کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان مهاجر عزی
بالاخره وقت شد اولین پستم رو اینجا بذارم ... راستش من یه کم کم آوردم یعنی می ترسم...من و همسر جان می خواهیم بریم سن دیگو و اطلاعات توی مهاجرسرا در این باره خیلی کمه و قدیمیه و تازه خیلی هم خوشایند نیست بعد من یه تاپیکی رو دیشب دیدم که خیلی حالم بد شد درمورد حشرات موذی بود ( بدباگز ) باور کنید من اصلاً خانم وسواسی نیستم ولی همش فکر می کنم ما تازه واردها که می ریم خونه مبله می گیریم خوب این وسایل قبلاً دست کی بوده ؟؟؟؟ ما هیچ آشنایی نداریم محله ها رو هم نمیشناسیم و نمی دونم برای خونه گرفتن و ساکن شدن بلافاصله بعد از رسیدن به آمریکا چه کار باید بکنم برای ساکن شدن البته زبان ما خوبه و زیاد از این بابت نمی ترسم می شه لطفاً لطفاً لطفاً کسایی که اطلاعاتی دارن در این زمینه ها در اختیار بگذارن ...... بسیار بسیار سپاسگزارم
شماره کیس : 3xxx - مصاحبه : 10 فوریه - آنکارا آپدیت ها :قبل از 20 مارچ یه چندتایی بوده - 4 جون فقط خودم ( برنده ) 5 جون هر دو ( ایمیل کلیرشدن من Big Grin ساعت حدودای 8 شب ) 9 جون هر دو - كليري همسر جان ١١ جون ساعت ٤ بعداز ظهر ( به دليل ايراد سيستم فعلاً ويزا نگرفتيم)
تشکر کنندگان: nora-nora ، ریحانا ، Daneshjo ، Memolk ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان سلام!در فرم ۲۶۰ یک ادرس دادم توی بوستون اما قراره به سن خوزه برم موقع ورود چه ادرسی رو باید بدم که گرین کارت بره اونجا?!باید یک ادرس توی سن خوزه بدم یا هر جایی از امریکا میتونه باشه?!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-11 ساعت 02:17)atriana نوشته:  
(2015-07-09 ساعت 13:28)sarasara1 نوشته:  ممنون دوست عزیز، خوب طبیعتا از الآن نمیشه در مورد دانشگاه تصمیم گیری کرد فقط میخواستم قانون کلی کالیفرنیا رو در مورد تعرفه محاسبه شهریه دانشگاه برای افراد دارای گرین کارت که اون شرط یک سال اقامت رو ندارن بدونم، شنیدم که دقیقا مثل کسانی که با ویزا دانشجویی دارن درس میخونن باهاشون برخورد میشه که خوب اگه واقعا اینطوری باشه خیلی بد میشه یعنی هم شهریه رو دقیقا همون مقدار بگیرن هم وام ندن که خوب پس گرین کارت این وسط‌ چه تاثیری داره، گفتم احتمالا یه چیزی ما بین این دو تعرفه برای افراد دارای گرین کارت ولی بدون اون ۱ سال اقامت داشته باشن ولی راستش هیچ اطلاعاتی ندارم. میزان دقیق شهریه رو الآن نمیخوام چون اصلا دانشگاه رو نمیدونم ولی اگر در مورد قانونش در کل اطلاعی دارین ممنون میشم، راستی در مورد بقیه سوالام اطلاعی ندارید، گویا نوشتین که همسرتون در بانک هستن و احتمالا ساکن لوس انجلس هستید دیگه

متاسفانه در مورد سوالات دیگرتون اطلاعات دقیقی ندارم. بله ما در لس انجلس ساکن هستیم و همسرم در بانک کار می کنه
به هر حال ممنون، ایشالا مزاحمتون میشم حتما
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان بار هر مسافر در کلاس اکونومی چقدر میتونه باشه؟ هر مسافر دو عدد چمدون هرکدوم 23 کیلو یا اینکه دو عدد چمدون مجموعا 23 کیلو؟ یعنی هر مسافر میتونه کلا 23 کیلو ببره یا مجموعا 46 کیلو؟
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-11 ساعت 17:59)kingaram نوشته:  دوستان بار هر مسافر در کلاس اکونومی چقدر میتونه باشه؟ هر مسافر دو عدد چمدون هرکدوم 23 کیلو یا اینکه دو عدد چمدون مجموعا 23 کیلو؟ یعنی هر مسافر میتونه کلا 23 کیلو ببره یا مجموعا 46 کیلو؟
۲عدد چمدان هرکدام۲۳کیلو داخل بار و یه ساک دستی برای هر نفر
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، kingaram ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
سفر بيخطر دوستان
منتظر ما هم باشين بزودي بهتون ملحق ميشيم Big Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: nora-nora ، hilda60 ، kingaram ، behjat ، laleht ، miyu ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-11 ساعت 18:21)p00ya2001 نوشته:  سفر بيخطر دوستان
منتظر ما هم باشين بزودي بهتون ملحق ميشيم Big Grin
پویا جان، از صمیم قلب آرزو می کنم که زودتر از وضعیت فعلی بیرون بیایید، هم شما و هم همه دوستان تاپیک کلیرنس، اون ور آب واقعا به وجود دوستانی چون شما نیاز اساسی وجود داره...Smile
سه هزار و خورده ای، آنکارا، اول مارچ، آ-پی، بالاخره از شر 20 مارچ راحت شدیم! 1 جولای، خیره انشالله..Big Grin
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-10 ساعت 19:05)طاها99 نوشته:  اگر کسی ویزا کارت نداشته باشه چطور میتونه 165 دلار رو اینجا پرداخت کنه؟

به سادگیBig Grin
تشریف میبرید ننه ریکا اونجا حساب باز میکنید و با کارت خودتون پرداخت میکنید
من که همین ایده رو دارم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: areb1356 ، miyu ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-11 ساعت 09:39)neda733 نوشته:  دوستان سلام!در فرم ۲۶۰ یک ادرس دادم توی بوستون اما قراره به سن خوزه برم موقع ورود چه ادرسی رو باید بدم که گرین کارت بره اونجا?!باید یک ادرس توی سن خوزه بدم یا هر جایی از آمریکا میتونه باشه?!

فقط وقت ورود ادرس رو تو فرودگاه تغییر بدین کفایت میکنه.ادرس جایی که میخواهید بمونید
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
امروز بولتن رو دیدم, عجب خبر بدددددددی بود
تنها چیزی که می شه گفت, امیدوارم چیزی بهتر از لاتری برای دوستان بالای 7600 رقم بخوره

یکم از اوضاع خودم بگم شاید به کسی کمک کنه
اول اینکه من اومدم شمال ویرجینیا, محدوده واشینگتن
با ترکیش اومد, 2 ساعت تا استانبول, 3 ساعت استانبول بعدش 15! ساعت تا فرودگاه واشینگتن
خییییلی طولانی بود, دیگه آخرش می خواستم بپرم پایین,
فرودگاه استانبولم wifi مجانی نداشت, کردیت کاردم من نداشتم جایی رو پیدا نکردم که نقد بگیرن
اضافه بارم 270000 تومن شد(1 چمدون اگه تا 30KG باشه, همین حدودا می شه)

20-30 روزه اومدم ولی خبری از ssn نیست,روز سوم فرم پر کردم , بدون ssn هیییییچ کاری نمی شه کرد
فردا پس فردا می رم ببینم چی شد
خوبه اومدم پیش آشنا وگر نه الان تو فکر بلیط برگشت بودم

خبر جدیدی بود یا نکته خاصی فهمیدم اطلاع می دم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

سلام دوستان یه سوال
اگه بخوایم ادرس رو تغییر بدیم و وارد خاک ا م ر ی ک ا شده باشیم و تو فرودگاه هم ادرس رو تغییر نداده باشیم ، چی کار میشه کرد ؟
2015as7xx- تعداد افراد کیس :1 نفر-سفارت : آنکارا- -تاریخ کارنت شدن : october-تاریخ مصاحبه : 3 فبریه-وضعیت ویزا : AP .کلیر : 29 اپریلSmile
ممنونم خدا جوووووون
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Alex 2014
دوستان کسی میدونه که وجود عکس های رادیولوژی قفسه سینه که توی مدیکال گرفتیم چقدر لازم و ضروریه؟ آخه دیدم بعضی جاها از دوستان نگرفتن این عکس ها رو
راستش من اشتباها عکس ها رو انداختم دور
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-12 ساعت 02:46)somayeh1363 نوشته:  سلام دوستان یه سوال
اگه بخوایم

ادرس رو تغییر بدیم و وارد خاک ا م ر ی ک ا شده باشیم و تو فرودگاه هم ادرس رو تغییر نداده باشیم ، چی کار میشه کرد ؟

فکر کنم گرین کارتت میره به آدرس اولت اگه غیر از اینه دوستان اصلاح کنن ممنون میشیم
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، somayeh1363 ، Daneshjo ، Alex 2014
(2015-07-11 ساعت 18:17)ramin1970 نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 17:59)kingaram نوشته:  دوستان بار هر مسافر در کلاس اکونومی چقدر میتونه باشه؟ هر مسافر دو عدد چمدون هرکدوم 23 کیلو یا اینکه دو عدد چمدون مجموعا 23 کیلو؟ یعنی هر مسافر میتونه کلا 23 کیلو ببره یا مجموعا 46 کیلو؟
۲عدد چمدان هرکدام۲۳کیلو داخل بار و یه ساک دستی برای هر نفر

یکی از چمدونهام 34 کیلو بود با بدبختی 2 کیلو کم کردم تا بشه 32 کیلو و اضافه بار مبلغ 181000تومان ناقابل پرداخت کردم...در ضمن یکی از ساک دستی هام رو که تو هواپیما می بردم نشون ندادم یعنی 16 کیلو هم تو هواپیما بردم....کسی چیزی نگفت...Big Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، bahar101 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-12 ساعت 02:53)zhila1393 نوشته:  دوستان کسی میدونه که وجود عکس های رادیولوژی قفسه سینه که توی مدیکال گرفتیم چقدر لازم و ضروریه؟ آخه دیدم بعضی جاها از دوستان نگرفتن این عکس ها رو
راستش من اشتباها عکس ها رو انداختم دور

لصلا نيازي بهشون نداري، بي خيال
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zhila1393 ، bahar101 ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان