کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2015
سلام به همه دوستان
می خواستم راهنمایی کنید هزینه رفتن به مصاحبه شامل آزمایش ها ، هتل و غیره برای کیس 4 نفره حدودا چقدر پیش بینی میشود ؟

ضمنا با شماره 5XXX که احتمالا این ماه کارنت میشیم و احتمال کلیرنس زیاد هستش آیا امیدی هست که بعد از کلیرنس ویزا به ما هم برسه؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید
تشکر کنندگان: p00ya2001
خیلی کمک بزرگی می کنید راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان:
با سلام ميخواستم بدونم كه تعداد ويزا ها شامل افراد ميشه يا خانواده.
يعني دولت آمريكا براي يه خانواده سه نفره 3 تا ويزا از كل كم ميكنه يا يه ويزا در كل از تعداد ويزا ها كم ميشه .ممنون
تشکر کنندگان:
من چون تو عيد رفتم حدودا 12 ميليون خرجم شد.اگه تو روز هاي عادي برين تقريبا خرج اونجا ميشه نفري 1.2 براي هتل 550 هزار مديكال 150 هزار ترانسفر 330 دلار براي سفارت.بغير از خورده خرجها.انشالا موفق باشين
تشکر کنندگان: doyar2004 ، bahar101
سلام، چرا سايت dv lottory باز نميشه چجوري بايد نگاه كنيم واسه نامه دوم؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 19:40)M.d نوشته:  سلام، چرا سايت dv lottory باز نميشه چجوري بايد نگاه كنيم واسه نامه دوم؟؟

ایراد از سرور های سایته
من به شخصه حدس میزنم و امیدوارم که برای آپلود کردن فایل برندگان سال 2016 باشه نه برای دان شدن سرور هاشون
در هر صورت دوستانی که نامه دومشون اومده و ازش پرینت، PDF و... ذخیره نکردن حتماً به KCC ایمیل بدن و بخوان نامه رو براشون بفرستن چون برای معاینات و برای ورود به سفارت بهش نیاز دارین
دوستانی که قراره کارنت بشن و نامه دومشونو بگیرن اگه تا اون موقع سایت درست نشده بود بعد از اینکه KCC ایمیل زد که شما یه آپدیت دارین (یعنی نامه دومتون جایگزین شده) شما هم نامه بزنین و درخواست کنین نامه رو براتون ایمیل کنن
به امید موفقیت همتون
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: bahar101 ، hilda60
(2015-04-05 ساعت 12:57)shahsha نوشته:  با سلام ميخواستم بدونم كه تعداد ويزا ها شامل افراد ميشه يا خانواده.
يعني دولت آمريكا براي يه خانواده سه نفره 3 تا ويزا از كل كم ميكنه يا يه ويزا در كل از تعداد ويزا ها كم ميشه .ممنون

فکر کنم سه تا ویزا حساب میشه
مدیران و دوستان با تجربه اگه اشتباه می کنم بگین
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
بله هر فرد كه از يك كيس ويزا بگيره يك عددويزا حساب ميشود
كلا ٣٥٠٠ نفر ويزا خواهند گرفت نه ٣٥٠٠ كيس!
نگران نباشيد امسال كمبود ويزا نداريم
تشکر کنندگان: negar6043 ، Alex 2014 ، varchandi ، Mahmood129
(2015-04-05 ساعت 09:00)doyar2004 نوشته:  سلام به همه دوستان
می خواستم راهنمایی کنید هزینه رفتن به مصاحبه شامل آزمایش ها ، هتل و غیره برای کیس 4 نفره حدودا چقدر پیش بینی میشود ؟

ضمنا با شماره 5XXX که احتمالا این ماه کارنت میشیم و احتمال کلیرنس زیاد هستش آیا امیدی هست که بعد از کلیرنس ویزا به ما هم برسه؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزيز
نگفتي كدوم سفارت هستي
با اين وجود من ابوظبي مصاحبه داشتم 4 نفره رفتيم 7 شب هتل با صبحانه و نهار و ترانسفر شد 8.5 ميليون
بليط هم واسه 4 نفر شد 3.1 ميليون
1320 دلار به نرخ 3200 واسه مصاحبه ميشه 4.2 ميليون
2200 درهم واسه مديكال اگه واكسن نخوري با نرخ درهم 900تومن ميشه تقريبا 2 ميليون جمعا ميشه تقريبا 18 ميليون تومن حالا ببين هزينه كرايه ماشين تو دبي به اضافه شام ها و تفريحها 4-5 ميليونم اونجوري حساب كن 22-21 ميليون در نظر بگير
در مورد كليرنس خوب با توجه به سربازي و احتمال كار دولتي تقريبا بهتون كليرنس ميخوره ولي در مدت 2-3 ماه كلير ميشين نگراني نداره فقط بدونين ارزش گرين كارتتون چيزي در حدود 800 تا يك ميليون دلاره بغير از شرايط بهتري واسه زندگي كه ممكنه واستون پيش بياد
تصميم با خود شماست
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، doyar2004 ، خورشید۱۵
البته دوستان توجه كنن قبل از رسيدن نامه دوم از نامه اول هم پرينت بگيرين چون وقتي نامه دوم آپلود بشه به نامه اول ( قبولي در لاتاري ) دسترسي نخواهيد داشت
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-06 ساعت 08:59)p00ya2001 نوشته:  

خیلی ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزيز
نگفتي كدوم سفارت هستي
با اين وجود من ابوظبي مصاحبه داشتم 4 نفره رفتيم 7 شب هتل با صبحانه و نهار و ترانسفر شد 8.5 ميليون
2200 درهم واسه مديكال اگه واكسن نخوري با نرخ درهم 900تومن ميشه تقريبا 2 ميليون جمعا ميشه تقريبا 18 ميليون تومن حالا ببين هزينه كرايه ماشين تو دبي به اضافه شام ها و تفريحها 4-5 ميليونم اونجوري حساب كن 22-21 ميليون در نظر بگير
در مورد كليرنس خوب با توجه به سربازي و احتمال كار دولتي تقريبا بهتون كليرنس ميخوره ولي در مدت 2-3 ماه كلير ميشين نگراني نداره فقط بدونين ارزش گرين كارتتون چيزي در حدود 800 تا يك ميليون دلاره بغير از شرايط بهتري واسه زندگي كه ممكنه واستون پيش بياد
تصميم با خود شماست
موفق باشين

همش قبول قیمت هم خیلی معقول بود
اما چرا ارزش گرین کارت 800 تا 1 میلیون دلارBig Grin شما میخواین دو بار واسه ویزای سرمایه گذاری 500 هزار دلاری اقدام کنید؟Wink
البته پویا جان راست میگه وقتی که راهی جز ویزای سرمایه گذاری برای دریافت گرین کارت ندارین و 500 هزار دلار هزینه اش هست تازه این هزینه هایی که الان هم میکنید روش اصلا نباید به این هزینه فکر کرد. البته که اگر کسی به خاطر هزینه بخواد در مورد گرفتن ویزا یا نگرفتنش تصمیم بگیره، نره بهتره. چون این هزینه اولین هزینه و کوچکترین هزینه مهاجرته
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، laleht ، doyar2004 ، bahar101
(2015-04-06 ساعت 09:09)behdadK نوشته:  

خیلی ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزيز
نگفتي كدوم سفارت هستي
تصميم با خود شماست
موفق باشين

همش قبول قیمت هم خیلی معقول بود
اما چرا ارزش گرین کارت 800 تا 1 میلیون دلارBig Grin شما میخواین دو بار واسه ویزای سرمایه گذاری 500 هزار دلاری اقدام کنید؟Wink
البته پویا جان راست میگه وقتی که راهی جز ویزای سرمایه گذاری برای دریافت گرین کارت ندارین و 500 هزار دلار هزینه اش هست تازه این هزینه هایی که الان هم میکنید روش اصلا نباید به این هزینه فکر کرد. البته که اگر کسی به خاطر هزینه بخواد در مورد گرفتن ویزا یا نگرفتنش تصمیم بگیره، نره بهتره. چون این هزینه اولین هزینه و کوچکترین هزینه مهاجرته

نه بهداد جان ميگم اگه لاتاري نبرده بوديم و ميخواستيم بريم امريكا واقعا از طريق سرمايه گذاري 800 هزار تا يه ميليون خرج داره گرين كارت اينجور نيست ؟
من يه دوستي دارم امريكا وقتي فهميد لاتاري بردم اونم همينو گفت لاتاريت يك ميليون دلار ميارزه
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، behdadK ، bahar101
مگه با روش سرمایه گذاری ویزارو میارن در خونتون میچسبونن تو ژاستون
این هزینه ها برای هر نوع ویزایی با یه نسبت کم و بیش برقراره
اصلاَ‌ قیاس خوبی نیست
تشکر کنندگان: behdadK ، Alex 2014

خیلی ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزيز
نگفتي كدوم سفارت هستي
تصميم با خود شماست
موفق باشين
خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز ، سفارت ما برای مصاحبه آنکاراست
تشکر کنندگان: bahar101 ، Alex 2014 ، sh_mm10
از كجا بفهميم كه محل مصاحبه عوض ميشه يا نه؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان