کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان ، من برای پرداخت 165 دلار مشکل دارم ، کیس نامبر رو با 01 و 02 آخرش قبول نمیکنه فقط یک نفر رو قبول میکنه بدون 01 آخر کیس نامبر ، کسی میتونه راهنماییم کنه؟
کیس نامبر : 2015AS56xx - تعداد افراد کیس : 2 - رویت قبولی : 1 می - ارسال فرم ها : نوامبر 2014 محل مصاحبه انکارا - ->ایروان - سربازی و کار دولتی خیر - تاریخ مصاحبه : 2جون - نفر اصلی یکضرب نفر دوم AP - اپدیتها : 2,3,4 جون و 23جون نفر دوم - کلیر 24 جون - دریافت ویزا 30 جون
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Alex 2014
دوستان یه سوال، اگه وسط کار ایرلاین عوض کنیم تکلیف بار چی میشه، خودشون تحویل ایر لاین بعدی میدن دیگه؟ کاری به ما که ندارن؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

(2015-07-13 ساعت 10:39)nirvana_kobin نوشته:  دوستان سلام
از دوستان کسی میدونه چه چیزایی نمیشه برد ؟؟ ( مثلا آبمیوه ...)
و سوال بعدی این که اگر فرم آبی رو کسی از دوستان داره لطفا لینکش رو برای من هم بزاره ؟؟
ممنون

بیا این لینک فعلا تا آبمیوه و شکلات: http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...#pid626320
ضمنا بگردی تو همین تاپیک تمام اینا بحث شده، از ۷۰ بیا بالا تا ۱۰۰ جواب همه سوالاتو گرفتی
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، bahar101 ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام دوستان
ما هم به این تایپیک منتقل شدیم و تا ژانویه زمان برای رفتن داریم
به نظر دوستان چه زمانی برم بهتره که هم کارهام زود انجام بشه و هم قیمت بلیط مناسب باشه
ممنون از راهنمایی دوستان
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
تشکر کنندگان: ریحانا ، Daneshjo ، Alex 2014
با سلام به دوستان و مدير گرامي .
در خصوص فرم داخل هواپيما سوالي داشتم .
شنيدم كه فرم داخل هواپيما بصورت الكترونيكي شده آيا درست است .؟
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، bahar101 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
سلام عزیزانی که با دلسوزی جواب میدن سوالم اینه که دلاری که اولین بار با خودمون میبریم و در مقصد در بانک حساب باز میکنیم او این پول رو به حساب واریز میکنیم آیا به این پول در اونجا تکس میخوره ؟ گواهینامه رانندگی رو اگر در ایران بین المللی کنیم در سیاتل بدرد میخوره تا چند ماهی ؟یا اینکه اونجا گواهینامه بین المللی در ایران رو قبول ندارند . لطفا زودتر جواب بدید SmileTongueWink
تشکر کنندگان: zhila1393 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-13 ساعت 10:39)nirvana_kobin نوشته:  دوستان سلام
از دوستان کسی میدونه چه چیزایی نمیشه برد ؟؟ ( مثلا آبمیوه ...)
و سوال بعدی این که اگر فرم آبی رو کسی از دوستان داره لطفا لینکش رو برای من هم بزاره ؟؟
ممنون
سلام ممنون از جوابتون فرم ابی توی صحفات اولیه دوستان گذاشتن دقیقا نمی دونم توی کدوم صفحه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: nirvana_kobin ، Daneshjo ، Alex 2014
سلام جواب منو بدید منتظرم
(2015-07-13 ساعت 20:38)Andisheh 1394 نوشته:  سلام عزیزانی که با دلسوزی جواب میدن سوالم اینه که دلاری که اولین بار با خودمون میبریم و در مقصد در بانک حساب باز میکنیم او این پول رو به حساب واریز میکنیم آیا به این پول در اونجا تکس میخوره ؟ گواهینامه رانندگی رو اگر در ایران بین المللی کنیم در سیاتل بدرد میخوره تا چند ماهی ؟یا اینکه اونجا گواهینامه بین المللی در ایران رو قبول ندارند . لطفا زودتر جواب بدید SmileTongueWink
پول بالای ده هزارتا تکس می خوره و هر ایالت قانون خاص خودش رو داره شما بین المللی بکنید ببرید ضرری نداره اگر اشتباه گفتم اساتید درست بگن این رو شنیدم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-13 ساعت 22:43)sunn789 نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 20:38)Andisheh 1394 نوشته:  سلام عزیزانی که با دلسوزی جواب میدن سوالم اینه که دلاری که اولین بار با خودمون میبریم و در مقصد در بانک حساب باز میکنیم او این پول رو به حساب واریز میکنیم آیا به این پول در اونجا تکس میخوره ؟ گواهینامه رانندگی رو اگر در ایران بین المللی کنیم در سیاتل بدرد میخوره تا چند ماهی ؟یا اینکه اونجا گواهینامه بین المللی در ایران رو قبول ندارند . لطفا زودتر جواب بدید SmileTongueWink
پول بالای ده هزارتا تکس می خوره و هر ایالت قانون خاص خودش رو داره شما بین المللی بکنید ببرید ضرری نداره اگر اشتباه گفتم اساتید درست بگن این رو شنیدم

در امریکا به پولی که در حساب سیوینگ یا پول حاصل از درامد تکس میخوره.
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، jupiterx ، Alex 2014
(2015-07-13 ساعت 15:39)ahuraee نوشته:  سلام دوستان
ما هم به این تایپیک منتقل شدیم و تا ژانویه زمان برای رفتن داریم
به نظر دوستان چه زمانی برم بهتره که هم کارهام زود انجام بشه و هم قیمت بلیط مناسب باشه
ممنون از راهنمایی دوستان

شما که برنده لاتاری هستین فقط تا اخر سپتامبر میتونین وارد امریکا بشین !! درسته ویزای شش ماهه است ولی برندگان لاتاری باید قبل از اول اکتبر وارد خاک امریکا شده باشن اگه اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنن !!
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
ایمیل کلیرنس 4 جولای بعد از ایمیل پیگیری خودم
دریافت ویزا 13 جولای
اعلام کلیرنس در سایت ابوظبی انجام نشد !! و ظاهرا خیال نداره انجام بشه
ورود به امریکا : ۱۹ اگوست
ثبت نام سایت و واریز 165 دلار 20 آگوست
دریافت سوشال 3 هفته و 4 روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت یکماه و 3 روز بعد از ورود
خداوندا راضیم به انچه تو خواسته ای و به ان رضا داری. تسلیم!!Smile

من شنیدم چون کیس ماها اقامتی هست تا دوسال تکس به چیزهایی که با خود میبریم از جمله فرش و پول وارد نمیشه چون میدونن اینو از کشورت اوردی اونجا باهاش زندگی کنی و درامد امریکا نبوده که روش تکس بخوره
باز منتظر نظر خبرگان فن هستیم
شماره کیس2015 43xx تعداد 4 نفر مصاحبه 14 اپریل ابوظبی اپدیت ها 14,15,19,21,اپریل
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
دوست من از زمان مديكال شش ماه وقت هست و خود افيسر به ما گفت تا دسامبر وقت دارم

تشکر کنندگان: zhila1393 ، pooyakm ، ed2008 ، Daneshjo ، Memolk ، Alex 2014
(2015-07-14 ساعت 00:13)ahuraee نوشته:  دوست من از زمان مديكال شش ماه وقت هست و خود افيسر به ما گفت تا دسامبر وقت دارم

ولی من چندین جا خوندم ما تا اول اکتبر باید وارد شده باشیم الان لینک مطلب رو ندارم براتون بزارم
19 می,
23 جون,
1جولای
دریافت ویزا 13 جولای
تا اول اكتبر مربوط به دريافت ويزا هست كه اخر سپتامبر پروسه لاتاري ٢٠١٥ بسته ميشه ولي از زمان مديكال شش ماه وقت هست

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، pooyakm ، miyu ، ریحانا ، Behinaz ، Daneshjo ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان