشتر عقب مياندازه قبل از قسم خوردن به آفيسر بگو اين اشتباه رو ، هيچ مشكلي ايجاد نميكنه همين كه صادقانه بگي اشتباه نوشتين قبول ميكنن
هيچ استرس نداشته باش منم يه مشكل مشابه داشتم و روز مصاحبه اينو گفتم و مشكلي نبود
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan ، bahar101 ، Memolk
(2015-04-08 ساعت 11:27)p00ya2001 نوشته:  [quote='SNSH' pid='592170' dateline='1428459066']
[quote='mkhorramshahi85' pid='592139' dateline='1428440506']
[quote='Manamehr' pid='592118' dateline='1428439192']
من یه سوال دارم توروخدا هرکی میدونه بیاد جواب بده دارم سکته میکنم!

sirlanka'sدرسته تغييرش نده آنلاك كردن كارنت شدن رو بيشتر عقب مياندازه قبل از قسم خوردن به آفيسر بگو اين اشتباه رو ، هيچ مشكلي ايجاد نميكنه همين كه صادقانه بگي اشتباه نوشتين قبول ميكنن
هيچ استرس نداشته باش منم يه مشكل مشابه داشتم و روز مصاحبه اينو گفتم و مشكلي نبود
اصلا نگران نباشيد هيچ مشكلي نيست روز مصاحبه اعلام كنيد
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk
سلام دوستان، بعضی وقتها تو صفحات 2016 که میرم میبینم انرژی اون دوستان گاهی وقتها از ما که قبول شدیم بیشتره یک سایت خوبی رو یکی از دوستان معرفی کرده بود معرفی ۳۰۰شغل پردرامدترین و کم در آمدترین شغلها در آمریکارو نوشته بود حداقل با اسامی شغلها آشنا میشیم سایتmy plan.comبود شاید به درد شما هم بخوره
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، behfaza ، Memolk ، Reza-2015 ، AliReza.Sh
(2015-04-04 ساعت 21:12)M.d نوشته:  سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟

واکسن td رو تا قبل از رفتن می تونید بزنید ولی آخرین نوبت mmr رو باید با فاصله یک ماهه از مصاحبه بزنید.
تشکر کنندگان: Memolk ، laleht ، bahar101
سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-04-11 ساعت 14:59)sharifian نوشته:  سلام دوستان يه سوالي داشتم ، مي خواستم بدونم پرواز ما از تهران به استانبول و از استانبول به سنفرانسيسكو هست، اگه ترانزيت تايم استانبولمون زياد باشه امكان خارج شدن از فرودگاه و به شهر رفتن هست آيا؟؟ ممنون ميشم جواب بدين،،،

بله
چون ترکیه ویزا نمیخواد
کشورهایی که ویزا میخواهند شما اجازه خروج از بخش ترانزیت و فرودگاه رو ندارین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، bahar101
دوستان کسی میدونه وضعیت بیمه درمانی ماها که از طریق لاتاری وارد آمریکا میشیم چطوری هستش؟ در مورد طرح obama care اطلاعاتی دارید و آیا ما هم شامل اون میشیم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 12:54)doyar2004 نوشته:  دوستان کسی میدونه وضعیت بیمه درمانی ماها که از طریق لاتاری وارد آمریکا میشیم چطوری هستش؟ در مورد طرح obama care اطلاعاتی دارید و آیا ما هم شامل اون میشیم ؟

شما انشالا بعداز ورود و شروع به کار برا خودت بیمه رد میکنی و با توجه به نوعش و تعداد افراد خانواده مبلغ مشخص میشه. اون طرح obama care هم شامل حال امثال ما نمیشه. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، doyar2004 ، bahar101
(2015-04-12 ساعت 19:01)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 12:54)doyar2004 نوشته:  دوستان کسی میدونه وضعیت بیمه درمانی ماها که از طریق لاتاری وارد آمریکا میشیم چطوری هستش؟ در مورد طرح obama care اطلاعاتی دارید و آیا ما هم شامل اون میشیم ؟

شما انشالا بعداز ورود و شروع به کار برا خودت بیمه رد میکنی و با توجه به نوعش و تعداد افراد خانواده مبلغ مشخص میشه. اون طرح obama care هم شامل حال امثال ما نمیشه. موفق باشی
درود، اگه ممکنه بفرمائید obama care شامل چه گروه افرادی میشه.
ضمنا آیا به کسانیکه سن آنها بالای 65 سال باشه (سینیورها) مزایائی تعلق میگیره؟ با تشکر
تشکر کنندگان:
مبلغ تمکن مالی چقدر هست؟
تمکن مالی رو باید واسه سفارت انکارا پست کرد؟ یا میشه روز مصاحبه با خودمون ببریم؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-12 ساعت 23:02)سپیده زمان نوشته:  مبلغ تمکن مالی چقدر هست؟
تمکن مالی رو باید واسه سفارت انکارا پست کرد؟ یا میشه روز مصاحبه با خودمون ببریم؟؟

مبلغ تمکن به تعداد افراد کیس بستگی دارد.اگر تنها هستید حدود 15 هزار دلار کافیست.
بله شما باید نامه تمکن را حدود 15 روز قبل از مصاحبه به دست سفارت برسانید یه همین خاطر اکثر دوستان دو نسخه تهیه میکنند که یکی را همراه خود در روز مصاحبه محض احتیاط داشته باشند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان