کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
مدارک رو کپی برابر اصل برای سفارت پست کنم ؟ روز مصاحبه هم اصل ترجمه و اصل مدترک همراهم باشه؟؟؟
درسته؟؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: bahar101
دوستان من سال 2007 سفری به س و ری ه و لبنان داشتم که در پاسپورت فعلیم هم دیگه مهری از اون سفرها نیست

آیا اعلام کنم در صورتی که آفیسر پرسید و یا همین سفرهایی که در پاسپورت فعلیم هست بگم؟

امکان استعلامی چیزی هست؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 10:04)r.bazargan نوشته:  دوستان من سال 2007 سفری به س و ری ه و لبنان داشتم که در پاسپورت فعلیم هم دیگه مهری از اون سفرها نیست

آیا اعلام کنم در صورتی که آفیسر پرسید و یا همین سفرهایی که در پاسپورت فعلیم هست بگم؟

امکان استعلامی چیزی هست؟

معمولا میدونن که شما رفتین اونور، اما اگه پرسیدن حتمن راستشو بگین و پاس قدیمیتونو همراهتون ببرین .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
سلام
امکان استعلامش هست ولی تا نپرسیده چیزی نگید!
اگه میخواید یه لیست از سفر هایی که با این پاسپورت داشته باشید بنویسید و کنار بگذارید!
اگر افیسر حساس بشه معمولا کنایه ای سوال میکنه! خوب تا حالا کدوم کشور ها رفتی؟! این جا یعنی امارتو داریم خودت راستشو بگو! Smile
تشکر کنندگان: babisondes ، r.bazargan ، Alex 2014 ، bahar101
(2015-04-13 ساعت 10:47)babisondes نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 10:04)r.bazargan نوشته:  دوستان من سال 2007 سفری به س و ری ه و لبنان داشتم که در پاسپورت فعلیم هم دیگه مهری از اون سفرها نیست

امکان استعلامی چیزی هست؟

معمولا میدونن که شما رفتین اونور، اما اگه پرسیدن حتمن راستشو بگین و پاس قدیمیتونو همراهتون ببرین .

مشکل اینجاس که پاس قدیمی رو گم کردم.اون پاس اعتبارش از 2006 تا 2011 بود و در حال حاضر پاسم اعتبارش از 2011 تا 2016 هست.

(2015-04-13 ساعت 10:47)babisondes نوشته:  

امکان استعلامی چیزی هست؟

مشکل اینجاس که پاس قدیمی رو گم کردم.اون پاس اعتبارش از 2006 تا 2011 بود و در حال حاضر پاسم اعتبارش از 2011 تا 2016 هست.
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
(2015-04-13 ساعت 02:44)سپیده زمان نوشته:  مدارک رو کپی برابر اصل برای سفارت پست کنم ؟ روز مصاحبه هم اصل ترجمه و اصل مدترک همراهم باشه؟؟؟
درسته؟؟؟

اصل ترجمه ها رو پست کن و کپی برابر اصل ترجمه ها و اصل مدارک رو همرات داشته باش
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، bahar101
(2015-04-13 ساعت 13:21)r.bazargan نوشته:  [quote='babisondes' pid='593972' dateline='1428905851']
[quote='r.bazargan' pid='593957' dateline='1428903298']

من هم چند تا سفر داشتم که روی کاغذ تاریخ سفرهام و ورود و خروجم رو نوشتم بصورت دستی . آماده داشتم.
و روز مصاحبه خانومی که مدارک رو تحویل میگرفت از من پرسید آیا تا بحال بیشتر از شش ماه در یک کشور دیگه به غیر از ایران زندگی کردید
که من گفتم خیر .
(چون سفرهایی هم که رفته بودم همه اش کمتر از یک ماه بود و اصلا هیچی نگفتم که اصلا جایی رفتم یا نرفتم چون نپرسید که تا حالا مسافرت خارجی داشتی یا نه که در اون صورت باید میگفتم بله)
هر سوالی میپرسه همون رو جواب بدید
موفق باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: babisondes ، r.bazargan ، bahar101
شماره كيس من نزديك به 8 هزاره ولي تا الان نمي دونم چرا كيس هاي تا اين شماره نسبت به سالهاي پيش كارنت نشدن آيا علتي وجود داره طبق سال 2014 براي ماه جولاي تا 7425 و در سال 2013 در همين ماه 8900 كارنت شده بودند ولي امسال در ماه جولاي كه به تازگي آپ ديت شد 5950 كارنت شده چرا اينقدر كند پيش ميره آيا امكان داره كيس نامبر ما باطل بشه. خواهشن جواب بديد از استرس دارم مي ميرم. ممنون
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 14:52)hilda60 نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 13:21)r.bazargan نوشته:  [quote='babisondes' pid='593972' dateline='1428905851']
[quote='r.bazargan' pid='593957' dateline='1428903298']

من هم چند تا سفر داشتم که روی کاغذ تاریخ سفرهام و ورود و خروجم رو نوشتم بصورت دستی . آماده داشتم.
و روز مصاحبه خانومی که مدارک رو تحویل میگرفت از من پرسید آیا تا بحال بیشتر از شش ماه در یک کشور دیگه به غیر از ایران زندگی کردید
که من گفتم خیر .
(چون سفرهایی هم که رفته بودم همه اش کمتر از یک ماه بود و اصلا هیچی نگفتم که اصلا جایی رفتم یا نرفتم چون نپرسید که تا حالا مسافرت خارجی داشتی یا نه که در اون صورت باید میگفتم بله)
هر سوالی میپرسه همون رو جواب بدید
موفق باشید

شما زديد شماره كي ستون ***4 است ودر ژانويه كارنت شديد ولي طبق ليست در اين ماه تا شماره 3250 كارنت شده اين يعني چي
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-04-14 ساعت 17:35)ahmad3ptop نوشته:  شما زديد شماره كي ستون ***4 است ودر ژانويه كارنت شديد ولي طبق ليست در اين ماه تا شماره 3250 كارنت شده اين يعني چي

روز نهم ژانویه کارنتی های جدید اعلام شد ما با اجازتون جزو کارنتی ها بودیم
Big Grin.
ژانویه کارنت شدیم ولی ژانویه که نرفتیم مصاحبه
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام كسي ميدونه سيكل دريافت ويزا پس از دادن پاسپورت به سفارت چقدر روزه چون ما بكبار بيشتر در سايت cese اپديت نشديم واز دوشنبه كه پاس ما رو گر فتن تا حالا كه چهارمحل شنبه است هيچ خبري نشده
تشکر کنندگان:
به غیر از مدارک شخصی مثل شناسنامه و مدارک تحصیلی و شغلی....
چه مدارکی رو باید برای سفارت آنکارا پست کرد؟
منظورم نامه اول و دوم و قبولی در لاتاری و کارت زرد واکسیناسیون.....
میشه لطفأ سریعا بگید کدوم مدارک ها هست؟؟؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
سپيده جان برو تاپيك انجمن خصوصي و سفر نامه هاي انكا رو بخون اون جا كلا ديد خوبي نسبت به سفرت پيدا ميكني
كلا ١٠ دقيقه هم نميشه
تشکر کنندگان:
(2015-04-16 ساعت 00:42)سپیده زمان نوشته:  به غیر از مدارک شخصی مثل شناسنامه و مدارک تحصیلی و شغلی....
چه مدارکی رو باید برای سفارت آنکارا پست کرد؟
منظورم نامه اول و دوم و قبولی در لاتاری و کارت زرد واکسیناسیون.....
میشه لطفأ سریعا بگید کدوم مدارک ها هست؟؟؟

سلام دوست عزیز
نامه اول و دوم (همون وقت مصاحبه رو میگه،) آخرین مدرک تحصیلی ، ترجمه شناسنامه ،کارت ملی ،کارت پایان خدمت ، تمکن مالی ، عقدنامه برای زن و مرد هر کدام جداگانه یک سری و همراه تون ریز نمرات دیپلم و آخرین مقطع تحصلی تمکن مالی و رزومه آماده داشته باشیددر صورت خواستن ارائه بدید
موفق باشید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
میگم دوستان کسی تو شیراز استاد خوب زبان با قیمت مناسب که خصوصی به زن و شوهر فقط مکالمه یاد بده سراغ ندارین اموزشگاه نباشه اگه آره لطفا خصوصی پیام یا ایمیل بزنید برام لطفا
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان