کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-07 ساعت 22:27)zhila1393 نوشته:  من دیروز شنیدم که برای ورود به کالج آمریکا و دریافت کمک های دولتی باید یکسال از زمان ورود به آمریکا گذشته باشه و چون دانشگاه ها اخر اگوست باز میشه اگه سپتامبر دارد شیم یک و نیم سال باید صبر کرد ! ایا دوستان اطلاعی از این مطلب دارن ? زمان ورود مهمه یا گرفتن سوشال ?
بله برای دریافت کمک هزینه باید یک سال گذشته باشه،شما میتونی برین کالج از کلاسها ی مجانی استفاده کنین یا دوره های کوتاه مدت که هزینه زیادی نداره.
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، jadooo ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-07 ساعت 03:56)atriana نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 03:38)آیداا نوشته:  بهجت جان گرین کارتو توی صندوق پست می ندازند یا حتا باید تحویل بدن وامضا بگیرند
گرین کارت را داخل صندوق پستی می ندازن و اصلا کاری ندارن که صاحب گرین کارت اونجا هست یا نه

مرسی از راهنماییتون ATRIANAعزیز
تشکر کنندگان: atriana ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-07 ساعت 22:27)zhila1393 نوشته:  من دیروز شنیدم که برای ورود به کالج آمریکا و دریافت کمک های دولتی باید یکسال از زمان ورود به آمریکا گذشته باشه و چون دانشگاه ها اخر اگوست باز میشه اگه سپتامبر دارد شیم یک و نیم سال باید صبر کرد ! ایا دوستان اطلاعی از این مطلب دارن ? زمان ورود مهمه یا گرفتن سوشال ?
بله درست شنیدید. معمولا کالج های اواخر اگوست کلاسهاشون شروع میشه و شما باید قبل از شروع کلاسها وارد شده باشید. به محض ورودتون حساب بانکی باز کنید و برای گرفتن گواهینامه و یا کارت شناسایی اقدام کنید. زمان ورود مهمه و البته باید بتونید اثبات کنید. من برای دانشگاه اقدام کردم و تاریخ صدور گرین کارتم را به عنوان تاریخ ورود پذیرفتن .
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: zhila1393 ، p00ya2001 ، jadooo ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-07 ساعت 13:59)آیداا نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:21)behjat نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 03:38)آیداا نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 02:52)آیداا نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 23:44)behjat نوشته:  عزیزم مثل اینکه باید بالای بیست یا بیست و پنج ارسال داشته باشی تا پیغامهات بره الان ۱۹ تایی چند تا دیگه پیام و پرسش بفرستی کارت راه می افته
سلام ،مرسی از راهنماییتون
بهجت جان گرین کارتو توی صندوق پست می ندازند یا حتا باید تحویل بدن وامضا بگیرند

من شنیدم که تو صندوق پست می اندازند و آشنای شما متونه برداره و برات بفرسته یا بعد خودت بری بگیری خودمم همین کاررومیکنم به آدرس یکی از دوستان میره بعد ازش میگیرم

سلام ،من نمیخوام مزاحم اقوام بشم و تصمیم دارم در همون شهر جایی رو برای ۱ یا ۲ ماه اجاره کنم ادرسی که گرین کارت میره ادرس اقوام است به نظرتون ادرسو باید تغییر بدم یا نه نیاز نیست ،دردسر نمیشه

سلام همون آدرس اقوام خوبه نگران نباش بعدا میری ازشون میگیری
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، ریحانا ، Alex 2014
(2015-07-08 ساعت 01:00)atriana نوشته:  
بله درست شنیدید. معمولا کالج های اواخر اگوست کلاسهاشون شروع میشه و شما باید قبل از شروع کلاسها وارد شده باشید. به محض ورودتون حساب بانکی باز کنید و برای گرفتن گواهینامه و یا کارت شناسایی اقدام کنید. زمان ورود مهمه و البته باید بتونید اثبات کنید. من برای دانشگاه اقدام کردم و تاریخ صدور گرین کارتم را به عنوان تاریخ ورود پذیرفتن .

ممنون دوست عزیز از پاسختون' با این حساب به نظر شما ما برای چه زمانی خوبه برسیم که این فرصت رو از دست ندیم ? مثلا ۱۵ اگوست دیره ??
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان سلام
من براي انتخاب صندلي هواپيما ،تركيش ايرلاين ،وارد سايت تركيش شدم thy.com ولي نتونستم بخش انتخاب صندلي وغذا را پيدا كنم،ايا دوستان مي تونيد من را راهنمايي كنيد؟
در مورد غذا ايا غذاي child meal خوبه ؟و كدوم نوع غذا براي ما(بزرگسال) مناسبه؟ واقعيتش اومدنه غذاي هواپيما كلا حال و روز من را دگرگون كرد?
دوستان كسي جواب سوال من را نمي دونه؟؟؟؟اين كار حداكثر تا ٢٤ ساعت قبل از پرواز بايد بشه...
ممنون از پاسختون
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
(2015-07-08 ساعت 03:27)zhila1393 نوشته:  

ممنون دوست عزیز از پاسختون' با این حساب به نظر شما ما برای چه زمانی خوبه برسیم که این فرصت رو از دست ندیم ? مثلا ۱۵ اگوست دیره ??
اگر میخواین برین کالج و دانشگاه 15 آگوست دیره!
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zhila1393 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-08 ساعت 04:52)hoorshid نوشته:  

به سایت دانشگاه یا کالجی که می خواین برین مراجعه کنین و برنامه کاری شون را ببینید. معمولا در کالجها باید قبل از اولین روز کلاسها وارد این ایالت شده باشید اما دانشگاهها قوانین مختلفی دارند. مثلا california state university ها با اینکه کلاسها از اگوست شروع میشه ملاک residency برای ترم پاییزشون 20 سپتامبر است
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zhila1393 ، sarasara1 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-08 ساعت 05:42)atriana نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 04:52)hoorshid نوشته:  

به سایت دانشگاه یا کالجی که می خواین برین مراجعه کنین و برنامه کاری شون را ببینید. معمولا در کالجها باید قبل از اولین روز کلاسها وارد این ایالت شده باشید اما دانشگاهها قوانین مختلفی دارند. مثلا california state university ها با اینکه کلاسها از اگوست شروع میشه ملاک residency برای ترم پاییزشون 20 سپتامبر است

اتریانا جان واقعا ممنونم ازت اما راستش من نمیدونم به چه کالجی خواهیم رفت !!!! توصیه کلیت برای ما چیه ? safe ترین زمان برای ورود به نظر شما کی خواهد بود ? چون واقعا زور داره بخاطر چند روز یه ترم عقب بیفتیم
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
اگر آدرس اولیه که دادیم مربوط به یه ایالت باشه و الان بخواهید به یه ایالت دیگه برید، در بدو ورود مشکلی پیش میاد؟
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-08 ساعت 10:32)kingaram نوشته:  اگر آدرس اولیه که دادیم مربوط به یه ایالت باشه و الان بخواهید به یه ایالت دیگه برید، در بدو ورود مشکلی پیش میاد؟

نه دوست عزيز اون آدرس واسه اومدن گرين كارته اگه نخواي تغييرش بدي گرين كارتت مياد به همون آدرس شما برو يه آدرس ديگه ولي اين تغيير آدس رو بايستي يه جايي ثبت كني دقيقا نميدونم كجا فكر كنم تو فرودگاه ازت ميپرسون اونجا بايد بگي Smile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: zhila1393 ، kingaram ، AliReza.Sh ، jadooo ، Daneshjo ، ریحانا ، Memolk ، Alex 2014
نمیدونم شاید جای این سوال تو این تاپیک نباشه ! ولی :-)
به نظرتون خودمون انلاین بلیط بخریم بهتره مثلا از cheapoair یا از ازانسها بگیریم ??
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
(2015-07-08 ساعت 11:33)zhila1393 نوشته:  نمیدونم شاید جای این سوال تو این تاپیک نباشه ! ولی :-)
به نظرتون خودمون انلاین بلیط بخریم بهتره مثلا از cheapoair یا از ازانسها بگیریم ??
اتفاقا جاش همينجاستBig Grin من خودم از اين سايت تابحال بليط نگرفتم ولي دوستاني كه گرفتن راضي بودن!من قبل اينكه بليط بگيرم براي تاريخم مسيراش خيلي نامتعادل بود و كلي استاپ داشت و هواپيما هم ايرلاينش عوض ميشد كه فك كنم مشكل بار و وقت بوجود مياره،براي همين نگرفتم!شما هم تاريخ خودتونو نگاه كنين ببينين اين مشكلو نداشته باشه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zhila1393 ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-08 ساعت 12:06)miyu نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 11:33)zhila1393 نوشته:  نمیدونم شاید جای این سوال تو این تاپیک نباشه ! ولی :-)
اتفاقا جاش همينجاستBig Grin من خودم از اين سايت تابحال بليط نگرفتم ولي دوستاني كه گرفتن راضي بودن!من قبل اينكه بليط بگيرم براي تاريخم مسيراش خيلي نامتعادل بود و كلي استاپ داشت و هواپيما هم ايرلاينش عوض ميشد كه فك كنم مشكل بار و وقت بوجود مياره،براي همين نگرفتم!شما هم تاريخ خودتونو نگاه كنين ببينين اين مشكلو نداشته باشه

ممنون حالا یه سوال دیگه !Big Grin
۳ ساعت استاپ در ابوظبی برای انجام کارهای مهاجرتی زمان کافی هست ?
و یه سوال دیگه باز Big GrinBig Grin
من یه دسته گل اب دادم به چه گنده گی !! عکس های رادیولوژی را اشتباها انداختم دور SadSadSad
حالا چکار کنم ??
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
دوستان . من ماه اکتبر عازم سن دیگو هستم . اگرآدرسی که گرین کارتم میرود لوس آنجلس باشد مشکلی ندارد . آیا آدرسی که کارت ssn می آید میتواندمتفاوت با این آدرس باشد ؟ کجا میتوانم آدرس برای گرفتن ssnرا اعلام کنم ؟تشکر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، jadooo ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان