کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-09 ساعت 13:28)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 04:57)atriana نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 00:07)sarasara1 نوشته:  درود بر همگی، فک کنم من مقصدم به خاطر رشتم تغییر میکنه و احتمال داره برم کالیفرنیا، چند تا سوال دارم که یه مقدار تخصصی هست
۱. کسی اطلاع داره که اگر بخام به محض ورود برای دانشگاه اقدام بکنم با توجه به این که ۱ سال اقامت نداشتم و اگر اشتباه نکنم اصطلاحا in state حساب نمیشم شهریه رو بر اساس چه تعرفه ای حساب میکنن، مثل یه نفر که گرین کارت نداره و اونجا درس میخونه باید شهریه بدیم یا اینکه چون گرین کارت داریم یه چیزی بین افراد ساکن در کالیفرنیا و دانشجوهای بدون گرہن کارت ازمون میگیرن
شما وارد سایت هر دانشگاهی بشید در قسمت شهریه مشخص کرده مثلا x مقدار برای y واحد و در انتها اشاره کرده که هر دانشجوی غیر مقیم باید به ازای هر واحد درسی تقریبا 350 دلار اضافه پرداخت کنه . تو سایت دانشگاه مبلغ دقیقش مشخص شده.
ممنون دوست عزیز، خوب طبیعتا از الآن نمیشه در مورد دانشگاه تصمیم گیری کرد فقط میخواستم قانون کلی کالیفرنیا رو در مورد تعرفه محاسبه شهریه دانشگاه برای افراد دارای گرین کارت که اون شرط یک سال اقامت رو ندارن بدونم، شنیدم که دقیقا مثل کسانی که با ویزا دانشجویی دارن درس میخونن باهاشون برخورد میشه که خوب اگه واقعا اینطوری باشه خیلی بد میشه یعنی هم شهریه رو دقیقا همون مقدار بگیرن هم وام ندن که خوب پس گرین کارت این وسط‌ چه تاثیری داره، گفتم احتمالا یه چیزی ما بین این دو تعرفه برای افراد دارای گرین کارت ولی بدون اون ۱ سال اقامت داشته باشن ولی راستش هیچ اطلاعاتی ندارم. میزان دقیق شهریه رو الآن نمیخوام چون اصلا دانشگاه رو نمیدونم ولی اگر در مورد قانونش در کل اطلاعی دارین ممنون میشم، راستی در مورد بقیه سوالام اطلاعی ندارید، گویا نوشتین که همسرتون در بانک هستن و احتمالا ساکن لوس انجلس هستید دیگه

سارا خانم، با احترام، گفتم شاید به تاپیک های زیر در مهاجرسرا و اپلای ابرود سر نزده باشید واسه همین لینک گذاشتم، امیدوارم به دردتون بخوره و مطلب موردنظرتون رو توشون پیدا کنید. فروم اپلای ابرود در زمینه تحصیلی خیلی قوی هست، پیشنهاد میکنم حتماً از اونجا هم سوال تون رو پیگیری بفرمائید شاید جواب بگیرید.

گرفتن پذيرش دانشگاه آمـ ـريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمـ ـريـ ـكا و Apply Abroad

البته متاسفانه فرصت نشد که من دقیقاً تاپیکی که شما مدنظرتون هست رو پیدا کنم.
موفق باشید.

راستی، این رو هم اضافه کنم که اغلب دانشگاه ها به راحتی ایمیل شما رو پاسخ میدن. من فکر کنم شما میتونید یه ایمیل به دانشگاه های موردنظرتون در ایالت بزنید و شرایط رو توضیح بدید. مطمئناً جواب خواهید گرفت چون قبلاً زیاد دیدم که دوستانم به راحتی این کار رو انجام دادن و ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، miyu ، laleht ، h_researcher ، Daneshjo ، APOLO5321 ، sarasara1 ، ریحانا ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-09 ساعت 22:24)ahmad120 نوشته:  با سلام
بهترین شرکت هواپیمایی از نظر قیمت، پذیرایی، وجود اینترنت وایرلس، کیفیت هواپیما و... برای سفر به شهر هیوستون آمریکا بین شرکت های هواپیمایی لوفتهانزا، قطری، ترکیش، امارات و اتحاد کدام است؟
سلام،بستگي به خودتون داره و سليقه ايه!مثلا من الاتحاد رو انتخاب كردم چون دوست داشتم توي ابوظبي كاراي مهاجرتيم انجام بشه كه فقط الاتحاد اينطوريه ،براي بقيه ي ايرلاين ها در اولين شهر امريكا ك وارد ميشين انجام ميشه.لازم بذكره كه اين شركتهايي كه گفتين همه شون كيفيت خوبي دارند.از نظر قيمت هم تاريخ خيلي مهمه كه بايد براي هر كدوم تاريختون رو چك كنين و ببينين كدوم مناسبتره و هرچه سريعتر بگيرين به نفعتونه هر چي به تاريختون نزديكتر بشه بليط گرونتر ميشه!بازم ميتونين سفرنامه هاي دوستان رو كه با ايرلاين هاي مختلف رفتن بخونين!بنظر من بهترين كار اينه كه به سايت اين ايرلاين ها برين و چك كنين!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: ahmad120 ، laleht ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
سلام دوستان
ما چند روزی هست که وارد آمریکا شدیم و مشغول انجام کارهای اولیه هستیم. پروازمون قطری بود و چمدونامو با نگه داشتن تو دستمون رو ترازوی خونگی وزن کردیم و شاید حدود 200 گرم یا کمتر خطا داشت که قابل چشم پوشی بود اونجا. ما دو نفر بودیم و همراهمون دو تا کری آن و یه کوله سنگین بود که کسی که مسئول چک این بود به وزن اونا گیر داد و گفت که یه چمدون و کوله باید روی هم 8 تا باشن!! ( واسه ما 17 کیلو بود Big Grin) ما وسیله ها رو سبک کردیم و دوباره دادیم که تگ بزنه بهشون که آقاهه تذکر داد که دوباره سنگینشون نکنین، من خودم اونحا هستم و چک میکنم؛ که باعث شد ما الکی استرس داشته باشیم و کلی از وسیله هامونو بدیم خانواده ببرنSad ( دیگه آقاهه رو ندیدیم کلا!!) تازه به کوله هم اصلا تگ نزد. پس کلا اصن از همون اول اگه کوله همراهتونه جلوی میز چک این نبرین.

پرواز ما دو استاپه بود و فاصله پرواز داخلی که با امریکن ایرلاینز بود توی فرودگاه میامی 4 ساعت بود ولی چون آخر هفته بود و روز شلوغی بود به پرواز آخر نرسیدیم و خودشون عوض کردن واسمون ولی هزینه اقامت تو هتل اون شب رو قبول نکردن. (کلی هم استرس داشتیم ولی اونا کلا خیلی کول و ریلکس بودن!)

نکته دیگه و مهم اینکه اینجا خیلی پشه داره، لطفا هر وسیله ای که لازمه برای قبل و بعد از نیش پشه همراهتون باشه!!
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: behjat ، miyu ، shadi79 ، laleht ، Aghaman ، sayat ، h_researcher ، الناز٢ ، rbrb-2015 ، reza2015usa ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-10 ساعت 01:03)mitramagh نوشته:  سلام دوستان
ما چند روزی هست که وارد آمریکا شدیم و مشغول انجام کارهای اولیه هستیم. پروازمون قطری بود و چمدونامو با نگه داشتن تو دستمون رو ترازوی خونگی وزن کردیم و شاید حدود 200 گرم یا کمتر خطا داشت که قابل چشم پوشی بود اونجا. ما دو نفر بودیم و همراهمون دو تا کری آن و یه کوله سنگین بود که کسی که مسئول چک این بود به وزن اونا گیر داد و گفت که یه چمدون و کوله باید روی هم ۸ تا باشن!! ( واسه ما 17 کیلو بود Big Grin) ما وسیله ها رو سبک کردیم و دوباره دادیم که تگ بزنه بهشون که آقاهه تذکر داد که دوباره سنگینشون نکنین، من خودم اونحا هستم و چک میکنم؛ که باعث شد ما الکی استرس داشته باشیم و کلی از وسیله هامونو بدیم خانواده ببرنSad ( دیگه آقاهه رو ندیدیم کلا!!) تازه به کوله هم اصلا تگ نزد. پس کلا اصن از همون اول اگه کوله همراهتونه جلوی میز چک این نبرین.

پرواز ما دو استاپه بود و فاصله پرواز داخلی که با امریکن ایرلاینز بود توی فرودگاه میامی ۴ ساعت بود ولی چون آخر هفته بود و روز شلوغی بود به پرواز آخر نرسیدیم و خودشون عوض کردن واسمون ولی هزینه اقامت تو هتل اون شب رو قبول نکردن. (کلی هم استرس داشتیم ولی اونا کلا خیلی کول و ریلکس بودن!)

نکته دیگه و مهم اینکه اینجا خیلی پشه داره، لطفا هر وسیله ای که لازمه برای قبل و بعد از نیش پشه همراهتون باشه!!

ممنون از اطلاعاتتون،منظور از نرسیدن به پرواز بعدی اگر تقصیرما هم باشه دوباره پرواز جدید بامون میگذارند یا نه با ید خودمون بلیط تهیه کنیم؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
سلام
من هم به این تاپیک اومدم البته چند روزی هست که اومدم ولی در این مدت در حال خوندن مطالب بودم و همه 103 صفحه رو خوندم از همه دوستان بابت مطالب مفیدی که گذاشتن تشکر میکنم
مقصد ما اورنج کانتی و ارواین هستش و برای ۵ آگوست بلیط با ترکیش خریدم خیلی گرون دو نفر فقط رفت نفری شش میلیون و پنجاه و پنج هزارتومن و یک نفر رفت و برگشت به قیمت شش میلیون و ششصدو پنجاه به عبارت دیگه سه تا رفت و یکی برگشت هیجده میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومن به مقصد LA (میدونم خیلی گرون خریدم ولی بنا به دلیلی مجبور بودم در این تاریخ برم و گرنه در سپتامبر نصف این قیمت میشد)البته مبدا حرکت ما از مشهد است
۱۶۵ دلار رو هم پرداخت کردم فقط یه سوال دارم که اگه فقط در فرودگاه ادرس رو عوض کنیم کافیه یا باید در سایت elise هم تغییر ادرس بدم یا اینکه با تغییر ادرس در فرودگاه بطور اتومات ادرس در سایت elise هم تغییر میکنه؟
ممنون میشم اگه کسی بدونه پاسخ بده
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: miyu ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-09 ساعت 23:08)miyu نوشته:  
بهترین شرکت هواپیمایی از نظر قیمت، پذیرایی، وجود اینترنت وایرلس، کیفیت هواپیما و... برای سفر به شهر هیوستون آمریکا بین شرکت های هواپیمایی لوفتهانزا، قطری، ترکیش، امارات و اتحاد کدام است؟
سلام،بستگي به خودتون داره و سليقه ايه!مثلا من الاتحاد رو انتخاب كردم چون دوست داشتم توي ابوظبي كاراي مهاجرتيم انجام بشه كه فقط الاتحاد اينطوريه ،براي بقيه ي ايرلاين ها در اولين شهر امريكا ك وارد ميشين انجام ميشه.لازم بذكره كه اين شركتهايي كه گفتين همه شون كيفيت خوبي دارند.از نظر قيمت هم تاريخ خيلي مهمه كه بايد براي هر كدوم تاريختون رو چك كنين و ببينين كدوم مناسبتره و هرچه سريعتر بگيرين به نفعتونه هر چي به تاريختون نزديكتر بشه بليط گرونتر ميشه!بازم ميتونين سفرنامه هاي دوستان رو كه با ايرلاين هاي مختلف رفتن بخونين!بنظر من بهترين كار اينه كه به سايت اين ايرلاين ها برين و چك كنين!
الان امارات تقریبا قیمت نسبتا کمتری رو ارایه میده نسبت به قطر و اتحاد و ترکیش و لوفت هانزا.... میگم به نظرتون کارهای مهاجرتی تو آمریکا انجام بشه بهتر نیست؟
دوستان ما که هیچ نوع کارت debit بین المللی نداریم، پرداخت این 165 دلار چند روز بعد از ورود به اونجا انجام بشه مشکلی پیش میاد؟
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-10 ساعت 17:39)kingaram نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 23:08)miyu نوشته:  
الان امارات تقریبا قیمت نسبتا کمتری رو ارایه میده نسبت به قطر و اتحاد و ترکیش و لوفت هانزا.... میگم به نظرتون کارهای مهاجرتی تو آمریکا انجام بشه بهتر نیست؟
دوستان ما که هیچ نوع کارت debit بین المللی نداریم، پرداخت این 165 دلار چند روز بعد از ورود به اونجا انجام بشه مشکلی پیش میاد؟
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
خیلی از دوستان این مبلغ رو در امریکا وقتی حساب باز کردن واریز کردن
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: nora-nora ، kingaram ، miyu ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
الان موضوعی که سخت درگیرشم و یکم پیشرفت کردم بحث رزومست متاسفانه تاپیک درستی هم توی مهاجر سرا واسش پیدا نکردم چندتا سایت خوب هست که خیلی میتونه کمک کنه البته او.نایی که من ازشون استفاده کردم اینا هستن
www.myperfectresume.com
www.linkedin.com
هستن ، که دومی خیلی بهتر هستن چون خیلی راحت پی دی اف رزومه رو بهتون میده و پر کردن رزومه خیلی راحت هست اون سوال میپرسه شما جواب میدید

یه پی دی اف هم هست که تازه گیرش اوردم و به نظرم جالب اومد جون جواب سوال من توش بود
دوتا لینک دانلود ازش دارم اولی

و دومی فکنم یکیشون درست باشه البته دوتاش یکی اگه یکیش دان شد کافیه به هر صورت میتونید اسمش همResumeMagic www.EnglishPro.ir گوگل کنید و بعد دانلود. این چیزی بود که بلد بود اگه شما هم اطلاعاتی دارید بفرمایید . اگه مدیرای عزیز ه مصلاح میدونن تاپیک رزومه رو کلنگ بزنن شاید گرفت و بدرد خورد که به نظرم بدرد بخور نیست واجبه!!!!!!!!!!!!!!!!!
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، SomeOneX ، behjat ، h_researcher ، amirh20 ، nora-nora ، jupiterx ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، Alex 2014
اگر کسی ویزا کارت نداشته باشه چطور میتونه 165 دلار رو اینجا پرداخت کنه؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-10 ساعت 01:19)behjat نوشته:  
ما چند روزی هست که وارد آمریکا شدیم و مشغول انجام کارهای اولیه هستیم. پروازمون قطری بود و چمدونامو با نگه داشتن تو دستمون رو ترازوی خونگی وزن کردیم و شاید حدود 200 گرم یا کمتر خطا داشت که قابل چشم پوشی بود اونجا. ما دو نفر بودیم و همراهمون دو تا کری آن و یه کوله سنگین بود که کسی که مسئول چک این بود به وزن اونا گیر داد و گفت که یه چمدون و کوله باید روی هم ۸ تا باشن!! ( واسه ما 17 کیلو بود Big Grin) ما وسیله ها رو سبک کردیم و دوباره دادیم که تگ بزنه بهشون که آقاهه تذکر داد که دوباره سنگینشون نکنین، من خودم اونحا هستم و چک میکنم؛ که باعث شد ما الکی استرس داشته باشیم و کلی از وسیله هامونو بدیم خانواده ببرنSad ( دیگه آقاهه رو ندیدیم کلا!!) تازه به کوله هم اصلا تگ نزد. پس کلا اصن از همون اول اگه کوله همراهتونه جلوی میز چک این نبرین.

پرواز ما دو استاپه بود و فاصله پرواز داخلی که با امریکن ایرلاینز بود توی فرودگاه میامی ۴ ساعت بود ولی چون آخر هفته بود و روز شلوغی بود به پرواز آخر نرسیدیم و خودشون عوض کردن واسمون ولی هزینه اقامت تو هتل اون شب رو قبول نکردن. (کلی هم استرس داشتیم ولی اونا کلا خیلی کول و ریلکس بودن!)

ممنون از اطلاعاتتون،منظور از نرسیدن به پرواز بعدی اگر تقصیرما هم باشه دوباره پرواز جدید بامون میگذارند یا نه با ید خودمون بلیط تهیه کنیم؟

خواهش می کنم. در مورد شرایط ما به خاطر طول کشیدن کارهای مهاجرتی و چک شدن چمدونا به پرواز نرسیدیم و خودشون پروازو عوض کردن، در مورد شرایط دیگه اطلاعی ندارم Smile
امیدوارم که کاراتون خوب پیش بره و مشکلی پیش نیاد واستونSmile
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: behjat ، bahar101 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-10 ساعت 21:41)mitramagh نوشته:  

خواهش می کنم. در مورد شرایط ما به خاطر طول کشیدن کارهای مهاجرتی و چک شدن چمدونا به پرواز نرسیدیم و خودشون پروازو عوض کردن، در مورد شرایط دیگه اطلاعی ندارم Smile
به خاطر همین مسایل بهتره پرواز تک استاپه بگیریم، مخصوصا دوستانی که بچه کوچیک دارن، یکم گرونتر میوفته ولی فکر کنم میارزه...
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
(2015-07-10 ساعت 22:41)kingaram نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 21:41)mitramagh نوشته:  

به خاطر همین مسایل بهتره پرواز تک استاپه بگیریم، مخصوصا دوستانی که بچه کوچیک دارن، یکم گرونتر میوفته ولی فکر کنم میارزه...

به‌‌‌ نظر من که کل دستیتون رو اصلا جلو نبرین، البته که یک استاپ داشت باشید بهتره اگه ایرلاین‌های مختلف و چک کنید قیمت مناسب گیر میاد. توصیه من به‌‌‌ اونایی که بچه کوچیک دارن حتما ردیف اول صندلی‌ بگیرید که جلوی پاتون باز باشه.
تشکر کنندگان: nora-nora ، bahar101 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-09 ساعت 14:39)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 13:28)sarasara1 نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 04:57)atriana نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 00:07)sarasara1 نوشته:  درود بر همگی، فک کنم من مقصدم به خاطر رشتم تغییر میکنه و احتمال داره برم کالیفرنیا، چند تا سوال دارم که یه مقدار تخصصی هست
۱. کسی اطلاع داره که اگر بخام به محض ورود برای دانشگاه اقدام بکنم با توجه به این که ۱ سال اقامت نداشتم و اگر اشتباه نکنم اصطلاحا in state حساب نمیشم شهریه رو بر اساس چه تعرفه ای حساب میکنن، مثل یه نفر که گرین کارت نداره و اونجا درس میخونه باید شهریه بدیم یا اینکه چون گرین کارت داریم یه چیزی بین افراد ساکن در کالیفرنیا و دانشجوهای بدون گرہن کارت ازمون میگیرن
شما وارد سایت هر دانشگاهی بشید در قسمت شهریه مشخص کرده مثلا x مقدار برای y واحد و در انتها اشاره کرده که هر دانشجوی غیر مقیم باید به ازای هر واحد درسی تقریبا 350 دلار اضافه پرداخت کنه . تو سایت دانشگاه مبلغ دقیقش مشخص شده.
ممنون دوست عزیز، خوب طبیعتا از الآن نمیشه در مورد دانشگاه تصمیم گیری کرد فقط میخواستم قانون کلی کالیفرنیا رو در مورد تعرفه محاسبه شهریه دانشگاه برای افراد دارای گرین کارت که اون شرط یک سال اقامت رو ندارن بدونم، شنیدم که دقیقا مثل کسانی که با ویزا دانشجویی دارن درس میخونن باهاشون برخورد میشه که خوب اگه واقعا اینطوری باشه خیلی بد میشه یعنی هم شهریه رو دقیقا همون مقدار بگیرن هم وام ندن که خوب پس گرین کارت این وسط‌ چه تاثیری داره، گفتم احتمالا یه چیزی ما بین این دو تعرفه برای افراد دارای گرین کارت ولی بدون اون ۱ سال اقامت داشته باشن ولی راستش هیچ اطلاعاتی ندارم. میزان دقیق شهریه رو الآن نمیخوام چون اصلا دانشگاه رو نمیدونم ولی اگر در مورد قانونش در کل اطلاعی دارین ممنون میشم، راستی در مورد بقیه سوالام اطلاعی ندارید، گویا نوشتین که همسرتون در بانک هستن و احتمالا ساکن لوس انجلس هستید دیگه

سارا خانم، با احترام، گفتم شاید به تاپیک های زیر در مهاجرسرا و اپلای ابرود سر نزده باشید واسه همین لینک گذاشتم، امیدوارم به دردتون بخوره و مطلب موردنظرتون رو توشون پیدا کنید. فروم اپلای ابرود در زمینه تحصیلی خیلی قوی هست، پیشنهاد میکنم حتماً از اونجا هم سوال تون رو پیگیری بفرمائید شاید جواب بگیرید.

گرفتن پذيرش دانشگاه آمـ ـريكا براي كسايي كه با لاتاري ميرن آمـ ـريـ ـكا و Apply Abroad

البته متاسفانه فرصت نشد که من دقیقاً تاپیکی که شما مدنظرتون هست رو پیدا کنم.
موفق باشید.

راستی، این رو هم اضافه کنم که اغلب دانشگاه ها به راحتی ایمیل شما رو پاسخ میدن. من فکر کنم شما میتونید یه ایمیل به دانشگاه های موردنظرتون در ایالت بزنید و شرایط رو توضیح بدید. مطمئناً جواب خواهید گرفت چون قبلاً زیاد دیدم که دوستانم به راحتی این کار رو انجام دادن و ...
ببخشید دوست عزیز من یه مقدار دیر جواب دادم این روزا خیلی سرم شلوغه،ولی بسیار ممنونم از راهنماییتون
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-09 ساعت 13:28)sarasara1 نوشته:  ممنون دوست عزیز، خوب طبیعتا از الآن نمیشه در مورد دانشگاه تصمیم گیری کرد فقط میخواستم قانون کلی کالیفرنیا رو در مورد تعرفه محاسبه شهریه دانشگاه برای افراد دارای گرین کارت که اون شرط یک سال اقامت رو ندارن بدونم، شنیدم که دقیقا مثل کسانی که با ویزا دانشجویی دارن درس میخونن باهاشون برخورد میشه که خوب اگه واقعا اینطوری باشه خیلی بد میشه یعنی هم شهریه رو دقیقا همون مقدار بگیرن هم وام ندن که خوب پس گرین کارت این وسط‌ چه تاثیری داره، گفتم احتمالا یه چیزی ما بین این دو تعرفه برای افراد دارای گرین کارت ولی بدون اون ۱ سال اقامت داشته باشن ولی راستش هیچ اطلاعاتی ندارم. میزان دقیق شهریه رو الآن نمیخوام چون اصلا دانشگاه رو نمیدونم ولی اگر در مورد قانونش در کل اطلاعی دارین ممنون میشم، راستی در مورد بقیه سوالام اطلاعی ندارید، گویا نوشتین که همسرتون در بانک هستن و احتمالا ساکن لوس انجلس هستید دیگه

متاسفانه در مورد سوالات دیگرتون اطلاعات دقیقی ندارم. بله ما در لس انجلس ساکن هستیم و همسرم در بانک کار می کنه
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: sarasara1 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام. من یه سوالی داشتم. ما میخوایم گرین کارتمون به آدرس یکی از اقواممون تو ایالت پورتلند بره ولی خودمون میخوایم بریم کالیفرنیا (سن دیه گو). یکی اینکه توی فرودگاه اینو چطوری باید مطرح کنم؟ آدرس محل سکونت از ما جداگانه از اینکه گرین کارت کجا بره خواسته میشه؟ یا باید شفاهی توضیحی چیزی بدم؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان