کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
(2015-04-06 ساعت 11:43)Shahram914 نوشته:  از كجا بفهميم كه محل مصاحبه عوض ميشه يا نه؟

سلام دوست من
تو نامه دومتون محل مصاحبه رو میزنه اگه تغییر داده باشن با نامه دوم متوجه میشین
اگه منظورتون اینه که قبل نامه دوم متوجه بشید
غیر ممکنه

دوستان امضا درست کنین لطفاَ
لطفاَ
لطفاَ
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، Shahram914
(2015-04-06 ساعت 11:43)Shahram914 نوشته:  از كجا بفهميم كه محل مصاحبه عوض ميشه يا نه؟

واقعا معلوم نميشه تا نامه دوم بياد وقتي اومد يكماهي وقت دارين كه برنامه ريزي كنين ولي بهتره همه تاپيك هارو مطالعه بفرمايين هم انكارا هم ابوظبي و هم ارمنستان خيلي كمك ميكنه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: varchandi ، laleht ، bahar101 ، Alex 2014 ، Shahram914
(2015-04-06 ساعت 10:06)varchandi نوشته:  مگه با روش سرمایه گذاری ویزارو میارن در خونتون میچسبونن تو ژاستون
این هزینه ها برای هر نوع ویزایی با یه نسبت کم و بیش برقراره
اصلاَ‌ قیاس خوبی نیست

ورچندی جان بنده واسه همین عرض کردم.
کسی که لاتاری برنده نشده و فامیلی اون ور نداره و دسترسی هم نداره و قصد داره که ویزای مهاجرتی آمریکا بگیره تنها راهش ویزای مهاجرتی از راه سرمایه گذاریه.
نیاز به یک وکیل و 500 هزار دلار سرمایه داره. وکیل هم مبلغی بین 5 تا 20 هزار دلار بسته به انصاف میگیره. سایر هزینه ها هم مثل لاتاری است و شامل مصاحبه و AP و بقیه موارد میشه. (البته ویزای سرمایه گذاری غیر مهاجرتی هم با مبلغ 100 هزار دلار میشه گرفت)
بدیهیه که 500 هزار دلار سرمایه رو قرار نیست دو دستی تقدیم آمریکا کنید و بگید بفرمایید همه اش واسه خودتون. قراره سرمایه گذاری کنید و بعد از 5 سال که سیتیزن شدید میتونید همه اش رو برگردونید توی جیبتون و طبیعتا اگر سرمایه گذاری خوبی داشته باشید خرجی که ندارد سود هم دارد.

برای این که شائبه ای پیش نیادBig Grin اعلام میکنم که بنده نوعی 500 هزار دلار که هیچ 50 هزارتاش رو هم ندارم که بخوام اینطور اقدام کنم ولی زیادی هم نباید باد کنم که 500 هزار دلار صرفه جویی کردم چه برسه به یک میلیون دلارBig Grin

شرمنده پویا جان روی صحبتم در پست پیش به شما بود. تو چند تا تاپیک چند وقتیه که دارن مظنه رو میبرن بالا خواستم یه تذکری بدم به دوستان که حالا زیاد هم باد نکنیمBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: varchandi ، p00ya2001 ، Alex 2014 ، AliReza.Sh
(2015-04-06 ساعت 12:45)behdadK نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 10:06)varchandi نوشته:  مگه با روش سرمایه گذاری ویزارو میارن در خونتون میچسبونن تو ژاستون
این هزینه ها برای هر نوع ویزایی با یه نسبت کم و بیش برقراره
اصلاَ‌ قیاس خوبی نیست

ورچندی جان بنده واسه همین عرض کردم.
کسی که لاتاری برنده نشده و فامیلی اون ور نداره و دسترسی هم نداره و قصد داره که ویزای مهاجرتی آمریکا بگیره تنها راهش ویزای مهاجرتی از راه سرمایه گذاریه.
نیاز به یک وکیل و 500 هزار دلار سرمایه داره. وکیل هم مبلغی بین 5 تا 20 هزار دلار بسته به انصاف میگیره. سایر هزینه ها هم مثل لاتاری است و شامل مصاحبه و AP و بقیه موارد میشه. (البته ویزای سرمایه گذاری غیر مهاجرتی هم با مبلغ 100 هزار دلار میشه گرفت)
بدیهیه که 500 هزار دلار سرمایه رو قرار نیست دو دستی تقدیم آمریکا کنید و بگید بفرمایید همه اش واسه خودتون. قراره سرمایه گذاری کنید و بعد از 5 سال که سیتیزن شدید میتونید همه اش رو برگردونید توی جیبتون و طبیعتا اگر سرمایه گذاری خوبی داشته باشید خرجی که ندارد سود هم دارد.

برای این که شائبه ای پیش نیادBig Grin اعلام میکنم که بنده نوعی 500 هزار دلار که هیچ 50 هزارتاش رو هم ندارم که بخوام اینطور اقدام کنم ولی زیادی هم نباید باد کنم که 500 هزار دلار صرفه جویی کردم چه برسه به یک میلیون دلارBig Grin

شرمنده پویا جان روی صحبتم در پست پیش به شما بود. تو چند تا تاپیک چند وقتیه که دارن مظنه رو میبرن بالا خواستم یه تذکری بدم به دوستان که حالا زیاد هم باد نکنیمBig Grin

منم شنيدم بهداد جان كه قراره بشه 800 هزار دلار تازه به همين سادگيم نيست بايد طي مدت خاصي فكر كنم 10 نفر رو شاغل كنيد تا گرين كارت سرمايه گذاري نصيبتون بشه

كانال TMTV دكتر كاملي كه وكيل رسمي امريكاست هرشب توضيحات كامل و صادقانه اي رو ميده حتما ببينين خيلي خوب راهنمايي ميكنه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: laleht ، behdadK ، bahar101 ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، Reza-2015
دوستان كسي هست مثل ما كه به kcc ايميل زده باشه تا از تاريخ مصاحبه اش مطلع شه(به خاطر بسته بودن سايت)و kcc جواب داده باشه؟
در ضمن ما بعد از پر كردن ds260 هيچ كاره ديگري انجام نداديم،ايا لازم نبوده فرمي يا موردي را انجام بديم؟(كارنت شديم،ايميلي دريافت كرديم كه ديگه موفق به ورود سايت نشديم)
CN:2015AS51xx
٢نفر:تعداد افراد منظور در كيس
19may:ارسالds260
March:كارنتي
24march:دريافت نامه دوم
Mayاخر:مصاحبه
يكضرب:ويزا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 15:44)الناز٢ نوشته:  دوستان كسي هست مثل ما كه به kcc ايميل زده باشه تا از تاريخ مصاحبه اش مطلع شه(به خاطر بسته بودن سايت)و kcc جواب داده باشه؟
در ضمن ما بعد از پر كردن ds260 هيچ كاره ديگري انجام نداديم،ايا لازم نبوده فرمي يا موردي را انجام بديم؟(كارنت شديم،ايميلي دريافت كرديم كه ديگه موفق به ورود سايت نشديم)

سلام
آيا واكسن ها و آماده كردن مدارك رو انجام دادين ؟ ترجمه مدارك كارت زرد واكسيناسيون ، تدارك سفر ببينيد .تو ايميل تاريخ و محل مصاحبه تون مشخصه؟
اگه جواب آره هست آماده سفر بشيد هتل رزرو كنيد بليط و ارز تهيه كنيد و سفر نامها ي مهاجر سرا رو مطالعه كنيد وقتي سايت درست شد از نامه دوم كه جايگزين نامه اول ( اعلام قبولي در لاتاري ) پرينت بگيرين و به سلامتي برين مصاحبه
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Alex 2014
تو ايميل تاريخ مصاحبه نيست فقط ادرس سايت داده(dvlottery.state.gov/ESC) كه بريد اونجا و كانفرميشن نامبرتون رو وارد كنين و درخواستتون رو كامل كنيد أما متاسفانه سايت أصلا باز نمشيه از طريق دوستان خارج از كشور هم أقدام كرديم أونا هم نتونستن باز كنن سايتو به kcc هم ايميل زدم باز همون سايتو معرفي كرد
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 18:27)الناز٢ نوشته:  تو ايميل تاريخ مصاحبه نيست فقط ادرس سايت داده(dvlottery.state.gov/ESC) كه بريد اونجا و كانفرميشن نامبرتون رو وارد كنين و درخواستتون رو كامل كنيد أما متاسفانه سايت أصلا باز نمشيه از طريق دوستان خارج از كشور هم أقدام كرديم أونا هم نتونستن باز كنن سايتو به kcc هم ايميل زدم باز همون سايتو معرفي كرد
مشکل سایت حل شده، دوباره امتحان کنید
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014
دوستان خوبم سايت باز شد،هر كس پيرينت نگرفته سريع اقدام كنه،خداروشكر تا تاريخ سفارت ما يك ماه بيشتر وقت هست
تشکر کنندگان: bahar101 ، behfaza ، HERMES7 ، p00ya2001 ، Alex 2014
سلام به همه دوستان
می خواستم بدونم آیا ما بعد از ورود به آمریکا می توانیم از خدمات بیمه استفاده کنیم چون هزینه دوا درمان اونجا خیلی زیاده.
آیا SSN مربوط به خدامت درمانی هستش؟
خیلی ممنون
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، p00ya2001
(2015-04-07 ساعت 07:39)doyar2004 نوشته:  سلام به همه دوستان
می خواستم بدونم آیا ما بعد از ورود به آمریکا می توانیم از خدمات بیمه استفاده کنیم چون هزینه دوا درمان اونجا خیلی زیاده.
آیا SSN مربوط به خدامت درمانی هستش؟
خیلی ممنون

سلام دوست عزيز يه سر به اين تاپيك بزن
http://www.mohajersara.com/thread-7103.html
همينطور تجربه مهاجران سالهاي قبل تو همين مهاجر سرا تو صفحه اول كه بري برندگان سالهاي 2014و2013و2012وغيره رو وارد بشي كلي مطلب خوندني و تجربه گرانبها هست
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: varchandi ، Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 15:44)الناز٢ نوشته:  دوستان كسي هست مثل ما كه به kcc ايميل زده باشه تا از تاريخ مصاحبه اش مطلع شه(به خاطر بسته بودن سايت)و kcc جواب داده باشه؟

سایت درست شده میتونین نامتون رو برین خود سایت dvlottery پرینت بگیرین
اگر منظورتون فرم ها ی مربوط به سفارت و دولت آمریکاست که بعد از 260 اصلاَ چیز دیگه ای نیست
اما تو ایران کلی کار باید میکردین
گرفتن مدارک تحصیلی
واکسن و کارت زرد بین المللی
ترجمه
و...
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: behfaza ، Alex 2014
با سلام و احترام خدمت تمامي عزيزان، تاريخ اعتبار پاسپورت من و خانواده ام تا برج 7 امسال ميباشد و به احتمال زياد تاريخ مصاحبه من خرداد و يا تير ماه امسال ميباشد. به نظر شما الان پاسپورت را عوض كنم و شماره پاس جديد را به اطلاع اداره مهاجرت برسانم كه ميترسم باعث چك مجدد پرونده و دير شدن زمان مصاحبه ام بشود و يا
راه دوم اينكه با توجه به اينكه تمديد پاسها تنها يك هفته زمان ميبرد بعد از آمدن نامه دوم و تعيين محل و زمان مصاحبه مبادرت به تعويض پاسها كنم و زمان مراجعه جهت مصاحبه هر دو پاس قديمي و جديد همراهمان باشد.
ممنون لطفا راهنمايي كنيد
كيس نامبر 2015xxxx6xxx،
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-07 ساعت 13:47)hamid1111 نوشته:  با سلام و احترام خدمت تمامي عزيزان، تاريخ اعتبار پاسپورت من و خانواده ام تا برج 7 امسال ميباشد و به احتمال زياد تاريخ مصاحبه من خرداد و يا تير ماه امسال ميباشد. به نظر شما الان پاسپورت را عوض كنم و شماره پاس جديد را به اطلاع اداره مهاجرت برسانم كه ميترسم باعث چك مجدد پرونده و دير شدن زمان مصاحبه ام بشود و يا
راه دوم اينكه با توجه به اينكه تمديد پاسها تنها يك هفته زمان ميبرد بعد از آمدن نامه دوم و تعيين محل و زمان مصاحبه مبادرت به تعويض پاسها كنم و زمان مراجعه جهت مصاحبه هر دو پاس قديمي و جديد همراهمان باشد.
ممنون لطفا راهنمايي كنيد

شما بهتره الان پاستونو عوض كنين انشاءالله وقتي خواستين برين مصاحبه اونجا هم كپي پاس قديم و هم جديد رو نشون بدين مشكلي پيش نمياد نيازي با آنلاك كردن نيست
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: varchandi ، hamid1111 ، r.bazargan ، bahar101 ، Memolk
سلام دوستان گرامی
بچه ها ، عکس ها پشت نویسی نیاز داره؟ اگه بله چه مواردی رو باید بنویسیم؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان